Práce Oblastní manažer/ka, Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté Středočeský kraj Finanční Institut s.r.o. - nabídky práce

Oblastní manažer/ka, Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu na pozici Oblastního manažera. Náplň práce: - realizace smluvených schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti - spolupráce s analytickým oddělením - nastavení optimálního portfolia klienta, školení poradců pro rodinné finance - zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny Požadujeme: - manažerské schopnosti - výborné komunikační dovednosti - vnitřní motivaci na sobě pracovat - obchodní dovednosti - ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomického směru) - licence PPZ od ČNB - bezúhonnost - ŘP skupiny B - vlastní automobil a notebook - pozitivní přístup k práci Nabízíme: - práci ve společnosti se silným kapitálem - klientelu zajištěnou callcentrem společnosti - vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu ----- podporu do začátku 42 000,-Kč - nadprůměrné ohodnocení (provizní odměny z vlastní produkce + provizní odměny ze svěřeného týmu) - zázemí pobočky a veškerý servis - velký potenciál kariérního růstu V případě zájmu zašlete své CV na e-mail: personal.kolin (at) financni-institut.cz (do předmětu uveďte přesný název pozice).

Minimální plat: 30000

Maximální plat: 50000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Finanční Institut s.r.o.

Zaměstnavatel adresa: Rybná 682/14, Staré Město, 110 00 Praha 1

Forma kontaktu: Michaela Daňková

Job krátký popis: Finanční a investiční poradci

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Číšníci a servírky, Číšníci a servírky - 58.7 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Ladislav Rapčák - 2016-04-27 - Středočeský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 11000 - 15000 CZK měsíčně

Pozice: číšník/servírka do Plzeňské restaurace v Příbrami na Rynečku. Nástup od 1.7.2016 na dobu určitou do 30.6.2017. Mzda: 11 000,- až 15 000,- Kč. Kontakt:Loukota Milan, tel.: 606 676 896 od 8:00 -
FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o. - 2016-05-17 - Středočeský kraj

Elektrikáři - technici silnoproud, Techničtí a odborní pracovníci - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Techničtí a odborní pracovníci
Místo výkonu práce: Mladá Boleslav Prvotní kontakt: emailem (do předmětu uvést o jakou se jedná pracovní pozici) Požadavky: znalost vyhl. 50/1978, ŘP sk. B, práce na PC. Náplň
SICURO POWER, s. r. o. - 2016-03-12 - Středočeský kraj

Hospodářka, Všeobecní administrativní pracovníci - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Pro středisko Mšeno hledáme THP na HPP, Požadavky: min. ÚSO s maturitou, znalost PC (excel, word), dobrá znalost ČJ, ŘP sk. B Zajištění chodu střediska, jednání s úřady, příprava podkladů
ZKP Kladno, s.r.o. - 2016-03-05 - Středočeský kraj

Klientský specialista region Zruč nad Sázavou, Ostatní specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví - 20000 - CZK měsíčně

Finanční analytici
Náplň práce: práce s klienty kontaktovanými společností, práce v terénu i v kanceláři, administrativa, práce na PC, vyhledávání dalších obchodních příležitostí.
ČPP Servis, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Václava Paterová - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Místo pracoviště: - Zápská 1848, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Bolslav Prvotní kontakt: - tel.: 774 435 216 Po-Pá od 10:00 do 15:00 - osobně na adrese SEVCO s.r.o., 1.p., Opletalova 4, Praha 1, Út,
WAN LONG s.r.o. - 2016-07-15 - Středočeský kraj

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 10500 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Sawan Thai Center s.r.o. - 2016-02-25 - Středočeský kraj

OBSLUHA CNC SOUSTRUHU A CNC OBRÁBĚCÍHO CENTRA, Obsluha strojů a zařízení, montéři - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení, montéři
Místo výkonu práce : Poděbradova 1920, Lysá n.L. Prac.doba Po - Pá - 6.20 - 15.20hod. Požadujeme: nezbytným předpokladem je praxe při obsluze cnc obráběcích strojů , schopnost kontroly a měření
Metal Arsenal s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Operátoři ve výrobě, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 95 - 120 CZK za hodinu

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Místo výkonu práce: Nádražní č.p. 320 Čejetičky 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: osobně (na adrese místa výkonu práce)
ACCUMALUX M.B. s.r.o. - 2016-08-02 - Středočeský kraj

Ošetřovatelka dojnic - dojička, Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 20000 - CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)
Jedná se o práci v rekonstruované stáji a v moderní dojírně. Nabízíme: 30 dnů dovolené, stravenky, příspěvek na důchodové
Zemědělské obchodní družstvo Potěhy - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Prodavač černá technika, Prodavači v prodejnách - 18000 - CZK měsíčně

Maděra a Šípek, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Prodavač/ka, Prodavači smíšeného zboží - 11000 - 13000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Věznice Oráčov Požadavky: komunikativní, příjemná a spolehlivá osoba, čistý trestní rejstřík, praxe v obchodě výhodou. Náplň práce:
Jaroslav Kühler - 2016-05-28 - Středočeský kraj

Project Manager Infotainment systému vozu, Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Vedoucí administrativních agend
Co bude Vaším úkolem? Projektové vedení uživatelského rozhraní infotainment systému - rádia Plán vývoje rádia v souladu s termínovým plánem Testy funkcí,
Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Řidič nákladního automobilu - stavební dělník, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 21000 - CZK měsíčně

SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. - 2016-06-09 - Středočeský kraj

Řidič vysokozdvižného vozíku, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

KWD Bohemia, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Řidiči a strojníci, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Hofman - výroba a transport betonu, autodoprava s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Řidiči autobusů, Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají - 26000 - 28000 CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají
Požadujeme: Řidičský průkaz sk. D, možnost získání profesního průkazu a ŘP sk. D na náklady společnosti, odborná zdravotní způsobilost, spolehlivost Nabízíme: možnost i dohoda
ARRIVA PRAHA s.r.o. - 2016-08-02 - Středočeský kraj

Řidiči nákladního vozidla, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 22000 - 28000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Boseň č.p. 124 295 01 Mnichovo Hradiště Prvotní kontakt: emailem (jitka.wojnarova (at) agarden.cz) Práce pro okrasnou školku v Bosni, kousek od Mnichova
Agarden rostliny s.r.o. - 2016-06-22 - Středočeský kraj

řidiči vnitrostátní dopravy, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 20000 - 24000 CZK měsíčně

Jan Zach - 2016-02-15 - Středočeský kraj

SKLADNÍK, ŘIDIČ, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Sociální pracovník/ce - pracovník/ce oddělení sociálně právní ochrany dětí, Sociální pracovníci v oblasti veřejné správy - 15960 - 24020 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Požadujeme: vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání se zaměřením na sociální práci, výkon státní správy dle zák. 108/2006 Sb. a 111/2006 Sb. Vhodné
Město Neratovice - 2016-06-14 - Středočeský kraj

Specialisté prodeje nemovitostí, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 15000 - 100000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Dumrealit.cz vypisuje výběrové řízení na pozici specialista prodeje nemovitostí. Chcete změnu? Už Vás nebaví stereotypní práce a neustálá kontrola ze strany nadřízených?
Lukáš Průcha - 2016-04-18 - Středočeský kraj

Truhláři pro zpracování palisandrového nábytku., Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a příbuzní pracovníci - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Místo pracoviště: Barákova 237/8, 251 01 Říčany Schůzku předem telefonicky domluvit. Další požadavky - praxe ve zpracování nábytku z palisandrového
WOOD DEKOR s.r.o - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Údržbáři hotelových a klubových prostor, Správci objektů - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Správci objektů
Hledáme kandidáty na pracovní pozici pracovníka údržby - facility. Požadujeme: Dokončené středoškolské vzdělání, manuální zručnost, flexibilitu, výuční
Panorama Golf Resort s.r.o. - 2016-05-20 - Středočeský kraj

Uklízeči a pomocníci, Uklízeči a pomocníci - 12000 - CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci
Místo výkonu práce: Hlavní č.p. 130, Husinec, 250 68 Řež - práce na HPP, plný pracovní úvazek 40 h (8 hodin denně) - pracovní doba od 6:00 do 14:00 pondělí až pátek - mzda
AB Facility a.s. - 2016-04-18 - Středočeský kraj

Vědecký pracovník v biologických oborech, Biologové - 24000 - 25000 CZK měsíčně

Biologové, botanici, zoologové a specialisté v příbuzných oborech
Laboratoř aplikovaných proteomových analýz ÚŽFG AVČR,Liběchov hledá pro novou laboratoř hmotnostní spektrometrie pracovníka/pracovnici na pozici Analytik,operátor
##pracodawca## - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Všeobecné sestry bez osvědčení (32212), Všeobecné sestry bez osvědčení - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Mělnická zdravotní, a.s. - 2016-04-21 - Středočeský kraj

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 110 - 170 CZK za hodinu

Zedníci a dlaždiči
Místo pracoviště: - Černokostelecká 65/13, Radošovice, 251 01 Říčany u Prahy Prvotní kontakt: - tel.: 731 001 200 - e-mail: info (at) kamenny-koberec.eu - osobně na adrese pracoviště Upřesňující údaje:
KAMENNÝ-KOBEREC.eu s.r.o. - 2016-08-02 - Středočeský kraj