Práce Operátoři výroby, Montážní dělníci mechanických zařízení Středočeský kraj ManpowerGroup s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Operátoři výroby, Montážní dělníci mechanických zařízení

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry. Náplň práce: práce na montážní lince - výroba automobilů. Požadujeme: spolehlivost, manuální zručnost a dobrý zdravotní stav. Nabízíme: bonusy, prémie, 13. plat, firemní akce, nadstandartní lékařskou péči, závodní stravování, příspěvek na ubytování. Kontakt e-mailem, telefonicky (po-pá 8:30 - 17:00) nebo osobně na pobočce Manpower.

Minimální plat: 18300

Maximální plat: 26300

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ManpowerGroup s.r.o.

Forma kontaktu: Alena Chocholatá

Job krátký popis: Montážní dělníci mechanických zařízení

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Datový analytici - excel, Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby - 25000 - CZK měsíčně

Inženýři v průmyslu a ve výrobě
Místo pracoviště: - Mnichovice, Nádražní 129 Prvotní kontakt: - e-mail: jan.kalenda (at) jkinvest.cz Upřesňující údaje: Požadujeme: - perfektní znalost MS Office (především Excel) - řidičský
Optik House, s.r.o. - 2016-04-13 - Středočeský kraj

Dělnice ve výrobě sušených krmiv pro psy, Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech

##pracodawca## - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Java Developer - Ostrava, Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací - 35000 - 65000 CZK měsíčně

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací
Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: eva.bordovska (at) manpower.cz - zaslat CV. JAVA development team in Ostrava is GROWING! We are seeking smart developers to join new teams in Ostrava
ManpowerGroup s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Lakýrník - obsluha zařízení na stříkání laků a barev, vypalovací pece, Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů
V případě Vašeho zájmu o nabízené pracovní místo zašlete prosím Váš životopis na uvedený e-mail: smekalova (at) inpro-caslav.cz. Pokud Váš životopis bude odpovídat uvedené
INPRO Čáslav s.r.o. - 2016-08-10 - Středočeský kraj

Manipulační dělníci ve výrobě - 17000 - 20400 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Místo pracoviště: - Poděbradská 601, 250 90 Jirny Prvotní kontakt: - tel.: 281 049 051 - e-mail: petra.kolarova (at) lgi.de Upřesňující údaje: - montáž kamer (nejde o pásovou výrobu) - obsluha
LGI Czechia s.r.o. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Nástrojaři, Nástrojaři - 16000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Náplň práce: výroba dílů dle výkresové dokumentace; dokončovací operace při výrobě nových nástrojů a forem; lícování
BENEŠ a LÁT a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Noční recepční, Provozní pracovníci - 16000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci

Martin Vaic - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Hledáme nového kolegu (kolegyni), kteří rozšíří náš obchodní tým nově vybudovaného vědeckého centra na západě Prahy v Buštěhradu Vzdělání a praxe: požadujeme
České vysoké učení technické v Praze - 2016-06-22 - Středočeský kraj

OBSLUHA OBRÁBĚCÍCH STROJŮ, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 20000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
OBSLUHA OBRÁBĚCÍCH STROJŮ - místo výkonu: Buzulucká č.p. 108, 267 62 Komárov u Hořovic, požadavky: vyučení v oboru, zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek
BUZULUK a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

obsluha přepážky sázkové kanceláře, Úředníci sázkových kanceláří - 18000 - 19900 CZK měsíčně

Bookmakeři, krupiéři a pracovníci v příbuzných oborech

ClassNetCAfe 1970 s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Operátor/ka výrobní linky, Montážní dělníci mechanických zařízení - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
Operátor/Operátorka výrobní linky pro Valeo Rakovník - manipulace se součástkami, kontrola jednotlivých komponentů a jejich kompletace Požadujeme: manuální zručnost,odpovědnost, ochotu
Randstad s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Operátoři logistiky - skladníci, Manipulační dělníci ve výrobě - 19417 - 21086 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: tř. Václava Klementa 869, 29301 Mladá Boleslav Prvotní kontakt: telefonicky (PO-PÁ 8:00-17:00), emailem či osobně na adrese Smetanova 987, 294 01 Bakov nad Jizerou. Náplň
DP WORK s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Operátoři ve výrobě, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 95 - 120 CZK za hodinu

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Místo výkonu práce: Nádražní č.p. 320 Čejetičky 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: osobně (na adrese místa výkonu práce)
ACCUMALUX M.B. s.r.o. - 2016-08-02 - Středočeský kraj

pomocná síla do výroby masných výrobků, Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci - 10000 - 12000 CZK měsíčně

TEXO PRAHA s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

POMOCNÉ PRÁCE V PEKÁRNĚ, Pekaři - 15000 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

PAC Hořovice s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Poradce pro rodinné finance, Finanční poradci specialisté - 30000 - 55000 CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá kolegu na pozici Poradce pro rodinné finance. Náplň práce: - Realizace smluvených schůzek
Finanční Institut s.r.o. - 2016-05-18 - Středočeský kraj

Řidič vysokozdvižného vozíku, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

KWD Bohemia, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Řidiči užitkového vozu do 3,5 t - ŘP sk. B, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 12000 - 30000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Náplň práce: přeprava zboží v rámci EU Požadujeme: ŘP sk .B, zkušenosti, spolehlivost, ochota a odpovědný přístup Nabízíme: individuální
SPENTRA s.r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Skladník, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 17500 - 24000 CZK měsíčně

Společnost EUROFROST CB a. s. po rozšíření mrazírny rozšiřuje i tým kolegů. Ideální vlastnosti kandidáta: Spolehlivý, svědomitý a bezúhonný. Praxe ze skladu je vítána
EUROFROST CB a. s. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

sociální pracovnice, Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - 13920 - 20970 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
VŠ podle §110 zákona č.108/2006 Sb.- sociální pracovník, trestní bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, informace na tel. : 739
Domov seniorů Rudná, poskytovatel sociálních služeb - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Technici - elektroinstalační systémy, Ostatní technici elektronici - 22000 - CZK měsíčně

Technici elektronici
Místo pracoviště: - Všechromy 77, 251 63 Strančice u Prahy Prvotní kontakt: - e-mail: krausova (at) hlsystem.cz Upřesňující údaje: - komunikace se zákazníky - řešení technických dotazů
HL system, s.r.o. - 2016-05-19 - Středočeský kraj

technik realizace staveb, Strojírenští technici - 20000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici

KLIMASERVIS SŮVA, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Učitelé základní školy s AMI výcvikem, Učitelé na 1. stupni základních škol - 23000 - 23000 CZK měsíčně

Učitelé na základních školách
Místo pracoviště: Švermova 391, 251 64 Mnichovice Prvotní kontakt e-mailem p. Mgr. Kadlecová. Upřesňující údaje přijmeme Montessori základní školy, základní požadavky jsou trénink
Základní škola a Mateřská škola Mozaika - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Údržbáři hotelových a klubových prostor, Správci objektů - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Správci objektů
Hledáme kandidáty na pracovní pozici pracovníka údržby - facility. Požadujeme: Dokončené středoškolské vzdělání, manuální zručnost, flexibilitu, výuční
Panorama Golf Resort s.r.o. - 2016-05-20 - Středočeský kraj

Vedoucí laboratoře - termoplastů s něměckým jazykem, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 35000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Náplň práce: vedení úseku kvality výroby a zkušební laboratoře(podléhá jednateli, vede 2 podřízené), provádění fyzikálních
Mepla s.r.o. - 2016-08-02 - Středočeský kraj

Vedoucí zákaznického servisu a plánování, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 25000 - CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Pozice Vás zaujala a máte níže uvedené předpoklady? Pak zašlete Váš životopis na marketa.kovarikova (at) manpower.cz Místo pracoviště: Moravskoslezský
ManpowerGroup s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Zdravotní sestra - lůžka následné péče, Sestry pro péči v interních oborech - 18000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ošetřovatelství

PP Hospitals, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj