Práce obchodní zástupce pro export, Obchodní zástupci Jihomoravský kraj VF, a.s. - nabídky práce

Pracovní pozice:
obchodní zástupce pro export, Obchodní zástupci

Odborné požadavky: VŠ technického, obchodního či ekonomického směru, možno absolvent/ka, v případě uchazeče s praxí požadujeme prokazatelné zkušenosti s exportem zboží do zahraničí. Vynikajicí znalost AJ v písemné i ústní formě, další jazyky výhodou. Nutná znalost nástrojů MS Office. Ostatní požadavky: dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, ŘP sk. B, ochota cestovat na zahraniční služební cesty, pracovitost, komunikativnost. Náplň práce: Pracovník exportního oddělení pro rozvíjení obchodních příležitostí v zahraničí, vypracovávání nabídek na výběrová řízení vypsané v zahraničí. Po zaškolení během prvního roku bude uchazeč samostatně vypracovávat nabídky na výběrová řízení, absolvovat zahraniční cesty k zákazníkům, převážně v Evropě. Mzda pro absolventa: 25.000 Kč. Mzda pro uchazeče s praxí: 30.000 Kč. Firemní bonusy: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné tarify na mob. tel., podpora vzdělávání, firemní akce ..., Dovolená navíc

Minimální plat: 25000

Maximální plat: 30000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: VF, a.s.

Forma kontaktu: Renáta Žáčková, personalistka

Job krátký popis: Obchodní zástupci

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: vyšší vzdělání, včetně vysokoškolského

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ano

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistenka/ asistent prodeje, Všeobecní administrativní pracovníci - 14000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Náplň práce: vedení administrativy prodeje zboží a výrobků, zpracování poptávek a vypracování nabídek, péče o stávající zákazníky
ESTA, spol. s r.o - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Auto Doupovec s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

chovatel zvěře vyžadující zvláštní péči, Ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci zajišťující služby spojené s péčí o domácí a jiná zvířata
povolení pro cizince (dohoda o provedení práce) Popis práce: jedná se o ošetřování zvlášť nebezpečného druhu zvířat s vyžadující
Jan Dorazil - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 80 - CZK za hodinu

Požadavky: praxe výhodou, na vdělání nezáleží, Pracovní doba pružná - služby převážně víkendové, občas v týdnu, jedná se o sezónní výpomoc
Karel Schoř - 2016-05-04 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 100 - 100 CZK za hodinu

20.4.2016 - obsluha zákazníků, práce s PC a pokladnou, servis jídel a nápojů. Min. vyučen (číšník), vhodné i pro absolventy, znalost NJ (AJ výhodou), turnusové služby, flexibilita.
Anna Nešporová - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Dělník ve výrobě, Pomocní pracovníci ve výrobě - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě

WINTTER, spol. s r.o. - 2016-03-24 - Jihomoravský kraj

ELEKTRO INŽENÝR – SPECIALISTA LED, Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři - 24000 - CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici
Naše personální agentura hledá pro našeho významného klienta v oboru osvětlování LED diodami nadaného zaměstnance na pracovní pozici: ELEKTRO INŽENÝR – SPECIALISTA LED NÁPLŇ
PP&T consult s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Klempíř - operátor rovnání, Klempíři (kromě stavebních) - 20000 - 21000 CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu
V případě Vašeho zájmu nám zasílejte Vaše strukturované životopisy na emailovou adresu: dalerova (at) syn.cz Místo výkonu práce: BRNO - MODŘICE Požadované dovednosti: - Praxe na pozici klempíř
SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Dělníci v oblasti výstavby budov - 10900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Dobrý zdravotní stav. Práce na stavbách a ve výškách. Zájemci se dostaví ve Stř a Pá mezi 12.00 - 14.00 hod. na pobočku Vlhká 169/13,
ODANSTAV, stavební družstvo - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

lisař/ka přípravář/ka v gumárenské výrobě, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže - 20000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže
Pracoviště: Jarohněvice 1666, 696 03 Dubňany. Práce na lisovacích strojích výhodou, zodpovědnost, manuální zručnost, flexibilita, komunikativnost, bezúhonnost.
RIGUM, s.r.o. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

Manikéři a pedikéři - 6000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Marie Havlová - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

Obchodní referent/ka - rozpočtář/ka dětských hřišť, Rozpočtáři specialisté - 16000 - 24000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Pracovní náplň: •sestavování cenových kalkulací dětských hřišť •vyřizování poptávek a objednávek •administrativně-organizační podpora obchodního oddělení
8D o.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

POKOJSKÁ, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 12000 - CZK měsíčně

Boutique hotel Mikulov s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Pomocníci v kuchyni - 11000 - 13000 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Gawain s.r.o. - 2016-03-11 - Jihomoravský kraj

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Pracovní náplň: Zpracování požadavků klientů na telefonické lince klientského servisu E-mailová komunikace s klienty Osobní kontakt s klienty
Generali Investments CEE, investiční společnost, a.s. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ, Prodavači v prodejnách - 11000 - 15000 CZK měsíčně

1.8.2016/ Prodavač/ka, pokladní, doplňování zboží. Pracoviště TRAVEL FREE Mikulov, hraniční přechod. Min. vyučení, nemusí být v oboru. Prac. doba 8,30-21,00 hod. Výhody: mimořádné
TRAVEL FREE, s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

PROGRAMÁTOR JAVA (hlavní technologie J2EE a Oracle), Programátoři počítačových aplikací specialisté - 19000 - 34000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru informačních systémů nadaného zaměstnance na pracovní pozici: PROGRAMÁTOR JAVA (hlavní

Recepční/pokladní, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 18000 - CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Jste komunikativní a máte rádi různorodou činnost? Jste z Brna nebo okolí a hledáte dobrou práci blízko centra města? Neváhejte a přihlaste se k nám na pozici: RECEPČNÍ/ POKLADNÍ
CAT CUT s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

recepční, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 24000 - CZK měsíčně

V případě zájmu zašlete Váš motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem na mail: kucera (at) cenessto.cz. Požadované dovednosti: Aj pokročilá úroveň, Nj nebo další světový
Cenessto s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

řidič/ka návěsové soupravy, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 12100 - CZK měsíčně

Pracoviště: Potoční 1561, 696 85 Moravský Písek - Bzenec. ŘP sk. C+E, profesní průkaz, školení řidičů, relace CZ-SK. Kontakt na tel. 603 835 696 od 8:00 do 19:00
HOMTEX, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 25000 - CZK měsíčně

Josef Šandor - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

rozešívání sedáků - brigáda, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 66 - CZK za hodinu

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Pracoviště: Zarazická 311, 698 01 Veselí nad Moravou. Jedná se o jednoduché šití s možností na jednu směnu. Kontakt na tel. 773 951 502 nebo osobně v pracovní
STIVAL AUTOMOTIVE s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

SEŘIZOVAČ A TECHNIK VSTŘIKOVACÍCH PLASTŮ, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 12000 - 30000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
1.4.2016/vyučen - technický obor. Ochota pracovat ve 3-směnném provozu. Místo výkonu práce f. Linden s.r.o. Zkušenosti s výrobou výhodou. Manuální zručnost, znalost technických
HIGHFIVE, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Seřizovač textilních strojů a zařízení, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Nová Mosilana, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Servisní technik pro stroje na řezání laserem, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 30000 - 45000 CZK měsíčně

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní výrobní společnost, která se zabývá výrobou špičkových strojů na zpracování
TRESCON Executive Search s.r.o. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nabízíme pracovní pozici strážný/á v obchodních domech v lokalitě Pohořelice. Požadujeme spolehlivost, výpis z rejstříků trestů. Nabízíme možnost profesního i
Alsupa, s.r.o. - 2016-03-22 - Jihomoravský kraj

TECHNIK – PŘÍPRAVA A ŘÍZENÍ ZAKÁZEK pro provádění staveb prosklených hliníkových fasád, oken a dveří v rámci ČR, Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu - 22000 - CZK měsíčně

Stavební technici
•dobrá orientace v oboru stavebnictví popř. strojírenství •řidičský průkaz skupiny B •uživatelská znalost práce s PC – EXCEL, WORD •znalost práce v AUTO CADu - výhodou •znalost
ALU, a.s. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

TELEFONNÍ KONZULTANT vhodné pro OZP, absolventy, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 12800 - CZK měsíčně

PRÁCE NA ZKRÁCENÝ ÚVAZEK - NÁSTUP IHNED, MAXIMÁLNÍ FLEXIBILITA, JISTÝ VÝDĚLEK (OD 80 Kč/hod) Požadované dovednosti - základní
Quality Brands, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Úklid mycím strojem - prac. Líšeň, Brno, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 8000 - CZK měsíčně

Pracoviště: ZKL - Trnkova č.p. 2345/111, Líšeň, 628 00 Brno. Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid místností a objektů manuálním
FORCORP Human Resources spol. s r.o. - 2016-03-24 - Jihomoravský kraj