Práce obsluha CNC soustruh, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů Jihočeský kraj KOVOS ST s.r.o. - nabídky práce

obsluha CNC soustruh, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

POŽADAVKY: vyučení v oboru strojírenství, (kovoobrábění), praxe výhodou Nástup: ihned VÝHODY: podnikové stravování KONTAKT: Zeman Tomáš, tel.: 383 327 751, e-mail: info (at) kovosst.cz

Minimální plat: 18000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: KOVOS ST s.r.o.

Forma kontaktu: Tomáš Zeman

Job krátký popis: Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

23 - šička oprav prádla (SR), Pracovníci pro ruční praní a žehlení - 14500 - 17000 CZK měsíčně

Pracovníci pro ruční praní a žehlení (kromě obsluhy strojů v prádelnách a čistírnách)
Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici šička oprav prádla, do našeho moderního provozu prádelny. Praxe v oboru vítána, ale není vyžadována
KVALITA náhradní plnění s.r.o. - 2016-03-25 - Jihočeský kraj

asistentka obchodního oddělení, Odborní asistenti v administrativě - 19000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Požadavky: praxe výhodou; NJ podmínkou; znalost práce na PC; Náplň práce: přejímání objednávek; zařazení do systému; jednání s klienty; zajištění zakázek;
BTC GROUP a.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

cukrář/ka, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 14000 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

SALE - PRAHA s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

dělník v obrobně - DIVIZE AUTO, Montážní dělníci ostatních výrobků - 100 - 110 CZK za hodinu

Montážní dělníci jinde neuvedení

ČZ a.s. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

DPP - UKLÍZEČ/KA (DENNÍ ÚKLID), Ostatní uklízeči a pomocníci - 65 - CZK za hodinu

Bezúhonnost, Pracovní doba 7:00 - 14:00 hod., 14:00 - 21:00hod., pracoviště hypermarket v Č. Budějovicích, mzda bude upřesněna při osobním jednání. V případě
ISS Facility Services s.r.o. - 2016-08-02 - Jihočeský kraj

ergoterapeut / erogoterapeutka, Ergoterapeuti se specializací - 16240 - 24420 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
pož. VŠ bakalářský nebo magisterský obor - ergoterapie, nástup možný ihned - na dobu určitou, po ukončení vstupní praxe a po vzájemné
DĚTSKÁ PSYCHIATRICKÁ NEMOCNICE OPAŘANY - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Laborant/ka, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 16000 - CZK měsíčně

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)
Provádění analýz, hlásí výsledky zpět do výroby, správa dokumentů a reportů. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené,
SILON s.r.o. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

Montážní dělník, Montážní dělníci elektronických zařízení - 14000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Hledáme manuálně zručné uchazeče na pozici montážního dělníka. Tato pracovní příležitost se nachází v Pelhřimově. Požadujeme:
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-03-23 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍ MANAŽER, Obchodní referenti - 20000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Pracoviště: lokalita Písecko, Milevsko Požadujeme: dokončené středoškolské vzdělání - maturita, základní znalost PC, komunikativnost, ochota učit se novým věcem - zkušenost v oboru výhodou,
Česká pojišťovna a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

obsluha cnc soustruh, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
POŽADAVKY: vyučení v oboru strojírenství, (kovoobrábění), praxe výhodou Nástup: ihned VÝHODY: podnikové stravování KONTAKT: Zeman Tomáš, tel.: 383 327 751, e-mail:
KOVOS ST s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Osobní bankéř/-ka - Vodňany, Finanční poradci specialisté - 20000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Své životopisy a název pozice vč. lokality zasílejte na email: iva.mouckova (at) ge.com Co dělá Osobní bankéř na pobočce? Poskytuje servis a poradenství klientům Nabízí produkty a služby
GE Money Bank, a.s. - 2016-03-03 - Jihočeský kraj

POKLADNÍ, Pokladníci v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

BILLA, spol. s r. o. - 2016-08-02 - Jihočeský kraj

pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 13500 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

FITT cz s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Pomocná síla v kuchyni, Pomocníci v kuchyni - 60 - 70 CZK za hodinu

Vladimír Beneš - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

pracovnice k vyšívacím strojům, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 14000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

NB-Textil, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK RESTAURAČNÍHO PROVOZU, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 12100 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Náplň práce: práce na pokladně - komunikace s hosty, nabízení produktů, přijímání a vydávání finanční hotovosti, práce na servise - příprava sendvičů,
AmRest s.r.o. - 2016-05-12 - Jihočeský kraj

pracovník údržby podniku, Stavební údržbáři budov - 11000 - 12000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení

ČZ a.s. - 2016-03-26 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA , Prodavači potravinářského zboží - 85 - CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

Jitka Pavlátová - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

PROJEKTOVÝ MANAŽER, Odborní asistenti v administrativě - 18000 - 23000 CZK měsíčně

SŠ/VŠ, ŘP sk. B, znalost práce na PC, Excel, Word, uvítáme zkušenost s vedením projektů EU, komunikativnost, dovednost jednání s úřady, zvládání postupů při tvorbě projektů,
Spolek pro rozvoj regionu - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích

MARELAX s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

referent oddělení Hospodářské správy, Úředníci všeobecné správy vnitřních věcí státu - 13570 - 20450 CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
NÁPLŇ PRÁCE Zajišťování evidence majetku a správy jednotlivých částí majetku, s nímž je Úřad v územní působnosti OP Strakonice příslušný hospodařit.
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

řidič nákladního auta, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 20000 - 25000 CZK měsíčně

výkon práce - stavby v rámci ČR, pož.: ŘP C, E, strojnický průkaz na silniční válce nebo kolové nakladače výhodou, práce i v So a Ne,
VIALIT SOBĚSLAV spol. s. r. o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

řidič nákladního automobilu - lesovozu, Řidiči a obsluha zemědělských a lesnických strojů - 27000 - 32000 CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů
řidič nákladního auta - lesovozu s hydraulicku rukou, pož.: ŘP - C,+E, profesní průkaz, praxi s řízením motorových vozidel sk. C-E, nástup možný
Dagmar Kalafutová - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

SAP ERP klíčový uživatel FI/CO, Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky - 20000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Nabízíme volné pracovní místo, odborného pracovníka v oblasti účetnictví a ekonomiky, SAP ERP klíčového uživatele FI/CO.
Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

SVÁŘEČ, Svářeči - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Přijmeme svářeče (CO2, autogen). Náplň práce: * svařování dílů * práce v kovovýrobě Požadujeme: * vyučen v oboru * svářečské zkoušky * praxe Nabízíme: * práci
CENTES, spol. s r. o. - 2016-04-16 - Jihočeský kraj

Telefonista kancelářský, Operátoři telefonních panelů - 5000 - 20000 CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
Náplní práce je sjednávání obchodních schůzek a zadávání výsledků jednání do obchodní databáze. Fixní odměna + odměna za sjednané
GLOBIS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 60 - CZK za hodinu

pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2016 s možností prodloužení; pracovní doba 6:00-12:00; 11:00-17:00; 19:00-0:30 hod.; jedná se i o práce v sobotu a
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

uklízečka, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 13500 - CZK měsíčně

Jedná se 12h směny - střídá se krátký dlouhý týden Nástup možný ihned Zkušenost s úklidem výhodou KONTAKT: telefonicky od
Alzheimercentrum Prácheň o.p.s. - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA, Všeobecné sestry bez specializace - 20000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

PREMIUM BUSINESS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj