Práce Pracovnice výdejny obědů, Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla Kraj Vysočina GAMA GROUP a.s. - nabídky práce

Pracovnice výdejny obědů, Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla

- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení; - příspěvek na stravování; - příspěvek na penzijní připojištění; - dovolená navíc, motivační bonusy. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis, motivační dopis na email: forchtsamova.jim (at) gama.cz.

Minimální plat: 12500

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: GAMA GROUP a.s.

Forma kontaktu: Daniela Forchtsamová

Job krátký popis:
Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Dělníci, Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - 10000 - 30000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci údržby budov

Václav Kortan - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

lékař, -ka , Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) - 23460 - 43310 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
odborná způsobilost v oboru všeobecné lékařství, specializovaná způsobilost výhodou, nabízíme podporu celoživotního vzdělávání,odpovídající
Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

lektor/ka AJ, Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - 250 - CZK za hodinu

Lektoři jazyků
- jazyková zkouška či certifikát na úrovni C1 podmínkou - 250,- Kč za 60 minut výuky - výuka v ÚT a ČT od 14:00 do 16:00 hodin V případě zájmu poslat životopis e-mailem, do předmětu
Ing. et Bc. Lenka Štichauerová - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Manipulační dělník, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 14500 - 19000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: obsluha manipulačních paletových vozíků, manipulace s polotovary a materiálem, nakládka hotových výrobků. Požadujeme: SOU, vlastní průkaz obsluhy motorových
I P C plast spol. s r. o. - 2016-03-31 - Kraj Vysočina

Manipulant práškové lakovny, Manipulační dělníci ve výrobě - 14800 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Hledáte práci na Vysočině? Rádi byste pracovali v zavedené výrobní společnosti s moderními technologiemi? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Do práškové lakovny
CONTEG, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

OBSLUHA VE VÝROBĚ - RUČNÍ PRÁCE, Montážní dělníci výrobků z kartonu a papíru - 65 - CZK za hodinu

Montážní dělníci jinde neuvedení
Úkoly: - provádí ruční práce při výrobě kartonáže - obsluha jednodušších kartonážních strojů Požadavky: - základní + praktická škola - manuální
Model Obaly a.s. - 2016-05-02 - Kraj Vysočina

Operátor výroby, Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - 67 - 77 CZK za hodinu

MONITA s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

opravář zem. strojů, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 17000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Náplň práce: opravy, servis a údržba zemědělských strojů, montáž a zavádění nových strojů do provozu, spolupráce při výrobě
MANATECH CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ostraha prodejny, Pracovníci ostrahy, strážní - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Pharm Invest s.r.o. - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

Personalista/tka se zaměřením na marketing - Žďár nad Sázavou, Specialisté v oblasti personálního řízení - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti personální
Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA engineering Group se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice. Našim
NEA engineering s.r.o. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

PLASTIKÁŘ 2 SMĚNY, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 53. Náplní práce je obsluha vstřikovacího lisu. Požadujeme manuální zručnost a chuť
TESLA Jihlava, s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Policista / policistka, Vrchní referenti Policie ČR - 16960 - CZK měsíčně

Policisté
Místo výkonu práce Jihlava, Vrchlického 46. Krajské ředitelství policie kraje Vysočina nabízí volná služební místa policistů/policistek se zařazením v pořádkové,
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

Pracovník provozu , Pokladníci v prodejnách - 92 - CZK za hodinu

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

Kaufland Česká republika v.o.s. - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

PRODAVAČ/KA, Prodavači potravinářského zboží - 14100 - CZK měsíčně

Požadujeme praxi v oboru,komunikativnost,flexibilitu a pozitivní přístup k zákazníkúm. Odměna 4 000,-pokud nejste za kalendářní rok v prac.neschopnosti,příspěvek na penzijní připojištění
ZIMBO CZECHIA s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

RECEPČNÍ - Žďár nad Sázavou, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 11000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Požadujeme: - znalost jednoho cizího jazyka (plynule AJ nebo NJ); - příjemné vystupování; - ochota, komunikativnost; - flexibilita, znalost práce na PC. V případě zájmu volejte na tel. číslo:
HOTEL na Vysočině JEHLA s.r.o. - 2016-03-10 - Kraj Vysočina

řidič dodávky, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Vesper Transport s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Řidič nákladní automobilů a tahačů pro mezinárodní dopravu - Škrdlovice, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Řidičské oprávnění sk. C+E, praxe v oboru, možnost nástupu ihned. Rozšiřování autoparku o nová vozidla. - zvláštní prémie, diety;
KUČERA Cargo, s.r.o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

ŘIDIČI NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 18000 - 35000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Jihlava, Na Hranici 6. Náplň práce: - Svoz a rozvoz dřeva - Svoz pilin, štěpky a dřevního odpadu - Vývoz výrobků (Flotila:
SILVA CZ, s.r.o. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

samostatný vývojový konstruktér, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 20000 - CZK měsíčně

Strojní inženýři
- znalost SolidWorks, analytické myšlení, tvůrčí přístup, dobré teoretické základy v pevnostním dimenzování, preciznost, pečlivost, maximální pracovní nasazení,
MV Technik, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

seřizovač CNC strojů, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

CAP CENTRAL s.r.o. - 2016-03-19 - Kraj Vysočina

skladník,-ce, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - CZK měsíčně

praxe s VZV- manipulace, praxe v oboru vítána, pečlivost, pracovitost, náborový příspěvek pro nové zaměstnance 10 000,-Kč, výrobní a docházkový bonus, stravenky ve výši
BJS Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

SKLADNÍK - Karlov -Velké Meziříčí, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 20000 - 25000 CZK měsíčně

VASTA stavebniny, a.s. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

SKLADNÍK OLEJŮ, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 20000 CZK měsíčně

AMT Hrotovice, spol. s r.o. - 2016-03-11 - Kraj Vysočina

Sociální pracovník/ce , Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Místo výkonu práce: Chlumova 3, Jihlava. Požadujeme: - vzdělání v oboru dle platné právní normy (vzdělání v oboru sociální
Centrum pro rodinu Vysočina, z.s. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 9900 - 10200 CZK měsíčně

- bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, praxe a certifikát strážného výhodou - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení - v případě zkráceného prac. úvazku
RASYGUARD SECURITY, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ÚDRŽBÁŘ, Provozní zámečníci, údržbáři - 4800 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Autoslužby.cz s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Výrobní dělnice / dělník, Obsluha strojů a zařízení pro farmaceutickou výrobu - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu
• Náplň práce: Provádí různé pracovní operace související s výrobou, montáží a balením lékařských
ARROW International CR, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ZÁMEČNÍK (SVÁŘEČ - MONTÉR), Nástrojaři a příbuzní pracovníci - 16000 - 20000 CZK měsíčně

ZÁMEČNÍK (SVÁŘEČ - MONTÉŘ) Hlavní pracovní poměr nebo Dohoda o provedení práce/Dohoda o pracovní činnosti. Vhodné i pro absolventy.
ZMS s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Zdravotní sestra, Všeobecné sestry s osvědčením - 24000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Domov pro seniory Jihlava - Lesnov, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Kraj Vysočina