Práce PRACOVNÍK/CE MYČKY AUTOMOBILŮ, Pracovníci pro ruční mytí vozidel Jihočeský kraj Myčka Mladé spol. s r.o. - nabídky práce

PRACOVNÍK/CE MYČKY AUTOMOBILŮ, Pracovníci pro ruční mytí vozidel

Místo výkonu práce: Novohradská č.p. 830/46, České Budějovice ŘP. sk. B, trestní bezúhonnost, fyzická zdatnost, praxe výhodou. Náplň práce: suché a mokré mytí automobilů (práce ve vlhkém a chladném prostředí).

Minimální plat: 10500

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Myčka Mladé spol. s r.o.

Forma kontaktu: Daniel Motz

Job krátký popis: Pracovníci pro mytí vozidel

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/pracovnice, Všeobecní administrativní pracovníci - 10000 - 13000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Administrativní pracovník/pracovnice - vzdělání středoškolské, možno i absolvent, vhodné i pro rodiče na MD nebo RP. Místo výkonu práce: Linecká 376, 382 41 Kaplice. Požadavky:
ps-ECO spol. s r.o. - 2016-05-19 - Jihočeský kraj

ASISTENT/KA PRODEJE V PAPÍRNICTVÍ McPen, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Náplň práce: obsluha zákazníků, práce s pokladnou, doplňování sortimentu, na dobu určitou s možností prodloužení Požadujeme: praxe v oboru, spolehlivost, odpovědnost, schopnost navazovat
VersaCo s.r.o. - 2016-03-23 - Jihočeský kraj

Bezpečnostní pracovník/ce - České Budějovice, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 16000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Náplň práce: • Ochrana a ostraha majetku klienta • Obsluha kamerového systému • Pochůzková činnost a kontrola bezpečnosti v rámci
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

CAD ENGINEER NX, Stavební technici projektanti, konstruktéři - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Stavební technici
CAD ENGINEER NX - vzdělání ÚSV. Pracoviště Velešín. Konstrukce v 3D programu NX, VNIGRAPHICS, práce se SW NX, práce s MS OFFICE, řidičský průkaz sk. B. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek
BEKO Engineering, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

číšník-servírka, Číšníci a servírky - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

GASTRO & CARS s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Vít Havlíček - 2016-05-13 - Jihočeský kraj

Číšník, servírka - Dohoda o provedení práce, Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Číšník, servírka - vzdělání základní s praxí v oboru nebo vyučení (jakýkoliv obor). Možno absolvent. Pracoviště Lipno nad Vltavou 91 /Pizzeria Milano/. Podmínkou je základní
FIGI s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

cukrář/ka, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 14000 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

SALE - PRAHA s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

elektromontér, Montéři a opraváři elektrických vedení - 18000 - CZK měsíčně

Montéři a opraváři elektrických vedení
vyučení nebo SŠ vzdělání v oboru elektro; praxe v oboru výhodou (není nutná); ŘP skup. B; vyhláška 50/1978 Sb, § 6; na dobu neurčitou, pracovní doba 7:00-15:30 hod. NUTNO SI PŘEDEM TELEFONICKY
Fiera a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Expedient s VZV, Úředníci ve skladech - 100 - 106 CZK za hodinu

Úředníci ve skladech
Rádi byste získali práci v zavedené české společnosti? Baví Vás práce ve skladu? Pak právě pro Vás máme pozici Expedienta, který bude mít na starosti práce
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

Fakturant/ fakturantka, Fakturanti - 8000 - 10000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Jedná se o 1 chráněné pracovní místo - fakturantka - pouze pro uchazeče o zaměstnání se zdravotním postižením ( I, II. nebo III.stupněm invalidity) mzda: od 8000,-Kč /měs.+ 13.a14.
PRAVO s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

STINGO s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10000 - 18000 CZK měsíčně

vyučení v oboru; praxe v oboru podmínkou; na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba turnusová 10:00-22:00 hod. - drouhý, krátký týden - možnost úpravy
Radka Hudská - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍ REFERENT, Obchodní referenti - 15000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Pro rozšíření našeho týmu hledáme posilu na pozici obchodní referent. Vaším hlavním úkolem bude příprava a kontrola zboží, expedice balíků, práce ve skladu, rozvoz
VŠE PRO TISK s.r.o. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

OPTIK, Odborní pracovníci v oblasti oční optiky - 17000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti oční optiky
Hledáme vhodného kandidáta do nově otevírané provozovny VAŠE OPTIKA v ČB. Požadujeme: odbornost (podmínkou), komunikační dovednosti, zodpovědnost. Nabízíme: mzdu od 17000 Kč + motivační
Optik House, s.r.o. - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

POKLADNÍ, Pokladníci v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

Global Stores, a.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 15000 - CZK měsíčně

Nabízíme: 15000,- Kč + motivační odměna turnusové služby - každý druhý víkend v práci firemní benefity Požadujeme: Spolehlivost, pracovitost
HotCZ s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

Pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 12000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Pomocná síla do kuchyně - vzdělání základní i vyšší, praxe výhodou. Pracoviště Horní Planá, Hotel Na Pláži. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný,
Ing. Pavel Novák - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pomocná síla - úklid, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 10000 - CZK měsíčně

Petr Kabrna - 2016-03-03 - Jihočeský kraj

Pomocná síla v kuchyni, Pomocníci v kuchyni - 12000 - CZK měsíčně

Sodexo s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Pomocný dělník ve výrobě, Pomocní dělníci ve výrobě - 10900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pomocný dělník ve výrobě - vzdělání základní. Výroba ostatních pryžových výrobků. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu určitou 1 rok, prac. úvazek plný,
Astenal service s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ŘEZNÍK, Řezníci a uzenáři - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech

MASO UZENINY PÍSEK, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 11000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

KALAS Sportswear, s.r.o. - 2016-04-22 - Jihočeský kraj

stavební inženýr, Ostatní stavební inženýři - 28000 - CZK měsíčně

Stavební inženýři

Atelier M.A.A.T., s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

STAVEBNÍ TECHNIK - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, Stavební technici - 14000 - CZK měsíčně

Náplň práce: administrativní práce, návrhy interiérů - zpracování 3D projektů, zpracování cenových nabídek na nábytek a dělící příčky,
OFFICITY s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

všeobecná sestra - s registrací, Ostatní všeobecné sestry se specializací - 15000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ošetřovatelství
POŽADAVKY: všeobecná zdravotní sestra s registrací jednosměnný provoz, práce v terénu praxe v přímé péči u lůžka, ŘP B VÝHODY: příspěvek na stravování
Domácí péče ČČK - obecně prospěšná společnost - 2016-04-22 - Jihočeský kraj

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PEKAŘE, Pekaři - 12000 - 15000 CZK měsíčně

POLANSKÝCH, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

zootechnik, Zootechnici - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Technici v oblasti zemědělství a rybářství

Zemědělské družstvo Dolní Hořice - 2016-02-15 - Jihočeský kraj