Práce obsluha v cukrárně, prodej cukrářských výrobků, Prodavači potravinářského zboží Jihočeský kraj HAIS s.r.o. - nabídky práce

obsluha v cukrárně, prodej cukrářských výrobků, Prodavači potravinářského zboží

Místo výkonu práce: Cukrárna Jadran; min. vyučení; praxe není nutná; pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení; pracovní doba Po-Pá 8:00-16:00 hod.; dvakrát do měsíce sobota 8:00-12:00 hod.;

Minimální plat: 10000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: HAIS s.r.o.

Forma kontaktu: Turan Redjepi, jednatel

Job krátký popis: Prodavači v prodejnách

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Automechanik nákladních automobilů České Budějovice, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 16000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Náplň práce: * provádění pravidelného servisu a oprav nákladních vozů * diagnostika a následné řešení závad Požadujeme: * SOU Automechanik * praxe v oboru min. 1 rok *
Bohemia Works a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

číšník a servírka, Číšníci a servírky - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Požadujeme příjmené vystupování, dobré komunikační schopnosti, vyučení v oboru, nevyučené zapracujeme - zaškolíme. Nabízíme pracovní poměr ve stabilní společnosti,
Lázně Aurora s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 16000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jindřich Šálek - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

číšník - servírka, Číšníci a servírky - 16000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Petr Votýpka - 2016-02-22 - Jihočeský kraj

Číšník, servírka , Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Číšník, servírka - vzdělání střední odborné s výučním listem. Pracoviště Kovářov 13, Frymburk. Dohoda o provedení práce, nástup ihned, prac. doba turnusová.
Monika Poláková - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

- pracovní doba: turnusové služby krátký-dlouhý týden dohodou - výhodou vyučení v oboru - možnost zaměstnání i na DPP (brigáda) - kontakt na tel. každý den od 8:00
Jan Málek - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Požadavky: vyučení nebo praxi v oboru, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, kreativita, ochota učit se novým věcem, orientace na zákazníka, vynikající komunikační schopnosti, profesionální
ELEONORA Hluboká nad Vltavou s.r.o. - 2016-05-11 - Jihočeský kraj

FINANČNÍ ANALYTIK/ČKA, Finanční analytici - 25000 - CZK měsíčně

Finanční analytici
Náplň práce: controling, tvorba a sledování budgetu, analýzy, kalkulace, reporting, optimalizace stávajících kontrolních procesů, spolupráce s ostatními odděleními
EUROBILLBOARD s.r.o. - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

Konstruktér 3D, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 19000 - 35000 CZK měsíčně

Strojní inženýři
HLEDÁME ABSOLVENTY I ZKUŠENÉ ODBORNÍKY Náplň práce: Návrhy konstrukčních změn Příprava dokumentace a podkladů pro výrobu Spolupráce s vývojovým oddělením
HAUSER spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

kontrolor expedice, Kontroloři kvality potravin a nápojů, laboranti - 17000 - CZK měsíčně

Ochutnávači, degustátoři a kontroloři jakosti potravin a nápojů

Gornicky, s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

Mechanik - opravář, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 27000 - CZK měsíčně

Mechanik - opravář - vzdělání vyučení v oboru opravář zem. strojů nebo automechanik, praxe min. 3 roky, podmínkou bezúhonnost a ŘP sk. B, ŘP sk. C a E výhodou, pracovní poměr na DU
STANEST s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

montážní dělník, Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - 20000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Místo výkonu práce: ČR a německy mluvící země; montáže světlíků, bazénových zastřešení a teras; min. nižší střední odborné vzdělání; znalost
SKYLIGHTEC s.r.o. - 2016-03-02 - Jihočeský kraj

pekař/ka, Pekaři - 71.6 - CZK za hodinu

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
plný nebo zkrácený prac. úvazek (30 hod.), vhodné i pro absolventy, práce i v So a Ne, příspěvek na dopravu, stravenky .. telef. kontakt v době 9:00
AHOLD Czech Republic, a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

POMOCNÉ PRÁCE V KUCHYNI, Pomocníci v kuchyni - 15000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Jiří Milisdörfer - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pomocné stavební práce, Dělníci v oblasti výstavby budov - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Místo výkonu práce: celá ČR; nejprve na dohodu o provedení práce nebo na dohodu o pracovní činnosti, pak možnost zaměstnání na pracovní smlouvu; praxe ve stavebnictví min.
Jiří Vykopal - 2016-03-06 - Jihočeský kraj

Pomocný dělník ve výrobě uzenin, Manipulační dělníci ve výrobě - 17000 - 17000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Libor Novák - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Pomocný tiskař/lakař v polygrafii, Pracovníci přípravy tisku - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci přípravy tisku
Hledáme pomocného tiskaře/lakaře pro obsluhu polygrafických strojů. Požadujeme: - střední odborné vzdělání technického směru; platný průkaz na VZV; dobrý zdravotní stav;
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK/ICE EXPEDICE CUKRÁŘSKÝCH VÝROBKŮ, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 11000 - 13000 CZK měsíčně

skládání zboží do krabic, zodpovědnost, schopnost samostatné práce, vyučení v příbuzném oboru výhodou. Prac. doba:5:30 - 14:00
MARCIPÁNEK s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

přijímací technik/ servisní poradce, Techničtí a odborní pracovníci - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Techničtí a odborní pracovníci
Požadujeme vzdělání technického směru, znalost anglického jazyka na úrovni B1, řidičský průkaz sk. B (sk. C výhodou nikoliv podmínkou). Zodpovědnost za příjem, koordinaci a kontrolu
HCS Centrum s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

prodavač/ka drogistického zboží , Prodavači drogistického zboží, kosmetiky - 13000 - CZK měsíčně

- místo výkonu práce Třeboň; - min. vzdělání vyučen; praxe min. 1 rok - prodej drogistického zboží; práce na PC; ŘP sk. B; práce vhodná spíše pro ženy; pracovní
Simona Bučilová - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

prodavačka, Prodavači v prodejnách - 13000 - CZK měsíčně

dvousměnný provoz 6 dní práce 3 dny volna nevyučené v oboru zaučíme, vhodné i pro absolventy SŠ příplatky za sobotu a neděli, stravenky Kontakt: Pořická Dagmar, tel.: 388 412 070, e-mail:
Jednota, spotřební družstvo ve Vimperku - 2016-04-16 - Jihočeský kraj

projektant elektrických zařízení, Technici elektronici projektanti, konstruktéři - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Technici elektronici
POŽADAVKY: vzdělání ÚSO nebo VŠ - obor elektrotechnický, znalost práce na PC, ŘP"B", způsobilost dle vyhlášky č.50/1978 Sb. §10 Pracovní doba pružná Nástup: ihned Mzda:
ELEKTROINVEST STRAKONICE s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 25000 - CZK měsíčně

- práce v regionu JČ - zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení Požadujeme: ŘP sk.C, profesní průkaz, organizační schopnosti, spolehlivost
1. písecká lesní a dřevařská, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA SKUPINY C, Řidiči tahačů - 22000 - 28000 CZK měsíčně

Na neurčito, Požadavky: Řidičské oprávnění skupiny C Profesní průkaz + psychotesty, Karta řidiče Průkaz pro práci s potravinami, Čistý rejstřík
NICOTRANS a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

technik, Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu - 20000 - CZK měsíčně

Stavební technici
Náplň práce: - praktická příprava, organizace a realizace stavebních a technologických investičních projektů (projektové zajištění, stanovení požadavků a parametrů dílčích
Vodňanská drůbež, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

třídní učitel v základní škole speciální, Speciální pedagogové - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Hledáme třídního učitele (třídní učitelku) do základní školy speciální s kvalifikací speciální pedagog, výuka
Centrum BAZALKA, o.p.s. - 2016-03-10 - Jihočeský kraj

učitel/ka MŠ, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 20530 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Odpovídající kvalifikace v oboru; profesionální přístup k dětem a rodičům dětí; hra na hudební nástroj;, znalost AJ; logopedický asistent - výhodou. ŽIVOTOPIS a motivační
Základní škola a Mateřská škola Lužnice - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

učitel odborného výcviku se zaměřením pro strojní obrábění a výuku autoškoly, Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku a lektoři dalšího vzdělávání - 20500 - CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
POŽADAVKY: - Odborná kvalifikace pedagogického pracovníka podle § 9 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících (učitel odborného výcviku) - Profesní osvědčení
Střední odborné učiliště, Blatná, U Sladovny 671 - 2016-03-04 - Jihočeský kraj

všeobecná účetní, Účetní všeobecní - 25000 - 25000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Hledáme všeobecnou účetní nejlépe se znalostí účtování mezd Místo výkonu práce Těšovice 39, Prachatice Mzda: 25 000,- Kč Kontakt: telefonicky od 8:00 do 17:00, e-mailem,
CZECH DOOR a.s. - 2016-03-25 - Jihočeský kraj