Práce POMOCNÍ DĚLNÍCI, Pomocní dělníci ve výrobě Olomoucký kraj \"KOŠ a spol., pila a obchod s dřevem\" společnost s ručením omezeným /spol. s r. o./ - nabídky práce

Pracovní pozice:
POMOCNÍ DĚLNÍCI, Pomocní dělníci ve výrobě

Nástup ihned. Osobní kontakt POUZE po tel. domluvě pan Koš tel.: 606 707 122, email: vladimir.kos (at) pilakos.cz. Osobní pohovory s vybranými uchazeči budou probíhat každý Čt ve 13:00 hod. Požadavky: vyučen v jakémkoli oboru. Náplň práce: výroba dřevěných polotovarů. PD: 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Kojetínská, Prostějov

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele:
"KOŠ a spol., pila a obchod s dřevem" společnost s ručením omezeným /spol. s r. o./

Forma kontaktu: Vladimír Koš

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Olomoucký kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka prodeje - obchodní zástupce/zástupkyně, Obchodní zástupci - 14700 - 35000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Náplň práce: kompletní realizace zakázek Požadavky: řidičské oprávnění skup.B- aktivní řidič; Angličtina na komunikativní úrovni (písmem i slovem); znalost práce
Ložiska bez hranic s.r.o. - 2016-04-16 - Olomoucký kraj

Asistent/ka, Všeobecní administrativní pracovníci - 12100 - 20000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce: Vídeňská č.p. 634/6, Olomouc. Náplň práce: poskytování veškerého administrativního zázemí (korespondence, vyřizování e-mailů,
Jana Valouchová - 2016-07-28 - Olomoucký kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy škol. Požadujeme: - vyučení v oboru nebo praxe v oboru a znalost AJ - výhodou Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: pokorna (at) hotel-jana.cz;
HOTEL JANA a.s. - 2016-09-10 - Olomoucký kraj

Číšník/ servírka, Číšníci a servírky - 14500 - CZK měsíčně

Jedná se o pracovní místo ve stylové, nekuřácké kavárně. Turnusová pracovní doba (krátký-dlouhý týden). Požadujeme příjemné vystupování,
Josef Diňa - 2016-03-04 - Olomoucký kraj

Dělník výroby - obsluha stroje CNC, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 15200 - 21000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy škol. Nabízíme: - stravenky, získání nové kvalifikace (např. kurz svařování, VZV atd.) Zájemci se mohou hlásit: - telefonicky
TOMI CZECH s.r.o. - 2016-07-28 - Olomoucký kraj

Disponent logistiky, Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě

EGT Express CZ s.r.o. - 2016-04-12 - Olomoucký kraj

Finanční poradce/poradkyně, Finanční poradci specialisté - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Nástup možný ihned, na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou. Pracovní místo je vhodné pro cílevědomé a ambiciózní uchazeče. Vzd. ÚSO - obor nerozhoduje,
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Krejčová, švadlena - dámská, pánská, Krejčí - 11000 - 14000 CZK měsíčně

Krejčí, kožešníci a kloboučníci
Osobní kontakt; Jedná se o konfekční výrobu lehké a středně těžké dámské konfekce do zahraničí + tuzemský odběratel. Vyučení v oboru nebo praxe v oboru. Pracovní
Alena Novotná - 2016-09-10 - Olomoucký kraj

Kuchař/ka - řidič/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12100 - 13000 CZK měsíčně

Zaměstnavatel požaduje: kuchaře- kuchařku s řidičským oprávněním skupiny "B" Zaměstnavatel nabízí: stravování, možnost ubytování Zájemci se mohou hlásit: -
Ing. František Siladi - 2016-03-18 - Olomoucký kraj

Lékař/ka se specializací rehabilitační a fyzikální medicína, Lékaři specialisté - 35000 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Na zkrácený nebo plný úvazek dle dohody. Mzdové podmínky budou upřesněny při osobním jednání. Vhodné i pro důchodce. Kontakt: telefonicky
Státní léčebné lázně Bludov, státní podnik - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Manažer/ka obchodního oddělení, Řídící pracovníci v oblasti obchodu - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Náplň práce: - prodej a koupě hal, konstrukcí ocelových, hledání nových zákazníků, starost o o stávající klientelu,
UniMax Iron s.r.o. - 2016-05-28 - Olomoucký kraj

Materiálový/á účetní, Účetní materiáloví - 20500 - 21800 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Zaměstnavatel nabízí: stravování; penzijní připojištění Zájemci se mohou hlásit - kontaktní osoba - paní Marie Hošáková: - zasláním životopisu (CV)
Lázně Teplice nad Bečvou a.s. - 2016-03-31 - Olomoucký kraj

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Pracoviště: Wittgensteinova č.p. 886/10, Olomouc. Nástup možný ihned. Do reklamní agentury Slam.CZ přijmeme posilu do našeho týmu. Přivítáme ambiciózního obchodníka s chutí pečovat
SLAM Syndicate s.r.o. - 2016-07-28 - Olomoucký kraj

Obchodník/ prodejce výpočetní techniky a spotřební elektroniky, Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Požadujeme znalost práce na PC, orientaci v sortimentu HW a SW, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování. Očekáváme pozitivní přístup k práci a chuť se
OPTIMA DAX s.r.o. - 2016-03-23 - Olomoucký kraj

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - 9000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy
POZICE: OSTRAHA PRACOVIŠTĚ: VOJENSKÁ NEMOCNICE OLOMOUC ADRESA: SUŠILOVO NÁM. 5, 771 11 OLOMOUC Informace o pracovním místě: Ochrana a ostraha majetku klienta, obsluha zařízení operačního střediska,
FORCORP GROUP spol. s r.o. - 2016-07-28 - Olomoucký kraj

Pracovník/ce na pomocné práce v penzionu a restauraci, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 15000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Třebovská č.p. 315/27, 789 85 Mohelnice; Vzdělání vyučení výhodou. Jedná se o pomocnou práci v penzionu a v
HROCH COMPANY s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Prodavač/ka použitého textilu secondhand, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 12100 - CZK měsíčně

Textil GooGly s.r.o. Požadavky: vyučení v oboru vítáno, není podmínkou; pečlivost, svědomitost; komunikativní, vstřícný přístup k zákazníkům. Nástup možný
##pracodawca## - 2016-07-28 - Olomoucký kraj

Prodavač/ka, Prodavači smíšeného zboží - 10900 - CZK měsíčně

Doba určitá s možností prodloužení. Požadujeme: - vyučení popř. praxe v maloobchodě - výhodou znalost práce na pokladně - zodpovědnost a spolehlivost - fyzická zdatnost Nabízíme:
H R U Š K A , spol. s r.o. - 2016-03-10 - Olomoucký kraj

Prodavač/ka - skladník/ce, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Holická 26, Olomouc. Pož.: SOU nebo SŠ, 1 rok v prodeji výhodou, znalost sortimentu, prodejní dovednosti, zákaznická orientace, přátelskost, pečlivost, spolehlivost,
BM ČESKO s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Referent/ka zahraničního prodeje, Obchodní referenti - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Nástup od 1.8.2016 na dobu určitou 0,5 roku s možností prodloužení. Náplň práce: - jednání se stávajícími zákazníky a aktivní vyhledávání
Slovácké strojírny, akciová společnost - 2016-08-17 - Olomoucký kraj

Řidič cisternové přepravy (potravinová), Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 30000 - 35000 CZK měsíčně

Stabilní, dynamicky se rozvíjející česká společnost přijme do svého týmu osobu na pozici řidiče cisternové přepravy (potravinová). Co
CORAX spol. s r.o. - 2016-05-15 - Olomoucký kraj

Řidič nákladního odtahového vozidla, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Zaměstnavatel požaduje: řidičský průkaz sk. C; praxi min. 0,5 roku; znalost práce na PC; samostatnost; vysokou odpovědnost za vykonanou práci; časovou flexibilitu Zájemci
Vladimír Pospíšil - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Řidič vnitrostátní kamionové dopravy, Řidiči tahačů - 33000 - CZK měsíčně

Řidič vnitrostátní kamionové dopravy, jezdí se pravidelná linka, 4x12h týdně, nový vozový park, zázemí dobře fungující
ADH Group, s.r.o. - 2016-02-24 - Olomoucký kraj

Stavební instalatér, Stavební instalatéři - 85 - CZK za hodinu

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Požadujeme: - vyučení v oboru instalatér - spolehlivost a odpovědnost - praxe v oboru výhodou Nabízíme: - práci ve stabilní a perspektivní společnosti,
GEMO OLOMOUC, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Olomoucký kraj

STROJNÍK VODOHOSPODÁŘSKÝCH ZAŘÍZENÍ, Obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody) - 79.6 - CZK za hodinu

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Místo výkonu práce: Mohelnice. Obsluha strojního zařízení čistírny odpadních vod, včetně údržby a běžných oprav. Vhodné
Šumperská provozní vodohospodářská společnost, a.s. - 2016-08-17 - Olomoucký kraj

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
I ABSOLVENT (možnost zaučení). Úkolová mzda. Praxe v oboru výhodou. PD: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Greplova textilní s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Zákaznický servis - infolinka, Pracovníci informačních služeb jinde neuvedení - 18000 - 19000 CZK měsíčně

Pracovníci informačních služeb jinde neuvedení
První kontakt písemný! Zaměstnavatel požaduje: - výborné komunikačními dovednosti - dobrá znalost PC programů Informace k volnému místu:
Exiteria a.s. - 2016-08-17 - Olomoucký kraj

Zámečník, Zámečníci strojů - 15000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Nástup možný IHNED. Zaměstnavatel požaduje: nutná znalost čtení technických výkresů Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu
STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o. - 2016-09-10 - Olomoucký kraj