Práce pracovník/ce obchodu, Prodavači ostatního zboží v prodejnách Karlovarský kraj ERGOTEP, družstvo invalidů - nabídky práce

pracovník/ce obchodu, Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Pracoviště: Tescoma v OC Varyáda Karlovy Vary. Práce na zkrácený úvazek 6 hodin, ranní a odpolední směna, práce SO/NE. Požadavky: pracovní místo vhodné pro OZP, vyučení v oboru prodavač/ka nebo praxe v prodeji, uživatelská znalost práce na PC, příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, poctivost. Pracovní náplň: zajištění provozu prodejny, aktivní prodej zboží, obsluha zákazníků a pokladny, doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny. Nabízíme: příjemné prostředí v moderně vybavené prodejně Tescoma kuchyňské náčiní v OC Varyáda, vzdělávání zaměstnanců, odměny z tržeb, sleva na zboží Tescoma. Zaměstnanecké výhody: sleva na zboží Tescoma, odměny z tržeb Kontakt: telefonicky po - pá 6.00 - 14.30 hod., e-mailem.

Minimální plat: 10560

Hodin týdně: 30

Jméno zaměstnavatele: ERGOTEP, družstvo invalidů

Forma kontaktu: Mgr. Klára Hegerová

Job krátký popis: Prodavači v prodejnách

Země: Česká republika

Kraj: Karlovarský kraj

Druh pracovního poměru: Částečný úvazek

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka prodeje, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Skandinávská 2, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Nástup možný dle dohody. Pracovní úvazek 37,5
Petainer Czech Holdings s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

ASISTENT/KA PRODEJE, Prodavači v prodejnách - 18000 - CZK měsíčně

Pro naši prodejnu Sportsdirect.com v Karlových Varech hledáme asistenty prodeje na HPP. Hledáme flexibilní dynamické a sebevědomé prodejce, kteří umí zajistit skvělý zákaznický
Sportsdirect.com Czech Republic s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

automechanik, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 15000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Kontakt: POUZE e-mailem: zamestnani (at) autoeder.cz Náplň práce: - Oprava a servis osobních vozidel Toyota nebo Volvo - dodržování technologie pracovních postupů - péče o servisní nářadí
Auto Eder s.r.o. - 2016-08-17 - Karlovarský kraj

Čištění keramických oušek, Ostatní řemeslní pracovníci v keramice - 9900 - CZK měsíčně

Keramici a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce (dle domluvy). Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 9.900,- Kč (úkolová mzda). Vhodné i pro osoby se zdravotním
HCM Marienbad s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

dělník v pekařské výrobě, Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek - 10000 - 13000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Místo výkonu práce: Chodov 357 35, Karlovarská 1073. Požadavky: vyučen v oboru kuchař nebo pekař, nebo základní vzdělání a 5 let praxe v oboru.
PEKOSA Chodov s.r.o. - 2016-02-26 - Karlovarský kraj

DORUČOVATEL/KA LISTOVNÍCH POŠTOVNÍCH ZÁSILEK - MOTORIZOVANÝ/Á, Doručovatelé listovních poštovních zásilek - 12250 - 16910 CZK měsíčně

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
Pracovní náplň: Příprava zásilek na doručení, motorizované doručování zásilek v K.Varech a okolí, vyúčtování
ČESKÁ POŠTA s.p. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

KADEŘNÍK/CE, Kadeřníci - 5000 - CZK měsíčně

Kadeřníci

AAExklusive s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Montážní dělník/ce ve stavební výrobě, Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb) - 12000 - 24000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce: okres Cheb + montáže v ČR. Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2015) - poté možné prodloužení. Vhodné i pro
JKR group s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Obchodní referenti - 11500 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Pracoviště: I.P.Pavlova 2001/11, Karlovy Vary (hotel Thermal). Min. ŘP skup. B, znalost RJ a AJ, práce s PC (Word, Excel), činnost se týká obchodního provozu zastoupení nadnárodní společnosti pro půjčovnu
MOTIVE s.r.o. - 2016-03-03 - Karlovarský kraj

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - MANAŽER, Obchodní zástupci - 12000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci

Tinowa Group s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Ostatní uklízeči a pomocníci - 60 - CZK za hodinu

Hledáme uklízeče/ku pro kanceláře v K. Varech - Dvorech. Denní úklid v rozsahu cca 2 hod + 2x v týdnu úklid v rozsahu cca 4 hod. Životopis zašlete na
CVD s.r.o. - 2016-06-14 - Karlovarský kraj

OSTRAHA OBJEKTU, Pracovníci ostrahy, strážní - 70 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

SAFEGUARD SERVICE, a.s. - 2016-07-15 - Karlovarský kraj

Personalisté se znalostí cizích jazyků, Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - 22000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Hledáme kandidáty, kteří se nebojí komunikace s uchazeči o práci a s úřady, baví je administrativa a rozumí pracovně-právní legislativě.
HR Vision s.r.o. - 2016-05-30 - Karlovarský kraj

pomocná síla v kuchyni, Pomocníci v kuchyni - 11800 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Richmond a.s. - 2016-04-21 - Karlovarský kraj

pracovník v sociálních službách, Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené - 13000 - 14500 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Místo výkonu práce: Slavíčkova 1701, Sokolov Upřesňující informace: Náplní práce je přímá obslužná péče
Domov pro osoby se zdravotním postižením \"SOKOLÍK\" v Sokolově, příspěvková organizace - 2016-04-19 - Karlovarský kraj

Recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Místo výkonu práce: Skalka č.p. 10, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: znalost NJ slovem i písmem, zodpovědnost. Nabízíme: personální strava, 5 týdnů dovolené.
STEIN, Sport, Fit & Fun s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

SKLADNÍK/CE, Pomocní skladníci - 12000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Pracoviště: TRAVEL FREE SHOP, Potůčky. Pracuje se dlouhý, krátký týden. Náplní práce je příjem zboží na sklad a jeho umisťování na prodejnu,údržba čistoty okolí
TRAVEL FREE, s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

specialista ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Způsob kontaktu uchazečů: -telefonicky 7:00 - 16:00 pí Nikola Ondrová - 731 472 449 -e-mailem - kancelar (at) police-ondra.cz, ebs-urus (at) seznam.cz Upřesňující informace: Expandující firma s dlouholetou činností
URUS s.r.o. - 2016-07-28 - Karlovarský kraj

ÚČETNÍ VŠEOBECNÍ, Účetní všeobecní - 20000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Kontakt předem POUZE e-mailem. Místo výkonu práce: Lázeňská 21/3, Karlovy Vary E-mail: mdassistant.kkodar (at) gmail.com Pracovní doba: Po-Pá 10-18 hod Požadujeme: praxi v oblasti účetnictví,
MAY DREAM, spol. s r.o. - 2016-05-11 - Karlovarský kraj

ÚSEKOVÝ VEDOUCÍ + METROLOG VE ZDRAVOTNICKÉ LABORATOŘI, Specialisté v laboratorních metodách - 25000 - CZK měsíčně

Biologové, botanici, zoologové a specialisté v příbuzných oborech
Úsekový vedoucí + metrolog ve zdravotnické laboratoři: vhodné pro absolventy VŠ přírodovědného směru. Nabízíme: pracovní pozici
Sang Lab - klinická laboratoř, s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Vazač/ka armatur (prefa výroba), Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci - 5000 - 10000 CZK měsíčně

Betonáři, železobetonáři a pracovníci v příbuzných oborech
Jedná se o dohodu o provedení práce (cca 1 měsíc) - poté možné převedení na pracovní smlouvu !!! Místo výkonu práce: Cheb.
Petr Voříšek - 2016-04-13 - Karlovarský kraj

VÝROBNÍ PRACOVNÍK/CE - PRODAVAČ/KA, Výrobci a zpracovatelé potravin a příbuzní pracovníci - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Výrobci a zpracovatelé potravin a pracovníci v příbuzných oborech

Karlovarská pekárna TREND s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

zahradník-ce, florista-ka, Zahradníci floristé a květináři - 15000 - CZK měsíčně

Zahradníci, pěstitelé v zahradnických školkách
Místo výkonu práce: Karla Havlíčka Borovského č.p. 366, 356 01 Sokolov 1 Způsob kontaktu uchazeče: telefonicky p.Valíček M. +420731749765 Po-Pá 9:00-18:00
Zahradní Centrum SMARAGD s.r.o. - 2016-05-02 - Karlovarský kraj

zámečník (strojní a stavební), Zámečníci strojů - 16000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

ABRASMONT s.r.o. - 2016-04-22 - Karlovarský kraj

ZDRAVOTNÍ SESTRA, Všeobecné sestry s osvědčením - 21000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
- SŠ vzdělání v oboru zdravotní sestra - praxe ve zdravotnictví, nutná akreditace - znalost RJ, výhodou AJ, NJ - samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost - korektní, vstřícné
BRISTOL a.s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Zdravotničtí asistenti (s registrací/bez registrace), Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - 18000 - CZK měsíčně

Odborní zdravotničtí asistenti
Do našeho týmu hledáme nového/novou kolegu/kolegyni na pozici zdravotní sestra / bratr (zdravotnický/á asistent/ka). Možno i bez registrace. Nabízíme práci v moderním prostředí,
OLYMPIA Hotel, s.r.o. - 2016-02-18 - Karlovarský kraj