Práce Pomocný pracovník ve službách - dopravní obslužnost kontejnerů na textil, Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení Kraj Vysočina Diecézní charita Brno - nabídky práce

Pomocný pracovník ve službách - dopravní obslužnost kontejnerů na textil, Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Místo výkonu práce Jihlava, Žižkova 109. Dopravní obslužnost kontejnerů na textil - požadujeme řidičský průkaz skupiny B, ochota jezdit s dodávkou. 1.kontakt telefonicky, ing. Tesař, 736 238 119.

Minimální plat: 9900

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Diecézní charita Brno

Forma kontaktu: Ing. Petr Tesař

Job krátký popis:
Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

BRUSIČ KOVŮ, Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení - 125 - 150 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadovaná znalost práce na brusce průměru, brusce otvorů a brusce ploch (výhodou znalost nástrojářského broušení), praxe v oboru 2 roky. Mzda: 125 - 150 Kč/hod. Inf. p. Jurda, tel. 602 723 905,
JUNIS Třebíč s.r.o. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

DĚLNÍK/CE NA PEKÁRNĚ - Žďár nad Sázavou, Pekaři - 12500 - 14000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Požadujeme: - praxe v potravinářském oboru výhodou; - nejlépe vyučení v oboru pekař; - nutný zdravotní potravinářský průkaz; Nabízíme:
ENPEKA a.s. - 2016-03-14 - Kraj Vysočina

dispečer,( -ka ) mezinárodní kamionové dopravy, Dopravní dispečeři - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Náplň práce: plánování rozvozových tras kamionů, kontrola výkonu práce řidičů, řešení aktuálních problémů, zpracování odpovídající
ICOM transport a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Hlavní účetní, Řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu - 35000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti financí
Požadavky: •SŠ/VŠ ekonomického směru •praxe v oboru alespoň 3 roky •komplexní znalost podvojného účetnictví •perfektní znalost účetních
JIHLAVAN, a.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12100 - 15000 CZK měsíčně

- 1. kuchař/ka jednosměnný provoz, 2. kuchař/ka turnusové služby - prac. poměr do konce roku 2016 s možností prodloužení, Jiné výhody - hlavní jídlo v prac. době zdarma, zvláštní
Kemp pod dubovou skálou s.r.o. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

HUPRA, s.r.o. - 2016-04-21 - Kraj Vysočina

lektor/ka AJ, Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - 250 - CZK za hodinu

Lektoři jazyků
- jazyková zkouška či certifikát na úrovni C1 podmínkou - 250,- Kč za 60 minut výuky - výuka v ÚT a ČT od 14:00 do 16:00 hodin V případě zájmu poslat životopis e-mailem, do předmětu
Ing. et Bc. Lenka Štichauerová - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

nástrojař, Nástrojaři - 60 - 90 CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
- oprava forem a jejich optimalizace, údržba strojů a zařízení - vzdělání technického směru, aktivní přístup k práci, manuální
Extruindustrie CR s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

obchodní manažer/ka, Obchodní referenti - 25000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

NATE - nápojová technika a.s. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

OPERÁTOR/KA - Hodíškov, Manipulační dělníci ve výrobě - 17000 - 26000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Podmínkou přijetí uchazeče: - řidičský průkaz sk. B,T - praxe a oprávnění k řízení VZV do 5 tun - znalost práce na PC - ochota se učit novým věcem Výhodou: - praxe a oprávnění
Novidon s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ostraha prodejny, Pracovníci ostrahy, strážní - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Pharm Invest s.r.o. - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

Personalista specialista pro vzdělávání, Specialisté v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů
Do svého týmu hledáme personalistu/specialistu vzdělávání. Požadujeme min.SŠ vzdělání, komunikativní znalost angličtiny, práce
TEDOM a.s. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Pracovník/ce úklidu - prac. Jihlava, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 7000 - CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci
Pracoviště: DŮM ZDRAVÍ JIHLAVA, Vrchlického 2497/57, 586 01 Jihlava. Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním způsobem.
FORCORP Human Resources spol. s r.o. - 2016-05-05 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, PEČOVATEL/KA - Bystřice nad Pernštejnem, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - 13500 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
Náplň práce: - přímá práce s uživateli služby v jejich domácím prostředí - včetně vedení dokumentace Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem a okolí
Diecézní charita Brno - 2016-05-19 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK (-ICE) EXPEDICE - Vlachovice, Úředníci ve skladech - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Úředníci ve skladech

NTSUP s.r.o. - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

PROGRAMÁTOR (KA) DATABÁZÍ - Žďár n.S., Programátoři počítačových aplikací specialisté - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací

DEL a.s. - 2016-05-06 - Kraj Vysočina

provozní v hotelu, Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení

OC SKALKA s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Referent technické správy a podpory, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
Náplní práce je základní technická a IT podpora zaměstnancům firmy, řešení problémů při obvyklých základních IT problémech, pomoc při správních činnostech
Dům zdraví spol. s r.o. - 2016-03-20 - Kraj Vysočina

REGISTROVANÁ VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA, Všeobecné sestry s osvědčením - 19800 - 25600 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Požadujeme: platnou registraci, komunikativnost, pečlivost, ochotu, trpělivost, odolnost vůči stresu, bezúhonnost. Nabízíme: - hlavní pracovní poměr - zázemí velké organizace - smysluplná
Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích - 2016-05-02 - Kraj Vysočina

řidič dodávky, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Vesper Transport s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

řidič MKD, Řidiči tahačů - 25000 - CZK měsíčně

ENVIREX HOLDING, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - 15500 CZK měsíčně

Jaroslav Berka - JAVAB - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Outulný VHS spol. s r.o. - 2016-03-03 - Kraj Vysočina

servírka - číšník, Číšníci a servírky - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracoviště Telč - AMIGO cafe restaurant bar. Náplň práce - obsluha hostů, inkasování plateb, vyřizování objednávek zboží, příjem zboží. Praxe není nutná (zaučíme),
Michal Kolman - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

stavební dělník, Dělníci v oblasti výstavby budov - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

M - SILNICE a.s. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

TECHNOLOG, Strojírenští technici technologové, normovači - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 131. Chcete pracovat jako TECHNOLOG? Máte SŠ v oboru strojírenství? Vaše znalosti CAD/CAM a MS Office jsou na výborné úrovni? Pak nás
MODYNAS, s.r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

Validační technik, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 30000 - 40000 CZK měsíčně

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)
Požadavky: SŠ/VŠ technického směru, velmi dobrá znalost AJ, znalost NJ výhodou, praxe ve výrobním závodě (zkušenosti s problematikou validací a FDA/ISO
GAMA GROUP a.s. - 2016-03-23 - Kraj Vysočina

ZÁMEČNÍK STROJNÍ, Zámečníci strojů - 16000 - 18000 CZK měsíčně

3 P, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

TERMGAS s.r.o. - 2016-02-24 - Kraj Vysočina

ZEDNÍK, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 90 - CZK za hodinu

Štefan Poláček - 2016-06-09 - Kraj Vysočina