Práce Operátor, -ka výroby, Manipulační dělníci ve výrobě Kraj Vysočina BJS Czech s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Operátor, -ka výroby, Manipulační dělníci ve výrobě

vhodné pro zájemce o vedlejší PP, studenty, ženy na MD, aktivní důchodce v případě zájmu možnost prodloužení na HPP místo výkonu práce: CTP 1575, Humpolec

Minimální plat: 100

Jméno zaměstnavatele: BJS Czech s.r.o.

Forma kontaktu: Bc. Veronika Záděrová

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 565 556 513,605 248 151

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovnice/ník- asistent/ka, Všeobecní administrativní pracovníci - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce: Humpolecká 1, Jihlava. Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, motivaci k osobnímu rozvoji, reprezentativní vystupování a jednání se zákazníkem,
HYDAPRESS CZ s.r.o. - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE, Všeobecní administrativní pracovníci - 5500 - 10000 CZK měsíčně

Promono s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

číšnice, barmanka, Číšníci a servírky - 60 - 100 CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Petra Zídková - 2016-03-19 - Kraj Vysočina

ČÍŠNÍK, Číšníci a servírky - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Zdeněk Jelínek - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 60 - 90 CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Jan Lebruška - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12100 - 20000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Blanka Dohnalová - 2016-05-19 - Kraj Vysočina

Hlavní účetní, Hlavní účetní - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví

MobilBonus s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Hlavní účetní, mzdová/vý účetní, Hlavní účetní - 21000 - 25000 CZK měsíčně

Domov Ždírec, příspěvková organizace - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

I. PARTNER CZ, s.r.o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Michal Veselík - 2016-05-11 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ/-KA STUDENÉ KUCHYNĚ - Žďár nad Sázavou, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12500 - 16500 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

GTH catering a.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

obráběči kovů, nemusí být vyučen, Strojírenští kovodělníci - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Pracoviště Slaviboř, nepřetržitý provoz - 8 hod směny, krátký a dlouhý týden. praxe vítána, v případě zájmu možné zaškolení.
AGRODAST s.r.o. - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

obsluha 3D ohýbacího centra, Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - 90 - CZK za hodinu

Obsluha zařízení na zpracování kovů
- programování 3D ohýbacího centra (prům. 3-8mm), drobné zámečnické práce, svařování a bodové svařování - vyučení ve strojírenském oboru
METAL-SYSTÉM s.r.o. - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

OBSLUHA V ZAŘÍZENÍ RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ - Velká Bíteš, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Požadavky: Trestní bezúhonnost Zodpovědnost Flexibilita Práce ve všední den i o víkendu Náplň práce: Obsluha zákazníků Příprava jednoduchých pokrmů Úklid Inventura
Michal Kratochvíl - 2016-03-20 - Kraj Vysočina

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA, Pomocní kuchaři - 9900 - CZK měsíčně

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: boresova (at) seznam.cz nebo volejte na tel. číslo: 778 767 023. výhody: personální strava zdarma, možnost ubytování za mírný
Alteris s.r.o. - 2016-02-22 - Kraj Vysočina

pracovník,-ce v sociálních službách, Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 14000 - 18500 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)

Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - Velké Meziříčí, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 14500 - CZK měsíčně

Náplň práce: - přímá práce s lidmi s mentálním postižením - vedení práce uživatelů v řemeslné dílně - rozvoj dovedností
Diecézní charita Brno - 2016-02-25 - Kraj Vysočina

prodavač/ka, Prodavači potravinářského zboží - 60 - CZK za hodinu

- práce na výdejně s kantýnou (pondělí až čtvrtek), pracovní doba od 19:30 hod., nutnost vlastní dopravy - čistý rejstřík trestů, flexibilita, vstřícnost, vysoké pracovní
EUREST, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

PRODEJCE, Prodavači v prodejnách - 17000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

HELCEL nábytek s.r.o. - 2016-06-27 - Kraj Vysočina

Rozpočtář - přípravář, Rozpočtáři specialisté - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Znojemská 82a. Požadujeme středoškolské vzdělání stavebního směru, výhodou vysokoškolské, zodpovědnost, pečlivost, svědomitost. Životopis zašlete
VSM, spol. s r.o. - 2016-04-27 - Kraj Vysočina

skladník,-ce - prodavač,-ka, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

H U K O V spol. s r.o. - 2016-02-28 - Kraj Vysočina

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE, Specialisté v oblasti sociální práce - 11000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
- do 8.8 2016 zaslat e-mailem strukturovaný životopis a práci v rozsahu minimálně A4 na téma "Moje představa práce sociálního pracovníka
Diecézní charita Brno - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

strojník, Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla, keramiky a příbuzných výrobků
- nastavování a údržba strojů, zakládání a vykládání výrobků, měření a kontrola výrobků dle výkresové
BOHEMIA MACHINE s.r.o. - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

technik rostlinné výroby, Technici agronomové - 25000 - CZK měsíčně

Technici v oblasti zemědělství a rybářství

Zemědělské družstvo Maleč - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 17000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Jihlava, Rantířovská 100. Požadujeme: pracovitost, zručnost, zodpovědnost, fyz. zdatnost, ochotu pracovat ve směnném provozu, trestní
SEPOS, spol. s r. o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

UKLÍZEČ/KA NA ČERPACÍ STANICI - FAJTŮV KOPEC, Ostatní uklízeči a pomocníci - 10000 - CZK měsíčně

MARTIN ŠVEC s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

VEDOUCÍ PRODEJNY, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 19000 - 20000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Požadujeme: flexibilita, příjemné vystupování, peněžní zodpovědnost, spolehlivost, práce na PC, trestní bezúhonnost, praxe v oboru. Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně - Centrum potravin
Milan Kučera - KUČERA - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

VŠEOBECNÝ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, Všeobecní administrativní pracovníci - 6000 - 15000 CZK měsíčně

- místo určeno pro OZP - provoz jednosměnný, dvousměnný, pružná pracovní doba Mzda dle pracovního úvazku, znalost práce na PC, WORD,EXCEL,email, internet základní znalost účetnictví-
DUKO s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

zdravotní sestra pracující bez dohledu a zároveň osobní asistentka, Všeobecné sestry s osvědčením - 15500 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
práce na 0,75 úvazku - 1,0 úvazku, pro práci u klientů osobní asistence, pečovatelské služby a domácí hospicové péče ,mzda + možnost osobního ohodnocení, nástup
Oblastní charita Pelhřimov - 2016-02-15 - Kraj Vysočina