Práce obsluha NC pily na řezání kamene a leštícího automatu, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů Jihomoravský kraj METAL GRANIT spol. s r.o. - nabídky práce

obsluha NC pily na řezání kamene a leštícího automatu, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Náplň práce: obsluha NC pily na řezání kamene, obsluha NC leštícího automatu, návážení deskoviny - obsluha VZV, jeřáb. Dokončování, kontrola a balení zakázek. Požadavky: SŠ vzdělání, manuální zručnost , schopnost učit se, schopnost samostatné zodpovědné práce dle zadané dokumentace, školení VZV, jeřábnický průkaz výhodou. Nabízíme: možnost zaškolení, zázemí zaběhnuté společnosti, prémie dle odvedené práce.

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 19000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: METAL GRANIT spol. s r.o.

Forma kontaktu: Olga Zaoralová, obchodní referent

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 516 474 808,739 277 122

Job krátký popis: Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník - pouze pro OZP, Všeobecní administrativní pracovníci - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Kontakt: telefonicky nepřetržitě nebo e-mailem Požadujeme: samostatnost, dobré komunikační schopnosti, praxe v administrativě výhodou, ŘP sk. B, invalidita 1. nebo 2. stupně podmínkou.Po době trvání pracovního
HOLOUBEK PARTNER s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Asistent/ka produktového oddělení - Rajhrad, Sekretáři (všeobecní) - 14000 - CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
Asistent/ka produktového oddělení - Rajhrad Hledáme schopného a ochotného člověka na produktové oddělení. Firma SMERO je přední českou společností, působící na trhu od
SMERO, spol. s r.o. - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 18000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Marek Špacír - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - CZK měsíčně

7.3./1.2./15.12./10.11./5.10.2015 - výroba automobilů a motorových tříkolek. Min. vyučen (automechanik), manuální zručnost. Kontakt: email: info.kancelar (at) email.cz. Místo výkonu práce: U zbrojnice,
Leka Develop s.r.o. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

FYZIOTERAPEUT/KA - MASÉR/KA, Ostatní fyzioterapeuti specialisté - 13000 - 20000 CZK měsíčně

Fyzioterapeuti
28.6.2016/ Nové vedení 4* kongresového a wellness hotelu Galant v Mikulově přijme uchazeče do svého nového týmu na pozici: fyzioterapeut-ka/masér-ka. Životopisy zasílejte na email: spa (at) galant.cz
Hotel Galant s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Kadeřníci - 12100 - CZK měsíčně

Kadeřníci
Poznámka k volnému místu: Současně se zasláním strukturovaného životopisu je uchazeč povinen vyplnit krátký dotazník, který nám umožní odpovědět vám na vaši
Lenka Hochmanová - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

krejčové - švadleny, Krejčí - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Krejčí, kožešníci a kloboučníci

Lenka Kaplanová - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Manažer developerského projektu, Stavební technici provozní - 35000 - CZK měsíčně

Stavební technici
Zavedená akciová společnost se sídlem v Brně zabývající se správou nemovitostí a developerskou a realitní činností hledá uchazeče na pozici stavbyvedoucí. Náplň
OLTEC a.s. - 2016-05-13 - Jihomoravský kraj

mechanik na výrobní lince Tetrapak, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 16000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Víno Trade, spol. s r.o. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

Obsluha čerpací stanice, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 9500 - CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Práce na čerpací stanici LPG v Černé Hoře, tankování aut + prodej PB lahví. Vhodné pro starobní důchodce, OZP, ČID/PID - nenáročná práce. Práce s penězi - hmotná
##pracodawca## - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 11200 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů
Požadujeme: Zdravotní způsobilost a manuální zručnost pro tuto práci. Jedná s o prašné prostředí. Ochota pracovat na směny. Zájemci se dostaví v dnech Út a Čt mezi 10,00 až
SALDOR s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Ostatní uklízeči a pomocníci - 11000 - CZK měsíčně

KOŤA, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Pomocní skladníci - 9900 - 12000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Požadujeme: Výpis z rejstříku trestů, aktivní zájem o vykonávanou práci, práce v kolektivu, nekonfliktní zájemce. Poznámka k volnému místu: Jedná se výhradně
MIPROCH s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Pomocníci v kuchyni - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

SAPET TRADE, spol. s r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Pracovník controllingu, Specialisté v oblasti podnikové ekonomie - 19000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti národohospodářství
Požadujeme: -VŠ ekonomického směru, nejlépe podnikové finance nebo prokazatelnou praxi na této pozici -Znalost anglického jazyka slovem i písmem -Znalost ruského jazyka výhodou -Znalost ekonomických
ČKD Blansko Holding, a.s. - 2016-05-25 - Jihomoravský kraj

Pracovník poštovní přepravy, Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Kontakt: telefonicky Po-Pá 8:00 - 14:00 hod., e-mailem kriz.petr.2 (at) cpost.cz osobně Brno, Heršpická 875/6a - pan Pavel Žák Popis pozice: práce v zázemí poštovního provozu zpracování balíkových
Česká pošta, s.p. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

pracovník úklidu - uklízeč/ka - pouze pro OZP, Ostatní uklízeči a pomocníci - 55 - CZK za hodinu

Bližší informace na telefonu 730 186 797 nebo zasílejte životopisy na adresu: nabor (at) olman.cz. Jedná se o úklidové práce v ranních a odpoledních
OLMAN SERVICE s.r.o. - 2016-04-21 - Jihomoravský kraj

prodejce mobilů a prodej služeb operátorů, Pracovníci v oblasti prodeje - 13000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje

Nekarda s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

řezač papíru po tisku, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru - 100 - CZK za hodinu

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

CENTA, spol. s r.o. - 2016-03-26 - Jihomoravský kraj

skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Do jednotky výroby Rozváděčů VN hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Skladník. Daný pracovník bude zodpovědný zejména za zaskladňování materiálu
ABB s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

STAVEBNÍ ZÁMEČNÍK, Stavební zámečníci - 9900 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
7.7/31.3.2016 - stavební zámečník, základní vzdělání, vhodné i pro cizince, kontakt: p. Dolynskyy, tel. 602 143 970 Místo výkonu
DVANÁCTKA s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

ŠVADLENA - ŠIČKA, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
27.4.2016 - výroba plyšových hraček, vyučena v oboru švadlena nebo krejčová, pružná pracovní doba, možnost práce i na zkrácený úvazek,
KARIKA, spol. s r.o. - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

Technik technické podpory v AJ, Technici počítačových sítí a systémů - 20000 - CZK měsíčně

Technici počítačových sítí a systémů
Požadované dovednosti: - výborná znalost AJ slovem a písmem (vč. schopnosti dorozumět se telefonicky) - nutné zkušenosti s AJ prověřené pobytem v zahraničí nebo využitím v zaměstnání
Eurosat CS, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Tesaři - 90 - 150 CZK za hodinu

Tesaři a stavební truhláři
Pracoviště: stavby zaměstnavatele JM a Z kraje.Jedná se o práce na dopravních a vodohospodářských stavbách, bednění železobet. stěn, propustků, říms, šachet. Znalost práce při pokládce
SYTYS.cz s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

TOPENÁŘ, POTRUBÁŘ, SVÁŘEČ POTRUBÍ, Potrubáři - 130 - 150 CZK za hodinu

8.4./8.3./5.1./2.12./6.10./15.7.2015 - montáže kotelen, kompresoroven, rozvodů stlačeného vzduchu, zdravotechnických zařzení. I základní vzdělání,
BTS PLUS, s.r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

úklidový pracovník, Ostatní uklízeči a pomocníci - 65 - 80 CZK za hodinu

Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovnice ( vhodné i pro OZP) na úklidy firem v Brně Komárově, Heršpicích, Židenicích a ve Slatině na zkrácené
SLUŽBY JS s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

výroba obuvi, Výrobci a opraváři obuvi - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Obuvníci a pracovníci v příbuzných oborech

TEMA, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ZÁMEČNÍK, Provozní zámečníci, údržbáři - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
1.9/19.7.2016 - svařování, zámečnické práce. Min. vyučen v oboru zámečník, vhodné i pro absolventy, svářečský průkaz CO2. Prac.
Leka Develop s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Zástupce vedoucí prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Požadujeme: - vyučení popř. praxe v maloobchodě - znalost práce na pokladně - zodpovědnost a spolehlivost - výborné komunikační a řídící schopnosti - praxe na vedoucí pozici v maloobchodní
H R U Š K A , spol. s r.o. - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

Malířské centrum Znojmo, s.r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj