Práce obsluha ohraňovacího lisu, Klempíři (kromě stavebních) Karlovarský kraj CHODOS CHODOV s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
obsluha ohraňovacího lisu, Klempíři (kromě stavebních)

Místo výkonu práce: Nejdecká 814, 357 35 Chodov. Požadavky: Prokazatelná praxe v obsluze zařízení výhodou. Znalost čtení výkresů a výrobní dokumentace. Ochota se učit novým technologiím. Zapracování vč. školení zajistíme. Poznámka - nástup na 6 měsíců po osvědčení na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc. Způsob hlášení uchazečů: telefonicky Po až Pá v době od 7:00 do 14:00 (p. Lišková - 352 619 220 nebo 204), e-mailem (i.liskova (at) chodos.cz) nebo osobně (Nejdecká 814, Chodov).

Minimální plat: 16000

Maximální plat: 23000

Hodin týdně: 37.5

Jméno zaměstnavatele: CHODOS CHODOV s.r.o.

Forma kontaktu: Ilona Lišková

Job krátký popis: Pracovníci na zpracování plechu

Země: Česká republika

Kraj: Karlovarský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní síla, Všeobecní administrativní pracovníci - 85 - 100 CZK za hodinu

Všeobecní administrativní pracovníci
Jedná se o pozici "administrativní síla" !!! Místo výkonu práce: Na Návrší 5, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Mzdové
UNIJOB s.r.o. - 2016-07-28 - Karlovarský kraj

Barmani - 12000 - CZK měsíčně

Barmani
Pracoviště: Sedlecká 1, Karlovy Vary, bývalá restaurace Irská. Čistý trestní rejstřík, reprezentativní vzhled, příjemné vystupování. Kontakt: předem telefonicky,
Martin Zahrádka - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

FYZIOTERAPEUT/KA BEZ ODBORNÉHO DOHLEDU, Fyzioterapeuti s osvědčením - 23000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
Místo výkonu práce: Železniční 1006/15, Karlovy Vary. Chuť pracovat a profesně růst. Schopnost pracovat s malými dětmi. Kurz Vojta nebo Bobath výhodou. Kontakt: telefonicky, e-mailem či osobně - po telefonické
CENTRUM LÉČEBNÉ REHABILITACE s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

holič, dámský kadeřník, Kadeřníci - 12000 - CZK měsíčně

Kadeřníci
Kontakt: předem zasílat životopisy: a.matsevych (at) mail.ru Pracovní doba: 9.00 - 18.00 hod nebo 10.00 - 19.00 hod. Vhodné pro muže. Pro rozšíšení týmu hledáme dámského a pánského
BARBER s.r.o. - 2016-04-21 - Karlovarský kraj

izolatér, Izolatéři - 18000 - CZK měsíčně

Izolatéři
Místo výkonu práce: Západočeský kraj (Karlovarsko). Praxe, zručnost. Možnost začlenění do zahraničního kolektivu naší společnosti. Kontakt: po - pá telefonicky, osobně Po - PÁ
Jan Kašpar - 2016-03-16 - Karlovarský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 19000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. NABÍZÍME ZAMĚSTNANECKÉ UBYTOVÁNÍ !!! Požadujeme: výuční list, zájem o
GALA HOTELS, s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Kuchař/ka, Šéfkuchaři v hotelových restauracích - 18000 - CZK měsíčně

Šéfkuchaři a šéfcukráři
Po ukončení zkušební doby navýšení platu Popis pracovní činnosti: - Samostatný kuchař Požadavky: - Výuční list - Praxe v oboru nutná - Pracovitost, komunikativnost, kolegialita Nabízíme:
Nemocnice Na Homolce - 2016-03-11 - Karlovarský kraj

Kuchař/ka ve školní jídelně, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13970 - 13970 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Obrněné brigády 6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: dvousměnný provoz, různé směny v rozmezí Po-Pá 6:00-17:30 h. Požadujeme:
Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace - 2016-09-10 - Karlovarský kraj

Obchodní referent/ka, Obchodní referenti - 16000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Z důvodu rozšíření našich aktivit hledáme pro pobočku v Sokolově zaměstnance na pozici REFERENT/KA PRODEJE. Náplň práce: - vyřizování objednávek od zákazníků a řešení
ELKOV elektro a.s. - 2016-03-31 - Karlovarský kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 15000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci

JIP východočeská, a.s. - 2016-03-15 - Karlovarský kraj

PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK/CE SOCIÁLNĚ AKTIVIZAČNÍ SLUŽBY PRO RODINY S DĚTMI, Pedagogové v oblasti dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků - 8000 - 10000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Kontakt: telefonicky, e-mailem: anna.jurackova (at) cesky-zapad.cz, na výběrovém řízení: Dobrá Voda u Toužimi, duben 2016. Náplň práce: - Vedení programu
Český západ, o.p.s. - 2016-04-28 - Karlovarský kraj

Pletař/ka, Obsluha pletacích strojů - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha tkacích a pletacích strojů
Místo výkonu práce: ALLIGARD s.r.o. Libavské Údolí č.p. 44 Požadavky: vyučen/a v oboru pletař/pletařka + praxe nebo vyučena v jiném příbuzném textilním oboru + praxe jako pletař/pletařka
##pracodawca## - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Pokojská/ý, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 5750 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hotel Slavie, Svobody 32, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Jedná se o zkrácený úvazek na 4 hod. Pracovní
ATLANTICO Cheb, spol. s r.o. - 2016-07-28 - Karlovarský kraj

Pomocníci v kuchyni - 11300 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Vojenská lázeňská a rekreační zařízení - 2016-02-25 - Karlovarský kraj

pomocný/á kuchař/ka, Pomocní kuchaři - 9900 - 10000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

JP mery s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Prodavač/ka - pokladní v prodejně hraček, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 71.6 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: prodejna POMPO, Hlavní 331/70, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2016). Mzdové ohodnocení: 71,60 Kč/hod. Zkrácený pracovní úvazek 30
POMPO spol. s r.o. - 2016-03-23 - Karlovarský kraj

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 9900 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: COOP potraviny TUTY - Nákupní středisko 254 Kynšperk n.Ohří,Školní 587 Požadované dovednosti: praxe vítána, není nutná praxe v oboru- zaučíme
Západočeské konzumní družstvo Sušice - 2016-05-20 - Karlovarský kraj

Prodejce/kyně kuchyní, nábytku a vybavení interiérů, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 18500 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Místo výkonu práce: náměstí dr. Milady Horákové 2, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: komunikace se zákazníky,
DM2 s. r. o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

project manager/asistent, Specialisté v oblasti marketingu - 25000 - 60000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Pracoviště: Karlovy Vary, Areál Zezan. Do našeho teamu WIDE hledáme Project Managera / Asistenta, který ovládá AJ slovem i písmem (úroveň min. B2) O nás: - Hlavní činností WIDE
VIFOMEDIA.CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

PROVOZNÍ HOTELU, Řídící pracovníci v oblasti ubytovacích služeb - 20000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti ubytovacích služeb

Zdeněk Erman - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Řidič dodávky, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 12000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Milan Marčiš - 2016-05-11 - Karlovarský kraj

servisní technik, Technici elektronici - 16000 - CZK měsíčně

Technici elektronici
Kontakt: Vaše nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu: milos.strecha (at) einhell.cz Požadujeme: základní znalost práce na PC, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, loajálnost,
Einhell-UNICORE s.r.o. - 2016-05-02 - Karlovarský kraj

Šička , Obsluha šicích a vyšívacích strojů - 15300 - 18800 CZK měsíčně

Obsluha šicích a vyšívacích strojů
Způsob kontaktu uchazeče: - e-mailem: roman.olah (at) frenzelit.cz - osobně v sídle firmy po 8:30 hod., Dobrovského 543, 356 04 Dolní Rychnov Kontaktní osoba: Roman Olah 602 490 357 Upřesňující informace: - praxe
FRENZELIT s.r.o. - 2016-08-10 - Karlovarský kraj

skladová dělnice/skladový dělník, Pomocní skladníci - 9800 - 10800 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Kontakt: předem telefonicky 6.30 - 15.00 hod. Balení do papírů, do kartonů, vložkování cedníků, foliování forem, lepení EAN kódů. Vhodné pro ženy. Pracovní doba: 6.30
BLEX, a.s. - 2016-08-17 - Karlovarský kraj

specialista ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 12100 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Způsob hlášení uchazečů: -telefonicky 9:00 - 16:00 pí Karolína Képesová - 604 340 060 -e-mailem - kancelar.com (at) seznam.cz Upřesňující informace: Expandující firma s dlouholetou
EBS-BODYGUARD.INFO s.r.o. - 2016-06-04 - Karlovarský kraj

údržbář - elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 18450 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Pracoviště: MAKRO Karlovy Vary (Ostrov). Požadujeme: SOU - technického směru (elektro specializace), min. požadovaná kvalifikace: vyhláška 50, § 6, časová flexibilita (směnný provoz). Nabízíme:
Sodexo s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

ÚDRŽBÁŘ - INSTALATÉR, Provozní zámečníci, údržbáři - 19000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní náplň: aktivně se podílí na prevenci možných poruch, odstraňuje závady ve všech provozech, provádí kontrolu a běžnou údržbu
Imperial Karlovy Vary a. s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Všeobecný/á sanitář/ka, Sanitáři - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Na Vyhlídce 20, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně.
AMICA CENTRUM s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj