Práce Operátor ve výrobě, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže Jihomoravský kraj www.brigadnici.com, s.r.o. - nabídky práce

Operátor ve výrobě, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Popis práce: navíjení gumových pásů na hřídele Požadavky: zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, manuální zručnost, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední), čistý trestní rejstřík Nabízíme: - nástupní mzda 14 600,- Kč/měsíc + příplatky (možnost dalších odměn) - příspěvek na dopravu 600 KČ/měsíc - v čistém! - vysoká pravděpodobnost rychlého postupu na další pozice (reálná možnost kariérního růstu) - 70Kč stravenky za každou odpracovanou směnu - 4 týdny dovolené - občerstvení přímo na pracovišti (možnost využívat závodní jídelnu) Kontaktní osoba: Havlíková Eva Bc., tel.: 725 426 040, e-mail: eva.havlikova (at) lepsiprace.cz, nutný telefonický kontakt nebo e-mail!

Minimální plat: 14600

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: www.brigadnici.com, s.r.o.

Forma kontaktu: Bc. Eva Havlíková

Job krátký popis:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativa na oddělení zákaznického servisu, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 80 - CZK za hodinu

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Pro naši centrálu v Brně hledáme brigádníka / brigádnici na pozici: ADMINISTRATIVA NA ODDĚLENÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU Náplň práce:
OKAY s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Fyzioterapeuti s osvědčením - 17600 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace

Domov pro seniory Újezd u Brna - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

izolatér technické izolace (VZT), Izolatéři - 19000 - 30000 CZK měsíčně

Izolatéři

MK izolstav, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Vlastimil Sobotka - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

manažer/ka obchodní skupiny, Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb - 35000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb
Pracoviště: Národní třída 262/4, 695 01 Hodonín. Min. středoškolské vzdělání zakončené maturitou, komunikativní dovednosti, cílevědomost,
Fincentrum, a.s. - 2016-03-09 - Jihomoravský kraj

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S RUŠTINOU, Obchodní zástupci - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
17.5.2016/ Náplň práce: výběr nejvhodnějších obchodních partnerů jednání a budování dlouhodobého zdravého vztahu s obchodními partnery po celém světě, zjišťování
ZEBR s.r.o. - 2016-05-20 - Jihomoravský kraj

Oční optik, Odborní pracovníci v oblasti oční optiky - 15000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti oční optiky
vzdělání v oboru, zpracování objednávek - příjem, výdej, PC uživatelsky, komunikace se zákazníky - telefonicky, emailem, call centrum. Expedice lehkého zboží - oční
Opti - project s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Operátor/ka výroby, Manipulační dělníci ve výrobě - 12000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici OPERÁTOR VÝROBY - místo výkonu práce Brno - Slatina. Pracovní náplň: - výroba a montáž solárních
EDYMAX Holding, a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

PEKAŘ/KA , Pekaři - 16230 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
PEKAŘ/KA Úvazek 37,5 hod./týdně, 3-směnný provoz (ranní, odpolední, noční) Mzda : nástupní 16 230,-Kč po 6 měsících 17 880,-
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-05-13 - Jihomoravský kraj

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, Pomocní pracovníci při přípravě jídla - 12000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci při přípravě jídla

SPA Resort Lednice s.r.o. - 2016-02-25 - Jihomoravský kraj

pomocná síla do kuchyně - pouze pro OZP, Pomocníci v kuchyni - 80 - CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni
Své životopisy zasílejte na email: office (at) lob-agency.cz Požadované dovednosti Spolehlivost. Pomocné práce v kuchyni přes umývání nádobí, údržbu kuchyně, čištění
L.O.B. finance s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Pomocní dělníci ve výrobě - 12000 - 15000 CZK měsíčně

JOKA Moravský Krumlov, s.r.o - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Pomocní kuchaři - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Cola - transport,s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Pomocný dělník/ce ve výrobě, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 9900 - 10000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Místo výkonu práce BRNO Požadavky: Dobrý zdravotní stav, zejména zrak, manuální zručnost, znalost používání měřidel, časová
ASSEMBLA, družstvo - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

PRODEJCE NÁKLADNÍCH A UŽITKOVÝCH VOZIDEL, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 25000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
11.7.2016 aktual./26..5.2016/ SŠ technického nebo obchodního směru, praxe na obdobné obchodní pozici min. 5 let Dobrá znalost práce na PC (uživatelsky MS Office), výhodou znalost systému SAP,
AGROTEC a.s. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Prodejce vozů, obchodní zástupce, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Popis práce: prodejní akvizice, práce v terénu, prodej vozů, finančních produktů. Požadavky: praxe v obchodní činnosti, finančnictví Životopisy zasílat na info (at) auto-pytela.cz, kontaktní
AUTO - PYTELA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ, Stavební a provozní elektrikáři - 18000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Naše personální agentura PP&T consult, hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství nadaného uchazeče na pracovní pozici: PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ NÁPLŇ
PP&T consult s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Provozní kavárny Muzea města Tišnova, Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) - 1 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Městské kulturní středisko, Tišnov, Mlýnská 152 vyhlašuje výběrové řízení na pozici provozní pracovník kavárny Muzea města
Městské kulturní středisko Tišnov - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

RECEPČNÍ, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 14500 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
25.5.2016 - zajištění ubytování hostů. SŠ obor nerozhoduje, vhodné i pro absolventy. KONTAKT: Horáčková Magdalena Bc., tel.: 519 326 118, e-mail: hotelimos (at) hotelimos.cz Místo výkonu práce:
BEDR Břeclav a.s. - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

Referent/ka odboru školství a kultury , Odborní asistenti v administrativě - 15170 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Tajemník ÚMČ Brno-sever vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném
Statutární město Brno - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Ruční baliči - 9900 - CZK měsíčně

Ruční baliči
na 3 měsíce obsluha storjů na balení, plnění a etiketování chladné prostředí, nepravidelná pracovní doba, komplikovaná doprava Místo výkonu práce: Brno-venkov,
ALVIK, družstvo - 2016-03-05 - Jihomoravský kraj

Seřizovači a obsluha konvenčních dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků, Obsluha strojů na výrobu stavebních hmot - 9900 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu výrobků z cementu, kamene a ostatních nerostů
První kontakt telefonicky (Út 8-10 hod.) Manipulační práce ve výrobě, chladné prostředí, dělené směny, fyzická náročnost. Místo
ALVIK, družstvo - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Strážný , Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Expandující firma s dlouholetou činností přijme zaměstnance na pozici specialista ostrahy prodejních řetězců, drogerií. Požadujeme čistý výpis z RT. Výhodou je Osvědčení o profesní
EBS-BODYGUARD.COM. s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Technik seřizovač a výrobní obsluha na výrobní lince, Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Technici elektronici
Řízení a organizace práce na výrobní lince, minimálně vyučení nebo SŠ v oboru elektro nebo strojní, znalost NJ výhodou, práce na směnný provoz. Profesní životopisy
EGSTON SYSTEM ELECTRONIC, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

TECHNIK, TECHNIČKA KVALITY, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
9.5./7.4./7.3./2.2./19.1./18.12./26.11.2015 - zajištění kontroly kvality výrobků ve výrobě, komunikace se zákazníkem, řešení reklamací. Min. SŠ (technický
Arens Oberflächenfullservice s.r.o. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

Účetní všeobecní - 14000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Do našeho týmu přijmeme samostatnou účetní/-ho Osobní předpoklady a dovednosti: - praxe a znalost programu POHODA vítána - kompletní znalost vedení účetnictví - uživatelská
ČINEX stavební činnost, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE - pouze pro OZP, Ostatní uklízeči a pomocníci - 70 - CZK za hodinu

Vulcanus s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj