Práce Obchodní zástupce, Obchodní zástupci Zlínský kraj SMS finanční poradenství, a.s. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Obchodní zástupce, Obchodní zástupci

Požadujeme: čistý trestní rejstřík, práce na PC, komunikační dovednosti, umění obchodovat, ochota učit se novým věcem, praxe v oboru výhodou. Nabízíme: bezkonkurenční finanční ohodnocení, bezplatný systém zaškolení, kariérní růst, práci bez nutnosti aktivního vyhledávání klientů ve svém okolí (klientský kmen), možnost využití call-centra, firemní benefity (firemní tarif, notebook, tiskárna atd.), motivační odměny, příjemné pracovní prostředí.

Minimální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: SMS finanční poradenství, a.s.

Forma kontaktu: Mgr. Zuzana Příkazská, personalistka

Job krátký popis: Obchodní zástupci

Země: Česká republika

Kraj: Zlínský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Automechanici osobních automobilů, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 11520 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Požadavky: SŠ s maturitou v oboru automechanik, oblast autotronik a autoelektrika osobních vozidel výhodou, samostatnost, zodpovědnost, systematičnost, spolehlivost, komunikativnost, trestní bezúhonnost Požadované
Krajské ředitelství policie Zlínského kraje - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Brigádník/brigádnice na občasnou výpomoc., Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci - 75 - CZK za hodinu

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci

Miloslava Vintrová - 2016-05-05 - Zlínský kraj

Dělníci ve stavebním oddělení, Dělníci v oblasti výstavby budov - 12000 - 14200 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

NOVEST, spol. s r. o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Dopravní dispečer/ka, Dopravní dispečeři - 20000 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
pracoviště Kroměříž - objednávání přeprav - SŠ vzdělání, praxe v oboru min. 1 rok podmínkou, ŘP sk. B, znalost AJ nebo NJ výhodou (slovem), PD Po- Pá 8:00-16:30 hod., pracovní
MANOTRANS s.r.o. - 2016-04-25 - Zlínský kraj

Frézaři CNC, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
FRÉZAŘI CNC Požadujeme: SŠ/SOU ve strojírenském nebo příbuzném oboru, znalost čtení technických výkresů a kontrolního měření, technické myšlení, manuální
TOOL TECH CZ, s.r.o. - 2016-04-12 - Zlínský kraj

KONTROLOR JAKOSTI VE STROJÍRENSTVÍ, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Jedná se o juniorskou pozici vhodnou pro absolventy bez praxe - pracovník projde všemi odděleními kontroly, po zaučení postup na plnohodnotnou pozici kontrolora, praxe ve
Slovácké strojírny, akciová společnost - 2016-03-24 - Zlínský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracoviště Zámek Holešov - podmínkou vyučení v oboru kuchař, praxe v oboru min. 5 let nutná, teplá/studená kuchyně, doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení, mzda + pohyblivá
Josef Pospíšil - Výrobna lahůdek a uzenin, s.r.o. - 2016-05-11 - Zlínský kraj

Kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Požadavky: zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, zkušenosti v oblasti závodního stravování výhodou Náplň práce: samostatná příprava pokrmů teplé
JOSPO a.s. - 2016-07-28 - Zlínský kraj

Montážník - montáže příček, kabin, skříní v rámci ČR, Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
pracoviště v Kroměříži - montáže v rámci ČR - Požadavky - ŘP sk. B, manuální zručnost, logické a technické myšlení, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, zdravotní
KM konsult s.r.o. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Nástrojaři - 14900 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Montáž vstřikovacích forem. Vzdělání a odborné znalosti v dané profesi, spolehlivost. Příspěvek na stravování, na dopravu. Možnost prodloužení
KASKO - Formy spol. s r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Noční recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 13000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Profesionální jednání, zajištění plynulého chodu recepce a pracovní činnosti s tím spojené, zodpovědný přístup, minimálně základní znalost anglického
Gastro Elite s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 25000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce Ostrava. Nabízíme volné pracovní místo na pozici obchodního zástupce - prodejce. Jedná se příjem a výdej zboží, velkoobchodní
JAS ČR,a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 13000 - CZK měsíčně

Luděk Bartoš - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Obsluha casina a baru , Barmani - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Barmani
OBSLUHA CASINA A BARU Zaměstnavatel požaduje: Výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování, vstřícný přístup k zákazníkům, časová flexibilita, loajalita,
Vlastimil Camfrla - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Pizzaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

FARMA U KOALY,s.r.o. - 2016-05-17 - Zlínský kraj

Pomocná síla v kuchyni, Pomocníci v kuchyni - 12000 - 12500 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Provádí mytí nádobí a veškeré pomocné práce v kuchyni a jídelně IGTT a.s. Požadujeme dobrý zdravotní stav, pracovitost, zodpovědnost. Nástup ihned nebo dle dohody.
IGTT a.s. - 2016-06-01 - Zlínský kraj

Prodavač/ka, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 4000 - 5000 CZK měsíčně

PRODAVAČ/KA Zaměstnavatel požaduje: praxe v obchodě výhodou, jedná se dlouhodobou spolupráci. Zkrácený pracovní úvazek 50-80hod.měsíčně/2 až 3 směny týdně/. První kontakt:
Ing. Helena Stolářová - 2016-04-12 - Zlínský kraj

Prodavač/ka s inkasem, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

BAŤA, akciová společnost - 2016-08-17 - Zlínský kraj

Referent cestovní agentury, Úředníci cestovních kanceláří a agentur - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci cestovního ruchu
místo výkonu práce:Kvítková č.p. 5548, 760 01 Zlín 1 kontakt: info-personalni (at) asiana.cz, 234 704 939 Pracovní náplň: - vystavování a prodej letenek - práce s rezervačním
ASIANA, spol. s r.o. - 2016-08-10 - Zlínský kraj

Řidič \"B\"- cesty v rámci EU, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 20000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Pracoviště Kroměříž - cesty v rámci EU - odvoz/dovoz zboží - vyučení, ŘP sk. "B" je podmínkou, ŘP B+E výhodou, podmínkou je praxe z mezinárodní
MANOTRANS s.r.o. - 2016-07-15 - Zlínský kraj

Seřizovač a obsluha hydraulických obr. strojů, Mechanici a opraváři obráběcích strojů - 85 - 100 CZK za hodinu

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Vzdělání nejlépe stroj. zaměření. Znalost čtení výkres. dokumentace. Spolehlivost, samostatnost. Prémie k zákl. mzdě, dovolená navíc,
THERMACUT, s.r.o. - 2016-08-17 - Zlínský kraj

Šičky, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Náplň práce: vysekávač textilních a kožených dílců pro výrobu speciálních rukavic Výhody: příspěvek na závodní
Holík International s.r.o. - 2016-02-18 - Zlínský kraj

Šičky-svrškařka obuvi., Obsluha šicích a vyšívacích strojů - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Obsluha šicích a vyšívacích strojů

D.P.K., spol. s r. o. - 2016-07-28 - Zlínský kraj

skladník/skladnice, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 10900 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
pracoviště Kroměříž - vychystávání zboží na palety dle vychystávacích listů - vzdělání není rozhodující, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, průkaz na VZV
ROSA market s.r.o. - 2016-04-12 - Zlínský kraj

Sociální pracovníci, Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) - 1 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI Požadujeme: vzdělání VOŠ/VŠ kvalifikace sociální pracovník (dle zákona 108/2006, o sociálních službách), ŘP skupiny B, čistý trestní
Diakonie ČCE - středisko Vsetín - 2016-07-15 - Zlínský kraj

Stavební dělníci, Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech
Stavební firma hledá pracovníky z důvodů rozšíření střediska. Provádíme dopravní stavby jako komunikace, chodníky, kanalizace a jiné.
SWIETELSKY stavební s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

švadlena - šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Minox Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

uklízeč/ka- DPP, Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 75 - CZK za hodinu

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích a kancelářích
Pracoviště Holešov - ZŠ vzdělání, práce na hlavní pracovní poměr nebo možnost práce na dohodu o provedení práce. PD: Po-Čt: noční
ATALIAN CZ s.r.o. - 2016-08-17 - Zlínský kraj