Práce Pomocní stavební dělníci, zedníci, tesři, Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby Zlínský kraj Stavex Kaplice s.r.o. - nabídky práce

Pomocní stavební dělníci, zedníci, tesři, Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail nebo se hlásit telefonicky v době od 10:00 do 16:00 hod.

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 20000

Hodin týdně: 20

Jméno zaměstnavatele: Stavex Kaplice s.r.o.

Forma kontaktu: Birdová Renata

Job krátký popis:
Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech

Země: Česká republika

Kraj: Zlínský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

čalouník, Čalouníci nábytku - 80 - 150 CZK za hodinu

Čalouníci a pracovníci v příbuzných oborech

Nábytek + čalounictví Králík s.r.o. - 2016-05-02 - Zlínský kraj

Číšníci a servírky, Číšníci a servírky - 12100 - 15000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

David Jeřábek - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Dělníci ve výrobě , Ostatní čalouníci a příbuzní pracovníci - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, praxe v oboru čalouník výhodou Náplň práce: čalounění (potahování/kašírování) interiérových
TOMATEX Otrokovice, a. s. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Dělník / dělnice ve výrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Náplň práce: dělníci ve sklenářství - řezání a lepení skel (výroba izolačních dvojskel) Nabízíme: dlouhodobé zaměstnání ve stabilní spoelčnosti,
SKLENÁŘSTVÍ NONSTOP plus s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Dělník ve výrobě: reklama a polygrafie, Pomocní dělníci ve výrobě - 9300 - CZK měsíčně

Místo vhodné pro OZP. Pečlivost, zručnost, zodpovědný přístup k práci, orientace na výsledek. Obsluha strojů v polygrafii - řezačka, bigovačka, laminace, balení zhotovených zakázek,
Ezop reklamní studio s.r.o. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

dělník ve výrobě - truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

TOPDOORS, s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

doručovatel/ka listovní pěší, Doručovatelé listovních poštovních zásilek - 13480 - 15310 CZK měsíčně

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
PRACOVIŠTĚ Holešov - příprava listovních zásilek a jejich doručování do firem a domácností , uložení nedoručených zásilek na
Česká pošta, s.p. - 2016-05-20 - Zlínský kraj

instalatér - vodo - topo - plyn, Instalatéři vodovodů - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
pracoviště Kroměříž - dle zakázek ve Zlínském kraji - vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou, řidičský průkaz sk. B, zodpovědnost, flexibilita,
Vladimír Pančocha - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Gastro Elite s.r.o. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Obchodní a marketingový referent, Obchodní referenti - 20000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Požadavky: VŠ vzdělání, praxe v logistice výhodou, ale přivítáme i absolventa s citem pro obor, jazyková vybavenost: anglický jazyk + německý jazyk/jiný jazyk, znalost práce na
Avex Steel Products s.r.o. - 2016-07-28 - Zlínský kraj

obchodní zástupce - myslivecké potřeby , Obchodní zástupci - 14700 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Pracoviště Bystřice pod Hostýnem - SŠ vzdělání, podmínkou je znalost sortimentu, komunikativnost, ŘP B podmínkou, základní znalost práce na PC, doba určitá s možností prodloužení
ZÁHOŘÍ TRADE s.r.o. - 2016-08-02 - Zlínský kraj

Obchodní zástupce Zlín a okolí, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupce - Zlín a okolí Hledáte zajímavou práci ve velkoobchodní sféře a máte ambice prosadit se v prodeji? Jestliže se nebojíte zodpovědné práce a
SMERO, spol. s r.o. - 2016-04-22 - Zlínský kraj

Operátor ve strojírenské výrobě, Strojírenští kovodělníci - 85 - 100 CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

C.S.O., spol. s r.o. - 2016-06-22 - Zlínský kraj

Pomocná obsluha vstřikolisu/Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 12000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
úracpviště Koryčany - AF Manufacturing s.r.o. je dceřinou firmou britské společnosti AF Products ltd., která již 10 let zajišťuje výrobu hraček pro přední světové značky. Aktuálně hledáme
AF Manufacturing s.r.o. - 2016-04-24 - Zlínský kraj

Pomocný dělník/ce ve výrobě, Pomocní dělníci ve výrobě - 14000 - 17500 CZK měsíčně

Pracoviště Kroměříž - kompletace, vizuální kontrola, montáže plastových komponentů pro automobilový průmysl - ZŠ vzdělání, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, práce
Trenkwalder a.s. - 2016-04-24 - Zlínský kraj

Pracovník příjmu zboží, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 13000 - CZK měsíčně

Praxe na obdobné pozici výhodou, ŘP sk. B, průkaz na VZV výhodou, velmi dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, loajalita, spolehlivost, zodpovědnost. Stravenky, 25 dnů dovolené, zaměstnanecké
UNI HOBBY, a.s. - 2016-06-04 - Zlínský kraj

UNI HOBBY, a.s. - 2016-04-21 - Zlínský kraj

Referent/ka správy objektů, Správci objektů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Správci objektů
Náplň práce: Komunikace s nájemníky a novými zájemci, ev.hmotmého majetku a pronajatých prostor, příprava podkladů pro rozúčtování a fakturací energií
ENERGOAQUA, a.s. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Řidič skupiny C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 17000 - 23000 CZK měsíčně

Řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz a praxe s řízením min. 5 let. Kompletní zásobování staveb, rozvoz materiálu z pily, pomocné
GRETES s.r.o. - 2016-03-04 - Zlínský kraj

Seřizovač CNC strojů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

KOVOSA s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

seřizovač, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 21000 - 23000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Pracovní náplň • seřizování a servis strojů na zpracování plastů v rámci technologie vstřikování v nepřetržitém provozu Požadujeme
Fatra, a.s. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Specialista/stka Investice, Strojírenští technici přípravy a realizace investic, inženýringu - 27000 - 31000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Očekáváme: •VŠ vzdělání technického směru (zaměření strojní, elektro), případně SŠ s praxí •znalosti v oblasti údržby strojů, zařízení, technické
INDET SAFETY SYSTEMS a.s. - 2016-07-15 - Zlínský kraj

SPECIALISTÉ OSTRAHY , Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
ND Expandující firma s dlouholetou činností přijme zaměstnance na pozici specialista ostrahy prodejních řetězců, drogerií. Požadujeme čistý výpis z RT. Výhodou je Osvědčení o profesní
EBS - BODYGUARD.INFO. s.r.o. - 2016-07-28 - Zlínský kraj

Strojírenský technik přípravy a realizace investic, Strojírenští technici přípravy a realizace investic, inženýringu - 22000 - 28000 CZK měsíčně

pracoviště Hulín - příprava, dozor, realizace, koordinace strojních i stavebních investic, jednání s dodavateli, účast na výběrových řízeních, jednání se
TRIANGOLO spol. s r.o. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Svářeči - 18000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

Ladislav Berecka - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Technici bezdrátových rozhlasů, Technici provozu informačních a komunikačních technologií - 22000 - 25000 CZK měsíčně

Technici provozu informačních a komunikačních technologií
TECHNICI BEZDRÁTOVÝCH ROZHLASŮ Požadujeme: vyučení v oboru elektro-i absolvent, vyhl. 50/78, minimálně § 5, ŘP sk. B, dobrý zdravotní stav-práce
JD ROZHLASY s.r.o. - 2016-08-17 - Zlínský kraj

Tesaři, Tesaři - 18000 - CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři

Martin Strkáč - 2016-07-28 - Zlínský kraj

úředník/ce oddělení personálního, mzdového a vzdělávání, Ostatní úředníci jinde neuvedení - 16440 - 24750 CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
pracoviště Městského úřadu Kroměříž - Vykonávaná agenda: komplexní koordinace a zajišťování rozvoje oblasti organizačních vztahů a systemizace, odměňování, přípravy
Město Kroměříž - 2016-08-17 - Zlínský kraj

Vedoucí prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 13300 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
VEDOUCÍ PRODEJNY Požadujeme: vyučení popř. praxe v maloobchodě, znalost práce na pokladně, zodpovědnost a spolehlivost, výborné komunikační a řídící schopnosti, praxe na vedoucí
H R U Š K A , spol. s r.o. - 2016-05-13 - Zlínský kraj

zámečník, Provozní zámečníci, údržbáři - 100 - CZK za hodinu

pracoviště Kroměříž - Požadavky: vyučení v oboru zámečník nebo příbuzný obor, praxe min. 3 roky v oboru, orientace v jednoduché výkresové
MAGNETON a.s. - 2016-02-15 - Zlínský kraj