Práce Obsluha CNC laseru, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Středočeský kraj ILD cz. s.r.o. - nabídky práce

Obsluha CNC laseru, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Požadujeme orientaci v technických výkresech, výhodou je středoškolské vzdělání technického směru.

Minimální plat: 18000

Maximální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ILD cz. s.r.o.

Forma kontaktu: Luboš Luka

Job krátký popis: Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovníci do archivu, Všeobecní administrativní pracovníci - 17500 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo pracoviště: - Poděbradská 601, 250 90 Jirny Prvotní kontakt: - e-mail: namisnakova (at) doklog.eu Upřesňující údaje: - třídění, zakládání, vyhledávání
Bohemia Dokument Logistik, s.r.o - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Asistent/ka pedagoga, Asistenti pedagogů - 9850 - 15525 CZK měsíčně

Asistenti pedagogů
Požadujeme: absolvent programu pro asistenty pedagoga. Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou, úvazek 25-30 hod/týdně. Podnikové stravování, příspěvky z FKSP - kultruní akce,
Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230 - 2016-05-06 - Středočeský kraj

ASISTENTI INTERNÍHO PRODEJE, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - 22000 - 25000 CZK měsíčně

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje
ASISTENTI INTERNÍHO PRODEJE - Místo výkonu: Žebrák. Požadavky: min SŠ/VŠ vzdělání, dobré komunikační schopnosti a osobní efektivita, dobrá znalost obsluhy PC, velmi dobrá
Smurfit Kappa Czech s.r.o. - 2016-05-15 - Středočeský kraj

Asistenti společnosti, Všeobecní administrativní pracovníci - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Místo pracoviště: - Úžická 32, 250 70 Odolena Voda Prvotní kontakt: - tel.: 774 449 748 Upřesňující údaje: - SŠ nebo odborné vzdělání s maturitou - Čistý výpis
NexLands effectivity s.r.o. - 2016-06-27 - Středočeský kraj

DISPEČER/KA, Dopravní dispečeři - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
DISPEČER/KA - místo výkonu: Králův Dvůr, náplň práce: vyhledávání optimálního řešení dopravy, komunikace s řidiči, řešení problémů, starost o optimální
Burian group s.r.o. - 2016-03-23 - Středočeský kraj

hutník neželezných kovů, Obsluha zařízení na hutní zpracování kovů (obsluha pecí a konvertorů) - 21000 - 30000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Požadujeme: " Vzdělání - vyučen " Praxe na podobné pozici ve výrobě výhodou " Manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost " Ochota pracovat v nepřetržitém provozu "
EVRAZ NIKOM, a.s. - 2016-08-10 - Středočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Josef Štorc - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Laborantka/kvalitářka v potravinářské výrobě, Kontroloři kvality potravin a nápojů, laboranti - 16000 - CZK měsíčně

Ochutnávači, degustátoři a kontroloři jakosti potravin a nápojů
Pracoviště Votice Náplň práce:-provádí vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu-Eviduje, zpracovává, kontroluje a archivuje záznamy-
MOKATE Czech s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Noční recepční, Provozní pracovníci - 16000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci

Martin Vaic - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Obchodní zástupce - Středočeský kraj, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Obchodní zástupce - Středočeský kraj Jsme firma, která udává směr obchodu kancelářských potřeb. Hlavním účelem firmy SMERO, spol. s r.o. je uspořit zákazníkovi
SMERO, spol. s r.o. - 2016-04-25 - Středočeský kraj

OBSLUHA CNC vysekávačka a CNC lisy, Obsluha stacionárních strojů a zařízení - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení
Požadujeme : nutná praxe při obsluze CNC tvářecích strojů, schopnost kontroly a měření; samostatnost; svědomitost a odpovědnost za výsledky prováděných operací; Pozice je vhodná pouze
Metal Arsenal s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Pomocní pracovníci, Pomocní pracovníci ve výrobě - 60 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě

ZDEPE.CZ s.r.o. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Pomocný/á finanční účetní, Účetní všeobecní - 8800 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Pozice: pomocná/ý finanční účetní Zkrácený pracovní úvazek ( poloviční ).Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadavky:znalost práce na PC Nástup možný
PAC Hořovice s.r.o. - 2016-03-03 - Středočeský kraj

POM.STAVEB.DĚLNÍK (úřed. hodiny Pá 8.00-8.30 hod., budova firmy Albixon-recepce), Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví - 9900 - 12500 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví
POM.STAVEB.DĚLNÍK - fyzické pracoviště - dle jednotlivých staveb, především Lážovice, Osov, Hostomice a další stavby ve Středočeském kraji, fyzicky
Europa Workintense spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Pracovníci ostrahy, strážní - 90 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Kateřina Setničková - 2016-06-14 - Středočeský kraj

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Hana Kratochvílová - 2016-06-04 - Středočeský kraj

Referent prodeje - řidič sk. B, C, Obchodní referenti - 22000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Prorošíření našich obchodních aktivit hledáme slušného, komunikativního, pracovitého, zodpovědného a samostatného obchodního referenta, který bude vypomáhat s expedicí
ARTWELD s.r.o. - 2016-04-24 - Středočeský kraj

Řidič MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 20000 - CZK měsíčně

Pozice: řídíč MKD Požadavky: - řidičské oprávnění sk. C + E - vzdělání : minimálně vyučení Nástup možný ihned na dobu
Jaroslav Růžička - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Řidiči tahačů - 25000 - 40000 CZK měsíčně

HöDLMAYR Logistics Czech Republic a.s. - 2016-05-19 - Středočeský kraj

Skladník/ce, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pozice: Skladník/ce. Požadavky: manuální zručnost, flexibilita, práce na PC, ŘP výhodou. Znalost práce na PC-nutné základy. Platný průkaz o školení vysokozdvižných vozíků,
ZRUP Příbram a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Specialista ostrahy, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Expandující firma s dlouholetou činností přijme zaměstnance na pozici specialista ostrahy prodejních řetězců, drogerií. Požadujeme čistý výpis z RT. Výhodou je Osvědčení o profesní
EBS-BODYGUARD.COM s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií

REKON-A-STAV, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

TRAKTORISTA DO ÚSEKU ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY, Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 20000 - 26000 CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů
Náplň práce: práce s traktorem na úseku živočišné výroby. Kontaktovat v průběhu dne. Nabízíme: příplatek na stravu, příspěvek
AGROMA - JÍKEV, s.r.o. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 3400 - 6800 CZK měsíčně

Místo pracoviště: Obchodní 107, 251 01 Čestlice Prvotní kontakt: schůzku předem telefonicky domluvit na č. 222 351 710 nebo 601 338 375, případně na e-mailu ivana (at) doseu.cz
Direct Online Services (Europe) s.r.o. - 2016-06-14 - Středočeský kraj

Vrátní a informátoři, Vrátní - 60 - 65 CZK za hodinu

Hledáme pracovníky - invalidní důchodce na pozici Vrátný/informátor/recepční pro oblast Praha. Práce na HPP v nepřetržitém provozu ve 12-ti hodinových směnách (denní,
AGP PLUS SERVICE s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Zámečníci strojů - 70 - 130 CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

PREFA Technologies a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Zámečník - svářeč, Zámečníci strojů - 85 - CZK za hodinu

Josef Teiml - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Zdravotní sestra - lůžka následné péče, Sestry pro péči v interních oborech - 18000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ošetřovatelství

PP Hospitals, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Zdravotnický/á asistent/ka, Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - 17000 - CZK měsíčně

Odborní zdravotničtí asistenti
Pozice: zdravotnický/á asistent/ka Jedná se o jednosměnný nebo třísměnný provoz, vzdělání ÚSO. Nástup možný ihned ( při nástupu sepsána pracovní smlouva
Nemocnice na Pleši s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj