Práce OBLUHA KAŠÍROVACÍ LINKY, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu Jihočeský kraj \"Montera spol. s r.o.\" - nabídky práce

OBLUHA KAŠÍROVACÍ LINKY, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Nástupní plat 24000 kč + odměny dle préímiového systému firmy (po zapracování) Požadavky: manuální zručnost, vzdělání s maturitou - nejlépe technického směru, práce na PC - evidence, objednávky, výkaznictví, znalost NJ výhodou, schopnost samostatné práce. Nástup ihned! Nabídky (CV) zasílejte prosím na uvedený e-mail.

Minimální plat: 24000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: "Montera spol. s r.o."

Forma kontaktu: Vaněček

Job krátký popis:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

12 - POKOJSKÁ, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 12500 - 14000 CZK měsíčně

Hledáme spolehlivé pracovníky pro našeho významného klienta pro provádění úklidu hotelových pokojů v luxusním relaxačním
Kvalita - družstvo služeb - 2016-03-11 - Jihočeský kraj

administrativní pracovník/ce , Všeobecní administrativní pracovníci - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
POŽADAVKY: vzdělání SŠ nejlépe obor ekonomický nebo technický, samostatnost - úvazek plný nebo zkrácený - vhodné pro uchazeče z Volyně a blízkého okolí KONTAKT:
PROFIT SOLAR s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

barman/ka, Barmani - 9900 - CZK měsíčně

Barmani

Zdeňka Vobořilová - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 10000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

ŠRAMHAUSER spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

číšník, servírka, Číšníci a servírky - 60 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Jan Samec - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

Číšník/servírka na snídaně, Číšníci a servírky - 7500 - CZK měsíčně

Číšník/servírka na snídaně - vzdělání vyučení, možno absolvent, znalost NJ a AJ pasivně, prac. poměr s možností prodloužení, prac. úvazek zkrácený, hrubá
Zlatý anděl s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

DĚLNICE DO VÝROBY, Manipulační dělníci ve výrobě - 10700 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
na dobu určitou Požadujeme: SOU (výuční list), pracovitost, manuální zručnost, vytrvalost, základní znalost PC, dvousměnný/třísměnný provoz (7,5 hod) Popis činnosti: obsluha balícího
BIOGENA CB spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK VE VÝROBĚ, Manipulační dělníci ve výrobě - 14000 - CZK měsíčně

KeyTec České Budějovice s.r.o. - 2016-03-12 - Jihočeský kraj

Dělník ve výrobě uzenin ČB, Manipulační dělníci ve výrobě - 17000 - CZK měsíčně

Libor Novák - 2016-03-04 - Jihočeský kraj

DPP - KLEMPÍŔ, Stavební klempíři - 10000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

STŘECHY OPEKAR s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchař/ka - vzdělání vyučení, praxe podmínkou. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová. Nástup ihned. Mzda 15.000,-- Kč hrubého.
Mohamed Mazeg - 2016-02-26 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 25000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Aleš Lexa - 2016-03-16 - Jihočeský kraj

Lakýrník kovů, Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků - 15500 - 16500 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
Náplní práce bude lakování a kytování karoserií. Nástup ihned nebo po domluvě. Požadujeme • praxi s lakováním a kytováním • vyučení v oboru výhodou
Bohemia Works Group, družstvo - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA - výuka Bc. - úvazek 1,0, Lektoři na vysokých školách - 18940 - 24000 CZK měsíčně

Učitelé na vysokých a vyšších odborných školách
Náplň práce: výuka anglického jazyka v akreditovaných studijních programech bakalářského (Bc.) studia na FROV JU; Příležitostné
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

Obchodní zastoupení pro firemní klientelu, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Obchodní zastoupení pro firemní klientelu - vzdělání střední odborné bez vyučení a bez maturity. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup od 1.6.2016,
UPC Česká republika, a.s. - 2016-05-30 - Jihočeský kraj

Obsluha čerpací stanice, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Pro čerpací stanici MOL Strážný ihned příjmu zaměstnance na pozici Obsluha čerpací stanice. Náplň práce - obsluha pokladny, práce s pokladnou (hotovostní a bezhotovostní platby),
Radovan Dušek - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

PERSONÁLNÍ KONZULTANT, Personální referenti - 16000 - 24000 CZK měsíčně

Personální referenti
Jedná se o práci na klientském centru,kdy budete především komunikovat s uchazeči o zaměstnání a se stávajícími zaměstnanci, budete spravovat a udržovat aktuální databázi
Kvalita - družstvo služeb - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - ČESKÝ KRUMLOV, Prodavači potravinářského zboží - 14000 - CZK měsíčně

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě ČESKÝ KRUMLOV. Pracovní náplň • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace
PMU CZ, a.s. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA, Prodavači v prodejnách - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

MAXIHIT CZ spol. s r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

prodavač/ka s inkasem - mléčný úsek, Prodavači v prodejnách - 11500 - 14000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Tesco Stores ČR a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

projektant - konstruktér/ka, Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
příprava výrobních plánů pro dřevostavby, pož.: vzdělání od vyučení s maturitou po VŠ, orientaci v oblasti dřevostaveb, znalost NJ na komunikativní
ELK s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Recepční hlavní, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 15000 - CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Recepční hlavní - vzdělání středoškolské. Pracoviště Č. Krumlov, Pension Pod Skalkou. Podmínkou je znalost AJ a NJ - domluvit se na recepci. Po zapracování vedení pensionu. Prac. poměr
Luboš Janovský - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

REFERENT/KA PERSONÁLNÍHO ÚTVARU, Personální referenti - 24000 - 30000 CZK měsíčně

Místem výkonu práce jsou Borovany. Požadujeme: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, znalost anglického nebo německého jazyka výhodou, praxe v oblasti personalistiky min.
LASSELSBERGER, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

řidič, skladník, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
POŽADAVKY: ŘP"B" + praxe v řízení motor.vozidel, fyzická zdatnost, bezúhonnost Pracovní doba: 8-16hod. nebo 9-17hod. KONTAKT: Maleček, tel.: 739548839,
ELKO, velkoobchod nápojů s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

SKLADNÍK/CE, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení - ke mzdě náleží osobní ohodnocení po zapracování - oprávnění na obsluhu VZV podmínkou Kontakt: Červinský
CSS spedition s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

sociální pracovník pro službu sociální rehabilitace, Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - 7500 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
Požadujeme: splnění odborné způsobilosti dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, znalost práce na PC (Word, Excel), samostatnost, sebedisciplina, spolehlivost, zodpovědnost, chuť
MESADA, občanské sdružení - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 10500 - 13000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Náplň práce: kontrola příchodů a odchodů pracovníků a návštěv; Kontrola příjezdů a odjezdů všech vozidel do objektu; Ochrana a střežení objektu a zařízení – obchůzková
G4S Secure Solutions (CZ), a.s. - 2016-03-31 - Jihočeský kraj

technolog pro plastikářskou výrobu, Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech - 200 - CZK za hodinu

Chemičtí inženýři a specialisté v příbuzných oborech
PŘÍLEŽITOSTNÁ VÝPOMOC - na dohodu o provedení práce - několik hodin v měsíci, příprava a kontrola výroby ušních známek pro skot,
DITA výrobní družstvo invalidů - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
zakázkové truhlářství se zaměřením na masiv, lamino (kuchyňské linky, dveře, postele, vestavěné skříně, kancelářský nábytek
Mrzena s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ, Svářeči - 18000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Náplň práce: výroba světelné reklamy, svařování hliníkových konstrukcí Požadavky: vyučení v oboru i příbuzném, platný svářečský průkaz CO2
Maierhofer s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj