Práce Operátor výroby izolačních skel, Manipulační dělníci ve výrobě Jihomoravský kraj AGC Fenestra a.s., člen AGC Group - nabídky práce

Operátor výroby izolačních skel, Manipulační dělníci ve výrobě

Požadované dovednosti Manuální zručnost, chuť pracovat, Pečlivost, 2směnný provoz Poznámka k volnému místu: Operátor výroby izolačních skel Nabízíme příspěvek po zapracování ve výši 2000 Kč, po zkušební době ve výši 2000 Kč,po odpracování 1 roku ve výši 4000 Kč

Minimální plat: 13000

Maximální plat: 15500

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: AGC Fenestra a.s., člen AGC Group

Forma kontaktu: Jan Chaloupka

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovník/ce - účetní, Odborní účetní všeobecní - 18000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Pracovní poměr na dobu určitou. Požadujeme: pečlivost, bezúhonnost, schopnost práce v týmu, časovou flexibilitu, komunikativnost, znalost cizích jazyků vítána.
JVP Praha a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Asistent/ka, Sekretáři (všeobecní) - 17000 - 23000 CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
ASISTENT/KA Náplň práce: - sjednávání obchodních schůzek (naplnění časového rozvrhu kalendářů manažerů), - administrativa. Požadujeme: - příjemný hlas a vystupování,
AMAX, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

4.4. 2016 - obsluha hostů v restauraci, vyučení v oboru nebo základní vzdělání s praxí v oboru, turnusové služby - krátký dlouhý táden, kontakt: p. Vokáč, tel. 721
Luděk Vokáč - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Doplňovač zboží - brigáda - Kaufland Znojmo, Doplňovači zboží - 1000 - 10000 CZK měsíčně

Doplňovači zboží
Hledáme brigádníka na doplňování pečiva Karlovy pekárny v obchodním řetězci Kaufland, 60Kč/hod, směny především ve všední dny, vhodné pro maminky na RD nebo aktivní
Karlova pekárna s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Kadeřníci - 18000 - CZK měsíčně

Kadeřníci

Karolína Procházková - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

KONSTRUKTÉR - KONSTRUKTÉRKA PRO LISOVNU, Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
21.7.2016/ SŠ/VŠ vzdělání strojního směru, znalost norem pro kreslení technické dokumentace, znalost plastikařiny výhodou, zkušenosti s 3D CAD systémem
ZEBR s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

ONPEON Group s.r.o - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Lékař bez atestace, Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) - 24640 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Odborná způsobilost k výkonu zdravot. povolání lékaře v ČR, popř. nostrifikace diplomů a osvědčení z MZ ČR. Zdravotní způsobilost a trestní
Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace - 2016-03-05 - Jihomoravský kraj

modeláž nehtů a pedikúra, Manikéři a pedikéři - 11000 - 15000 CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

XPK Trade s.r.o. - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

Montážní dělník / stolař / řidič - posuvné dveře, interiérové doplňky, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 17000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Prosíme o zaslání životopisu na adresu: michal.kopecky (at) alfastyl.cz Zajímavá práce vhodná pro mladé dynamické lidi (vhodné pro absolventy) Hledáme pracovníka do lehké
Alfa Styl s.r.o. - 2016-05-04 - Jihomoravský kraj

Obchodník/ce, Obchodní referenti - 18000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
První kontakt telefonicky nebo e-mailem: advert.brno (at) seznam.cz Obchodník/ce. Přijmeme zaměstnance pro projekt Fast Advert. Náplň práce je vyřizování obchodních zakázek s firemními klienty.
Jitka Ďásková - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

Pokladní/prodavač-ka, Pokladníci v prodejnách - 15200 - 16000 CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

Penny Market s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Pomocná pracovnice/pracovník v obchodním provozu, Pomocní pracovníci obchodního provozu - 8000 - 8500 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Přijmeme do trvalého zkráceného pracovního poměru na dobu neurčitou pomocnou pracovnici/pracovníka v obchodním provozu. Jedná se o prodej pracovních pomůcek (rukavice, oděvy, obuv) na naší
##pracodawca## - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

Pomocná síla do kuchyně - pouze pro OZP, Pomocní kuchaři - 6000 - CZK měsíčně

Schůzku a další informace je možné domluvit na telefonním čísle 731 604 044 v pracovní dny od 8:00 do 14:00 Popis pracovní pozice - Příprava jídel k distribuci - Příprava surovin a polotovarů
SANSIMON, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

pomocná síla ve výrobě, Ostatní pomocní pracovníci - 65 - CZK za hodinu

Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci

Zdravé stravování s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

prodavač/ka - pokladní, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 13000 - 16000 CZK měsíčně

pracoviště Hodonín, Dolní Valy 1094/12 vybalování, oceňování zboží, obsluha zákazníků vyučení v oboru výhodou měsíční prémie, volné svátky
MOMAR s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ, Prodavači v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

24.2.2016 - praxe a vyučení v oboru prodavač/ka výhodou, dvousměnný provoz, minimálně základní znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, kontakt: jruzickova (at) rosamarket.cz Místo
ROSA market s.r.o. - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

Provozní - vedoucí provozu hotelu a restaurace, Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení

JUDr. Richard Nedbálek - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Řidič/ka osobní dopravy, Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě - 18000 - CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají

ČSAD Hodonín a.s. - 2016-02-22 - Jihomoravský kraj

Specialista řízení úvěrů, Specialisté řízení úvěrů - 25000 - CZK měsíčně

Finanční analytici
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, práce na PC, komunikační dovednosti, schopnost řídit svůj čas, ochota učit se novým věcem, praxe v oboru výhodou. Nabízíme: nadstandardní
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti počítačových sítí
Místo výkonu práce: BRNO Požadované dovednosti: Angličtina - středně pokročilá minimum, znalost IT. Poznámka k volnému místu: - vzdálená správa uživatelských stanic
IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Stavební dělník, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby - 15000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Požadované dovednosti: vyučení v oboru (případně bez vyučení s prokazatelnou praxí, trestní bezúhonnost, strojní nebo svářečský
SKYSCRAPER spol. s r.o. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK, Strojírenští kovodělníci - 16000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
9.1.2016/ vyučen - nejlépe technický obor vzdělání , vhodné i pro absolventy. Obsluha strojů a technických zařízení ve výrobním
Frauenthal Automotive Hustopeče s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Štukatér, Štukatéři - 15000 - CZK měsíčně

Štukatéři a omítkáři

GORINČEVO - BUD s.r.o. - 2016-02-25 - Jihomoravský kraj

Technolog/žka - normovač/ka, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 20000 - 43000 CZK měsíčně

Tvorba technologických postupů včetně normování, zadávání požadavků na konstrukci, výrobu a nákup materiálu. Požadujeme SŠ strojní,
T Machinery a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 16000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Požadavky: vzdělání vyučení v oboru, praxe Popis práce: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení Kontakt: Mgr. Jiří Šilhánek,
SOLLUS NÁBYTEK, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ÚČETNÍ SENIOR / ASISTENT AUDITORA, Účetní auditoři - 25000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru auditu účetních závěrek a poradenské činnosti v účetně-daňové oblasti hledáme
PP&T consult s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

uklízeč/ka , Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - 65 - CZK za hodinu

Zkrácený pracovní úvazek 6,5 hod/den. Pracovní pozice vhodná i pro OZP. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Hodinová
ČKD TURBO TECHNICS, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Zahradník Botanické zahrady, Zahradníci floristé a květináři - 13900 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Životopisy posílat na e-mail: evap (at) sci.muni.cz Požadavky : Vyučení v oboru Spolehlivost a zodpovědnost Pracovitost Snaha o osobní rozvoj a zdokonalování Řidičský
Masarykova univerzita - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj