Práce Pomocní kuchaři Jihomoravský kraj HRANOLEK s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Pomocní kuchaři

Pracoviště: Vinařská 1086, 696 11 Mutěnice. Časová flexibilita, příjemné vystupování.Chuť pracovat. Výhody: jídlo, přátelský přístup. Kontakt na tel. 775 100 178 nebo osobně od 8:00 do 18:00 hod.

Minimální plat: 14000

Hodin týdně: 20

Jméno zaměstnavatele: HRANOLEK s.r.o.

Forma kontaktu: Petr Kryštof

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Commercial trainee 18.000,- CZK - 22.000,- CZK, Všeobecní administrativní pracovníci - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
We offer a complex 12 month trainee program, which allows you to learn gradually the skills required for a commercial position within our company, which can lead to a permanent employment. The trainee program covers all aspects of commercial activities
Fosfa a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

dělník - kompletace, Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - 16000 - 21000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Pracovní poměr na dobu určitou. Prac doba 38,75 hod týdně. ŘP sk. B - osobní vozidlo, bezúhonnost, spolehlivost. Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na KŽP, příspěvek na dopravu.
JVP Praha a.s. - 2016-04-28 - Jihomoravský kraj

DENTÁLNÍ HYGIENISTA - HYGIENISTKA, Dentální hygienisti - 150 - 300 CZK za hodinu

Dentální hygienisti

Josef Macháň,MDDr. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

elektrikář pro montážní práce v průmyslu, Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení

TERMOREG, spol. s r.o. - 2016-02-24 - Jihomoravský kraj

Inženýr projektant chemických systémů, Chemičtí inženýři projektanti, konstruktéři a specialisté v příbuzných oborech - 32000 - 40000 CZK měsíčně

Chemičtí inženýři a specialisté v příbuzných oborech
JOBS.EU s.r.o. - personální agentura Hledáte stabilní zaměstnání v prosperující společnosti? Máte požadované vzdělání
JOBS.EU,s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

IT technik, Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Technici provozu informačních a komunikačních technologií
Požadované dovednosti: ŘP vč. praxe řízení osobního vozidla Poznámka k volnému místu: IT technik, instalace a školení uživatelů pokladního
Amax com s.r.o. - 2016-04-27 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Uchazeči o tuto pozici zašlou životopis na e-mail: vychopenova (at) hotelinternational.cz. Vybraní uchazeči splňující podmínky společnosti budou pozváni k osobnímu pohovoru. Nebudou-li kontaktováni do
Hotel International Brno, a.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 30000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Vranovská přehrada s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

montážní dělník, Montážní dělníci mechanických zařízení - 19000 - 21000 CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
První kontakt: telefonicky od 9:00 - 16:00 hodin, nebo e-mailem Zkušenost s montáží, manuální zručnost. jedná se o montáž hydraulických motorů. Zaměstnanecké výhody: Týden
POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o. - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK, Montážní dělníci výrobků a zařízení - 100 - 120 CZK za hodinu

Montážní dělníci
28.4.2016 aktualizace/ 14.3.2016/ vyučen Montážní práce - montáž sil a dopravních cest na skladování obilovin. Stačí manuální zručnost. Práce je vhodná i pro studenty.
Pavel Straka - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

Nákupčí - 30000 - CZK měsíčně

Nákupčí
Požadujeme: Výrobní strojírenská firma hledá nákupčího s praxí. - zkušenosti v oblasti nákupu - úspory, snižování skladových zásob, ...) - znalost čtení
JOBS.EU,s.r.o. - 2016-03-22 - Jihomoravský kraj

Odborný bezpečnostní pracovník, Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - 11000 - 15000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v právní oblasti a v příbuzných oborech
Přijmeme pracovníky ostrahy pro objekty v Brně. Jedná se o obchodní domy i průmyslové objekty. Mzda 65-80 kč/hod, dle zařazení a kvalifikace. Požadujeme čistý
ASG guard s.r.o. - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

Personalista specialista, Specialisté v oblasti personálního řízení - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti personální
Přijmeme pro naši společnost v Brně personalistu/ku se zkušenostmi a s praxí v oboru min. 3 roky, SŠ vzdělání na plný úvazek. Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti: vyhledávání
PERSONAL CONSULTING s.r.o. - 2016-03-01 - Jihomoravský kraj

pomocná síla do výrobny potravin, Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení - 10000 - 14000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
pracoviště Strážnice, Jiřího z Poděbrad 978 pracovní týden od soboty do středy práce v kuchyni nebo na balírně potravin kuchyň: pomocné práce se surovinami, manipulace, čištění
Zdravé stravování s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

PRACOVNÍK ELEKTROÚDRŽBY, Elektromechanici - 18000 - 28000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
7.7/9.5.2016 - opravy a preventivní údržba potravinářských strojů a zařízení, vyučen - elektromechanik, dvousměnný provoz (7.15 - 15.22, 15.00 - 23.30), Vyhláška 50/1978, kontakt: p. Šmudla,
FRUJO, a. s. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Pracovník úklidu - prac. Brno, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 7000 - CZK měsíčně

Pracoviště: ČESKÝ STATISTICKÝ ÚŘAD - JIHOMORAVSKÝ KRAJ, Jezuitská 642/2, 602 00 Brno. Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid místností
FORCORP Human Resources spol. s r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

řidič/ka sk. C, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 12500 - 20000 CZK měsíčně

Pracoviště: okolí Kyjova, Hodnína, Brna. Firma provádí zemní a stavební práce (kanalizace, pokládky zámkové dlažby apod.), hledáme
VALUSTA s.r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Řidič údržbář - pouze pro OZP, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 7200 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Schůzku a další informace je možné domluvit na telefonním čísle 608 683 056 v pracovní dny od 8:00 do 14:00 Popis pracovní pozice - Zajištění rozvozu
SANSIMON, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ, Účetní všeobecní - 13380 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Životopis včetně fotografie a motivační dopis (rozsah max. 2 strany A4) zasílejte průběžně, nejpozději však do 20. 3. 2016 elektronicky na adresu personalni (at) vida.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů
Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace - 2016-03-04 - Jihomoravský kraj

Skladník - příprava zboží k rozvozu (odpolední směna), Pomocní skladníci - 15500 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Náplň práce: • Pracovní doba - odpolední směny • Příprava zboží na rozvoz • Vychystávání zboží dle zadání • Evidence vychystaného zboží •
Hortim-International, spol. s r.o. - 2016-02-23 - Jihomoravský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Požadavky: vyučení v technickém oboru, obsluha VZV výhodou, ne podmínkou, dobrá fyzická kondice Kontakt: Jiří Jakab, tel.: 603 512 123, e-mail: unitecno (at) unitecno.cz, doba k zastižení 8 - 15:00,
UNITECNO, s.r.o. - 2016-04-21 - Jihomoravský kraj

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nabízíme pracovní pozici strážný/á v obchodních domech v lokalitě Boskovice. Požadujeme spolehlivost, výpis z rejstříků trestů. Nabízíme možnost profesního i platového
Alsupa, s.r.o. - 2016-04-28 - Jihomoravský kraj

TÝMOVÝ PŘEDÁK KFT - TRAINEE - Fosfa Břeclav 20.000,- Kč - 25.000,- Kč, Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě
29.8.2016 - provádí zahájení, koordinaci, kontrolu a vyhodnocení směny - kontroluje dodržování technologických postupů a předepsaných
Fosfa a.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

účetní, Účetní všeobecní - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Neposílat uchazeče s doporučenkami do sídla, kontakt pouze na e-mail - zasílat CV do výběrového řízení. Vyhrazujeme si právo na všechny e-maily nereagovat. Požadované dovednosti Znalost
TRITAX, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Uklizeč/ka, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 80 - CZK za hodinu

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. (8-15 hod.) Úklid v domově seniorů. Vhodné i pro důchodce Minimálně 20 hod./týdně Místo výkonu práce:
ANAVITA a.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Vedoucí výroby 3D reklamy , Řídící pracovníci v oblasti reklamy - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti reklamy a styku s veřejností
Vedoucí výroby 3D reklamy - KATE agency s.r.o. Pro zajištění, přípravu a realizaci výroby - brandingu reklamních předmětů ( tisk, gravírování
KATE agency s.r.o. - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

Zdravotní sestra , Ostatní všeobecné sestry se specializací - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ošetřovatelství
Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem: e-mailem Společnost DERMAESTET s.r.o. (www.dermaestet.cz) hledá nového zaměstnance na pozici zdravotní sestra do ambulantního
DERMAESTET, s.r.o. - 2016-03-02 - Jihomoravský kraj

zdravotní sestra, zdravotnický asistent, Všeobecné sestry bez osvědčení - 15000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Písemné nabídky včetně profesního životopisu zasílejte na emailovou adresu: vera.matejkova (at) logoped.cz Pokud Vás do 14 dnů nebudeme kontaktovat, nebyla jste vybrána do užšího kola výběrového
Soukromá klinika LOGO s.r.o. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj