Práce Obsluha řezacího a výsekového stroje, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru Karlovarský kraj leben s.r.o. - nabídky práce

Obsluha řezacího a výsekového stroje, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Místo výkonu práce: Slovenská 2134, 35601 Sokolov Upřesňující informace: pracovní doba od 6-14.30, po-pá práce s papírem v čistém prostředí a dobrém kolektivu Zaměstnanecké výhody: stravenky Způsob kontaktu uchazeče: telefonicky 724 002 735 p. Silvie Havlíková e-mailem: silvie.havlikova (at) leben.cz osobně: Slovenská 2134, 35601 Sokolov 8-16 hod.

Minimální plat: 15872

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: leben s.r.o.

Forma kontaktu: Silvie Havlíková

Job krátký popis:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Země: Česká republika

Kraj: Karlovarský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Ambulantní prodejce/kyně kvalitních mražených potravin, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: odpovědnost za plnění prodeje ve svěřeném regionu, péče o stávající
Family Market s.r.o. - 2016-04-12 - Karlovarský kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 17000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Lovecká chata Vítkov, Hrušková 68, Sokolov. Požadavky: Čistý rejstřík trestů, samostatnost, spolehlivost, praxe v hotelové restauraci, příjemný vzhled
MARKON Inc. s.r.o. - 2016-03-25 - Karlovarský kraj

Domovník údržbář a uklízeč, Správci objektů - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Správci objektů

##pracodawca## - 2016-05-22 - Karlovarský kraj

Doručovatel/ka tisku - pěší pochůzka, Doručovatelé listovních poštovních zásilek - 63 - CZK za hodinu

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
Jedná se o dohodu o provedení práce (brigáda) !!! Místo výkonu práce: Riegrova 56, 350 02 Cheb. Výše odměny z DPP: 63,- Kč/hod. Vhodné
Česká pošta, s.p. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

ELEKTRIKÁŘ, Stavební a provozní elektrikáři - 20000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři

LITHIUM a.s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Klempíři, Stavební klempíři - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Pracovní poměr na dobu určitou - 1rok, s možností následného prodloužení na neurčito. Místo výkonu práce: celá ČR + Státy EU.
ŠU-STR s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

lékarník/ice, vedoucí lékárník/ice, Farmaceuti se specializací pro veřejné lékárenství - 40000 - 43000 CZK měsíčně

Farmaceuti
Místo výkonu práce: Lékárna Tilia (Nábřeží Petra Bezruče 430, Sokolov). Požadavky: Vysokoškolské vzdělání - magistr farmacie, odpovídající odbornost, znalost
Sanicula s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Lešenáři - 15000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Pracoviště: Celá ČR. Požadujeme zdravotní způsobilost pro práce ve výškách bez omezení, řidičské oprávnění B - aktivní řízení,
J.P.L. LEŠENÍ s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

MANAGER KVALITY služeb, Ostatní úředníci jinde neuvedení - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
NÁPLŇ PRÁCE: *Odpovědnost za dodržování stanovených podmínek a postupů *Proškolování personálu v dané oblasti *Dohled na kvalitu poskytovaných služeb *Komunikace se zákazníky
stauner palet s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

masér - lázeňská, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 17000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Kontakt: telefonicky, e-mailem zaslat životopis: michal.tamchyna (at) pupp.cz Masérský kurz, znalost jazyků vítána - AJ, RJ, NJ - komunikativnost, příjemný vzhled a vystupování. Pracovní doba:
GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary, akciová společnost - 2016-05-28 - Karlovarský kraj

Opravář zdvihacích zařízení, Obsluha zdvihacích a skladovacích zařízení - 22000 - CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení
Místo výkonu práce: Nejdecká 814, 357 35 Chodov Upřesňující informace: vyučen v oboru strojírenství dobrý zdravotní stav - schopnost
CHODOS CHODOV s.r.o. - 2016-05-13 - Karlovarský kraj

pomocná síla v kuchyni, Pomocníci v kuchyni - 10000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně DOZP v Radošově od 6.00 do 14.00 hod. Požadujeme: - Ochotu pracovat - Pracovní doba od 6:00 do 18:30 hod. - Pracovní náplň - mytí nádobí, loupání brambor
Domov pro osoby se zdravotním postižením v Radošově, příspěvková organizace - 2016-09-10 - Karlovarský kraj

Pomocné stavební práce, Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - 10000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci údržby budov
Místo výkonu práce: Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: praxe vítána,
G + W, výroba hudebních nástrojů a pomůcek, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Pomocný dělník na stavbách budov, Dělníci v oblasti výstavby budov - 65 - 85 CZK za hodinu

Dělníci v oblasti výstavby budov
Pracovní činnost ve stavebním oboru. Realizace drobných oprav základů stožárů VN/VVN a oprav stavebího charakteru v el.rozvodnách na Karlovarsku a Plzeňsku. Pracovní doba 7.00-16.00 Po-Pá
JENSTAR s.r.o. - 2016-05-12 - Karlovarský kraj

PRODAVAČ/KA ZMRZLINY, Prodavači potravinářského zboží - 10000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Ivo Kruťa - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Řidič/ka mezinárodní kamionové dopravy, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 21000 - CZK měsíčně

Pozice je vhodná spíše pro muže. Znalost německého jazyka slovem i písmem, případně anglického. Řidičský průkaz skupiny C E, praxe minimálně
Müller Fresh Food Logistics s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

řidič kamionu, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 17000 - CZK měsíčně

Praxe v řízení kamionu alespoň 3 roky, vysílání na pracovní cesty převážně do SRN, Rakouska a Švýcarska. Volné soboty a neděle. Požadavek:
BMP Bohemia Metal Produkt, s.r.o. - 2016-03-09 - Karlovarský kraj

Řidič nákladního automobilu - skladník, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 17000 - CZK měsíčně

DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s. - 2016-06-04 - Karlovarský kraj

Servisní poradce/kyně, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Truhlářská 11, 350 02 Cheb a Karlovarská 140, 357 35 Chodov u Karlových Varů. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Náplň
Auto Sael s.r.o. - 2016-03-06 - Karlovarský kraj

Šička interiérového vybavení, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 15800 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu: Karlovy Vary Kontaktní osoba: Michaela Kalinová, tel.: 608 622 277, e-mail: info (at) activesearch.cz UCHAZEČI - V případě vážného zájmu
ACTIVE SEARCH s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Strojírenští kovodělníci - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Doprava ze sokolovského regionu zajištěna firemními automobily. Kontaktovat nás můžete každý všední den mezi 7. a 15. hodinou. U uchazečů o zaměstnání
Abydos s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

UČITEL/KA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - LOGISTIKA (odborník z praxe), Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - 21000 - 26350 CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
Kontakt: osobně pondělí až pátek 8.00 - 14.00 hod. Přihlášku + životopis písemně či elektronicky na: podatelna (at) logistickaskola.cz Pedagogická a odborná způsobilost. Podmínka: praxe v logistice.
Střední odborná škola logistická a střední odborné učiliště Dalovice - 2016-04-29 - Karlovarský kraj

UKLÍZEČKA/POKOJSKÁ, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 14000 - CZK měsíčně

AXXOS hotel & spa management s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Úředník odboru životního prostředí, Specialisté v oblasti ochrany životního prostředí (kromě průmyslové ekologie) - 16440 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ochrany životního prostředí (kromě průmyslové ekologie)
Kontakt: POUZE elektronicky, poštou. Podmínky přijetí: Přihlášku se všemi náležitostmi (název pracovní pozice, jméno, příjmení, titul,
Statutární město Karlovy Vary - 2016-08-10 - Karlovarský kraj

ÚSEKOVÝ VEDOUCÍ + METROLOG VE ZDRAVOTNICKÉ LABORATOŘI, Specialisté v laboratorních metodách - 25000 - CZK měsíčně

Biologové, botanici, zoologové a specialisté v příbuzných oborech
Kontakt: předem e-mailem: eva.slukova (at) labin.cz Pracovní doba: 7-15.30 hod Vhodné pro absolventy VŠ přírodovědného směru. Nabízíme: Pracovní pozici
Sang Lab - klinická laboratoř, s.r.o. - 2016-06-22 - Karlovarský kraj

Vedoucí značkové prodejny s oděvy, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Místo výkonu práce: OC Dragoun Cheb, Dragounská č.p. 2529/6, 350 02 Cheb. Požadujeme: praxi v oboru prodeje, příjemné a komunikativní vystupování, časovou flexibilitu. Nabízíme:
JTH Space a.s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

VRCHNÍ REFERENT/RADA V ODDĚLENÍ KONTROLNÍM , Úředníci v oblasti daní - 16440 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti statistiky, financí a pojištění
Kontakt: e-mailem: podatelna2400 (at) fs.mfcr.cz - s uznávaným elektronickým podpisem; osobně - Podatelna Územního pracoviště finančního úřadu v Karlových
GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ - 2016-06-14 - Karlovarský kraj

ZAHRADNÍK/CE, Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin - 14500 - 16000 CZK měsíčně

Zahradníci, pěstitelé v zahradnických školkách
KONTAKT: telefonicky či osobně PO - PÁ 9:00 - 12:00, 13:00-15:00 PRACOVNÍ NÁPLŇ: venkovní zahradnické práce - sekání trávy, mulčování,
Imperial Karlovy Vary a. s. - 2016-08-10 - Karlovarský kraj