Práce Pečovatel-pracovník v sociálních službách, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče Královéhradecký kraj Léčebné lázně Bohdaneč a.s. - nabídky práce

Pečovatel-pracovník v sociálních službách, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Pracovní náplň: -nácvik jednoduchých denních činností klientů -podpora soběstačnosti klienta -pomoc při manipulaci s přístroji a pomůckami¨ -posilování životní aktivace klienta -zprostředkování kontaktu klienta se spol.prostředím Požadavky: -zdravotní způsobilost -trestní bezúhonnost -uživatelská znalost práce na PC -nadšení pro práci Nabízíme: -moderní pracoviště -stabilní pracovní místo -práci na HPP -možnost dalšího odborného vzdělávání -stravenky -dodatkovou dovolenou

Minimální plat: 14000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Forma kontaktu: Lucie Charvátová

Job krátký popis:
Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)

Země: Česká republika

Kraj: Královéhradecký kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ASISTENT/-KA PRODEJE, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 12000 - 14000 CZK měsíčně

ASISTENT/-KA PRODEJE - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, turnusové služby, nástup možný ihned - Požadujeme: min. vyučení, aktivní prodej, samostatnost, flexibilitu, loajálnost,
J.K.L. TRADE s.r.o. - 2016-05-06 - Královéhradecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 13000 - 17000 CZK měsíčně

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - rozšíření provozu. Nástup dle dohody. Zaměstnání vhodné i pro absolventy. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru, samostatnost, flexibilita, slušnost, komunikativnost,
Václav Pešík - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

DÁMSKÝ/-Á KREJČÍ/-OVÁ, ŠVADLENA, ŠIČKA, Krejčí - 13500 - 13500 CZK měsíčně

Krejčí, kožešníci a kloboučníci
DÁMSKÝ/-Á KREJČÍ/-OVÁ, ŠVADLENA, ŠIČKA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: vyučení, praxi v oboru, časovou flexibilitu - Nabízíme: hrubou měsíční
Roman Bezvoda - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 15000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři

Richard Švaral - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Fyzioterapeut/ka - rehabilitační pracovník/ice, Fyzioterapeuti s osvědčením - 19000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
Kontakt zasláním životopisu na e-mail info (at) poliklinikatyniste.cz nebo telefonicky. - ÚSO/VŠ v oboru fyzioterapie - vhodné i pro absolventy - odborný dohled zajistíme - PP na dobu určitou 1 rok s výhledem
Poliklinika Týniště nad Orlicí, s. r. o. - 2016-08-10 - Královéhradecký kraj

JUNIOR PRODUKT MANAGER, Nákupčí - 17000 - CZK měsíčně

Nákupčí
JUNIOR PRODUKT MANAGER - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned - Náplň práce: správa kategorií zboží a vlastních produktů v nich; administrace produktových
4home, a.s. - 2016-04-28 - Královéhradecký kraj

KLEMPÍŘ/KA STAVEBNÍ, Stavební klempíři - 11200 - 20000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Pracovní poměr na dobu určitou (1/2 roku) s možností prodloužení. Nástup možný ihned. Výkon práce po celé ČR. Možnost krátkodobého
FAST střechy s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

KUCHAŘ/-KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Ivana Moravcová - BISTRO LILA - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 19300 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

EUREST, spol. s r.o. - 2016-05-22 - Královéhradecký kraj

OBRÁBĚČ/-KA KOVŮ , Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
OBRÁBĚČ/KA KOVŮ (soustružník, frézař, brusič). Zaměstnanecké výhody: 50% příspěvek na teplé obědy (možnost výběru z pěti jídel), práce přesčas se doplácí
Opravárenství Rasošky s.r.o. - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

Obsluha mísícího centra, Obsluha strojů a zařízení na betonové výrobky - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla, keramiky a příbuzných výrobků
Kontakt telefonicky nebo e-mailem marketa.smisitelova (at) betonika.cz. - SOU - vhodné i pro absolventy - zadávání receptur betonu - úklid pracoviště a mísícího
BETONIKA spol. s r.o. - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

PERSONALISTA/-KA, Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - 25000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
PERSONALISTA/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: nábory nových uchazečů; personální agenda; vedení pohovorů;
STRATOS AUTO, spol. s r.o. - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj

Pomocná síla do kuchyně , Pomocníci v kuchyni - 16000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Miroslav Šimáček - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj

Pomocné stavební práce, Dělníci v oblasti výstavby budov - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Pracoviště Jičín. V případě zájmu volejte na tel.: 777 691 121 p. Karásek, zasílejte životopisy na e-mail: karasek.pavel (at) tiscali.cz nebo po telefonické domluvě je možné se dostavit i osobně. Požadujeme
K - trustav s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

PRACOVNÍK/-CE ÚKLIDU - OZP, Ostatní uklízeči a pomocníci - 65 - CZK za hodinu

PRACOVNÍK/-CE ÚKLIDU - OZP - pracoviště Jičín. Pracovní pozice vyhrazena pouze pro OZP, dle § 75 zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. V případě zájmu
ESSAT CZ, s.r.o. - 2016-08-17 - Královéhradecký kraj

PRACOVNÍK/-ICE NA MONTÁŽ VELKOFORMÁTOVÝCH LAMINÁTORŮ, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 20000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
PRACOVNÍK/-ICE NA MONTÁŽ VELKOFORMÁTOVÝCH LAMINÁTORŮ - Tradiční český výrobce velkoformátových lamunátorů hledá
LINUS s.r.o. - 2016-06-14 - Královéhradecký kraj

Pracovník/ice při venkovních pracech, Pomocní pracovníci v zahradnictví - 9000 - 9000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v zahradnictví
MÍSTO VYHRAZENO PRO OZP. Kontakt e-mailem Alexej (at) neratov.cz, osobně v Albertinu Žamberk nebo Sdružení Neratov. - ZŠ - ŘP sk. "B" - zkrácený úvazek 30 hodin denně - vyhrnování sněhu, zametání
Sdružení Neratov, o.s. - 2016-04-18 - Královéhradecký kraj

PRODAVAČ/-KA (VYMEZENO PRO OZP), Prodavači v prodejnách - 6800 - CZK měsíčně

PRODAVAČ/-KA v prodejně textilu (VYMEZENO PRO OZP) - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup dle domluvy, jedná se o zkrácený pracovní úvazek na 25 hod./týdně - Požadujeme:
VYDROPA s.r.o. - 2016-05-20 - Královéhradecký kraj

Ředitel/ka recyklační provozovny ve Vamberku, Řídící pracovníci v oblasti odpadů a sanací - 30000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě
Kontakt zasláním životopisu na e-mail krejci (at) kenvi.net. - SŠ/VŠ vzdělání ekonomického, případně technického směru - 5 let praxe v řízení
KENVI CZ s.r.o. - 2016-08-17 - Královéhradecký kraj

Seřizovač/ka - operátor/ka CNC strojů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20000 - CZK měsíčně

Kontakt zasláním životopisu na e-mail Hana.Kucerova (at) assaabloy.com. - SOU/ÚSO vzdělání strojírenského zaměření - znalost čtení výkresové dokumentace a práce s měřidly
ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o. - 2016-05-11 - Královéhradecký kraj

STAVBYVEDOUCÍ/MISTR/-OVÁ ZEMNÍ PRÁCE, Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - 28000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví
STAVBYVEDOUCÍ/MISTR/-OVÁ ZEMNÍ PRÁCE - dozorování provádění zemních prací, kabelové stavby, vodovod, kanalizace, meliorace
MATEX HK s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

STROJNÍK/-ICE, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 25000 - CZK měsíčně

STROJNÍK/-ICE - PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 3. 2016 - Náplň práce: strojník/-ice, řidič/-ka stroje pro pokládku vodorovného dopravního
Silverton s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Strojník rypadlonakladače, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 20000 - 29000 CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail terminal (at) ttvtransport.cz. - SOU - platný strojnický průkaz na obsluhu rypadlonakladače - praxe min. 2 roky - řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz
TTV servis spol. s r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

ŠVADLENA, ŠIČ/-KA, ČALOUNÍK/-CE, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
ŠVADLENA, ŠIČ/-KA, ČALOUNÍK/-CE - pracoviště Hořice. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: andrlova (at) g-a-s.cz. Požadujeme vyučení v oboru švadlena, šič/-ka
České Matrace s.r.o. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

TISKOVÝ/-Á MLUVČÍ + PR, Odborní asistenti v administrativě - 16000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
TISKOVÝ/-Á MLUVČÍ - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup od 1. 7. 2016 - Na pozici tiskový/tisková mluvčí + PR v naší organizaci hledáme
Křesťanské centrum Sion - 2016-06-22 - Královéhradecký kraj

UČITEL/-KA, Učitelé na středních školách (kromě odborných předmětů), konzervatořích a na 2. stupni základních škol - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
UČITEL/-KA - PP: na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou od 1.9.2016 (pravděpodobně na 4 roky), plný úvazek, - Náplň práce: výuka českého jazyku a literatury, dějepisu - Požadujeme: VŠ
Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324 - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

UKLÍZEČ/-KA, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 6000 - 8000 CZK měsíčně

UKLÍZEČ/-KA - PP/DPČ na dobu neurčitou, nástup od 1. 7. 2016, zkrácený úvazek 20 hod. týdně (prac. doba 6:00 - 10:00 hod.), místo výkonu práce
EKB úklidové služby s.r.o. - 2016-05-30 - Královéhradecký kraj

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA, Všeobecné sestry s osvědčením - 17600 - 30000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - PP na dobu určitou do 30. 9. 2016, po zapracování možnost prodloužení pracovní smlouvy; nástup možný ihned; nepřtržitý provoz (37,5 hod. týdně)
Domov U Biřičky - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Zámečník/ice, strojník/ice, řidič/ka, Stavební zámečníci - 12000 - 25000 CZK měsíčně

Kontakt telefonicky nebo e-mailem martin_hynek (at) centrum.cz. - SOU, vhodné i pro absolventy - ŘP sk. "C" výhodou - svářečský průkaz výhodou - možnost nástupu
Ing. Václav Hynek - 2016-05-22 - Královéhradecký kraj

ZEDNÍK/-CE, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 15000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
ZEDNÍK/-CE - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: min. vyučení, řidičský průkaz sk. B výhodou, praxe v oboru - V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: domstavebni (at) centrum.cz
DOM stavební s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj