Práce OPERÁTOR(KA) VÝROBY , Montážní dělníci výrobků a zařízení Jihomoravský kraj NORMA Czech, s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
OPERÁTOR(KA) VÝROBY , Montážní dělníci výrobků a zařízení

1.3.2016/ základní Operátor(ka) výroby. Manuální zručnost, odpovědnost. Činnost na dohodu o provedení práce Osobní schůzku je třeba domluvit telefonicky nebo e-mailem.

Minimální plat: 90

Hodin týdně: 10

Jméno zaměstnavatele: NORMA Czech, s.r.o.

Forma kontaktu: Ing. Veronika Kopřivová

Job krátký popis: Montážní dělníci

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, Všeobecní administrativní pracovníci - 13600 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
1.4.2016 - příjem tel. objednávek a obsluha zákazníků za přepážkou, ÚSV - gymnázium, vhodné pro absolventy i OZP, jednosměnný provoz, praxe v oboru vítána, uživatel. znalost
Ing. Petr Čechovský - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Architekt-ka, rozpočtář-ka, Stavební architekti - 20000 - 24000 CZK měsíčně

Stavební architekti
Pracovní náplň: • návrhy dětských hřišť - studie, realizační projekty • sestavování rozpočtů a nabídek - vyřizování poptávek a objednávek • tvorba vizualizací
8D o.s. - 2016-02-28 - Jihomoravský kraj

autojeřábník, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 30000 - CZK měsíčně

BAUMASCHINEN s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

ALVIK PLUS s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

DĚLNÍCI VE VÝROBĚ, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 89 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
8.1.2016/ Operátor výroby - manuální práce, výroba vzduchotechnických jednotek, potrubí a příslušenství, manipulace s materiálem, rozpracovanými a hotovými výrobky.
AZ KLIMA a.s - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

klempíř, pokrývač, tesař, Klempíři (kromě stavebních) - 17000 - CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu

Petr Ševčík - 2016-05-06 - Jihomoravský kraj

Koordinátorka vzdělávacích aktivit, Všeobecní administrativní pracovníci - 17000 - CZK měsíčně

Společnost INTEGRA CENTRUM s.r.o. přijme kolegyni/kolegu pro výpomoc s organizací školení a vzdělávacích akcí na dobu určitou (9 měsíců s možností prodloužení) s nástupem v
INTEGRA CENTRUM s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Manažer zahraničního obchodu, Obchodní zástupci - 10000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
První kontakt emailem. Baví vás komunikovat s lidmi? Je pro vás samozřejmé se zlepšovat? Dokážete přesvědčit zákazníka? Máte už v prodeji výsledky? Máte proaktivní
AGROAD, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

manipulační dělníci ve výrobě, Pomocní dělníci ve výrobě - 9900 - CZK měsíčně

ALVIK, družstvo - 2016-03-14 - Jihomoravský kraj

Nebyl nalezen text Barman/Barmanka, Číšníci a servírky - 70 - 100 CZK za hodinu

ŽIVOTOPIS PROSÍM POŠLETE NA email horakova (at) fasay.cz Náplň práce -Podílení se na plynulém chodu restaurace - starání se o bar - míchání drinků (koktejlů) -Spolupráce
Sen Sawan s.r.o. - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

Obsluha v zařízení rychlého občerstvení, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 18000 - 26000 CZK měsíčně

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Finerest group s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 87 - CZK za hodinu

AmRest s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

opravář zemědělských strojů, traktorista, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 15800 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Rolnická a.s. Hroznová Lhota - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

PHP programátor , Programátoři počítačových aplikací specialisté - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
První kontakt: telefonicky v pracovní dny od 9°°-16°° hod. e-mailem: jobs (at) awebsys.cz Společnost A-WebSys, spol. s r.o. se již od roku 2003 specializuje na vývoj internetových aplikací, webových
A-WebSys, spol.s r.o. - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

Pomocník pizzerie, Pomocní kuchaři - 13500 - CZK měsíčně

Kreativní, dynamická a stále se rozvíjející Itálie v Brně je Pizzerie Caruso. Jestli máte rádi kvalitní prostředí, vidět za sebou kvalitní práci a být
PMC food, s.r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

POMOCNÝ ČÍŠNÍK - SERVÍRKA , Číšníci a servírky - 13000 - 20000 CZK měsíčně

23.5.2016/ základní Obsuha zákazníků, příprava nápojů. Práce v pracovní dny dle domluvy. Typ pracovního poměru a úvazek dle dohody. Spolehlivost, dochvilnost, odpovědnost za provedenou
RaJ Group s.r.o. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

Pomocný dělník na stavbě, Dělníci v oblasti výstavby budov - 15000 - 25000 CZK měsíčně

CSB s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

PRACOVNÍK - PRACOVNICE TURISTICKÉHO INFORMAČNÍHO CENTRA, Pracovníci ve službách a prodeji - 10490 - 15760 CZK měsíčně

Pracovníci ve službách a prodeji
11.3.2016 - sezónní pracovník Turistického informačního centra Valtice, poskytování informací ohledně kulturních památek, ubytování, stravování apod.,
MĚSTO VALTICE - 2016-03-16 - Jihomoravský kraj

Prodavač/ka v obchodě s tabákem, časopisy a dopl.zboží, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

VALMONT CR, spol. s r. o. je provozovatelem sítě exkluzivních prodejen novin, časopisů, tabákového zboží, kuřáckých potřeb a doplňků, cukrovinek a jiného doplňkového sortimentu. Kromě
VALMONT CR, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Programátoři počítačových aplikací specialisté - 30000 - 100000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti Znalost portugalského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Místo výkonu práce BRNO Poznámka k volnému místu: Prosím před návštěvou se
Red Hat Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Řidič nákladních vozidel, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 10000 - 25000 CZK měsíčně

ADAMBAU CZ s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Řidič pro rozvoz masa a uzenin, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 85 - CZK za hodinu

Steinhauser, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Řidiči MKD sk. E, Řidiči tahačů - 35000 - CZK měsíčně

Maixent Goma s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Samostatný/á účetní, Odborní účetní všeobecní - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Životopisy zasílat na uvedený mail. Požadované dovednosti: Práce na PC, Program pohoda, znalost účetnictví, DE, mzdy. Požadovaná praxe: min. 2 roky
R.T.-TAX, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

seřizovač, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 16000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s 3-měsíční zkušební dobou, následně možnost doby neurčité. Nabízíme zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
ELASTEFLEX Lysice s.r.o. - 2016-03-09 - Jihomoravský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15500 - 17500 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pro Servisní středisko v Blučině, které se zabývá servisem chladírenského zařízení (lednice, nápojové automaty, post-mix) pro Coca-Colu, hledáme novou posilu. Skladník
MORAVIA PROPAG, s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Soustružník kovů - seřizovač a obsluha konvenčního soustruhu, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 100 - 150 CZK za hodinu

Slévárna UXA s tradicí 130 let hledá soustružníka kovů do zámečnické dílny pro výrobu náhradních dílů. Jedná se o rozmanitou práci na konvenčním
UXA spol. s r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti počítačových sítí
Požadované dovednosti Angličtina - středně pokročilá minimum, znalost IT. Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: BRNO - vzdálená správa uživatelských stanic
IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o. - 2016-02-24 - Jihomoravský kraj

Švadlena, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 1 - CZK za hodinu

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní pozice: švadlena. Požadavky: vyučená, minimálně 2 roky praxe. Pracovní doba: 6:00 hod. - 14:30 hod. Nástupní plat: 77 Kč / hod. Kontaktní
Duo Moda, spol. s r. o. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

vedoucí výroby, Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu - 40000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě
Vzdělání strojírenského zaměření, znalost řízení strojírenské výroby, praxe ve vedení kolektivu 5 roků, ŘP sk. B. PRVOTNÍ
AB - KOVO, s.r.o. - 2016-04-18 - Jihomoravský kraj