Práce obsluha kantýny - výdej obědů, Ostatní pomocní pracovníci Plzeňský kraj Jana Menclová - nabídky práce

Pracovní pozice:
obsluha kantýny - výdej obědů, Ostatní pomocní pracovníci

Hledáme k okamžitému nástupu pracovníka-ci na výdej obědů - zkrácený úvazek! Zasílat životopis na e-mail: m.knorova-stravovani (at) seznam.cz nebo kontaktovat telefonicky: 774202453. Zkrácený úvazek - Po - Pá. Základní vzdělání. Praxe nutná.

Minimální plat: 12000

Hodin týdně: 30

Jméno zaměstnavatele: Jana Menclová

Forma kontaktu: Kontakt

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 377 482 116,774 202 453

Job krátký popis: Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Druh pracovního poměru: Částečný úvazek

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

bezpečnostní pracovníci, Pracovníci ostrahy, strážní - 69 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

SECURITAS ČR s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

dělník dřevovýroby, Manipulační dělníci ve výrobě - 15169 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Místo výkonu práce - Kožlany Požadavky: pečlivost, manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, schopnost týmové práce Zaměstnanecké výhody:
BR PROGRESS s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Dělník - obsluha řezacího plotru , Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 16000 - 16600 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
místo výkonu práce Zadní Chodov č.p. 3 348 15 Planá u Mariánských Lázní Práce na PC, fyzická zdatnost , samostatnost, základy
AMI AUTOINTERIER, s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Elektrikář, Elektromechanici - 22000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Přijmeme elektrikáře na montáž klimatizačních jednotek. Požadujeme vyučení v oboru, vyhlášku č.50, praxe v oboru výhodou. Nabízíme skvělé mzdové podmínky, příplatky,
Thompson Personnel Management CZ, s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

Fyzická ostraha objektu, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 52 - 60 CZK za hodinu

Místo výkonu: Ejpovice, Rokycany Požadujeme: fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, slušné vystupování, ŘP výhodou, osvědčení profesní kvalifikace lze získat u naší společnosti.
High Security s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

INSTRUKTOR/KA LYŽOVÁNÍ, SNOWBOARDINGU, Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) - 110 - CZK za hodinu

Sportovní trenéři, instruktoři a úředníci sportovních klubů
INSTRUKTOR/KA LYŽOVÁNÍ, SNOWBOARDINGU, dobré lyžařské (snowboardové) dovednosti, komunikativní znalost AJ (NJ) MZDA: 110,-Kč/hod POSKYTUJEME: příspěvek
SPORT SERVICE, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

IMSTAVEX s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

masér/ka, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 15000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Natapat Irlbeck - 2016-05-05 - Plzeňský kraj

OBSLUHA CNC, Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva

JITONA a.s. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Obsluha CNC stroje ( truhlářská výroba ), Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků - 17600 - 19100 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů
Místo výkonu práce: Chotíkov 343 praxe min.3-5 let Pracovní znalosti: - technické znalosti ( v oblasti truhlářské výroby výhodou )
HASPO SYSTEM s.r.o. - 2016-08-02 - Plzeňský kraj

Pokladní/Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 19300 - CZK měsíčně

Kontakt předem na telefon nebo e-mail: Jícha Lukáš, tel.: 702 209 526, e-mail: lukas.jicha (at) penny.cz Požadované min. vzdělání - nižší střední odborné Zam. výhody: 5 týdnů dovolené,
Penny Market s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

pomocná síla pro truhlářskou výrobu , Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 18000 - 27000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Petr Štěpáník - 2016-05-25 - Plzeňský kraj

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA, Pomocní kuchaři - 18000 - CZK měsíčně

Požadavky: kompletování talířů, zodpovědnost za expedici jídla. Zaměstnanecké výhody: personální strava Kontaktní osoba: Milan Kolář tel.720038877, e-mail: info (at) thegrillhouse.cz
MX 117 s.r.o - 2016-04-25 - Plzeňský kraj

Pracovník do zámečnického provozu, Provozní zámečníci, údržbáři - 15500 - 18000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní pohovory se konají v sídle firmy každé pondělí od 7 do 17 hod., Jiné výhody - práce v přátelském kolektivu, v moderním
EMP - Centauri, společnost s ručením omezeným - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

pracovník oddělení prodeje , Obchodní referenti - 20000 - 50000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Kožlany Počet volných míst: 3 až 4 . Nástup dne: dohodou Poznámka: rozjezd nových projektů (jednání se zákazníky a dodavateli, příprava
Amagasaki Pipe Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Přípravář, kytař v autolakovně, Lakýrníci automobilů a jiných vozidel - 17000 - 19000 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Pavel Krčma - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

PRODAVAČ/KA , Prodavači potravinářského zboží - 11280 - CZK měsíčně

praxe a zkušenosti vítány, smíšená mzda 11 280,- dle tržeb, úvazek 37,5 hod. týdně Nabízíme: zázemí úspěšné české firmy, práci v blízkosti
Západočeské konzumní družstvo Sušice - 2016-06-09 - Plzeňský kraj

prodavačka s inkasem, Prodavači v prodejnách - 12500 - 14000 CZK měsíčně

místo výkonu práce - Chotíkov flexibilnost, pracovitost, spolehlivost znalosti z oboru,možnost zaučení Stravenky, dovolená navíc, prémie, přísp.na penz.připojištění, zaměstnanecké
Globus ČR, k.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Produktový manažer - správa katalogu výpočetní techniky, Technici počítačových sítí a systémů - 10000 - CZK měsíčně

Technici počítačových sítí a systémů
Produktový/á manažer/ka - správa sortimentu výpočetní techniky. Zpracování popisů zboží pro e-shop. Požadavky: SŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru výpočetní techniky,
lan-shop.cz s.r.o. - 2016-05-13 - Plzeňský kraj

ŘIDIČ/KA DODÁVKY, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 23000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Řidič/ka dodávky v mezinárodní dopravě SMĚNNOST: pružná prac. doba/noční provoz PRACOVIŠTĚ: 5. května 112, 33901 Klatovy 1 NÁSTUP: ihned kontakt: p. Dmytrák
PeDy - Trans s.r.o. - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

Řidič motorového vozíku nad 30 t, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 100 - CZK za hodinu

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Požadujeme: vzdělání SOU s výučním listem, obor nerozhoduje, platný ŘP sk. B a C Výhodou: vzdělání v technickém oboru, platný průkaz na VZV, praxe s obsluhou VZV s nosností
PILSEN STEEL s.r.o. - 2016-03-19 - Plzeňský kraj

Řidič svozového vozidla, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 21000 - CZK měsíčně

Charakteristika: - svoz ostatních a nebezpečných odpadů - jednosměnný provoz - nástup možný ihned Požadujeme: - průkaz profesní způsobilosti řidiče, psychotesty
SITA CZ a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

SKLADNÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 28000 - CZK měsíčně

Praxe v výhodou Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, stravenky. Možnost měsíčních prémií ke mzdě. Kontakt: Ing. Michaela Kalná tel. 775207002, mkalna (at) autokalny.cz Způsob
AUTO KALNÝ s.r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

skladový manipulant, Pomocní skladníci - 20000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
prac.doba 13.00-22.00 hod., Nová Hospoda,třídění zboží,skenování zboží,překládání zboží, foliování zboží jedná se o agenturu práce,domluvení
UNIJOB s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

strážní , Pracovníci ostrahy, strážní - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Jozef Nový - ČES - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

TECHNIK/ČKA PRO ŘÍZENÍ ENERGETICKÝCH PROJEKTŮ A ŘÍZENÍ VLASTNÍCH FOTOVOLTAICKÝCH ELEKTRÁREN, Ostatní elektrotechnici a technici energetici - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Požadujeme: ÚSO/VŠ, zkouška podle vyhlášky 50/1978 Sb., zájem o obor, řidič sk. B (sk. C výhodou), časová nezávislost, samostatnost Pracovní doba:
APOLO SOLAR s.r.o. - 2016-05-05 - Plzeňský kraj

Vývojový konstruktér, Inženýři elektrotechnici a energetici - 30000 - CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici
Popis pozice: Podílení se na vývoji nových produktů Technické výpočty Tvorba výkresové a technické dokumentace Vedení vývojových zakázek Spolupráce na
SERW, spol. s r. o. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

ZPRACOVATELÉ DŘEVA, Ostatní tradiční zpracovatelé dřeva, proutí a příbuzných materiálů - 22000 - CZK měsíčně

Řezbáři, košíkáři, kartáčníci a pracovníci v příbuzných oborech

Milan Andrlík - 2016-03-06 - Plzeňský kraj