Práce PRACOVNÍCI PRO VÝROBU A MONTÁŽ SAUN A WELLNESS, Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a příbuzní pracovníci Olomoucký kraj Jan Tlamka - nabídky práce

PRACOVNÍCI PRO VÝROBU A MONTÁŽ SAUN A WELLNESS, Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a příbuzní pracovníci

Nástup dle dohody. Požadavky: samostatnost. manuální zručnost. Praxe v oboru není nutná, možnost zaučení. ŘP sk. B výhodou. Náplň práce: vlastní výroba ve stolárně a následná montáž u zákazníka v rámci celé ČR, případně SR. Výhody: příspěvek na dopravu do zaměstnání. PD: pružná, Po-Pá. Osobní kontakt POUZE po tel. domluvě pan Tlamka, tel.: 608 764 401, e-mail: info (at) sauny-tlamka.cz

Minimální plat: 12100

Maximální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Jan Tlamka

Forma kontaktu: Tlamka

Job krátký popis:
Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Země: Česká republika

Kraj: Olomoucký kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK CALL CENTRA, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
NÁPLŇ PRÁCE: zpracování agendy call centra, evidence a práce s poštou, telefonická komunikace a jednání s klienty, vyplňování statistik,
VITACREDIT s.r.o. - 2016-03-11 - Olomoucký kraj

BRAŠNÁŘ/KA, ŠIČ/KA, Výrobci a opraváři kožené galanterie (kromě sedlářů) - 14500 - CZK měsíčně

Obuvníci a pracovníci v příbuzných oborech
Osobní kontakt po tel. domluvě paní Wiesinger tel.: 582 314 264 (Po-Pa 7:00-13:30 hod.) nebo email h.wiesinger (at) gala.cz. Hledáme pracovníky na šití na průmyslových rovných šicích strojích.
GALA a.s. - 2016-09-10 - Olomoucký kraj

ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY, Číšníci a servírky - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Nástup dohodou. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Hámor, tel.: 608 712 909. Požadavky: zdravotní průkaz, praxe v oboru, samostatnost. PD: Po-Ne 9:00-23:00 hod. (stř. krátký/dlouhý týden). Doba
Jaroslav Hámor - 2016-06-14 - Olomoucký kraj

Elektromechanik, elektromontér, Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení - 100 - CZK za hodinu

Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení
Kontakt je možný osobně vždy v pondělí od 7:00 - 8:00 hod. na adrese Dolní novosadská č.p. 58/72, Olomouc, telefonicky v pracovní dny od 7:00 - 15:30 hod. nebo mailem.
HEINZ - ELEKTRO s.r.o. - 2016-09-10 - Olomoucký kraj

KREATIVNÍ GRAFICI, ADMINISTRATIVA, Grafici a výtvarníci v multimédiích - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Grafici a výtvarníci v multimédiích
Nástup IHNED.Jednosměrný provoz, plný pracovní úvazek nebo poloviční,mzda při plném úvazku 10.000-15.000,provozovna: NEJ Šicí stroje - ONESOFT s.r.o., Plumlovská 50, Prostějov,min.
ONESOFT s. r. o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Krupiér, Krupiéři - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Bookmakeři, krupiéři a pracovníci v příbuzných oborech

Stephen Peter Smyrk - 2016-06-22 - Olomoucký kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12100 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

RIBBE, s.r.o. - 2016-03-24 - Olomoucký kraj

Marketingový/á specialistaka se znalostí slovenštiny, Specialisté v oblasti marketingu - 22000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Pracoviště: Velkomoravská č.p. 479/19, Olomouc. Chcete pracovat v oblasti online marketingu se zaměřením na SEO? Je slovenština Váš mateřský jazyk? Máte zkušenosti s návrhem strategií pro efektivní
BRASTY GROUP s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Obsluha čerpací stanice, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 16000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Pož.: vzděl. min. vyučen, komunikativnost. Jedná se o dvousměnný provoz - ranní a noční směny od 7:00 - 19:00 a od 19:00 - 7:00 hod. (vždy čtyři dny práce a následně čtyři dny volna). Nástup
Erik Kunze - 2016-08-17 - Olomoucký kraj

Obsluha dřevařských strojů a zařízení - strojník/ce, Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva
Zaměstnavatel nabízí: příspěvky na stravování; motivační bonusový program Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu
BIOMAC s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Oční optik - optometrista, Optometristé - 18000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti optiky a optometrie

COLOR - OPTIK spol. s r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Pomocný stavení dělník, Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení - 10900 - CZK měsíčně

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci jinde neuvedení

FOODSTAR, s . r. o. - 2016-02-24 - Olomoucký kraj

Pracovník/ce v sociálních službách - přímá obslužná péče, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 11060 - 16160 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Jedná se o zástup za dlouhodobou nemoc - doba zaměstnání se může měnit. Požadujeme: - vzdělání dle § 110 zák. 108/2006 Sb. o sociálních
Domov Na zámečku Rokytnice, příspěvková organizace - 2016-08-02 - Olomoucký kraj

Pracovník textilní a oděvní výroby - třídička, Pomocní dělníci ve výrobě - 10900 - 12600 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracoviště: Matěje z Janova č.p. 264/21, Olomouc. Třídička - vzděl. ZŠ, nutný dobrý zdrav. stav. Prac. doba: Po - pá 7:00 - 15:30 hod , SO 7:00 - 13:30 hod.), trestní bezúhonnost, řidičský průkaz
EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.) - 2016-03-24 - Olomoucký kraj

Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - MOHELNICE, Prodavači potravinářského zboží - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě MOHELNICE. Pracovní náplň • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace se zbožím,
PMU CZ, a.s. - 2016-06-14 - Olomoucký kraj

Prodavač/ka - pokladní, Prodavači v prodejnách - 5025 - CZK měsíčně

Do naší prodejny přijmeme zaměstnance na pozici pokladní - prodavač/ka. Náplň práce: - aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání
JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh - 2016-08-10 - Olomoucký kraj

REFERENT/REFERENTKA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK, Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - 17870 - 26870 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Vznik pracovního poměru úředníka je podmíněn splněním předpokladů dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních
Statutární město Prostějov - 2016-03-09 - Olomoucký kraj

Regionální zástupce/kyně pro webový portál, Obchodní zástupci - 13600 - 21000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Zaměstnavatele kontaktujte emailem. požadujeme minimálně středoškolské vzdělání,dobrou znaost práce na PC,řidičský průkaz skupiny B,komunikační a organizační schopnosti,schopnost týmové
Libuše Pekárková - 2016-04-12 - Olomoucký kraj

Řidič VZV, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 12000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Kontakt je možný osobně na adrese Ondrášov č.p. 36 od 8:00 - 15:00 hod., telefonicky od 8:00 - 16:00 hod. nebo mailem. Nástup možný ihned. Požadavky: dobrá pracovní a docházková morálka,
ONDRÁŠOVKA a.s. - 2016-07-28 - Olomoucký kraj

Rýsovač/ka, Ostatní pracovníci příbuzní nástrojařům - 19000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Nástup možný IHNED. Zaměstnavatel požaduje: vyučení ve strojírenském oboru, praxi - výhoda, výbornou znalost čtení výkresové dokumentace,
PSP Speciální strojírna a.s. - 2016-05-12 - Olomoucký kraj

Skladník - zásobovač, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Požadavky: vzděl. min. vyučen, trestní bezúhonnost, samostatnost, flexibilita. Nástup možný ihned. Pracoviště: Uničovská č.p. 132/19, Litovel. Osobní kontakt je možný v pracovní dny od 8:00
Litovelská stavební spol. s r.o. - 2016-04-12 - Olomoucký kraj

SKLADOVÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE , Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 12100 - 12100 CZK měsíčně

Osobní kontakt po tel. domluvě paní Hornová Jana, tel.: 739 000 426 (volat POUZE v době 8:00-12:00 hod.), popř. emailový kontakt personalnipv (at) hopi.cz. Náplň práce: ruční manipulace (paletový
HOPI s.r.o. - 2016-05-15 - Olomoucký kraj

Specialista bezpečnosti práce a ochrany zdraví a požární ochrany (BOZP a PO), Inženýři bezpečnosti práce a ochrany zdraví - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Pozice: Technik BOZP a PO Pracoviště: ČR - kancelář Olomouc. Směnnost: pružná pracovní doba. Pracovní úvazek: plný. Mzda: 20.000,- Kč + osobní ohodnocení.
FORCORP Human Resources spol. s r.o. - 2016-02-19 - Olomoucký kraj

Strojník, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 16000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Požadujeme: SŠ vzdělání (ideálně technického směru – strojírenský obor) Znalost práce na PC Znalost informačního systému MS Dynamics
METAL TRADE COMAX, a.s. - 2016-08-17 - Olomoucký kraj

Tavič kovů (provoz Uničov), Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači) - 18000 - 24000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Náplň práce: - vsázení vsázkových materiálů a přísad do všech druhů tavících pecí - tavení oceli na odlitky a litiny v elektrických obloukových pecích,
UNEX a.s. - 2016-08-02 - Olomoucký kraj

ÚDRŽBÁŘI, PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI, Provozní elektromechanici - 13000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Požadavky: ŘP sk. B, oprávnění ke svařování, platné osvědčení pro samostatnou činnost na elektr. zařízeních, samostatnost, zodpovědnost, zručnost. PD: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Kontakt
VÍT SPÁČIL - prádelny a čistírny, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

UKLÍZEČ/KA, Ostatní uklízeči a pomocníci - 10000 - CZK měsíčně

Nástup ihned. Kontakt pan Fedor tel.: 608 744 487. Popis činnosti: úklid nebytových (kancelářských) prostor, mytí oken. PD: 8:00-16:30 hod. Pracoviště: Průmyslová
FEDOR Auto s.r.o. - 2016-08-17 - Olomoucký kraj

Uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 9000 - CZK měsíčně

Přijmeme uklízečku na zkrácený pracovní úvazek. Místo výkonu práce: Mohelnice (okres Šumperk). Jedná se o úklid kanceláří
HROCH COMPANY s.r.o. - 2016-03-18 - Olomoucký kraj

Uklízeč/ka, Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - 80 - CZK za hodinu

Vhodné i pro OZP. Zkrácený pracovní úvazek - 20 hod/týd. Úklid na dílně, fyzicky namáhavější práce, vyučení výhodou.
Ing. Jiří Sohr, MBA - 2016-02-15 - Olomoucký kraj