Práce POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, Pomocníci v kuchyni Jihočeský kraj Jan Málek - nabídky práce

Pracovní pozice: POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, Pomocníci v kuchyni

Pracovní doba: 1 směna 6:30-14:30 (pondělí-pátek) - možnost zaměstnání i na DPP (brigáda) - praxe výhodou - kontakt na tel. každý den od 8:00 do 22:00 hod.

Minimální plat: 13000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Jan Málek

Forma kontaktu: Jaromír Málek

Job krátký popis: Pomocníci v kuchyni

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

BRIGÁDA - oddělení OD - pokladny, pult, Pracovníci v oblasti prodeje - 83 - CZK za hodinu

Pracovníci v oblasti prodeje
práce na pokladně a lahůdkách - na Dohodu o provedení práce nebo na Dohodu o pracovní činnosti, vhodné i pro absolventy, pož.: spolehlivost a pečlivost, nástup možný ihned, pouze osobní
Kaufland Česká republika v.o.s. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK/ICE VE VÝROBĚ PRO ZÁVOD TUŽKÁRNA, STŘEDISKO BALÍRNA, Pomocní dělníci ve výrobě - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Požadujeme: manuální zručnost, preciznost, flexibilita, trestní bezúhonnost, 2 směny (6-14 hod a 14-22 hod), nástup ihned Žádosti se životopisy zasílejte na e-mail: dryova (at) koh-i-noor.cz příp.
KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

instalatér, zedník, Stavební instalatéři - 15000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

TAKR stavební s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

OBSLUHA MYCÍ LINKY, Pracovníci pro ruční mytí vozidel - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci pro mytí vozidel
Pracovní pozice vhodná pro absolventy Zdravotní způsobilost, samostatnost, zodpovědnost, nástup možný ihned po pracovním pohovoru Zaměstnavatel si přeje kontaktovat telefonicky nebo osobně v době 8,00-16,00
NICOTRANS a.s. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

operátor lakovny, Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 16000 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů
Operátor lakovny : 10 hodin denně-4 dny v týdnu, 1 den volna Zodpovídá za správné nalakování kusů, případně opravu kusů dle požadavků kvality Zodpovídá za správné
Knürr s.r.o. - 2016-03-18 - Jihočeský kraj

pletař/ka, Obsluha pletacích strojů - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha tkacích a pletacích strojů
- Při nástupu na pracoviště provede prohlídku přidělených strojů a pracoviště. - Provede kontrolu nasazeného materiálu. - Provede kontrolu návleku A. u okrouhlých pletacích strojů kontrolu
JOHNSON CONTROLS FABRICS STRAKONICE s.r.o, - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

pomocný dělník potravinářské výroby, Pomocní dělníci ve výrobě - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Do potravinářských provozů v okolí Veselí nad Lužnicí hledám šikovné brigádníky na léto. Požadujeme: plnoletost, ochotu učit se novým věcem, zodpovědnost, samostatnost,
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-05-06 - Jihočeský kraj

POMOCNÝ PRACOVNÍK/CE, Pomocníci v kuchyni - 14000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Požadujeme: základní vzdělání, rychlost, zručnost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost. Popis činnosti: pomocné práce v kuchyni, mytí nádobí, úklidové práce.
DANSEN a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pracovnice výroby štočků, Pracovníci přípravy tisku - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci přípravy tisku

AL INVEST Břidličná, a.s. - 2016-05-06 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA v prodejně suvenýrů na zámku Hluboká, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 16000 - CZK měsíčně

Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí, dobré platové ohodnocení a procenta z tržby, požadujeme: spolehlivost, komunikativnost, zkušenosti z prodejem a znalost cizího
Zdenka Broukalová - 2016-03-03 - Jihočeský kraj

řidič autobusů, Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob - 19000 - 22000 CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají

COMETT PLUS, spol. s r.o. - 2016-05-06 - Jihočeský kraj

SKLADNÍK, Pomocní skladníci - 7000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci

GIENGER Tábor spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Skladník / Řidič VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 13600 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Hledáme vhodného uchazeče na pozici Skladník pro stabilní a zavedenou společnost v Českých Budějovicích. Požadované dovednosti: - platné oprávnění na VZV - praxi ve skladu Nabízíme:
Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

STAVEBNÍ DĚLNÍK - MONTÉR VODOVODŮ PŘÍP. INSTALATÉR, Stavební instalatéři - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Požadujeme: vyučen Náplň práce: práce při pokládce a montáži vodovodů, kanalizace, práce při zemních pracích, běžné stavební
SVH-ProIng s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

STAVEBNÍ KLEMPÍŘ, Stavební klempíři - 12500 - CZK měsíčně

MP stavby CB s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

strojírenský dělník, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
"Firma BRISK Tábor, a.s. hledá obsluhu svářeček VUMA a SPS Požadujeme: vyučení v některém ze strojírenských oborů nebo elektro, manuální zručnost a spolehlivost, orientace v technických
BRISK Tábor a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

STUDIJNÍ REFERENT/KA, Všeobecní administrativní pracovníci - 9000 - 16000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
NÁPLŇ PRÁCE: Zajišťování studijní agendy bakalářských a navazujících magisterských programů (českých i zahraničních), evidence uchazečů o studium, zpracovávání
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

švadlena-šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 11000 - 20000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Požadavky: - pouze vyučené švadleny (šičky) v oděvním průmyslu - min. praxe 2 roky Výhody: - zajistíme ubytování Kontakt: - Zdeněk Novotný, tel.:
ELKOTEX, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

TECHNOLOG NORMOVÁNÍ A PŘÍPRAVY VÝROBY, Strojní inženýři technologové, normovači - 24000 - CZK měsíčně

Strojní inženýři
Požadavky: Znalosti strojního prostředí a vztah k tomuto, práce s CAD systémy, znalosti principů LEAN, NJ a AJ výhodou Náplň práce: Kalkulace cenových nabídek, tvorba konstrukční
ASPERA, spol. s r.o. - 2016-03-16 - Jihočeský kraj

TECHNOLOG, Strojírenští technici technologové, normovači - 22000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Vytváření technolog.postupů, podklady pro balení, průvod.dokumentaci zakázek a práce spojené s přípravou výroby. Vytváření programů pro NC stroje a plánování
EGE, spol. s r.o. - 2016-03-10 - Jihočeský kraj

ÚČETNÍ, Účetní všeobecní - 30000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Požadujeme: VŠ vzdělání ekonomického směru praxe s komplexním vedením účetnictví, znalost mezinárodních účetních standardů, pokročilá znalost NJ nebo AJ, znalost
Mektec CZ s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

UČITEL/KA MATEŘSKÉ ŠKOLY, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 20000 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Mateřská škola Borovany - 2016-03-31 - Jihočeský kraj

uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 4950 - CZK měsíčně

CENTRA a.s. - 2016-05-02 - Jihočeský kraj

VRÁTNÝ/Á, Vrátní - 11500 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

STAVOUNION, akciová společnost - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

VŠEOBECNÁ SESTRA - ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT, Všeobecné sestry s osvědčením - 23000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Požadované vzdělání : SŠ, VŠ Provoz: jednosměnný, třísměnný Zaměstnanecké benefity: mateřská školka, výuka anglického jazyka, závodní stravování.
AC Facility, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

všeobecná účetní, Účetní všeobecní - 13000 - CZK měsíčně

Olga Kubešová - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů - 11000 - 14000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Jan Polata - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

zemědělský opravář, krmivář, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 18000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Ing. Miloš Cepák, Ph.D. - 2016-03-18 - Jihočeský kraj