Práce Pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni Zlínský kraj Kristek s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice: Pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ První kontakt: telefonicky od 9-17 hod. 608772441, e-mail: josef.kristek (at) volny.cz ověřeno 2.11.2015

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Kristek s.r.o.

Forma kontaktu: Josef Kristek

Job krátký popis: Pomocníci v kuchyni

Země: Česká republika

Kraj: Zlínský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistenti prodeje - oddeělení KOLONIÁL, Pracovníci v oblasti prodeje - 13900 - 16000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje
Náplň práce: doplňování zboží na oddělení, manipulace s paletovým vozíkem Výhody: dovolená navíc, dotace na stravování, nákupní karty, sleva na
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Brusič na plocho., Brusiči nástrojů a kovů - 130 - 180 CZK za hodinu

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Náplň práce: broušení dílů z nástrojových ocelí na vertikálních bruskách, rozměr magnetu až 1.000 x 4.000 mm. Výhody: 13.
PRECIZ, s. r. o. - 2016-04-21 - Zlínský kraj

Dělníci galvanovny, Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 1 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů
DĚLNÍCI GALVANOVNY Požadujeme: flexibilita, spolehlivost, pečlivost, nástup možný ihned Nabízíme: stravenky, odměny, příplatek na připojištění
BOMEX - CZ s.r.o. - 2016-06-04 - Zlínský kraj

Dělník/ce na skládku dřeva, Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení - 90 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
pracoviště Bílavsko - skládka dřeva - práce s motorovou pilou, štípání dřeva na štípačkách, pracovní doba: Po-Pá: 7:00 - 15:00 hod. - kontakt telefonicky Po-Pá kdykoliv
Roman Kučerka - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Dělník v polygrafii tiskař (převážně ruční), Pracovníci přípravy tisku - 12100 - CZK měsíčně

Pracovníci přípravy tisku
PRACOVIŠTĚ Bystřice p. Hostýnem - vyučení, firma v oboru zaučí - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, PD Po-Pá 7:00-15:00 hod. - kontakt osobní nebo telefonický
BARRACUDA CZ spol. s r.o. - 2016-08-10 - Zlínský kraj

Frézař, soustružník., Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

KODUZ - DUO, s. r. o. - 2016-06-27 - Zlínský kraj

Kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Radislav Uherek - 2016-06-04 - Zlínský kraj

Nákupčí (zásobovač, nákupce), Nákupčí - 20000 - CZK měsíčně

Nákupčí
Společnost ZLINER hledá do svých řad zaměstnance na pozici NÁKUPCE KLÍČOVÉ ZODPOVĚDNOSTI NA TÉTO POZICI: • tvorba nákupních objednávek, koordinace procesu dodání zboží
ZLINER s.r.o. - 2016-03-04 - Zlínský kraj

Obsluha CNC Forest, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 120 - 150 CZK za hodinu

LETASOL, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Obsluha CNC obráběcího centra pro opracování hliníkových profilů, dělníci pro řezání hliníkových profilů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20000 - CZK měsíčně

Jedná se o práci v úkolové mzdě. Požadavky: - strojírenské zaměření, praxe v oboru vítána - technické myšlení, čtení technické dokumentace a výkresů
PONAST spol. s r. o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Obsluha obráběcích CNC a NC strojů., Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 12000 - 23000 CZK měsíčně

Nabízíme jak práci jednoduchou – vhodnou i pro důchodce, popřípadě zaučíme, tak i práci s vyššími nároky na odbornost a odpovědnost – úprava programů na stroji, seřizování
TransTrade CZ s.r.o. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Pojišťovací zprostředkovatelé, Specialisté vzniku pojištění a zajištění - 17000 - 30000 CZK měsíčně

Finanční analytici
POJIŠŤOVACÍ ZPROSTŘEDKOVATELÉ Požadujeme: komunikativní obchodník ochotný vzdělávat se v oboru Náplň práce: Finanční poradenství pro současné klienty s cílem zajišťování
Jana Krutilková, s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

pomocný dělník - OZP, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 6600 - CZK měsíčně

Pracoviště Količín - pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. - ZŠ / vyučení, zkrácený úvazek
TOPTRADE PRODUCTION spol. s r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Pracovníci úklidu - strojový/manuální úklid, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 59 - CZK za hodinu

PRACOVNÍCI ÚKLIDU - strojový/manuální úklid, dvousměnný provoz Po-Pá, pracovní doba 6-14 a 14-22 hod. Náplň práce: Úklid
MW-DIAS, a.s. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Pracovníci v montážní dílně, Dělníci v oblasti výstavby budov - 15000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
PRACOVNÍCI V MONTÁŽNÍ DÍLNĚ - chystání zasklení /řezání, vrtání, nýtování/ Požadujeme: ŘP sk.B, praxe není nutná, zvládat práci
Jaromír Juráň - 2016-03-26 - Zlínský kraj

pracovník/ce kovovýroby, Ostatní pracovníci na zpracování plechu - 90 - CZK za hodinu

Pracovníci na zpracování plechu
PRACOVIŠTĚ Kroměříž - vyučení, vhodné i pro absolventy, zkušenosti a praxe v oboru kovovýroby výhodou, manuální zručnost, spolehlivost, flexibilita a zodpovědný přístup k práci
SP výroba s. r. o. - 2016-08-17 - Zlínský kraj

Pracovníka/ci do výroby atypických žaluzií, Manipulační dělníci ve výrobě - 15000 - CZK měsíčně

Firma Stín Kovo s.r.o. přijme: Pracovníka/ci do výroby atypických žaluzií Popis pozice: - ruční výroba žaluzií dle objednávky zákazníka - navlékání lamel
STÍN KOVO s.r.o. - 2016-03-18 - Zlínský kraj

Přípravář nových vozidel značky Renault a Dacia, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 11000 - 19000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Auto AD, s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Prodavači - Vedoucí prodejny, Prodavači v prodejnách - 13500 - 16000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

DOMA - R s.r.o. - 2016-06-04 - Zlínský kraj

Projektový manažer/ka, Řídící pracovníci v oblasti marketingu - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Požadavky: ŘP skupiny B, čistý TR, schopnost čtení a orientace v technické a výkresové dokumentaci, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup,
JADRNÍČEK, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Realitní makléř junior, Realitní makléři - 15000 - CZK měsíčně

Realitní makléři
Co musíš umět: Oceníme komunikaci, obchodního ducha, radost z práce, pečlivost, odolnost vůči stresu, flexibilitu, důslednost, logické uvažování a mít aspoň minimální orientaci
Adema s.r.o. - 2016-03-12 - Zlínský kraj

Řidič nákladních automobilů, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - CZK měsíčně

DRIVESTONE a.s. - 2016-05-05 - Zlínský kraj

Řidič nákladních vozidel mezinárodní kamionová doprava, Řidiči tahačů - 20000 - 45000 CZK měsíčně

PRACOVIŠTĚ Kroměříž - přeprava zboží převážně do Německa a z Německa do Čech - řidičský průkaz skupiny C+E + profesní průkaz podmínkou, praxe
Pavel Rozsypálek - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Šičky ve výrobě dětské obuvi, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 9300 - 14000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

D.P.K., spol. s r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Technicko-administrativní pracovník/ce, Odborní administrativní pracovníci a asistenti - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci a asistenti
Příjem a výdej zakázek, tvorba cenových nabídek, koordinace výrobou, komunikace s dodavateli a odběrateli, administrativní činnost. Znalost práce na PC-Office, orientace na výkresové
Sklenářství Franek s.r.o. - 2016-03-23 - Zlínský kraj

Telefonní specialisté, Prodejci po telefonu - 15000 - CZK měsíčně

Prodejci po telefonu
ND TELEFONNÍ CENTRUM KOMERČNÍ BANKY VE ZLÍNĚ HLEDÁ NOVÉ KOLEGY S CHUTÍ ZAČÍT SVOU KARIÉRU U JEDNOHO Z NEJLEPŠÍCH ZAMĚSTNAVATELŮ ROKU 2015. Mluvíte rádi po telefonu? Baví
Komerční banka, a.s. - 2016-05-22 - Zlínský kraj

UKLÍZEČ/KA- místo výkonu VIZOVICE, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 10000 - 12000 CZK měsíčně

UKLÍZEČ/KA- místo výkonu VIZOVICE - MÍSTO VÝKONU VIZOVICE, Chrastěšovská 862 POŽADUJEME: spolehnlivost, samostatnost, čistý trestní rejstřík
SANATORIUM TOPAS s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

uklízeč/ka, Ostatní uklízeči a pomocníci - 4000 - 6000 CZK měsíčně

Dohoda o provedení práce, úklid kancelářských prostor, šaten a soc. zařízení, prac. doba 2x týdně 16.00-19.00 hod., 3x týdně 8.00-11.00
Sběrné suroviny UH, s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Vedoucí rozpočtář/ka, Rozpočtáři specialisté - 35000 - 48000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví

DAKA Stav, s.r.o. - 2016-04-12 - Zlínský kraj

Vysekávač/ka usní a textilu., Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na úpravu a výrobu textilních, kožešinových a kožených výrobků jinde neuvedená
Požadavky na zaměstnance: praxe v oboru. Náplň práce: vysekávání dílců z různých materiálů na jednoramenném hydraulickém vysekávacím
ATOB, s. r. o. - 2016-08-17 - Zlínský kraj