Práce Optometristé, Optometristé Hlavní město Praha INTEROPTIK LINDA s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Optometristé, Optometristé

Fyzické pracoviště v Praze - bude upřesněno při osobním jednání, PO - PÁ po 10,00 hod

Minimální plat: 17000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: INTEROPTIK LINDA s.r.o.

Forma kontaktu: Jaroslava Abu Al Saudová, jednatel

Job krátký popis: Specialisté v oblasti optiky a optometrie

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: pokročilé technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Břetislavova č.p. 309/14, Malá Strana, 118 00 Praha 011 Sídlo firmy: U Nemocnice č.p. 430, Kolín III, 280 02 Kolín 2 Kontaktní osoba: Serbusová Lenka, tel.: 234 091
G - REALITY s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov, Dělníci v oblasti výstavby budov - 9200 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

TIHONOV - T cz.s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

IT administrativní pracovník, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 9000 - CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Místo výkonu práce - PRAHA První kontakt pouze mailem: personalistika (at) axxel.cz Práce na 4 hod. denně. Požadujeme: - vytváření a úprava tabulek MS Office (dobrá znalost) - drobné
Axxel investment s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

IT Vedoucí oddělení Řídících systémů , Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení - 55000 - 70000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Dělnická č.p. 213/12, Holešovice, 170 00 Praha 7 nebo Hněvice 62, 411 08 p. Kontaktní osoba: Kundera Martin Ing., e-mail: martin.kundera (at) ceproas.cz
ČEPRO, a.s. - 2016-03-23 - Hlavní město Praha

Kadeřník/kadeřnice, Kadeřníci - 10000 - CZK měsíčně

Kadeřníci
Místo výkonu: Donská 275/9, 101 00 Praha 10-Vršovice Kontakt: Mgr. Petra Kratochvílová, tel.: 739 239 085, e-mail: Kratochvilova.p (at) seznam.cz Zavedené kadeřnictví v centru Prahy rozšiřuje svůj provoz,
Mgr. Petra Kratochvílová - 2016-08-02 - Hlavní město Praha

Kuchaři ve školní jídelně, Řídící pracovníci ve školních jídelnách - 11500 - 13000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti stravovacích služeb
ZŠ a MŠ Chelčického, Praha 3, hledá od nového školního roku vyučenou kuchařku / kuchaře. Platové zařazení dle katalogu prací (3. - 4. platová
Základní škola Chelčického 2614/43 - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

lékař - stomatolog, Zubní lékaři - 17900 - 20000 CZK měsíčně

Zubní lékaři
§97, stáž místo výkonu práce: Olšanská 2666/7, Praha 3 kontakt: emailem: mirruzicka74 (at) gmail.com Odborná stáž v rámci aprobační zkoušky podle zákona č. 95/2004 Sb. Požadujeme
Tři-STOM s.r.o,. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

myč automobilů , Ostatní uklízeči a pomocníci - 18000 - 22000 CZK měsíčně

prvotní kontakt -Macourek Petr, tel.: 601573836, e-mail: macourek (at) autoadamek.cz fyzické pracoviště- K Vltavě č.p. 1114/36 Modřany Auto Adámek, člen skupina TUkas Group, autorizovaný
AUTO ADÁMEK, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Obchodní zástupce - Praha, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Obchodní zástupce - Praha Pro Prahu a blízké okolí hledáme obchodního zástupce, který je schopný samostatně pracovat (homeoffice). Každodenní možnost telefonického
SMERO, spol. s r.o. - 2016-05-22 - Hlavní město Praha

Obchodník pro aktivní sjednávání schůzek po telefonu, Obchodní zástupci - 18000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Evropská 657/120, Praha-Dejvice Kontakt: Benediktová Helena, e-mail: h.benediktova (at) finio.cz Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání - vysoké nasazení, drive - zkušenost s obchodováním
Finio a.s. - 2016-04-25 - Hlavní město Praha

Odbonrý asistent prodeje - pokladní, Pokladníci v prodejnách - 17000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Místo výkonu práce: Strakonická č.p. 1151/2c, Hlubočepy, 150 00 Praha 5 Náplň práce: poradenství a prodej sport, fitness a volnočasového sortimentu, objednávky zboží, příjem,
inSPORTline stores s.r.o. - 2016-03-10 - Hlavní město Praha

Odborný sekretář, sekretářka, Odborní asistenti v administrativě - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
VFN přijme do pracovního poměru odbornou sekretářku pro primariát interního oddělení Náplň práce: • Komplexní zajištění administrativních agend v rámci interní
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Operátoři kamerového systému , Operátoři bezpečnostních služeb - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu: Švehlova 3309/11, Praha 10-Záběhlice Kontakt: 1)Oblastní manažer p.Zdeněk Jusiba,739 683 785 (Po-Pá 8-17);schůzka po tel. dohodě. 2)Náborové odd.,734 368 922 (Po-Pá 8-15),e-mail
SAFE SECURITY s.r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Pokladní, Pokladníci v prodejnách - 14500 - 18500 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: U Trezorky 921/2, 158 00 Praha - Jinonice Prvotní kontakt: telefonicky - 739632784 pracovní dny od 9:00-17:30, email: bachova (at) perfectcanteen.cz Smysl pro týmovou spolupráci, zodpovědné
PERFECT CANTEEN s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v lesnictví

Ivan Hudyma - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Poradce/-kyně pro rodinné finance, Finanční poradci specialisté - 25000 - 50000 CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Pracoviště: Rybná č.p. 682/14, Praha 1, kontakt: Daňková Michaela, tel.: 605 008 493 8-16h, e-mail: personal.prahamesto (at) financni-institut.cz. Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista
Finanční Institut s.r.o. - 2016-04-27 - Hlavní město Praha

Pracovník administrativy a zákaznického servisu, Všeobecní administrativní pracovníci - 19000 - 20000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce: Veselská 709, Praha 9. Kont.: e-mail: stanislava.novakova (at) kika.com, tel.: 774 555 687. Požadujeme: SŠ vzdělání, praxe s řešením reklamací vítána, znalost práce
Kika Nábytek s. r. o. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Pracovník úklidu, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 11000 - 17900 CZK měsíčně

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ Místo výkonu práce: Praha NEKONTAKTOVAT OSOBNĚ NA ADRESE!!!!! POVINNÁ ÚČAST NA VÝBĚROVÉM ŘÍZENÍ
Hana Skálová - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Programátor se znalostí JAVA, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 42000 - 50000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací

Unico Europe s.r.o. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Referentka organizace vzdělávání, Odborní administrativní pracovníci a asistenti - 17000 - 19000 CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci a asistenti
Místo výkonu práce: Vyšehradská č.p. 320/49, Nové Město, 128 00 Praha 28 Kontaktní osoba: Kolářová Jana Bc., tel.: 724927669, e-mail: jkolarova (at) aliaves.cz Náplň práce: administrativa
Aliaves & Co., a.s. - 2016-06-27 - Hlavní město Praha

Sádrokartonáři, montéři suchých staveb, Montéři suchých staveb - 11000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Kontaktní osoba : Markus Bohdan t.: 774 988 850 , Žerotínova 39, Praha 3 , út a čt 9:00-11:00 Místo výkonu práce : PRAHA Požadavky : vyučení v oboru nebo zaučení s praxí, dobrý
Avangard Marketing Group s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Servicedesk Operátor, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 20000 - CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Náplň práce: • telefonická a e-mailová podpora klientů společnosti • příjem a zpracování požadavků v oblasti servisu výpočetní
##pracodawca## - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Soustružník kovů, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 17000 - 22000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

UJP PRAHA a.s. - 2016-03-03 - Hlavní město Praha

Strážný Hradní stráže (služební poměr - voják z povolání), Zaměstnanci v ozbrojených silách (kromě generálů, důstojníků a poddůstojníků) - 36240 - CZK měsíčně

Zaměstnanci v ozbrojených silách, další hodnosti
Místo výkonu služby: hl.m. Praha, Lány Prvotní kontakt: telefonicky na bezplatnou linku 800 154 445 - pondělí-čtvrtek 8-17 hod, pátek 8-12 hod, emailem na kariera.praha (at) army.cz
Ministerstvo obrany - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Helena Malečková - 2016-05-05 - Hlavní město Praha

Účetní, Účetní všeobecní - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Prvotní kontakt: objednavky (at) vceliobchod.cz, osobně na fyz. pracovišti nebo na tel. 603 978 312 pan Jansa Fyzické pracoviště: Kabeláčkova 562/2, Kamýk, Praha 12 Komplexní vedení účetnictví v
JaHan s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Uklízeč v domácnosti, uklízečka, paní na úklid, Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní) - 10000 - CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní)
Místo výkonu práce: Švédská č.p. 1010/15 Praha 5 - Smíchov Profil pracovníka: • je plnoletá • má kladný vztah k domácím
Home Angel, a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Vedoucí servisu a prodeje náhradních dílů, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - 22000 - 26000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
První kontakt e-mailem Vedoucí servisu dieselgenerátorových a plynogenerátorových soustrojí, nákup a prodeje náhradních dílů
D A G G E R spol. s r.o. - 2016-02-22 - Hlavní město Praha

Vývojáři softwaru - 40000 - 60000 CZK měsíčně

Vývojáři softwaru

Gemalto s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Zubní lékaři bez specializace, Zubní lékaři bez specializace - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Londýnská 665/45, 120 00 Praha 2, a Chomutovická, Praha 4 Prvotní kontakt: email - denta (at) post.cz, telefonicky - 608850579 Zdravotní průkaz, výpis z rejstříku trestů.
DENTA Clinik spol. s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha