Práce OBCHODNÍK, OBCHODNICE, Obchodní zástupci Moravskoslezský kraj AZ pneu PRO CZ s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: OBCHODNÍK, OBCHODNICE, Obchodní zástupci

* SŠ vzdělání, velmi dobrá znalost práce na PC a práce s internetem (prohlížeč Internet Explorer nebo Google Chrome), znalost programů Microsoft Word, Microsoft Excel, Libre Office, schopnost používat e-mail (Live Mail, Thunderbird), další znalosti vítány, příjemné vystupování při komunikaci s klienty na prodejně a telefonu, samostatnost, důslednost, rychlost, schopnost zvládat zvýšený nápor během sezón, obchodní dovednosti, znalost AJ vítána (není podmínkou). Mzda 15 000 - 18 000 Kč, pracovní doba od 8-17 hod., pracoviště Opava, nástup dle dohody. KO: Tajovská Michaela, životopis zašlete na email: michaela.tajovska (at) az-pneu.cz. V týdnu od 25.7.2016 budeme uchazeče informovat o dalším průběhu.

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: AZ pneu PRO CZ s.r.o.

Forma kontaktu: Michaela Tajovská

Job krátký popis: Obchodní zástupci

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka, Všeobecní administrativní pracovníci - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce: Ostrava - Mariánské Hory Na e-mail: prace (at) jamesgrant.cz posílejte svůj životopis s motivačním dopisem. Podmínkou pro zařazení uchazeče/ky do výběrového
Zdeňka Hamová - 2016-06-04 - Moravskoslezský kraj

Fyzioterapeutka - fyzioterapeut, Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace - 16000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
místo výkonu práce - Podhorská nemocnice a.s. Hornoměstská č.p. 549/16, 795 01 Rýmařov. Náplň pracovní pozice: Samostatná práce Fyzioterapeuta na RHB oddělení. Požadujeme:
Podhorská nemocnice a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

HORIZONTÁŘ CNC STROJŮ, Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 24500 - CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
C04 1/2/2016 vyučený v oboru, praxe v obrábění na horizontálních vyvrtávačkách nebo CNC strojích, programování v systému
STROJFERR, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Kadeřníci, nehtařka, Kadeřníci, kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech - 10000 - CZK měsíčně

Kadeřníci, kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
z: 17.2.2016 Jedná se o pracovní místa: 1x Nehtařka - nutná praxe a RK kurz 1x Kadeřník/kadeřnice - praxe nutná 1x Masér/ka- praxe a RK kurz, výhodou
Pavla Polesová - 2016-02-19 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 70 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Richard Martynek - 2016-05-28 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ - PIZZAŘ, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Lucie Adamová - 2016-03-18 - Moravskoslezský kraj

Manažer/ka výroby, Řídící pracovníci v průmyslové výrobě - 20000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě
ZMK Místo výkonu práce: Na Rovince 873, Hrabová, 720 00 Ostrava 20 Své životopisy v českém i anglickém jazyce zasílejte v případě zájmu,
BoBaek Europe, s.r.o. - 2016-06-14 - Moravskoslezský kraj

Obsluha čerpací stanice, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 14000 - 17500 CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Z: 29.6.2016 Místo výkonu: Benzina Klimkovice 650 PS směr Ostrava, Bravantice 272 VHODNÉ PRO ABSOLVENTY I OZP Dojezd na čerpací stanici možný pouze vlastním vozem Požadujeme čistý výpis z rejstříku
Martin Kožuch - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Odborný administrativní pracovník, skladník/skladnice, Úředníci ve skladech - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Místo výkonu práce: Slezská Ostrava - Hranečník Prosíme, netelefonujte!!! Zájemci splňující požadované podmínky zašlou svůj životopis na e-mail: riedlova (at) scomplet.cz s
Stavby COMPLET s.r.o. - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

Odborný prodejce velkoobchodu, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - 15000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
Co bude Vaší náplní práce? - multifukční pozice zahrnuje přímý prodej zboží zákazníkům velkoobchodu (instalatér-centrum)
PTÁČEK-velkoobchod, a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Operátor/ka pultu centrální ochrany - dispečer/ka, Operátoři bezpečnostních služeb - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Náplň práce: - vyhodnocování přijatých signálů ze zabezpečovacích systémů na střežených objektech, - koordinace výjezdové skupiny a ostrahy pří zásazích
DEFENDIT SYSTEMS s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

OPERÁTOŘI VÝROBY, Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
z:16.12.2015, , a.:2.2.2016. Nástup možný ihned! Náplň práce: montáž mechanických a elektronických součástí, manipulace s výrobky,
Grafton Recruitment s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

PORADCE, PORADKYNĚ A VZORKOVATEL , Specialisté v oblasti zemědělství, lesnictví, rybářství a vodního hospodářství - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti zemědělství, lesnictví a rybářství
SŠ/VŠ zemědělské vzdělání nebo praxe, ŘP sk. B (aktivní řidič vlasní auto k dispozici), znalost práce na PC (Microsoft Office) - pokročilý uživatel.
AGROPORADENSTVÍ s.r.o. - 2016-04-22 - Moravskoslezský kraj

Pracovníci úklidu, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 65 - CZK za hodinu

z: 17.3.2016 Pracovní doba: pondělí, středa, pátek 2 hodiny dopoledne (6 hodin týdně) Kontakt: Tomáš Bosák, telefonicky ve dnech po - pá na č.: 602
BRUCO spol. s r.o. - 2016-03-19 - Moravskoslezský kraj

pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 60 - CZK za hodinu

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
místo výkonu práce - Bruntál. POŽADUJEME empatie, časová flexibilita, komunikační dovednosti, samostatnost, občanská a morální bezúhonnost,
Sagapo, příspěvková organizace - 2016-03-18 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka průmyslového zboží, Prodavači v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

z: 11.7.2016 Zkušenosti s prodejem průmyslového/železářského zboží velkou výhodou, flexibilita, znalost práce na PC; vstřícnost; zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, týmový duch.
NEJMARKET s. r. o. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

Provozní elektomechanik/čka, Provozní elektromechanici - 95 - CZK za hodinu

Elektromechanici a seřizovači
Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu pište na e-mail: postulkova (at) trojek.cz Mzda: 95,- Kč/hod. + prémie + stravenky. Popis práce: Oprava a údržba elektrozařízení, rozvodů.
TROJEK, a.s. - 2016-04-15 - Moravskoslezský kraj

Řidič/ka nákladního vozidla 24t, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 18500 - CZK měsíčně

z: 27.7.2016 Požadavky: praxe 1 rok, řidičské oprávnění B,C,E, profesní průkaz, kartu řidiče. Náplň práce. vnitrostátní přeprava, obsluha
KONEX OCEL s.r.o. - 2016-08-02 - Moravskoslezský kraj

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 10000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Jedná se o řidiče (nemusí to být profesionální řidič z povolání), který musí mít řidičský průkaz skupiny B, E; řidič.
STAVSERVIS - PSVG s.r.o. - 2016-03-12 - Moravskoslezský kraj

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 15000 - CZK měsíčně

požadavky: nutná praxe v řízení vozidla nejméně 2 roky Nejprve dohoda na 2 měsíce, poté hlavní pracovní poměr; Hlásit se pouze telefonicky
Mr. Pizza s.r.o. - 2016-05-15 - Moravskoslezský kraj

strojník, obsluha bagru, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
místo výkonu práce - U Stadionu 1999a/9, 79201 Bruntál. Požadujeme praxi v oboru min. 3-5 let, řidičský průkaz sk. B, C, spolehlivost, pracovitost Hlásit se nejdříve telefonicky od 8:00 do 17:00 hodin
JR STaKR s.r.o. - 2016-04-15 - Moravskoslezský kraj

Supervisor/ka, Technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací - 90 - 130 CZK za hodinu

Technici v oblasti telekomunikací
Místo výkonu práce (adresa): Porážkova 42, Ostrava, PSČ 702 00 Kontakt: kariera (at) pen-com.cz Láká Vás práce v zahraničí? Chcete navíc ke mzdě diety vypláceny v eurech? Společnost
PEN - COM s.r.o. - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

SVÁŘEČ, Svářeči - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Požadujeme - svářečský průkaz, manuální zručnost, samostatnost, fyzická zdatnost Životopis zaslat na e-mailovou adresu: k.kovalova (at) jobsone.cz, výběrová řízení probíhají
Job´s One s.r.o. - 2016-03-25 - Moravskoslezský kraj

TRANZITÉR-KA, Tranzitéři (dělníci) - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Signalisti, brzdaři, výhybkáři, posunovači
A16 Popis pozice: - vykonávání komerčních prohlídek, přebírání průvodních listin od strojvedoucího nebo vlakvedoucího, jejich porovnávání s dojetým
Advanced World Transport a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

učitel/ka v MŠ na zkrácený úvazek, Učitelé na 1. stupni základních škol - 4508 - 5516 CZK měsíčně

Učitelé na základních školách
Z: 2,11,2015: zn.vl.: 23.3.2016 Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace Komenského 701/3, 743 01 Bílovec - pracoviště Stará Ves 144
Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace - 2016-03-25 - Moravskoslezský kraj

UKLÍZEČ -KA, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 8580 - CZK měsíčně

vzdělání nerozhoduje, mzda 8 580 Kč, benefity: stravenky, zkrácený prac. úvazek - 6 hodin/denně, ale ve střídavém cyklu: 8 hodin (9:00 - 17:30 hodin)
Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

VEDOUCÍ PRODEJNY POTRAVIN, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

COOP Beskydy, spotřební družstvo - 2016-03-26 - Moravskoslezský kraj

ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR, Všeobecné sestry bez specializace - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
C04 Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání - všeobecná sestra, zdravotní sestra, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, praxe
Medela-péče o seniory, o.p.s. - 2016-08-02 - Moravskoslezský kraj

ZEDNÍK, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Požadujeme: Praxi min. 2 roky s prováděním zateplování fasád. Samostatnost, přesnost, čistý trestní rejstřík Dobrý zdravotní stav - práce na lešení Nabízíme:
REBUILD s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj