Práce Ostatní specialisté v oblasti účetnictví Hlavní město Praha PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

Místo výkonu práce: Pricewaterhouse Coopers Audit s.r.o. Praha 4, Hvězdova 1734/2c, 140 00 Kontaktní osoba: Sýkorová Darja, tel: +420 251 152 542, e-mail. infokarta (at) cz.pwc.com Požadované dovednosti: VŠ vzdělání - min. bakalář, vynikající znalost anglického jazyka (plynulý projev, odborná angličtina v oblasti ekonomie a auditu) a znalost ukrajinštiny na úrovni rodillý mluvčí. Znalost ruštiny výhodou. Praxe v oblasti účetnictví a auditu.

Minimální plat: 35000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o.

Forma kontaktu: Darja Sýkorová

Požadované jazyky: **-1 | **-1

Job krátký popis: Specialisté v oblasti účetnictví

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: vyšší vzdělání, včetně vysokoškolského

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

12199 Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností, Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení - 25000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků jinde neuvedení
§ 92 krtákodobé zaměst., místo práce: Slezská č.p. 2127/13, Praha 2 Posílejte sms na tel.: 774167469, následně bude domluven termín schůzky.
Bracket Global, s.r.o. - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

§89 Manikéři a pedikéři , Manikéři a pedikéři - 10000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Nguyen Thu Huyen - 2016-06-14 - Hlavní město Praha

Administrativní pracovník/ce - práce na PC, Všeobecní administrativní pracovníci - 10000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu: Černokostelecká 565/114, Praha 10 Kontakt:, e-mail: fin (at) tukas.cz Hledáme administrativního pracovníka/ci ZTP se základy účetnictví a znalostí PC, nekuřáka/čku
TT-Complex spol. s r.o. - 2016-08-02 - Hlavní město Praha

Administrativní pracovník - Koordinátor provozu, Všeobecní administrativní pracovníci - 20000 - 23000 CZK měsíčně

místo výkonu práce: Antala Staška 510/38, Krč kontakt: Životopisy zasílejte na personalni (at) remasystem.cz. Jako předmět uveďte Koordinátor provozu. Rozsah práce: Řízení dodavatelů, plánování
REMA Systém, a.s. - 2016-07-15 - Hlavní město Praha

Bezpečnostní pracovník, Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 14000 - 22000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: Radlická č.p. 520/117, Praha 5 Volejte na tel.: 724367910, PO-PÁ 9:00-15:00 nebo piště na e-mail: balek (at) fls.cz . Požadujeme čistá trestní rejstřík, dobré komunikační
FLS One s.r.o. - 2016-08-02 - Hlavní město Praha

Brigáda - Asistent/ka obchodu ČIANEWS , Obchodní referenti - 100 - CZK za hodinu

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Pobřežní č.p. 249/46,Karlín, 186 00 Praha 86 Kontaktní osoba: Zahradníková Petra, e-mail: personalniobchod (at) cianews.cz CIANEWS - Česká informační agentura se
ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Číšníci a servírky - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Bruno Redl - GRAS - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Elektromontér, Montážní dělníci elektronických zařízení - 12000 - 34000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Pracoviště: region Nové Město na Moravě, Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí, Bystřice nad Pernštejnem, Tišnov Zájemce musí být držitelem
NTL Florensics a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

HORIZONTKÁŘI - 100 , Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 160 - CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Jsme agentura práce. Prosíme o kontakt e-mailem - zaslání životopisu, případně telefonický kontakt. - ubytování zajištěno a hrazeno zaměstnavatelem - Místo výkonu okres Benešov
Pavol Jančo - Ja Pa - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Inženýři elektronici kontroly a řízení kvality, Inženýři elektronici kontroly a řízení kvality - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Inženýři elektronici
Místo výkonu práce: Praha 4, Vyskočilova 1461/2a, 140 00 Prvotní kontakt: email - katerina.lisnerova (at) huawei.com Požadujeme dobrou znalost řešení, pracovních postupů a produktů společnosti Huawei Technologies.
Huawei Technologies (Czech) s.r.o. - 2016-03-02 - Hlavní město Praha

Metodik výkonových kalkulací, Ostatní specialisté zaměření na metody výuky - 30000 - CZK měsíčně

Specialisté zaměření na metody výuky
VŠ technického zaměření, obor stavební nebo ekonomický; prokazatelnou, souvislou praxi minimálně 5 let v oblasti výrobně-ekonomické přípravy dopravních staveb; nadprůměrné uživatelské
EUROVIA Services, s.r.o. - 2016-05-20 - Hlavní město Praha

Nákupčí - ovoce/zelenina, Nákupčí - 25000 - 50000 CZK měsíčně

Nákupčí
Kandidáti s DOPORUČENKOU - nutný prvotní tel. kontakt s Bc. Tošovským - tel. 607 188 808. Náplň práce: •analýza trhu a nákup svěřeného sortimentu v tuzemsku a zahraničí •cenotvorba
KANDIDÁTI s.r.o. - 2016-03-19 - Hlavní město Praha

Obchodní zástupce pro Prahu a okolí, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Jsme česká společnost se sídlem v Ostravě a hledáme zkušené, samostatné a komunikativní obchodní zástupce s technickým myšlením. Pracovní náplň: • spolupráce
3E PROJEKT, a.s. - 2016-02-28 - Hlavní město Praha

OBCHODNÍK/CE - PRODEJ DOMÁCNOSTEM, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje
Požadavky. hledáme kandidáty s aktivním přístupem pro každodenní osobní komunikaci s klienty a k navazování nových obchodních vztahů. Silná preference kandidátů se
Telefónica 02 Czech Republic, a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Obráběč kovů - mechanik, Obsluha zařízení na zpracování kovů - 19000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Náplň práce: obrábění součástek na kovoobráběcích strojích (soustruh, frézka), montáž výrobků, drobné zámečnické a mechanické práce.
SeCesPol - CZ, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

OpenGL Developer, Vývojáři webu a multimédií - 40000 - 80000 CZK měsíčně

Vývojáři webu a multimédií
Místo výkonu práce: Strakonická č.p. 1199/2d, Hlubočepy, 150 00 Praha 5 Uchazeč by měl ovládat všechny nebo některé z následujících technologií na seniórní úrovni:
Citationtech, SE - 2016-03-25 - Hlavní město Praha

Operátorka vyšívacího automatu TAJIMA, Obsluha šicích a vyšívacích strojů - 12000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha šicích a vyšívacích strojů

AMT výšivka spol. s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti - 10000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v lesnictví

Ivan Hudyma - 2016-07-15 - Hlavní město Praha

Pracovníci ostrahy majetku a osob, Pracovníci ostrahy, strážní - 16000 - 19000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Praha 2, Štěpánská 59 Prvotní kontakt se zaměstnavatelem pouze telefonicky ve všední dny od 9:00 do 19:00, popř. emailem na uvedené adrese prokstoma (at) seznam.cz Dobrá
PROKSTOMA s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pracovník pneuservisu, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 20000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Místo výkonu práce: Slavík pneuservis, Ke Smíchovu 23, Praha 5 - Slivenec, 154 00 Kontakt: Jana Smoláková, tel.: 777 879 064, e-mail: janismolakova (at) seznam.cz Pracovník do pneuservisu Jedná
Bohumil Slavík - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Prodavač - vedoucí prodejny, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 12000 - 30000 CZK měsíčně

Nabídky s životopisem doručujte osobně na adresu ARMYSURPLUS CZ, Davídkova 87, Praha 8. Po-Pá 8:30-18:00h.. Zavedená firma přijme schopného prodavače(prodavačku) pro maloobchodní prodej v oblasti textilu
Petr Borovanský - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Prodavači potravinářského zboží, Prodavači potravinářského zboží - 20000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Radlice, 150 00, Radlická č.p. 2228/1 Kontakt: Josef Kubíček, tel. 723862165, j.kubicek (at) likor.cz, v pracovní dny od 9:00 - 18:00 hod. Příprava objednávek,
LIKOR, s. r. o. - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

Project manager, Řídící pracovníci v oblasti obchodu - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Místo výkonu práce: Spálená č.p. 76/14, Nové Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Horáková Kamila, e-mail: kamila.horakvoa (at) liberty-int.com
Liberty Incentives and Congresses spol. s r.o. - 2016-06-14 - Hlavní město Praha

QA Specialist, Vývojáři softwaru - 40000 - CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Nusle Kontaktní osoba: Kleinová Klára, tel.: 724666612, e-mail: klara.kleinova (at) actum.cz Náplň práce: Příprava testovacích scénářů
Actum, s.r.o. - 2016-04-24 - Hlavní město Praha

Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení - 40000 - 60000 CZK měsíčně

-Znalost ukrajinštiny na úrovni rodilého mluvčího -Vysokoškolské vzdělání v oblasti mezinárodního hospodářství -Vysokoškolské
Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Sekretáři (všeobecní) - 100 - CZK za hodinu

Sekretáři (všeobecní)
Pokročilá znalost českého a anglického jazyka podmínkou. Uživatelská znalost práce s počítačem podmínkou. Reprezentativní vzhled a dobré vystupování, vynikající
M.T.Z. s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Sociální pracovník v probačním středisku, nápravném a jiném zařízení, Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Jedná se o pozici sociálního pracovníka v nízkoprahovém denním centru pro lidi bez domova. Požadujeme vzdělání dle zákona o sociálních službách, schopnost samostatného
NADĚJE - 2016-03-04 - Hlavní město Praha

Strojní zámečník, údržbář strojů v pekárně, Zámečníci strojů - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Marek Studený - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Účetní auditoři - 130000 - 150000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba pro první kontakt: Petr Štětina - tel.: 246 042 856 - PO - ST - 10:00 - 11:00 hod. Požadavky: znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího,
Deloitte Audit s.r.o. - 2016-02-22 - Hlavní město Praha

Zubní lékaři - 15000 - 35000 CZK měsíčně

Zubní lékaři

Stomatologie Macko s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha