Práce Pokladní v obchodě s potravinami, Prodavači v prodejnách Středočeský kraj Pavel Šach - nabídky práce

Pracovní pozice:
Pokladní v obchodě s potravinami, Prodavači v prodejnách

Pozice: pokladní v obchodě s potravinami Jedná se o práci pracovníka za pokladním pultem. Požadavky: spolehlivost, práce s penězi Nástup možný ihned. Mzda: 11 900,- až 17 000,- Kč Kontakt:Šachová Marie, tel.: 731 468 442, e-mail: monika.sachova (at) gmail.com Místo výkonu práce:Pavel Šach, provozovna Krásná Hora nad Vltavou č.p. 43

Minimální plat: 11900

Maximální plat: 17000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Pavel Šach

Forma kontaktu: Marie Šachová

Job krátký popis: Prodavači v prodejnách

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Ambulantní prodejce kvalitních mražených potravin, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Požadujeme: pracovitost, zodpovědnost, organizovanost, komunikační dovednosti, trestní a finanční bezúhonnost, zkušenosti v oblasti prodeje výhodou, řidičský průkaz skupiny B, časovou flexibilitu. Náplň
Family Market s r. o. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Automechanici osobních automobilů, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Místo výkonu práce: tř. Václava Klementa 1437, 29301 Mladá Boleslav 1,autorizovaný prodej a srvis vozů FIAT a FIAT Professional. Pro pozici automechanik s odbornou kvalifikací ve značkovém autoservisu
Mgr. Libor Štěpán - AUTO Štěpán - 2016-02-15 - Středočeský kraj

BRUSIČ, Brusiči nástrojů a kovů - 23000 - 26450 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Náplň práce: broušení na kulato, rovinné broušení, broušení ozubených kol a klikových hřídelí. Požadujeme: minimálně
Legios Loco a.s. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: tř. Václava Klementa č.p. 445/34 Mladá Boleslav II "Potrefená husa" Požadavky: obdobná praxe min. 3 měsíce, Výhody: podnikové stravování
F&B Bohnice s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Číšník/servírka - barman/ka, Číšníci, servírky a barmani - 12100 - 15000 CZK měsíčně

Číšníci, servírky a barmani

Trojka Restaurant s.r.o. - 2016-03-23 - Středočeský kraj

DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV, Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - 10000 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

CIVONOV s.r.o. - 2016-05-20 - Středočeský kraj

LISAŘ, Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech - 17500 - CZK měsíčně

Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech

LINDE + WIEMANN CZ, s.r.o. - 2016-06-04 - Středočeský kraj

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK VE STROJÍRENSKÉ VÝROBĚ, Pomocní pracovníci ve výrobě - 18000 - 21000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě
Náplň práce : pomocné práce při zhotovování a sestavování dílů podvozků nákladních kolejových vozidel, manipulace s materiálem a provádění pomocných
Legios Loco a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Noční obsluha čerpací stanice, Provozovatelé maloobchodních a velkoobchodních prodejen - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Provozovatelé maloobchodních prodejen
Místo výkonu práce: čerpací stanice PAP Oil Nové Strašecí Podmínky: krátký dlouhý týden, čistý RT, praxe v prodeji zboží výhodou, spolehlivost, odpovědnost
Radek HOUŠKA - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Pozice: obchodní zástupce 1 pracovník je pro oblast Příbram, 1 pracovník pro oblast Dobříš, 1 pracovník pro oblast Sedlčany. Hledáme komunikativního člověka, který se stane místním
O2 Czech Republic a.s. - 2016-05-25 - Středočeský kraj

Operátor výroby - obráběč (zájemce mimo obor zaučíme), Ostatní operátoři velínů na zpracování kovů - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Operátoři velínů a zařízení na zpracování kovů, kontroloři

Hanachek group s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

POMOCNÍ PRACOVNÍCI V ROSTLINNÉ VÝROBĚ, Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě - 12000 - 17000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

BRAMKO, s.r.o. - 2016-04-15 - Středočeský kraj

Pomocný dělník ve sklářském průmyslu, Pomocní dělníci ve výrobě - 13500 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
kontrola balení výrobků nabízíme ubytování na ubytovně 2500Kč lůžko závodní stravování 28 Kč za oběd prémie za plnění výroby osobní ohodnocení
KAVALIERGLASS, a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Prodavači bydlení, tapety, koberce, Prodavači v prodejnách - 21000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

BAUMAX s.r.o. - 2016-05-24 - Středočeský kraj

Provozní elektrikář, Provozní elektromechanici - 15000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Požadujeme: práce na směny v nepřetržitém provozu, min. vyučení, znalost vyhl. č. 50/78 § 6, samostatnost, orientace v řízení automatizačních linek. Místo výkonu práce: U Dýhárny
Valsabbia Praha, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Skladník, střídač obchodních zástupců - prodejců, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Jedná se o velkoobchodní prodej do již zavedených maloobchodů a vyhledávání nových zákazníků, podmínkou je ŘP sk. B a praxe v řízení mot vozidel, fyzická zdatnost
JAS ČR,a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

SKLADOVÝ MANIPULANT/KA, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 25000 CZK měsíčně

CYMEDICA, spol. s r.o. - 2016-04-24 - Středočeský kraj

Sociální pracovník strřediska Racek (pro Kutnohorsko a sociálně vyloučené lokality), Specialisté v oblasti sociální práce - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Náplň práce: - výkon odborné sociální práce v ambulantní poradně, ale i v terénu v přirozeném prostředí uživatelů služeb,
Oblastní charita Kutná Hora - 2016-04-13 - Středočeský kraj

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 65 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
POUZE PRO OZP !!! Přijmeme na hlavní pracovní poměr muže i ženy na ostrahu objektu. Jedná se o 12 hodinové směny v nepřetržitém provozu. Práce je v prostoru vrátnice + obchůzková činnost
3BS GROUP s.r.o. - 2016-05-20 - Středočeský kraj

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 10000 - CZK měsíčně

Jedná se o zajištějí úklidu sociálního zařízení, přípravu ubytovacích kapacit při výměně turnusů, pomocné a přípravné
Garnataurus s.r.o. - 2016-06-04 - Středočeský kraj

Všeobecné zdravotní sestry bez specializace, Všeobecné sestry bez specializace - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

INC, a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Všeobecní administrativní pracovníci - 11000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

VYKAS s.r.o. - 2016-06-22 - Středočeský kraj

Zahradní technici realizace a údržby zeleně, Zahradní technici - 17000 - CZK měsíčně

Technici v oblasti zemědělství a rybářství
Místo pracoviště: Dřevčice Prvotní kontakt: tel. 9,00 - 12,00 na č. 727 958 127 nebo zaslání životopisu na e-mail info (at) realizacezelene.cz. Schůzku předem domluvit. Doplňující informace: Odborná
Realizace zeleně Dřevčice s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Zámečníci, Provozní zámečníci, údržbáři - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Obruby č.p. 114 294 03 Obruby Prvotní kontakt: telefonicky (7-15h) či emailem. Náplň práce: zámečnické a svářečské
V H L, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

zámečníci, Provozní zámečníci, údržbáři - 21000 - CZK měsíčně

Pavel Svoboda - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Zdravotní sestra pro zdravotní středisko věznice, Všeobecné sestry s osvědčením - 1 - CZK měsíčně

Požadujeme: osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, vzdělání VOŠ, praxe výhodou. Platové podmínky: 10. platová třída, zvláštní
Vězeňská služba České republiky - 2016-03-23 - Středočeský kraj