Práce operátor balicích systémů, Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení Jihočeský kraj INTERSNACK a.s. - nabídky práce

operátor balicích systémů, Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení

obsluhuje a seřizuje balicí stroje včetně dopravních tras, stavěčů kartonů a vík, provádí jejich preventivní údržbu a nutné opravy, vyhl. 50/1978 § 5 je velkou výhodou, 5 týdnů dovolené, stravenky, kontakt e-mailem

Minimální plat: 17000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: INTERSNACK a.s.

Forma kontaktu: Ing. Petr Loskot, production manager

Job krátký popis:
Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovník, pracovnice, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
- vyhotovení dodacích listů, objednávek, fakturace; - zkušenosti s prodejem stavebního materiálu; přímý prodejní styk se zákazníkem; vedení ISO; pracovní poměr na
Jihotvar Beton s.r.o. - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

Bankéř/-ka pro podnikatele - Český Krumlov, Finanční poradci specialisté - 26000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Své životopisy a název pozice vč. lokality zasílejte na email: iva.mouckova (at) ge.com CO BUDETE DĚLAT Profesionálně se starat o svěřené portfolio klientů - podnikatelů a firem Na základě obchodních
MONETA Money Bank, a.s. - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

dělník expedice, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
expedování masa a masných výrobků dle objednávek zákazníků, nakládka do aut, odpolední a noční směny, pož.: zodpovědnost, fyzickou zdatnost, znal. práce na PC, čistý
Kostelecké uzeniny a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

elektrikář, Provozní elektromechanici - 17500 - 26000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Kvalifikace: SOU/ SŠ v oboru elektrotechnika - osvědčení vyhlášky 50/1978 Sb. - základní znalost práce na PC - řidičský průkaz skupiny B - praxe v průmyslových provozovnách výhodou
C-Energy Bohemia s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

KLEMPÍŘ - POKRÝVAČ, Stavební klempíři - 14000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

Radek Plachý - STŘECHA BRATRŮ - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, pizzař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 22000 - 25000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

MALÝ & ROUBAL GASTRO s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 100 - CZK za hodinu

vyučení v oboru; praxe v oboru nutná; pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností dalšího prodloužení; pracovní doba turnusová - dlouhý, krátký týden;
Bistro 105 s.r.o. - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

MANAGER PROJEKTU, Odborní asistenti v administrativě - 20000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Požadavky: praxe v oblasti Evropských projektů Náplň práce: Interreg CENTRAL EUROPE - RUMOBIL - řízení projektu dle schváleného harmonogramu, zajištění realizace jednotlivých aktivit
JIKORD s.r.o. - 2016-05-19 - Jihočeský kraj

MANAŽER SPRÁVY POZEMKŮ, Všeobecní administrativní pracovníci - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Náplň práce: správa části nakoupených pozemků na PC, vytváření přihlášek do různých pozemkových soutěží a výběrových řízení, občasnou
London Finance and Investment Corporation a.s. - 2016-04-13 - Jihočeský kraj

Manipulační dělník, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Nabízíme stabilní práci vhodnou pro muže ve společnosti, zabývající se povrchovými úpravami v průmyslu. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. NÁPLŇ PRÁCE: -
Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

MANIPULANT - LISAŘ , Manipulační dělníci ve výrobě - 14000 - CZK měsíčně

NÁPLŇ PRÁCE: Sběr, svoz a lisování odpadů, práce ve 12-ti hodinových směnách v lisovací hale i venku, práce s lisem a vysokozdvižným vozíkem POŽADUJEME: vzdělání:
VISCOFAN CZ s.r.o. - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

Montážní technik, Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky
Požadavek na manuální zručnost. Možnost zaučení ve vlastním školícím středisku. Podnikové stravování, příspěvek na dopravu, dovolená navíc. Kontaktní osoba:
ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

obchodní/marketingový manažer/ka, Obchodní referenti - 22000 - 25000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
POŽADAVKY: - Výborné administrativní a organizační schopnosti - Velmi dobrá znalost anglického jazyka - Schopnost komunikovat a vyjednávat se zákazníky - Kreativní myšlení
ESCO CZ PRODUCTION s.r.o. - 2016-02-26 - Jihočeský kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Obchodní zástupce - vzdělání středoškolské, praxe v oboru min. 1 rok. Pracoviště Holubov. Podmínkou je znalost AJ aktivně (FJ výhodou), řidičský průkaz sk. B, práce s PC, bezúhonnost.
GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o. - 2016-04-21 - Jihočeský kraj

Pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 12000 - CZK měsíčně

Pokojská - vzdělání základní. Pracoviště Hůrka, Horní Planá. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek
Jaroslav Tichý - 2016-03-09 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK PRÁDELNY - ASISTENT KARUSELU, Pracovníci pro ruční praní a žehlení - 12500 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci pro ruční praní a žehlení (kromě obsluhy strojů v prádelnách a čistírnách)
Moderní provoz prádelny dvou až třísměnném provozu. Pracovní doba je pružná v době zaškolení, které trvá přibližně 1 - 2 měsíce
KVALITA náhradní plnění s.r.o. - 2016-03-12 - Jihočeský kraj

prodavač/ka, Prodavači potravinářského zboží - 12800 - 14500 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

ZIMBO CZECHIA s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

PRODEJCE V PODNIKOVÉ PRODEJNĚ - DPP, Prodavači v prodejnách - 70 - CZK za hodinu

Popis činnosti:prodej produktů v podnikové prodejně (porcované a sypané čaje, koupele, doplňky stravy), příprava ochutnávek, čajů, výdej a kompletace objednávek realizovaných přes e-shop,
BIOGENA CB spol. s r.o. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

radiologický asistent, Radiologičtí asistenti - 19290 - CZK měsíčně

Technici pro obsluhu lékařských zařízení
Požadujeme odbornou způsobilost, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost KONTAKT: Kačírková Ivana, tel.: 383314125, e-mail: personalni (at) nemocnice-st.cz, Dovolená navíc, Jiné výhody -
Nemocnice Strakonice, a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ AUTOMOBILU DO 3,5 TUNY, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 15000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
- rozvoz zboží po území ČR a EU Požadujeme: ŘP skup. B, praxe podmínkou, spolehlivost - znalost jazyků výhodou - vhodné pro uchazeče a zájemce z Písku
J.F.Klika, spol. s r.o. - 2016-02-25 - Jihočeský kraj

řidič motorových vozidel, zaměstnanec údržby areálu, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 10850 - 16300 CZK měsíčně

možnost prodloužení PP řízení, údržba a opravy motorových vozidel pro přepravu osob, práce při údržbě areálu, řidičský průkaz skupiny
DĚTSKÁ PSYCHIATRICKÁ NEMOCNICE OPAŘANY - 2016-05-02 - Jihočeský kraj

řidič rozvážkového vozidla, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 13000 - CZK měsíčně

rozvoz pečiva v rámci Jihočeského kraje, pož.: vyučení, ŘP-B, spolehlivost, pracovitost, flexibilitu, nástup možný ihned - na dobu určitou s možností prodloužení,
DOMITA a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

ŠIČKA - ŠVADLENA, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 7900 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Vhodné pro OZP! Požadujeme praxi v šití na průmyslovém šicím stroji (obor nerozhoduje), pouze ranní směna na zkrácený pracovní úvazek,
JIVATEX s.r.o. - 2016-02-24 - Jihočeský kraj

soustružník, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 18000 - 19000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
obsluha stroje - hrotový soustruh SV 18, určování podmínek obrábění (volba otáček, nástrojů, materiálů apod.), upínání obrobků a nástrojů na obrábění
ACO Industries Tábor s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

strojírenský dělník - vrtař, Strojírenští kovodělníci - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
kompletní obsluha klasických a CNC vrtaček, kontrola kvality výrobku, práce s výkresovou dokumentací, zodpovědnost za údržbu stroje a nástrojů.
VSJ - strojírna CZ a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

technik údržby - mechanik, Ostatní strojírenští technici - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Strojírenští technici

Partner in Pet Food CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ZEDNÍK s praxí, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 15000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

FASPRO s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ZEDNÍK, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 20000 - CZK měsíčně

Pracovní poměr : doba určitá 1 rok, PP lze prodloužit (lze i na ŽL), nástup ihned. Požadavky : praxe v oboru podmínkou, zdravotní způsobilost pro práci s vysokozdvižnou plošinou, samostatnost, pečlivost,
KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. - 2016-05-28 - Jihočeský kraj