Práce OBCHODNÍ ZÁSTUPCE do odd. prodeje dřevoobráběcích strojů, Obchodní zástupci Jihočeský kraj Schachermayer, spol. s r.o. - nabídky práce

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE do odd. prodeje dřevoobráběcích strojů, Obchodní zástupci

NÁPLŇ:PRÁCE vybudování pozice na trhu, péče o zákazníky, realizace zakázek, cenová a technická jednání se zákazníky a dodavateli, účast na veletrzích v tuzemsku i v zahraničí. POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání technického směru, znalost dřevoobráběcí technologie, znalost NJ podmínkou, praxe obchodního zástupce výhodou,uživatelská znalost práce na PC, organizační talent, komunikativnost, samostatnost, řidičský průkaz sk. B, zodpovědnost. seruóznost, loajalita ke společnosti.

Minimální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Schachermayer, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Kaňka

Zaměstnavatel telefonní číslo: jan.kanka (at) schachermayer.cz

Job krátký popis: Obchodní zástupci

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovníci, Všeobecní administrativní pracovníci - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
min. SŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením; technické zaměření výhodou; praxe nutná; dobrá znalost AJ a NJ - NJ nutný pro komunikaci se zákazníky; znalost práce
BENEX GLAS s.r.o. - 2016-03-05 - Jihočeský kraj

Asistent/ka finanční služeb , Finanční poradci specialisté - 18000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Asistent/ka finanční služeb - vzdělání středoškolské. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup dle dohody. Mzda 18.000,--
PM Český Krumlov s.r.o. - 2016-03-18 - Jihočeský kraj

ASISTENT/KA, Všeobecní administrativní pracovníci - 17000 - CZK měsíčně

Pracoviště Dlouhá 95, Č.Krumlov - úhrada dojíždění z ČB do ČK. Prac.poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Požadavky:angličtina minimální úroveň B2, reprezentativní
CK Shuttle s.r.o. - 2016-02-29 - Jihočeský kraj

AUTOELEKTRIKÁŘ, Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích - 22000 - 30000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači

GW JIHOTRANS a.s. - 2016-03-25 - Jihočeský kraj

BANKOVNÍ PORADCE, Odborní poradci v peněžnictví - 13000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé úvěrů a půjček
Pracoviště: lokalita Písecko, Milevsko Požadujeme: dokončené středoškolské vzdělání - maturita, případně výuční list, komunikativnost, základní znalost PC - praxe není
Česká pojišťovna a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Ladislav Švejda - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

Doručovatel letáků a adresných zásilek, Doručovatelé listovních poštovních zásilek - 1000 - 2000 CZK měsíčně

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
Doručovatel letáků a adresných zásilek - vzdělání základní. Pracoviště Holubov. Dohoda o provedení práce, nástup od 20.7.2016,
Mediaservis, s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

elektromontér, Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení - 100 - 120 CZK za hodinu

Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení
POŽADAVKY: vzdělání SOU - obor nerozhoduje, ŘP"B" a praxe je výhodou. Zaučíme. Pracovní poměr na dobu určitou v případě oboustranné spokojenosti
Elektromontáže Blatná, spol. s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Michaela Marešová - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 18000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Zdena Tůmová - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

LAKÝRNÍK/CE, Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) - 15000 - CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
Zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, případně změny na dobu neurčitou. Požadujeme: znalost technické dokumentace, praxi v oboru, flexibilitu, ochotu a iniciativu, samostatnost Nabízíme:
ZVVZ MACHINERY, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍ REPREZENTANT PRO JIHOČESKÝ KRAJ, Obchodní zástupci - 15000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
praxe v oboru velmi vítána Požadavky: uživ.znalost práce na PC, ŘP"B", samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, dobré komunikativní schopnosti Nabízíme:
Annabis, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 20000 - 50000 CZK měsíčně

Min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru, adekvátní praxi na pozici obchodního zástupce technického produktu, profesionální vystupování, samostatnost,
HCS Centrum s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

obráběč kovu, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
pož.: učební obor s maturitou - obráběč kovu, znalost obsluhy obráběcích strojů - CNC, programování - HEIDENHAIN, MITSUBISHI, nástup možný ihned, příplatek na stravování,
Pavel Lorenc - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

ODBORNÝ/Á REFERENT/KA PRÁVNÍ ADMINISTRATIVY , Ostatní odborní pracovníci v právní oblasti a příbuzných oborech - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v právní oblasti a v příbuzných oborech
NÁPLŇ PRÁCE: Zabezpečení uplatňování náhrady škody (náhrady škody podle § 55 zák. č. 48/1997 Sb. a náhrady z pracovněprávních
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě - 10000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Olena Demyda - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - 9000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy
POZICE: OSTRAHA Informace o pracovním místě: obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, zabezpečovacího systému a PC, ostraha objektu, obchůzky, kódování,
FORCORP Human Resources spol. s r.o. - 2016-05-22 - Jihočeský kraj

PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA PRO PROJEKTY ESF, Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
sSŠ/VŠ, ŘP"B", znalost práce na PC - Excel, Word, zkušenosti s vedením projektů EU výhodou, znalost sociální oblasti výhodou, komunikativnost, dovednost jednání s úřady, zvládání
POMOC Týn nad Vltavou, z.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Ředitel pro výstavbu, Výrobní a investiční náměstci (ředitelé) ve stavebnictví - 15000 - 16000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
Ředitel pro výstavbu - vzdělání VŠ, podmínkou je 20 let praxe v oboru výstavby. Znalost RJ, AJ a (ázerbajdžánštiny - dle možností), práce
AA Investment Group s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

skladník/ce, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - 21000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Zajistíme školení řidiče na motorový vozík KONTAKT: vždy osobně v ÚT a ČT v době od 9-11h nebo telefonicky pí. Masnerová Žaneta, tel.: 725 730 657, Dovolená navíc, Jiné výhody
LEIFHEIT s.r.o. - 2016-03-02 - Jihočeský kraj

Specialista skladu, Úředníci ve skladech - 20000 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Specialista skladu - vyučení s maturitou. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup 1.3.2016 nebo dohodou. Náplň práce: řídí,
HAUSER spol. s r.o. - 2016-02-24 - Jihočeský kraj

stavbyveducí, kalkulant, Řídící pracovníci stavebního provozu - 20000 - 30000 CZK měsíčně

- praxe 3 roky na pozici stavbyvedoucího - orientace v projekt.dokumentacích, rozpočtech - zkušenosti s kalkulacemi, dobré organizační a vůdčí schopnosti - stavební-ekonomická
ARSTAV s.r.o. - 2016-03-02 - Jihočeský kraj

STROJNÍ ZÁMEČNÍK, SVÁŘEČ KOVŮ, Svářeči - 22000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Svářečské a zámečnické práce.Požadujeme vyučení ve strojírenském oboru, dobrá znalost čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost. Svářečské
EGE, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Svářeč plamenem, Svářeči - 19348 - 25127 CZK měsíčně

Přijmeme svářeče do našeho moderního závodu, kde vyrábíme chladírenská zařízení a nábytek. Náplň práce: sváření plamenem (letování mědi,
HAUSER spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Truhlář - vzdělání vyučení v oboru. Možno absolvent. Pracoviště Netřebice /areál Zemědělského družstva/. Podmínkou je spolehlivost. Prac. poměr
Jan Bláha - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

Učitel/ka v MŠ, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 20000 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Učitel/ka v MŠ - vzdělání ÚSO pedagogického zaměření, pracovní poměr na DU (1 rok) s možností prodl., úvazek plný, dvě směny (ranní, odpolední), vhodné pro absolventy,
Mateřská škola, Český Krumlov, Vyšehrad 168 - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Vedoucí projektu - specialista, Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních oborech - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Požadujeme: - Min.2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobě či údržbě - Orientace v technické dokumentaci, specifikaci technických požadavků pro výrobu,
ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. - 2016-03-11 - Jihočeský kraj

všeobecná zdravotní sestra - registrovaná, Všeobecné sestry s osvědčením - 18020 - 27620 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Městský ústav sociálních služeb Strakonice - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

vychovatel/ka školní družiny nebo učitel/ka na I.stupni, Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami - 20530 - 23600 CZK měsíčně

Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami
půl úvazku vychovatel/ka ve školní družině, půl úvazku předměty výchovy na I. stupni; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok; po 31.8.2017 můžeme nabídnout
Základní škola a Mateřská škola v Rapšachu - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 18000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

Stavební firma HUKO s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj