Práce Pracovníci v potravinářském provozu, Pomocní pracovníci v živočišné výrobě Jihomoravský kraj BOMASO, a.s. - nabídky práce

Pracovníci v potravinářském provozu, Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

Kontakt telefonicky nebo e-mailem Požadavky: fyzická zdatnost, vhodné pro muže, fyzicky náročnější práce

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: BOMASO, a.s.

Forma kontaktu: M. ALVAREZ

Job krátký popis: Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Asistenti pedagogů - 6500 - CZK měsíčně

Asistenti pedagogů
asistent pedagoga k mentálně středně postižené dítě, vzdělání v oboru speciální pedagogika nebo zkušenosti se zdrav. postiženými dětmi výhodou, doprava vlastní, prof. životopis
Mateřská škola Hodonice, okr. Znojmo, příspěvková organizace - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Asistentka finančního oddělení, Všeobecní administrativní pracovníci - 17000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
První kontakt emailem. Náplň práce: - banka - příprava plateb a účtování - zpracování zápočtů, atd. - zajištění běžného chodu kanceláře - zpracování
Čokoládovny Fikar, s.r.o. - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

Automechanik osobních automobilů, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 16000 - 35000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Chára Sport, a.s. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Víno Rakvice s.r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9200 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

ALVIK, družstvo - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Dělník ve výrobě, Pomocní dělníci ve výrobě - 14300 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Práce na lince při zpracování a balení drůbežího masa a výrobků, vlhké a chladné prostředí cca 8 st.. Požadujeme zodpovědnost, pracovitost, ochotu pracovat na 2 směny, občas i v sobotu
Vodňanská drůbež, a.s. - 2016-03-05 - Jihomoravský kraj

Dělník výroby pečiva (obsluha strojů a zařízení), Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
Přijmeme dělníky/dělnice, možno i s ubytováním! Práce v pekárenství, zkušenosti na výrobní lince vhodné. Nabízíme nástup
PERSONAL CONSULTING s.r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Vývojáři softwaru - 40000 - CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ Nutné nejméně bakalářské vzdělání. Nutná znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Jedná se o zaměstnání
NetSuite Czech Republic s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Tomáš Šmíd - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Metalograf, Důlní a hutní inženýři přístrojů, strojů a zařízení a specialisté v příbuzných oborech - 23000 - CZK měsíčně

Důlní a hutní inženýři a specialisté v příbuzných oborech
Požadujeme: - SŠ v oboru strojírenství nebo metalurgie - praxi 2 roky na obdobné pozici ve výrobní firmě - znalost práce na PC, znalost AJ výhodou -
ZETOR KOVÁRNA, s.r.o. - 2016-04-18 - Jihomoravský kraj

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 9900 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení

YP STAVEBNÍ CZ s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Obráběč kovů, Mechanici a opraváři obráběcích strojů - 18000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

NOVASERVIS spol. s r.o. - 2016-02-19 - Jihomoravský kraj

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 16000 - CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic

D & D company, s.r.o. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

Pomocná operátorka/kontrolorka kvality, Operátoři velínů montážních linek - 100 - CZK za hodinu

Operátoři velínů a zařízení jinde neuvedení
Světový lídr v oboru tepelného zpracování kovů, hledá pro svůj závod v Brně-Slatině pozici: Pomocná operátorka/kontrolorka kvality (práce
Bodycote HT s.r.o. - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, Pomocníci v kuchyni - 60 - CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni
1.8.2016 - pomocné práce v kuchyni, mytí nádobí a drobné kuchařské práce. Základní vzdělání. Kontakt: tel. 515 531 888 (po 10 hodině) nebo email: provozni (at) napekarne.eu
BARBATEROS s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě - 10000 - 14000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

DORAPO s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Pomocný dělník / dělnice ve výrobě VZT potrubí, Pomocní dělníci ve výrobě - 13500 - 16500 CZK měsíčně

Popis práce: očista hotových výrobků, tmelení, řezání lišt, upevnění lišt na výrobky, vrtání, nakládka. Kontaktní osoba: Boubín Jan Ing., tel.: 545 229 480,
Moravská vzduchotechnika, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Pracovník ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Přijmeme pracovníky ostrahy na objekty v Brně a Modřicích. Jedná se o průmyslové objekty i obchodní domy, mzdové rozpětí 65-80 kč/hod. dle objektu. Požadujeme čistý RT, osvědčení
ASG guard s.r.o. - 2016-03-08 - Jihomoravský kraj

Prodavač/ka - pokladní, Pokladníci v prodejnách - 9075 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
První kontakt e-mailem: lzedova (at) rosamarket.cz Pracovní poměr na dobu určitou - 1/2 roku, možnost prodloužení. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, alespoň základní znalost práce
ROSA market s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

prodavač/ka, Provozovatelé maloobchodních a velkoobchodních prodejen - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Provozovatelé maloobchodních prodejen

UNITED BAKERIES a.s. - 2016-04-21 - Jihomoravský kraj

Prodavač rozlévaného vína na stánku vinice ŠObes, Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení) - 10500 - CZK měsíčně

Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení)
prodej rozlévaného vína v rámci ochutnávky na vinici Šobés, střídavá PD - zkrácený úvazek, pouze na 1 měsíc, vhodné
Znovín Znojmo, a.s. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 12100 - 25000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti: Praxe jako prodavačka textilu nebo spodního prádla. Základní práce na PC. Poznámka k volnému místu: Prodej spodního prádla. Pracovní doba PO-
Emanuel Lang - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Recepční, vrátný POUZE PRO OZP, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 11000 - 12500 CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Poznámka k volnému místu: Turnusové 12ti hodinové směny - denní, noční - krátký a dlouhý týden. Místo je vyhrazeno pouze pro osobu se zdravotním postižením
Brněnská Drutěva, výrobní družstvo - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Řidič motorového vozíku (skladník)+řidič, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Hledáme kolegu do skladu, - oprávnění na VZV není nutný - zajistíme. Nutný řidičský průkaz skupiny B, zajímavá různorodá práce - dynamický kolektiv - nadprůměrné
Joppa Logistics s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Specialist/ka zpracování zákaznických objednávek, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 17000 - CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Požadované dovednosti Pro-zákaznický, pečlivý a důsledný přístup Komunikativnost, zodpovědnost a samostatnost Min. SŠ vzdělání Komunikativní
BGA group, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Stavbyvedoucí, Hlavní stavbyvedoucí - 30000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
Náplň práce: -Organizace řízení a realizace staveb -Koordinace a kontrola prováděných stavebních prací -Dohled nad kvalitou, technickým
PTD CZ, s.r.o. - 2016-02-24 - Jihomoravský kraj

stolař, truhlář, podlahář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Pracoviště: Nerudova 246/23, 697 01 Kyjov. Samostatnost, zručnost, práce s podlahovinami, příprava podkladů, montáž dveří a zárubní, není překážkou.
Dagmar Bajnárová - 2016-04-22 - Jihomoravský kraj

strážný/ná POUZE PRO OZP, Pracovníci ostrahy, strážní - 5600 - CZK měsíčně

POUZE PRO OZP Kontaktní adresa: Po-Pá 7.00 - 15.00 hodin, Wurmova 3, Brno Kontaktní osoba: Krejčí Radomír tel.: 543 249 303, pozice je vhodná pro OZP nebo ČID Zkrácený pracovní úvazek:
PPH spol. s r.o. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

Učitel/ka odborných předmětů stavo na střední školu, Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - 21070 - CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
Hledáme učitele(-ku) odborných předmětů stavo na střední školu. Kvalifikační předpoklady podle z. 563/2006 Sb. o pedagogických pracovnících, magisterské VŠ studium+ studium pedagogiky, autocad
Střední škola polytechnická, Brno, Jílová, příspěvková organizace - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj