Práce Pomocný pracovník v lesnictví a myslivosti, Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti Plzeňský kraj I.T.O. PLUS S.R.O. - nabídky práce

Pomocný pracovník v lesnictví a myslivosti, Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti

Požadavky na uchazeče: - manuální zručnost - spolehlivost - těžká fyzická práce - vítáno vyučení v oboru a ŘP - lesní práce v úkolové mzdě převážně na Plzni-jihu, v Plzeňském kraji, ev. dle získaných zakázek týdenní služební cesty - výzejzdy z Chrástu a Zruče firemním vozidlem - vztah k lesu předpokladem - v sezóně práce v SO a NE Kontakt: itoplus (at) seznam.cz, Dana Warthová 777 271 762

Minimální plat: 9900

Maximální plat: 10000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: I.T.O. PLUS S.R.O.

Forma kontaktu: Dana Warthová

Job krátký popis: Pomocní pracovníci v lesnictví

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Číšník / servírka, Číšníci a servírky - 11200 - CZK měsíčně

Informace a kontakt: Jitka Brodská, provozní restaurace Éčko, tel.: 371103847, e-mail: provozniecko (at) energosluzby.cz Náplň práce: obsluha hostů v restauraci a na baru. Mzda: 11 200,- Kč měsíčně + OH do 5.000,-
EnergoSlužby s.r.o. - 2016-03-31 - Plzeňský kraj

DĚLNÍCI V KOVOVÝROBĚ, Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech - 26000 - CZK měsíčně

Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech
DĚLNÍCI V KOVOVÝROBĚ, min. vzdělání vyuč., požadujeme svářečský průkaz CO2,praxe vítána, popř. zaučíme, znalost technických
Kovovýroba SPL s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Dělník ve výrobě 20.000,- čistého NÁSTUP OD LEDNA 2016, Montážní dělníci elektronických zařízení - 20000 - 24000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Hledáme zaměstnance na pozici operátor výroby. Práce vhodná pro MUŽE I ŽENY. Požadujeme: - praxe na operátorské pozici výhodou - ochotu pracovat
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Kodér pro projekty datové integrace, Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací
Česká IT společnost UBK s.r.o., specializující se dodávku služeb pro zahraniční zákazníky, hledá kolegu na pozici kodér pro projekty datové
UBK s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

krupiér/ka (bez praxe), Krupiéři - 17000 - 23000 CZK měsíčně

Bookmakeři, krupiéři a pracovníci v příbuzných oborech
Požadavky: příjemné vystupování, chuť učit se novému, logické myšlení, schopnost podřídit se firemním pravidlům, znalost NJ výhodou.
Trans World Hotels & Entertainment, a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Manipulant, Manipulační dělníci ve výrobě - 16500 - 17650 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Popis pracovní činnosti: Pracovník na pozici Manipulant vykonává nenáročnou činnost, jejímž cílem je provádět manipulaci se zbožím na halách a připravit pro expedici k zákaznickým
KS-Europe s.r.o. - 2016-05-30 - Plzeňský kraj

MECHANIK V PNEUSERVISU, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 15000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Václav Wachtl - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

MONTÉR OKEN, Montážní dělníci ostatních výrobků - 20000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení

REDNEX, spol. s r. o. - 2016-05-28 - Plzeňský kraj

NUTRIČNÍ TERAPETU/KA, Nutriční asistenti - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
NUTRIČNÍ TERAPETU/KA,praxe výhodou, vhodné i pro absolventy, zdravotní průkaz Poskytujeme prémie Životopisy zasílejte na e-mail: kariera.stravbyt (at) seznam.cz,
STRAVBYT s.r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

odborný referent - poradce INFOcentra, Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur - 1 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur
ODBORNÝ REFERENT - PORADCE INFOCENTRA projektu "Efektivní služby zaměstnanosti" v Oddělení zprostředkování, evidence a podpor v nezaměstnanosti Kontaktního
Úřad práce České republiky - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA, Pokladníci v prodejnách - 13038 - 14875 CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA, příjemné a vstřícné vystupování, zkušenost z obchodu vítána, ochota k fyzické práci, schopnost týmové spolupráce, flexibilita,
Lidl Česká republika v.o.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, Pomocníci v kuchyni - 15000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Pomocné práce v hotelové kuchyni v horském středisku na Špičáku v Železné Rudě. Turnusové služby týden/týden. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: zodpovědnost a spolehlivost.
ISFIN s.r.o. - 2016-03-31 - Plzeňský kraj

Pomocný pracovník pneuservisu, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 3000 - 18000 CZK měsíčně

Náplň práce: pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol. Požadujeme: - fyzickou zdatnost, - časovou flexibilitu, - vyučení v oboru automechanik výhodou,
ContiTrade Services s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

pracovníci na úklid , Ostatní uklízeči a pomocníci - 65 - 85 CZK za hodinu

ISS Facility Services s.r.o. - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

pracovníci v terénním programu, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - 15500 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
Náplň práce: " vyhledávání cílové skupiny* ve vytipovaných oblastech a místech, " informace, poradenství a nabídka poskytnutí služby, " osobní
Středisko křesťanské pomoci Plzeň - 2016-05-20 - Plzeňský kraj

PRACOVNÍK/CE NA STUDENOU KUCHYNI, Pomocníci v kuchyni - 13000 - 15000 CZK měsíčně

MASO WEST s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Pracovník na golfovém hřišti, Ostatní uklízeči a pomocníci - 80 - 105 CZK za hodinu

Vladislav Karlík - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

prodavač/ka, Prodavači potravinářského zboží - 1000 - 10500 CZK měsíčně

Místo výkonu Štěnovice, vyučení a praxe v oboru, znalost práce na PC, práce na zkrácený úvazek 32,5 hod./týdně, potřeba zdravotního průkazu, příspěvek na dovolenou, stravování
Západočeské konzumní družstvo Plzeň - 2016-02-28 - Plzeňský kraj

prodavačka, Prodavači potravinářského zboží - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: prodejna ZEMAN maso - uzeniny, 1 místo - Benešova 1442, Stříbro,1 místo - Panenská 1999, 347 01 Tachov požadavky na uchazeče: zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
ZEMAN maso-uzeniny, a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Provozní pracovník se znalostí IT, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 17000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Náplň práce: - práce spojené s přípravou výroby a údržbou - činnost spojená se správou sítě (15 stanic, server, tiskárny,
EUROPAP, spol. s r.o. - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pracovní pohovory jen na pozvání na základě předem zaslaného životopisu: e-mail: miroslava.varbanovova (at) proceram.cz Společnost ProCeram, a.s. je předním dodavatelem keramických obkladů, dlažeb a sanitárního
ProCeram a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Strojní zámečník, Zámečníci strojů - 130 - 140 CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

##pracodawca## - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

technici pro přípravu a řízení realizace výstavních expozic, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 22000 - CZK měsíčně

ARTEO CZ, s.r.o. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Učitel /ka 2. stupně základní školy - učetel/ka angličtiny, Učitelé na 2. stupni základních škol - 21530 - CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
Místo výkonu práce: Tlučná Požadavky na uchazeče: - odborná kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících - aprobace anglický jazyk + cokoliv, neboť celý úvazek
Základní škola s mateřskou školou Tlučná - 2016-05-06 - Plzeňský kraj

Učitel/ka v mateřské školce, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 1643 - 2070 CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Mateřská škola Žilov, okres Plzeň - sever - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

uklízeč/ka, Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - 13500 - 15000 CZK měsíčně

SAXANA GROUP k.s. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO RESTAURACE pro nově otevřené KFC v Rozvadově, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 22000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
místo výkonu práce Rozvadov restaurace pro KFC. Pro společnost AmRest s. r. o. (provozovatel sítě rychlého občerstvení KFC a Burger King) hledáme kolegu na pozici Zástupce vedoucího restaurace
AmRest s.r.o. - 2016-04-27 - Plzeňský kraj

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

STAVGIPS, s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj