Práce Pasivní zákaznická linka Vodafone, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech Moravskoslezský kraj Comdata Czech s.r.o. - nabídky práce

Pasivní zákaznická linka Vodafone, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Místo výkonu práce: Hornopolní 3322/34, Moravská Ostrava V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: michaela.siklova (at) comdatagroup.com Zákaznická linka VODAFONE. Posilte jeden z nejlepších týmů! Jsme jednička, která určuje směr!! Zákaznická linka VODAFONE - zákazníci volají Vám, ne naopak! Jsme seriózní zaměstnavatel, který dává HPP ihned při nástupu, zaškolení na profesionální úrovni plně proplaceno. Pracujte pro velké hráče na trhu. Jsme stabilní mezinárodní společnost, která stále rozšiřuje své řady, tak neváhejte a připojte se! Pečujte o zákazníky jednoho z nejvýznamnějších telefonních operátorů v ČR! Požadujeme: - Komunikativnost, dobré vyjadřovací schopnosti - Dobrou znalost práce na počítači - Časovou flexibilitu (směny Po - Ne, 6:00 - 23:00 hod) - Odolnost vůči stresu - Zkušenost na call centru výhodou, nikoli podmínkou Nabízíme: - Perspektivní zaměstnání v rostoucí mezinárodní společnosti - Stabilitu, jistotu a férové podmínky - Skvělý kolektiv - Pracovní smlouvu na HPP - Motivující mzdové ohodnocení (fixní mzda + prémie + bonusy) - Stravenky v hodnotě 80 Kč ihned od nástupu - Zaměstnanecké benefity (stravenky, čaj na pracovišti zdarma, výrazně zlevněné volání, týmové a firemní akce atd.) - Možnost osobnostního i kariérního rozvoje (vstupní školení a navazující tréninky) - Příjemné pracovní prostředí v centru Ostravy s dobrou dopravní dostupností - Nástup duben 2016

Minimální plat: 18000

Maximální plat: 23000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Comdata Czech s.r.o.

Forma kontaktu: Ing. Michaela Šiklová, Recruiter

Job krátký popis:
Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Číšníci a servírky, Číšníci a servírky - 59 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

HFG FINANCE s.r.o. - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 11900 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Restaurace ŽANETT - Dělnický dům , Pražáková 227/1, Mariánské Hory Volat předem a domluvit si schůzku na tel. 608 846 608, volat v Po-Pá 10-15 hod. Požadavky: Praxe
Jana Franková - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

cukráři, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 12000 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

ERPEKO, a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

DĚLNÍK-CE - PLETENÍ KORBAČIKŮ, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 74 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

KORA produkt, s.r.o. - 2016-06-04 - Moravskoslezský kraj

DLAŽDIČ - KOSTKÁŘ, Dlaždiči - 15000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
ZŠ, obor nerozhoduje, požadujeme praxi 10 let v oboru, řidičské oprávnění sk. B, dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost, ochotu pracovat, dobré pracovní návyky, zodpovědný přístup
Štěpán Rajt - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Instalatéři/Potrubáři, Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
z: 5.11.2015 : Požadujeme: manuální zručnost, ŘP sk. B - výhodou, Nabízíme: zajímavou, různorodou a perspektivní práci, odpovídající
TIMKO - servis spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

KONZULTANT -KA PRO PODNIKATELSKÉ POJIŠTĚNÍ, Obchodní zástupci - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
* SŠ, praxe v oblasti prodeje pojistných produktů vítána, znalost práce na PC (MS Office), bezúhonnost, dobré komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování, loajalita, vysoké
Ing. Jana Zemánková - 2016-04-27 - Moravskoslezský kraj

Kosmetička/ik, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 70 - CZK za hodinu

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Lenka Baslarová - 2016-03-19 - Moravskoslezský kraj

Lesní dělníci - těžba dřeva , Kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oblastech - 18000 - CZK měsíčně

Kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oborech

Josef Holášek - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 15000 - CZK měsíčně

Ryze česká společnost, která je leaderem trhu v oblasti finančních půjček hledá nové spolupracovníky. Požadujeme: Komunikační schopnosti. Osobnost s obchodním duchem. Spolehlivost, pečlivost
Tomáš Hojdik - 2016-04-28 - Moravskoslezský kraj

OBRÁBĚČ KOVŮ - PRACOVNÍK PŘEVODOVKÁRNY, Obsluha zařízení na zpracování kovů - 17100 - 30000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů

Ascari s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Odborný/á administrativní asistent/ka s NJ, Odborní asistenti v administrativě - 18000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Místo výkonu práce: Porážkova 1132/42, Moravská Ostrava V případě zájmu zašlete ihned Váš strukturovaný životopis na adresu: kariera (at) pen-com.cz Do předmětu emailu napište "Asistentka
PEN - COM s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Operátoři CNC frézek, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 120 - 150 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
z: 7.10.2015 Požadavky: znalost řídících systémů Heidenhain TNC 415 až 530 (znalost ISO výhodou) čtení výkresů, schopnost programovat v editoru řídícího systému samostatnost,
DAE EU s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Opravář jízdních kol, Mechanici a opraváři jízdních kol a příbuzní pracovníci - 70 - CZK za hodinu

Opraváři jízdních kol a pracovníci v příbuzných oborech

Lázně Darkov, a.s. - 2016-03-10 - Moravskoslezský kraj

Podpora údržby - elektro, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 21000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Náplň práce: Provádění seřizování, údržbu a opravy mechanických a elektro částí strojů, zařízení a řídicích
GS Caltex Czech, s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Pomocná síla v kuchyni, Pomocníci v kuchyni - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Místo výkonu práce: Si Restaurant, Tyršova 25, Ostrava - Moravská Ostrava V případě zájmu pište na e-mail: info (at) sirestaurant.cz nebo se dostavte osobně do restaurace. Před osobní návštěvou
Miguel Angel Moraga Delgado - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Pracovník podpory prodeje, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Hledáme vhodného kandidáta, vhodnou kandidátku na pozici Pracovník podpory prodeje. POŽADOVANÉ DOVEDNOSTI: - SŠ vzdělání - znalost práce na PC - znalost mzdové a personální
Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka v potravinách, Prodavači v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

GURMÁN SEDLNICE s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

PRODAVAČ -KA V PRODEJNĚ ZLATNICTVÍ, Prodavači v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

SOU v oboru prodavač, praxe s prodejem výhodou. Mzda 12 100 Kč + odměny, 2-směnný provoz, plný pracovní úvazek, prac. poměr na dobu určitou - 1 rok, pracoviště - OC SILESIA Opava, nástup dle dohody. KO:
Pavel Malyjurek - 2016-02-28 - Moravskoslezský kraj

PRODAVAČ UZENIN + MASA , Prodavači v prodejnách - 75 - CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

Vlasta Pavlíková - 2016-02-19 - Moravskoslezský kraj

PROGRAMÁTOR -KA PHP/JQUERY, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 250 - CZK za hodinu

Programátoři počítačových aplikací
SŠ, znalost objektového programování v PHP, znalost HTML, CSS, MYSQL, výhodou znalost ZEND1, JavaScript (jQuery), znalost GIT, znalost Linuxu (Debian) na základní úrovni výhodou nikoliv podmínkou.
REMANTE GROUP s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

SERVÍRKA - ČÍŠNÍK, Číšníci a servírky - 80 - CZK za hodinu

C04 nástup možný ihned, nejlépe po vyučení nebo s praxí, i na poloviční úvazek Životopis zaslat e-mailem: barpis (at) seznam.cz nebo se dostavit na pracoviště, a to ve dnech středa-sobota od 11 do 22
Spolek TRADICE v Kunčicích - 2016-05-11 - Moravskoslezský kraj

TECHNIK REKLAMNÍ VÝROBY, Pracovníci přípravy tisku - 14000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovníci přípravy tisku
Požadujeme - analytické myšlení, praktičnost, flexibilita, zručnost, schopnost základní orientace v anglickém textu, znalost práce na PC, ŘP sk. B. Náplň práce - technická řešení
ART MEDIA SERVICE, s.r.o. - 2016-02-22 - Moravskoslezský kraj

Telefonní bankéř(-ka) (příchozí i odchozí hovory), Operátoři telefonních panelů - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
Co Vás naučíme? - Poskytovat profesionální servis našim klientům prostřednictvím telefonické i elektronické komunikace - Zajišťovat maximální spokojenost zákazníků v rámci
GE Money Bank, a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Vedoucí odboru majetkového, Ostatní řídící pracovníci - 15170 - 22810 CZK měsíčně

Ostatní vedoucí a řídící pracovníci
Prosíme všechny zájemce, aby nezasílali životopisy e-mailem a přečetli si řádně podmínky uvedené v oznámení o vyhlášení VŘ, které je k dispozici na webových stránkách
Statutární město Ostrava - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

VŠEOBECNÁ SESTRA, BRATR, Všeobecné sestry s osvědčením - 18600 - 27500 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
SŠ - odborná a zdravotní způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného
REHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚ - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Zedník/ce, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 70 - 110 CZK za hodinu

Pracoviště: Ostrava a okolí. Kontakt osobně, telefonicky nebo e-mailem: Jana Omachtová, tel. 731 759 389, jana (at) redmorava.cz Volejte prosím POUZE v době od 8:00 hod. do 15:00 hod. Požadujeme: praxi v oboru zedník, pomocník
RED MORAVA, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

ZEDNÍK- STAVEBNÍ DĚLNÍK, Dělníci v oblasti výstavby budov - 80 - CZK za hodinu

Dělníci v oblasti výstavby budov
SOU, vhodné i pro absolventy, Mzda: od 80 Kč/hod. + příplatky za přesčasovou práci ve výši 25% ve všedních dnech, 50% o víkendech, stravenky, stavební práce na zakázce v centru Opavy,
Ing. Pekárek - stavební společnost, s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj