Práce POMOCNÉ DĚLNICKÉ PROFESE, Manipulační dělníci ve výrobě Královéhradecký kraj E&M Manufacturing Czech Republic s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
POMOCNÉ DĚLNICKÉ PROFESE, Manipulační dělníci ve výrobě

POMOCNÉ DĚLNICKÉ PROFESE - pracoviště Pecka, Lázně Bělohrad. V případě zájmu volejte na tel.: 493539343; 724982628 pí Kosová, pí Sehnalová, p. Hauser nebo se dostavte osobně v době od 9.00 do 13.00 hod na pracoviště. Můžete psát i na e-mail: em.kosovab (at) seznam.cz. Požadujeme min. základní vzdělání, pracovitost, zdravotní způsobilost. Nabízíme nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, dovolenou navíc, zvláštní peněžité odměny, příspěvek na stravování, možnost závodního stravování, možnost zaučení, vhodné i pro občany EU.

Minimální plat: 12000

Jméno zaměstnavatele: E&M Manufacturing Czech Republic s.r.o.

Forma kontaktu: Bohumila Kosová

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 493 539 343;724 982 628

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Královéhradecký kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

AUTOKLEMPÍŘ/-KA, Karosáři a autoklempíři - 21000 - 30000 CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu
AUTOKLEMPÍŘ/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: vyučení, aktivní přístup k práci, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, praxe v oboru min 3 roky, ŘP sk.B, manuální
Olfin Car Palace s.r.o. - 2016-05-20 - Královéhradecký kraj

AUTOMECHANIK/-ČKA, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 25000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
AUTOMECHANIK/-ČKA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: vyučení v oboru, praxe vítána, výborná znalost aut a náhradních dílů podmínkou, samostatnost,
Ladislav Pavlíček - 2016-02-18 - Královéhradecký kraj

Automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 16000 - CZK měsíčně

MOTO INDUSTRY, s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Barman/ka - obsluha herny, Barmani - 15000 - CZK měsíčně

Barmani

Black Family s.r.o. - 2016-08-10 - Královéhradecký kraj

CHŮVA - UČITEL/-KA - DPP, Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - 4950 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
CHŮVA - UČITEL/-KA - Dohoda o provedení práce do 31. 8. 2016 (poté možnost PP), nástup možný ihned, zkrácený úvazek 20 hod. týdně - Náplň
\"Školička U Draka o.s.\" - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

DĚLNÍK/-ICE ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ (navíječ/-ka), Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Náplň práce: navíjení a montáž toroidních transformátorů, navíjení a montáž cívek, pájení cínem. V
SAB - Trafo, s.r.o. - 2016-04-28 - Královéhradecký kraj

DĚLNÍK/-ICE - MEZIOPERAČNÍ KONTROLA VÝROBKŮ, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)
DĚLNÍK/-ICE - MEZIOPERAČNÍ KONTROLA VÝROBKŮ - PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 4. 2016, práce v nepřetržitém provozu (12hodinové směny dle harmonogramu
RUBENA a. s. - 2016-03-18 - Královéhradecký kraj

DĚLNÍK/-ICE V GUMÁRENSKÉM PRŮMYSLU /obsluha linek/, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 15000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
JEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ - zaměstnavatelem je pracovní agentura Dolgumi s.r.o. Místo výkonu práce: Červený Kostelec. Pracovní poměr na dobu určitou, po zaučení dohoda
DOLGUMI s.r.o. - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

Instalatér/ka, Instalatéři vodovodů - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

Instalatérství Vonásek s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

KODÉR/-KA, Vývojáři softwaru - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Vývojáři softwaru

Victoria TECH s.r.o. - 2016-08-02 - Královéhradecký kraj

Kuchař - ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - 19000 CZK měsíčně

KUCHAŘ - KA - studená kuchyně, vyuč. v oboru je výhodou, není podmínkou. Požadujeme spolehlivou osobnost se zájmem o stálou práci, místo je vhodné i pro absolventy. Nabízíme:
CPI Hotels, a.s. - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

KUCHAŘ/-KA , Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 4455 - 6715 CZK měsíčně

KUCHAŘ/-KA - ŠKOLNÍ JÍDELNA. Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2016), zkrácený pracovní úvazek na 20 hod. týdně, pracovní doba od 07:00 hod. do 11:00 hod. Plat je stanoven dle
Základní škola V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540, okres Náchod - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14570 - CZK měsíčně

KUCHAŘ/KA - pracoviště Hořice. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: sekretariat (at) ouhorice.cz, nebo volejte v době od 7:00 do 14:00 hod na tel.: 493 623 121 pí Lísková. Požadujeme vyučení.
Odborné učiliště a Praktická škola, Hořice, Havlíčkova 54 - 2016-06-22 - Královéhradecký kraj

Masér - ka, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 15000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

SpindlMAX, s.r.o. - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ. V případě zájmu volejte na tel.: 602261168 p. Bartoníček a domluvte si osobní schůzku nebo pište na e-mail: josef.bartonicek (at) pro-doma.cz. Požadujeme SŠ, stavební zaměření
PRO-DOMA, SE - 2016-06-27 - Královéhradecký kraj

OBRÁBĚČ/-KA KOVŮ, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Místo výkonu práce: Černožice č.p. 170 OBRÁBĚČ/-KA KOVŮ - PP na dobu neurčitou, třísměnný provoz, nástup ihned - Požadujeme: vyučení - V případě zájmu pište na e-mail:
PROVIO TL s.r.o. - 2016-05-02 - Královéhradecký kraj

Operátor/ka výroby, Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování - 63 - CZK za hodinu

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování
MÍSTO VHODNÉ PRO OZP. Kontakt telefonicky nebo osobně. - ZŠ - pro OZP s maxim.2 st. invalidity - možnost zkráceného úvazku /100-168 hod./měs./ - obsluha strojů na
AB-TIP s.r.o. - 2016-06-27 - Královéhradecký kraj

Pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 12000 - CZK měsíčně

DAVÍDEK s.r.o. - 2016-08-10 - Královéhradecký kraj

Pracovník/ice montáže nábytku + řidič/ka sk.\"C\", Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Kontakt zasláním životopisu na e-mail brouskova (at) jech.cz. - SOU - ŘP sk. "C" - praxe v oboru a řízení v délce 1 roku - montáž sedacího nábytku a jeho rozvoz - dovolená navíc
JECH CZ s.r.o. - 2016-04-15 - Královéhradecký kraj

PRACOVNÍK/-ICE PŘÍMÉ PÉČE - PEČOVATEL/-KA, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - 15000 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
PRACOVNÍK/-ICE PŘÍMÉ PÉČE - PEČOVATEL/-KA - pečovatelská a odlehčovací služba - péče - Po zapracování pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2017, nástup po zapracování,
Pracoviště pečovatelské péče, o.p.s. - 2016-05-28 - Královéhradecký kraj

pracovník v obchodě pověřený zastupováním vedením provozovny, Prodavači smíšeného zboží - 13500 - CZK měsíčně

První pracovní poměr je uzavírán na dobu určitou. Střídavě práce o sobotách a nedělích. Mzdové rozpětí je uvedeno pro případ plného pracovního úvazku,
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

PRÁVNÍ AUDITOR/-KA - oddělení Právního jednání a auditu, odboru Právních služeb, Specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení - 17870 - 26870 CZK měsíčně

Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení
PRÁVNÍ AUDITOR/-KA - oddělení Právního jednání a auditu, odboru Právních služeb - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Územní prac.H.Králové - 2016-04-24 - Královéhradecký kraj

Přepážková pracovnice, Přepážkoví pracovníci na poštách - 15000 - CZK měsíčně

Pokladníci ve finančních institucích a pracovníci v příbuzných oborech

Česká pošta, s.p. - 2016-04-27 - Královéhradecký kraj

ŘIDIČ/-KA MKD sk. C, E, Řidiči tahačů - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Jiří Tauchmann - 2016-05-04 - Královéhradecký kraj

SKLADNÍK/-ICE - ŘIDIČ/-KA, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 21000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
SKLADNÍK/-ICE - ŘIDIČ/-KA - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned nebo dle dohody - Náplň práce: příjem a výdej zboží, manipulace se zbožím;
DSK stavebniny s.r.o. - 2016-04-25 - Královéhradecký kraj

STAVEBNÍ ZÁMEČNÍK/-ICE, Stavební zámečníci - 12100 - CZK měsíčně

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: možnost prémií. Kontakt - p. Kharbaka Vasyl, tel.: 777 137 756, e-mail: kovstav (at) post.cz (zaslání
KOVSTAV s.r.o. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

ÚDRŽBÁŘ/KA, PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/KA, Provozní elektromechanici - 17500 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Hledáme pracovníka na pozici údržbáře, provozního elektrikáře. Požadujeme způsobilost k výkonu práce elektrikáře s platným osvědčením dle vyhlášky 50/1978 Sb.,
Lázně 1897, s.r.o. - 2016-06-22 - Královéhradecký kraj

VEDOUCÍ MONTÉR/-KA-SVÁŘEČ/-KA, Montéři kovových konstrukcí - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Montéři kovových konstrukcí
VEDOUCÍ MONTÉR/-KA-SVÁŘEČ/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, pružná pracovní doba - Požadujeme: vyučení v oboru, platný svářecí průkaz, ŘP sk. B - Kontakt:
Milan Svatoš - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

Vedoucí školní jídelny, Vedoucí provozu školních jídelen a menz - 8535 - 12855 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY - ÚSO nejlépe obor hotelnictv, potravinářství, ekonomika, příp.USV, vyuč. v oboru, zkrácený prac. úvazek
Dětský domov a školní jídelna, Vrchlabí, Žižkova 497 - 2016-05-19 - Královéhradecký kraj

ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE, Zámečníci strojů - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Zaměstnavatel hledá pro posílení svého výrobního týmu pracovníka/pracovnici na pozici zámečník. Nástup možný ihned.
PROST - orientační systémy s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj