Práce Obsluha CNC stroje Kájov, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů Jihočeský kraj Bohemia Works a.s. - nabídky práce

Obsluha CNC stroje Kájov, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Náplň práce: * obsluha CNC strojů dle výkresové dokumentace Požadujeme: * vyučení v oboru * znalost výkresové dokumentace * spolehlivost, flexibilitu Nabízíme: * zaměstnání ve stabilní společnosti * dlouhodobé perspektivní zaměstnání * odpovídající platové hodnocení * stravenky * příspěvek na penzijní připojištění * 13. a 14. plat

Minimální plat: 16000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Bohemia Works a.s.

Forma kontaktu: Yvona Zajícová, HR konzultant

Job krátký popis: Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativa, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

STRAVBYT s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Administrativní pracovník se znalostí účetnictví, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Libor Novák - 2016-04-26 - Jihočeský kraj

automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 16000 - 27000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Jaroslav Eliáš - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Automechanik, Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel - 20000 - CZK měsíčně

Automechanik - vzdělání vyučení v oboru, možno i absolvent. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba pružná. Nástup ihned. Mzda 20.000,-- Kč hrubého.Pracovní
CB Auto a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA , Číšníci a servírky - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovní doba: turnusové služby 10:30-22:30 hod. - krátký-dlouhý týden (po dohodě možnost práce i na zkrácený úvazek) - mzda při plném úvazku od 15.000,- Kč - vyučení
Jan Matoušek - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Doručovatel - četař, Řídící pracovníci v oblasti poštovních a doručovatelských služeb - 15500 - 16500 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech
Hledáme Vás, který/která: - rád/a komunikujete s lidmi a profesionální klientský přístup je Vám vlastní a přirozený
Česká pošta, s.p. - 2016-05-20 - Jihočeský kraj

DPP - PRADLENA, Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách - 100 - CZK za hodinu

Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách
Požadavky: minimálně základní vzdělání, bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, flexibilita, hledáme brigádníky na dlouhodobější spolupráci
Domov důchodců Dobrá Voda - 2016-05-22 - Jihočeský kraj

Finanční poradce, Finanční poradci specialisté - 25000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Vzdělání VŠ ekonomického směru; orientace a praxe v dotačních programech; řid. průkaz sk. B; časová flexibilita. Životopisy zasílat na adresu společnosti. Výběrové řízení.
AGRICO s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

kuchař, kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14500 - CZK měsíčně

kuchař/ka pro restaurační provoz; vyučení v oboru; praxe v oboru min. 1 rok; na dobu určitou - po uplynutí sjednané doby možnost prodloužení pracovního poměru; jednosměnný nepravidelný provoz
Bertiny lázně Třeboň s.r.o. - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

MECHANIK ÚDRŽBY FOREM (ZÁMEČNÍK), Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 22000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Hlavní povinnosti: - opravy a údržba strojů - vyhledávání závad a samostatné odstraňování problémů - oprava a údržba obráběcích
AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍ REFERENT, Obchodní referenti - 20000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
- pracovní doba 7.30-16.00 Požadujeme: - min středoškolské vzdělání - podmínkou dobrá znalost Nj nebo Aj (každodenní komunikace se zahraničními zákazníky) - znal. práce
RAMIA technology s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

obchodní referent - obor vytápění, Obchodní referenti - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Radek Janů - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Osobní bankéř/-ka - Třeboň - doba určitá, Finanční poradci specialisté - 20000 - CZK měsíčně

Své životopisy a název pozice vč. lokality zasílejte na email: iva.mouckova (at) ge.com Co dělá Osobní bankéř na pobočce? Poskytuje servis a poradenství klientům Nabízí produkty a služby
GE Money Bank, a.s. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

pletař/ka, Obsluha pletacích strojů - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha tkacích a pletacích strojů
- Při nástupu na pracoviště provede prohlídku přidělených strojů a pracoviště. - Provede kontrolu nasazeného materiálu. - Provede kontrolu návleku A. u okrouhlých pletacích strojů kontrolu
JOHNSON CONTROLS FABRICS STRAKONICE s.r.o, - 2016-03-24 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK SKLADU elektro, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: vedení skladu elektro - příjem-výdej materiálu pro výrobu chladicích zařízení, skladová evidence, jednosměnný provoz (6:30 - 15:00 hod.) POŽADAVKY: základní
SINOP CB a.s. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

prodavač/ka, rozpočtář/ka, adm. práce, Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu - 14000 - 18000 CZK měsíčně

pprodej podlahových krytin, tvorba rozpočtů zakázek, zpracování jednotlivých kalkulací, rozpočtů. znalost práce na PC, ochotu učit se novým věcem, vzdělání stavební nebo
Pavel Míka - FALIKO - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 70 - 90 CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

Zdeněk Mašek - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

Řidič, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Řidič nákladního automobilu, brigádně - vzdělání základní. Pracoviště Český Krumlov. Dohoda o provedení práce - 14 dní,
David Pfeffer - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

SPRÁVCE KLIENSKÉHO PORTFOLIA, Úředníci v oblasti pojišťovnictví - 20000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti statistiky, financí a pojištění
Na dobu neurčitou Péče a servis o stávající klientelu, vedení příslušné administrativy a reportů. Vyřizování klientských požadavků,
MetLife Europe Limited, pobočka pro Českou republiku - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

STAVBYVEDOUCÍ, Hlavní stavbyvedoucí - 30000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
Požadujeme. podmínkou praxe 5 let v oboru železničních staveb, ŘP "B", znalost práce na PC, Autorizace dopravní stavby Pracovní poměr na dobu 1 roku s
Skanska a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

stavbyvedoucí, Stavební technici - 25000 - CZK měsíčně

Stavební technici
zakázky na území ČR požadované vzdělání : středoškolské nebo vysokoškolské v oboru Pozemní nebo Dopravní stavby, min. 5 let praxe v oboru, cestovné, popř. obědy v závodní
DŘEVOTVAR - ŘEMESLA a STAVBY, s.r.o. - 2016-03-23 - Jihočeský kraj

STROJNÍ ZÁMEČNÍK, SVÁŘEČ KOVŮ - sekce elektrotechnická, Svářeči - 20000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Manipulace, svařování nádob, výroba konzervátorů. Požadujeme vyučení ve strojním oboru, dobrá znalost výkresové dokumentace. Svářečské zkoušky ZK 135 1.2, ZK 111
EGE, spol. s r.o. - 2016-04-28 - Jihočeský kraj

švadlena - domácí pracovník, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 10000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Požadavky: - vlastní šicí stroj - manuální zručnost DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE Úkolová mzda Kontakt: - Kopáčik Ján Ing., tel.: 731
COPI - J a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

účetní - administrativní pracovník/nice - účetní, mzdy, Účetní všeobecní - 15000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
odpovědnost za vedení účetnictví se vším, co k tomu patří, účetní evidence skladů a skladového hospodářství v účetním programu, inventury, administrativa, mzdy
HOTEL DVOŘÁK TÁBOR s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

UČITEL/KA MATEMATIKY + TĚLESNÉ VÝCHOVY PRO STŘEDNÍ ŠKOLY, Učitelé na středních školách (kromě odborných předmětů), konzervatořích a na 2. stupni základních škol - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
Požadujeme: podmínkou vzdělání splňující podmínky Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagog. pracovnících ve znění pozdějších předpisů Plat dle nařízení vlády
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865 - 2016-05-02 - Jihočeský kraj

UKLÍZEČ/KA, Ostatní uklízeči a pomocníci - 6700 - CZK měsíčně

Bc. Kateřina Setničková - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ZAHRADNÍK FLORISTA, Zahradníci floristé a květináři - 25000 - CZK měsíčně

Zahradníci, pěstitelé v zahradnických školkách

Zámek Bzí s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

zahradník-zahradnice, Zahradníci travnatých ploch, greenkeepeři - 13000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Golfový areál Nová Bystřice; zkušenosti v oboru; ŘP skup. B; pracovní poměr na dobu určitou do 30.11.2016, pracovní doba
GOLF EXPLOITATION s.r.o. - 2016-05-12 - Jihočeský kraj

Zámečník-svářeč, Provozní zámečníci, údržbáři - 150 - CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Informace poskytne paní Věra Koubová-tel.388 302 121, 702 190 220 Nástupní mzda 150Kč/hod + prémie, osobní ohodnocení,příplatky na stravu a na
M-TECHNIKA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj