Práce operátor kontroly, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech Jihočeský kraj APRAX CZ s.r.o. - nabídky práce

operátor kontroly, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Operátor kontroly - vzdělání základní, podmínkou je spolehlivost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, pracovitost, dobrý zdravotní stav a zodpovědnost. Pracoviště - Kaplická 428, Č.Krumlov. Prac.poměr na dobu určitou do 31.8.2018, prac.doba dvousměnná, úvazek plný. Nástup dle dohody. Mzda 11 000 až 15 000,- Kč. Kontakt emailem: andrej.pradeniak (at) aprax.cz.

Minimální plat: 11000

Maximální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: APRAX CZ s.r.o.

Forma kontaktu: Andrej Pradeniak

Job krátký popis:
Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovník, Všeobecní administrativní pracovníci - 6000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Oblastní charita Strakonice vyhlašuje výběrové řízení na pozici: - Administrativní pracovník (vhodné pro invalidní důchodce) Požadujeme: Znalost práce na PC Praktičnost a zodpovědnost
Oblastní charita Strakonice - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

AUTOMECHANIK - AUTOELEKTRIKÁŘ, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 22000 - 27000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Odborná školení, profesionální růst, závodní stravování Požadujeme: ŘP sk B, cizí jazyk výhodou, komunikativnost, samostatnost, profesionální vystupování,
CITY - CAR a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

číšník - servírka, Číšníci a servírky - 12000 - 17000 CZK měsíčně

vyučení v oboru není podmínkou - pož.: znalost restauračního provozu ! příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, práce i v So a Ne, telefonický kontakt denně od 8:00 do
Martin Gröhling - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK/ICE V TEXTILNÍ VÝROBĚ , Pomocní dělníci ve výrobě - 7600 - 7900 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
VHODNÉ PRO OZP! Požadujeme vstřícnost, ochotu učit se novému, praxe v textilním oboru není podmínkou, hlavní pracovní náplní je plnění výrobků, balení, jednoduchá
JIVATEX s.r.o. - 2016-02-24 - Jihočeský kraj

MANIPULÁTOR - ZÁSOBOVAČ, Manipulační dělníci ve výrobě - 19000 - 22000 CZK měsíčně

Náplň práce:vykládka, nakládka a převoz zboží a dílů nalinku, vedení pomocné skladové evidence, rozbalování, přebalování zboží a dílů, komunikace
STEEL TECHNIK s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20000 - 26000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Charakteristika práce: kusová výroba, malosériová výroba, práce ve 3směnném provozu Požadavky: výuční list, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, praxe výhodou,
SINOP SMP s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pomocné práce - balení + expedice, Pomocní dělníci ve výrobě - 11000 - CZK měsíčně

BTC GROUP a.s. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK, MONTÁŽNÍK, Pomocní dělníci ve výrobě - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Požadujeme: časovou flexibilitu, spolehlivost, nutná samostatnost, manuální zručnost, technické myšlení, trpělivost. Jedná se o práci v oblasti telekomunikačních služeb, stavební a
LuckyNet s.r.o. - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK MYČKY, Pracovníci pro ruční mytí vozidel - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci pro mytí vozidel
Hledáme a přijmeme pracovníka na ruční mytí vozidel na naši pobočku v Českých Budějovicích. Náplní práce je ruční mytí vozidel - nových i ojetých, kompletní
CB Auto a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pracovník na výpomoc při sezónních akcí dle potřeb společnosti, Pouliční prodavači rychlého občerstvení - 100 - CZK za hodinu

Pouliční prodavači rychlého občerstvení
Hledáme pracovníka na DPP - výpomoc při sezónních akcí dle potřeb společnosti POŽADAVKY: řidičský průkaz skupiny B, E - výhodou, manuální zručnost, samostatnost, odpovědný
DUDÁK - Měšťanský pivovar Strakonice, a.s. - 2016-03-23 - Jihočeský kraj

Pracovník ostrahy pro Prachatice , Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 9200 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Podmínkou výpis z rejstříku trestů. Zaměstnavatel zajistí profesní certifikace strážného. Náborový příspěvek. Poskytování zaměstnaneckých benefitů. Možnost
DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA - úsek ovoce/zelenina, Prodavači potravinářského zboží - 11384 - CZK měsíčně

Náplň práce: dodržování zavedených procedur, zajištění prvotřídní služby zákazníkům, zabezpečení vždy čerstvého zboží, dodržování provozních,
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-05-20 - Jihočeský kraj

programátor webových aplikací, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 8000 - CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
SŠ vzdělání v oboru informatika; znalost PHP (výhodou Framework nette); MySQL; CSS/HTML; další výhodou; na dohodu o provedení práce; poloviční úvazek; možnost práce z domova; pružná
Lukáš Matějů - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PROVOZNÍ ZAMĚSTNANEC, Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - 10880 - 15200 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci údržby budov
Provozní zaměstnanec zajišťuje běžnou údržbu administrativní budovy a dle potřeby ostatních objektů v územním obvodu ÚP České Budějovice. Provádí domovnické práce
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ MKD - sk. C, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 35000 - CZK měsíčně

Pavel Fišer ŠUPTRANS s.r.o. - 2016-03-03 - Jihočeský kraj

Řidič na odvoz soupravy na dřevo, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 25000 - CZK měsíčně

Miroslav Půbal - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Řidič , Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 16000 - CZK měsíčně

Řidič - vzdělání základní i vyšší. Pracoviště Rakousko, Flughafenstr. 24, 4063 Hörsching (v blizkosti Lince). Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek
Winkler F & S Transport s.r.o. - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

řidič silničních motorových vozidel, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 17000 - CZK měsíčně

rozvoz chlazeného a mraženého zboží z velkoobchodního skladu v Soběslavi, cyklické nástupy od 4: 00 hod., stanoviště vozidla v areálu VOS Soběslav
Jednota, obchodní družstvo Tábor - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Seřizovač strojů , Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Seřizovač strojů - vzdělání min. nižší střední odborné, dobrý zdravotní stav, komunikace v češtině, technické cítění, samostatnost, ochota učit se novým věcem, ochota
GRASS CZECH s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

SKLADNÍK, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pracovní náplň: organizace práce ve skladu, organizace skladových zásob, zájem o práci. Elektrovzdělání, vysokozdvih, znalost technických výkresů - výhodou. Pracovní
HELLUX ELEKTRA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

SKLADNÍK, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - CZK měsíčně

TIP PAPER, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

stavební inženýr, Ostatní stavební inženýři - 28000 - CZK měsíčně

Stavební inženýři

Atelier M.A.A.T., s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

SVÁŘEČ 135 A 141, Svářeči - 18000 - 21000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Pracoviště P Í S E K ! Náplň práce: - svařování na otáčecích automatech, ruční svařování Požadujeme: - praxi ve výrobě, dobrou fyzickou kondici, spolehlivost Nabízíme:
STAMONT-METAL International,spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Svářeč kovů, Svářeči - 150 - 150 CZK měsíčně

- Nabízíme: práci na HPP, jednosměnný či dvousměnný provoz, odborný růst Požadujeme: vyučen, případně zaučen v oboru, manuální zručnost, pečlivost, praxe nutná svářečský
Bohemia Works a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

účetní, Účetní všeobecní - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
kompletní vedení a zpracování finančního, skladového, mzdového účetnictví, účtování majetku, zpracování účetních závěrek a veškerých
PL BEKO s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 15000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Požadujeme všeobecnou znalost strojní údržby, elektro výhodou, zručnost, svářečské zkoušky - elektrika, plyn. Výhodou chlaďařské zkoušky, nebo
Bohemia Regent spol. s r.o. - 2016-03-02 - Jihočeský kraj

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU, Řídící pracovníci servisních služeb a reklamací - 41000 - 47000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
SŠ, znalost AJ (úroveň B2), pokročilá znalost práce na PC - MS Excel, praxe na obdobné pozici, zkušenosti s vedením týmu. Náplň práce: řízení
VISCOFAN CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj