Práce Operátor/ka skladu, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci Moravskoslezský kraj Gengela, s.r.o. - nabídky práce

Operátor/ka skladu, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

z: 3.12.2015, a.:2.2.2016. Nástup možný Ihned! Poskytujeme prémie až 3.500 Kč. Popis práce: práce ve skladě hutního materiálu, kompletace zakázek, ukládání materiálu.Výhodou: ŘP sk. C, průkaz VZV, jeřábnický průkaz. Požadujeme: základy na PC. Inf.: zájemci se hlaste na e-mail: jiri (at) gengela.cz , na telefon 603 838 396 nebo osobně v po-pá v době 7:00-15:00 na výše uvedené adrese.

Minimální plat: 16500

Maximální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Gengela, s.r.o.

Forma kontaktu: Jiří Gengela, jednatel

Job krátký popis: Obsluha vysokozdvižných vozíků

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Číšníci a servírky, Číšníci a servírky - 11200 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Oldřich Gavenda - 2016-03-23 - Moravskoslezský kraj

ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY, Číšníci a servírky - 9900 - 16000 CZK měsíčně

z:3.3.2016 Vyžadujeme spolehlivost, osobní motivaci, přesnost a zájem učit se novým věcem, znalost anglického nebo německého jazyka. Náplň práce bude spočívat v obsluze klientů, servírování
Vojtěch Vicsápi - 2016-03-05 - Moravskoslezský kraj

Dělníci v oblasti výstavby budov - 14000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

VASTAV Morava družstvo - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

DĚLNÍK/-CE NA PROVOZE TKALCOVNA, Obsluha pletacích strojů - 12500 - 15000 CZK měsíčně

Obsluha tkacích a pletacích strojů
vyučen v oboru není podmínkou, mzda po zapracování 12 500 - 15 000 Kč, třísměnný a nepřetržitý provoz, nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou s možností
CONROP, s.r.o. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

ekonom/ka - účetní, Specialisté v oblasti ekonomie - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti národohospodářství
Místo výkonu práce: Střádalů 644/76, 718 00 Ostrava 18 Požadavky: praxe min 3 roky v oboru, výborná znalost účetní, daňových zákonů a předpisů, pravidelné vyhodnocování
MIJA - MENMARK, s.r.o. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

Expedient/ka, Skladník/ce, Úředníci ve skladech - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Hledáme nové kolegy / kolegyně, se znalostí gastronomie, druhů masa a se vztahem k potravinám se znalostí skladování potravin. Nabízíme - adekvátní platové ohodnocení
K.I.S.S. vzdělávání s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Knihařka - ruční knihárna, Pracovníci polygrafie - 12000 - 13000 CZK měsíčně

Pracovníci polygrafie

##pracodawca## - 2016-08-02 - Moravskoslezský kraj

Kovář, Kováři - 21000 - 26000 CZK měsíčně

Kováři, obsluha kovacích lisů, obsluha bucharů
z.: 15.2.2016. Pracovní náplň: • výroba výkovků zápustkovým/volným kováním na bucharech a kovacích lisech • sestavování
Tafonco a.s. - 2016-02-19 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 18000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Corse LUMI s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

LAKÝRNÍK, Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků - 16000 - 19000 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
*SOU v oboru lakýrník, zkušenost z práškové lakovny (nebo mokré lakovny), fyzická zdatnost, čtení výkresové dokumentace výhodou. Náplň práce: obsluha ruční
ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Mechanici - elektronici, Mechanici a opraváři obráběcích strojů - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
z: 4.4.2016 Požadavky: provádění prací spojených s připojováním CNC strojů, údržba zařízení, montážní a elektročinnost
PROFIKA s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Mistr lakovny, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - 11000 - 13000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
z.:15.3.2016. Zajišťuje a zodpovídá za plánování a organizaci pracovního procesu na jednotlivých pracovištích, řídí podřízené pracovníky včetně dodržování
Mgr. Vlastimil Král - 2016-03-18 - Moravskoslezský kraj

Montážní pracovník, Kominíci - 16800 - 20500 CZK měsíčně

Pracovníci povrchového čištění budov, kominíci

Rudolf Pavlát - 2016-03-02 - Moravskoslezský kraj

PEKAŘ, TĚSTAŘ, Pekaři - 10200 - 12000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

FAMMILKY s.r.o. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

Podpora údržby - elektro, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 21000 - CZK měsíčně

Náplň práce: Provádění seřizování, údržbu a opravy mechanických a elektro částí strojů, zařízení a řídicích
GS Caltex Czech, s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 10400 - CZK měsíčně

místo výkonu práce : Bruntál, Revoluční 20 výběrové řízení se uskuteční ve dnech 15.8.2016 a 22.8.2016 vždy v 11.00 hodin na výše
Hotel SLEZAN a.s. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

pokojské + rozvoz pizzy, Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - CZK měsíčně

Požadujeme spolehlivost a zejména pečlivost. Jedná se o úklid prostor penzionu a restaurace Lutena + rozvoz pizzy a obědového menu. Požadované vzdělání
RELAXAČNÍ A SPORTOVNÍ ZÓNA s.r.o. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ DĚLNÍK VE STAVEBNICTVÍ, Dělníci v oblasti výstavby budov - 11200 - CZK měsíčně

HAMROZI s.r.o. - 2016-05-15 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ PÉČE, Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení - 10060 - 15160 CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
ZŠ nebo praktická škola, podmínkou akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách, bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost týmové
Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace - 2016-05-06 - Moravskoslezský kraj

PRODAVAČ -KA PC HER A HERNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ, Prodavači v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

SŠ s maturitou, znalost práce s PC (Excel, Word, Outlook), znalost a orientace v herní problematice, schopnost poradit zákazníkům, herní praxe. Pracovní náplň: prodej PC her a herního příslušenství,
HRÁČ CZECH s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

PROGRAMÁTOR -KA PHP/JQUERY, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 250 - CZK za hodinu

Programátoři počítačových aplikací
SŠ, znalost objektového programování v PHP, znalost HTML, CSS, MYSQL, výhodou znalost ZEND1, JavaScript (jQuery), znalost GIT, znalost Linuxu (Debian) na základní úrovni výhodou nikoliv podmínkou.
REMANTE GROUP s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

PROJEKTOVÝ MANAŽER -KA, Strojírenští technici - 32000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenství výhodou), praxe ve výrobní společnosti a znalost sériové výroby výhodou, znalost výroby strojírenských
Silesia-Tech s.r.o. - 2016-05-12 - Moravskoslezský kraj

Redaktor průmyslových časopisů, Redaktoři, novináři a příbuzní pracovníci - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Novináři
Vydavatelství odborných časopisů Trade Media International s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici redaktora časopisů Control Engineering Česko a Řízení a údržba průmyslového podniku.
Trade Media International s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Servírka/číšník, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Ostrava V případě Vašeho zájmu nám zašlete životopis s uvedením telefonického kontaktu na e-mail: prace (at) uneco.cz Pro našeho významného klienta hledáme
Uneco people s.r.o. - 2016-02-24 - Moravskoslezský kraj

skladníci, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - 19000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pracovní náplň: -veškeré práce spojené se zásilkou objednaného zboží klientů -příprava balíků pro zásilkovou službu dle objednávek klientů -nakládka a vykládka
FINCLUB PLUS, a.s. - 2016-03-19 - Moravskoslezský kraj

učitelé SŠ speciální, Učitelé na středních školách a konzervatořích pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami - 120 - CZK za hodinu

Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami
Učitel SŠ speciální - DPP, pro odloučené pracoviště v Karviné, Horova 654, Karviná 73401 Požadujeme: požadavky na vzdělání podle zákona č.
Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie - 2016-05-12 - Moravskoslezský kraj

Uklízeč/ka v kancelářích - prac. Ostrava, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 6000 - CZK měsíčně

Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid kanceláří - vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků,
FORCORP GROUP spol. s r.o. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

zubní technici, Zubní technici - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Technici v oblasti ortotiky a protetiky
požadované vzdělání: diplomovaný zubní technik DiS. nebo pomocný zubní technik; vhodné i pro absolventy, praxe výhodou; hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku MUDr. Helisová
KP Helis s.r.o. - 2016-05-25 - Moravskoslezský kraj