Práce Pomocný dělník strojírenský, Pomocní dělníci ve výrobě Jihomoravský kraj VUES Brno s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Pomocný dělník strojírenský, Pomocní dělníci ve výrobě

Podrobnosti na www.vues.cz v sekci kariéra - pozice Manipulant

Minimální plat: 80

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: VUES Brno s.r.o.

Zaměstnavatel adresa: Mostecká 992/26, Husovice, 614 00 Brno 14

Forma kontaktu: Mgr. Veronika Veith

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

asistentka projekt manažera/ky evropských a národních strukturálních dotací, Odborní asistenti v administrativě - 15000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Pracovní poměr na dobu určitou. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, znalost projektového řízení, ochotu podávat nadstandardní výkony, znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint),
Milana Štěpánková - 2016-03-24 - Jihomoravský kraj

auditor, inspektor, lektor , Strojní inženýři kontroly a řízení kvality - 30000 - CZK měsíčně

Strojní inženýři
Požadované dovednosti VŠ technického směru, řidičský průkaz "B", znalost anglického jazyka, praxe v oboru vítána. Poznámka k volnému místu: Tvorba příruček, služební
TESYDO, s.r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

BARMAN/KA, Barmani - 15000 - CZK měsíčně

Barmani

DB OIL s.r.o. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

5.5./1.4./22.2./18.1.2016 - hotelový provoz (snídaně, obědy, večeře), výuční list, praxe výhodou, jednosměnný provoz, mladý kolektiv, personální strava, možnost ubytování,
Hotel Hubertus s.r.o. - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

dělník/ce, stavební dělník/ce, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby - 20000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Pracoviště: Prušánky, Vyškov. Jedná se o práce výkopové, sekání přípojek plynu, přípravné a popř. hrubé zednické
KARASTAV s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Grafik/grafička, Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační - 15000 - CZK měsíčně

Aranžéři a příbuzní pracovníci
Požadované dovednosti: práce v grafických programech ADOBE (Photoshop, Ilustrator, InDesign), Corel, základní znalost webdesignu výhodou. Praxe alespoň 1 rok. Poznámka k volnému místu: Příprava
Zdeněk Potočník - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

Jeřábník - obsluha halového jeřábu, Obsluha jeřábů - 15000 - 16500 CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení
Kvalifikační požadavky k volnému pracovnímu místu "Jeřábník": základní vzdělání + praktická škola, prokazatelná
Slévárna Kuřim, a.s. - 2016-03-31 - Jihomoravský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

ARAMARK, s.r.o. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

Kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Požadavky: vzdělání vyučen v oboru kuchař, praxe výhodou Popis práce: vaření hotových jídel, minutek, příprava salátů a pod. Nástup možný ihned. Pracoviště: Restaurace
Monika Plhalová - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 19000 - 22000 CZK měsíčně

Vyučení v oboru nebo praxe podmínkou, spolehlivost, samostatnost, komunikativní přístup a ochota se učit novým věcem. Práce v pěkném, moderním prostředí se zavedenou klientelou. Možnost
La Strada Group s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

KURÝR, Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel - 6000 - CZK měsíčně

Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel
1.9/21.7.2016 - MÍSTO VÝKONU PRÁCE BŘECLAV- práce na DPČ - Min. vyučen - obor nerozhoduje, vhodné pro absolventy bez praxe, ŘP sk. B, služební vozidlo k dispozici
Loomis Czech Republic a.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

mechanik, seřizovač výrobních linek, Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických) - 17000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři strojů a zařízení
Místo výkonu ve zkušební době Uherský Ostroh. Náplň práce: seřizování a opravy výrobních linek a zařízení, spolupráce s vývojovým oddělením
PARTEC a.s. - 2016-03-16 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupce specialista v oblasti prodeje technických produktů, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - 25000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
Na uvedenou pracovní pozici hledáme VŠ elektro-silnoproud nebo SŠ s praxí obchodního zástupce v oboru měřících transformátorů min. 3 roky, znalost
KPB INTRA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Obchodník pro mezinárodní značku , Obchodní zástupci - 19000 - 35000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Požadujeme: Zkušenosti z oblasti obchodu Výborné komunikativní a vyjednávací dovednosti Reprezentativní a asertivní vystupování Samostatnost, důslednost, proaktivita a spolehlivost Tah
POWERCUBECZ s.r.o. - 2016-05-12 - Jihomoravský kraj

obráběč, frézař, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 120 - CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Možnost práce na HPP, částečný úvazek nebo DPP. Obráběč kovů - soustružení, broušení, vrtání, frézování na klasických nebo NC strojích pro střední
JNC construct s.r.o. - 2016-04-25 - Jihomoravský kraj

obsluha CNC strojů, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Požadavky: vzdělání vyučení, vyučení s maturitou, SŠ, v oboru CNC, praxe 2 roky, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, ochota učit se, časová flexibilita, čtení výkresové dokumentace Popis
RDB TOOLS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

odborný prodejce, Pracovníci v oblasti prodeje - 12100 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje
Pracoviště: Dvořákova 4115/6, 695 01 Hodonín. Požadujeme: komunikativnost, pracovitost, svědomitost, kladný vztah k elektronice a lidem, ochotu učit se novým věcem, čistý trestní rejstřík, kladný
K + B Expert, s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Operátor výroby, Ostatní operátoři velínů jinde neuvedení - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Operátoři velínů a zařízení jinde neuvedení
BEZ DOPORUČENKY! PPožadované dovednosti Vyučen nebo SŠ Poznámka k volnému místu: Vkládání a vyndávání ložisek do/z kovového
HIGHFIVE, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

POJIŠŤOVACÍ PORADCE, PORADKYNĚ, Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
29.4./14.3./9.2./4.2/2.12./6.10./25.6./16.4.2015 - pojišťovací a jiné odborné služby na přepážce, práce v terénu. Min. ÚSV s maturitou (obor nerozhoduje). Znalost práce na PC, ŘP sk. B (výhodou).
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - 2016-05-03 - Jihomoravský kraj

Pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 10000 - 14000 CZK měsíčně

Hotel Katerina s.r.o. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

Prodavači smíšeného zboží - 9500 - CZK měsíčně

JEDNOTA, spotřební družstvo, Moravský Krumlov - 2016-03-02 - Jihomoravský kraj

Recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 1500 - 17500 CZK měsíčně

Recepční v hotelích

DAAD plus s.r.o. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

Referent evidence pozemků a staveb, Odborní pracovníci hospodářské správy - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Preferujeme vzdělání v technickém oboru. Uvítáme praxi na obdobné pozici. Bližší informace sdělí ing. Novoměstský na tel.č. 517 324 957, Dovolená navíc - 27 dní
Vodovody a kanalizace Vyškov,a.s. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

rozvoz jídla, Pomocníci v kuchyni - 12830 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Psychiatrická nemocnice Brno - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Stavební dělník, Dělníci v oblasti výstavby budov - 15000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

Stanislav Bečvář - 2016-04-21 - Jihomoravský kraj

Teamleader Brno, Řídící pracovníci v oblasti skladování - 18500 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech
Popis pozice: Vedení týmu operátorů Práce na PC (administrativa, evidence) Odpovědnost za dodržování procesů Odpovědnost za dodržování pravidel
ESA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Úklidový pracovník/ce - Brno-Kr.pole, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 59 - 59 CZK za hodinu

Hledáme pracovníky na úklid školních a administrativních budov v Brně, Králově Poli. Pracovní doba: Po-Pá 3-4 hod./den, od 4:30 do 8 -9:00 hod.
Clarima, s.r.o. - 2016-03-03 - Jihomoravský kraj

UKLÍZEČ/KA, Ostatní uklízeči a pomocníci - 70 - 70 CZK za hodinu

20.4.2016 - úklid areálu služeb celnice. I základní vzdělání, vlastní doprava do zaměstnání, strava zdarma, turnusové služby. Kontakt
Anna Nešporová - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Uklízečka, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 11000 - 12000 CZK měsíčně

Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

zámečník, Zámečníci strojů - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Milan Bačík - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj