Práce pracovník na kontrolu dílů pro automobilový průmysl - DPP!!, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech Jihočeský kraj JIKON-SERVICE s.r.o. - nabídky práce

pracovník na kontrolu dílů pro automobilový průmysl - DPP!!, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Dobré finanční ohodnocení Stručný životopis pošlete na uvedený e-mail: jikon (at) jikon-service.cz

Minimální plat: 85

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: JIKON-SERVICE s.r.o.

Forma kontaktu: Lebeda Václav

Job krátký popis:
Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

83 - RECEPČNÍ/ BARMAN, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Do nově otevřeného špičkově vybaveného fitness centra v centru Českých Budějovic přijmeme spolehlivé pracovníky na pozici recepční/barman. Nabízíme stabilní zázemí společnosti,
Kvalita - družstvo služeb - 2016-03-04 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

- pracovní doba: turnusové služby krátký-dlouhý týden dohodou - výhodou vyučení v oboru - možnost zaměstnání i na DPP (brigáda) - kontakt na tel. každý den od 8:00
Jan Málek - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK MONTÁŽNÍ LINKY, Montážní dělníci ostatních výrobků - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Práce na montážní lince, fyzicky náročná práce, technická zručnost, spolehlivost, flexibilita,manuální práce, práce ve stoje, obsluha stroje Kontaktujte telefonicky v době
BOHEMIA BIKE a.s. - 2016-03-24 - Jihočeský kraj

Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 19568 - 24380 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Do našeho moderního závodu, kde vyrábíme chladírenská zařízení a nábytek přijmeme elektrikáře (činnost dle § 5 vyhl. 50/78 Sb.) Náplň práce: práce s
HAUSER spol. s r.o. - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

fyzioterapeut, Fyzioterapeuti s osvědčením - 19700 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
práce fyzioterapeuta na plný i částečný úvazek v ambulantním provozu - dokončené vzdělání v oboru fyzioterapie Bc.,Mgr. - práce na pojišťovnu i samo-plátci - vedení
MUDr. Markéta Tomášková - 2016-05-30 - Jihočeský kraj

KLEMPÍŘ - POKRÝVAČ, Stavební klempíři - 14000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

Radek Plachý - STŘECHA BRATRŮ - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

kuchař/ka do studené kuchyně, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

JATKY Hradský, s.r.o. - 2016-04-27 - Jihočeský kraj

kuchař, kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10000 - CZK měsíčně

vyučení v oboru kuchař výhodou, u nevyučených v oboru požadujeme praxi 2-3 roky; vhodné pro absolventy; na dobu neurčitou; pracovní doba turnusová - krátký,dlouhý týden; možnost
Ing. Jan Boháč - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

MANAŽER , Řídící pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb - 30000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb
Na dobu neurčitou Požadavky: Budování, vedení a řízení týmu, adaptace, rozvoj a motivace, zodpovědnost za plnění plánu oblasti. Zaměstnanecké
MetLife Europe Limited, pobočka pro Českou republiku - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

MISTR PROVOZU TUŽKÁRNA, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 20000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Pracovní poměr : doba určitá 1 rok, PP lze prodloužit, nástup ihned. Mzda od 20000 Kč (dle dosažené praxe) Vzdělání: SŠ nejlépe strojírenského nebo dřevozpracujícího
KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Mistr výroby v lisovně plastů, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - 20000 - CZK měsíčně

Požadujeme: SOU/SŠ v technickém oboru (strojírenství velkou výhodou); praxi na obdobné pozici; schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků; uživatelskou znalost MS OFFICE; ochotu pracovat
POLLMANN CZ s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK VÝROBY VZT, Montážní dělníci mechanických zařízení - 22000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
Požadujeme: SOU vzdělání (obor obráběč kovů, strojní mechanik - zámečník), praxe na obdobné pozici min. 3 roky, schopnost čtení technických a technologických výkresů,
STAVOKLIMA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

MYČ VOZŮ - ÚDRŽBÁŘ, Pracovníci pro ruční mytí vozidel - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci pro mytí vozidel
Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, dobrá fyzická kondice, časová flexibilita, samostatnost Nabízíme: potřebné pracovní vybavení, firemní benefity, profesní
DOLÁK s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

nástrojař pro servis forem, Nástrojaři a příbuzní pracovníci - 25000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Náplň práce: - montáž, demontáž a tušírování nástrojů až do hmotnosti 25 tun; údržba lisovacího zařízení; spolupráce
Šlechta s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍK, Obchodní zástupci - 18000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Náplň práce: vyhledávání nových obchodních kontaktů, realizace nabídek Požadujeme: SŠ/VŠ, nejlépe technického směru, znalost práce na PC (MS Office), komunikativní
BBH Tsuchiya s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Prodejce stavebnin - obchodní zástupce , Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu - 18000 - CZK měsíčně

Znalost stavebního materiálu nutná, uživatelská znalost PC, tvorba cenových nabídek, zajištění chodu prodejny, obchodní duch. Oprávnění na vysokozdvižný vozík výhodou,
Prodomos s. r. o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 15000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Recepční - vzdělání úplné střední všeobecné. Pracoviště Horní Planá. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup oihned, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná.
Ing. Pavel Novák - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

řidič nákladního vozidla pro vnitrostátní a mezinárodní dopravu sklápěcího návěsu, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 15000 - CZK měsíčně

POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, digitální karta do tachografu, psychotesty. Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu neurčitou,
František Machovec - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ SKUPINY C + E na stálou noční linku Č. Budějovice - Praha - Č. Budějovice, Řidiči tahačů - 20000 - CZK měsíčně

Jedná se o stálou práci na jednoduché lince ČB - Praha(vhodné i pro důchodce). Nabízíme možnost dalších přivýdělků, případně
Smooth Logistic s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ VOZIDLA SK. C (do 7,5 t), Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 22000 - CZK měsíčně

Řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz. Vhodné pro absolventy. Náplň práce: rozvoz v rámci jižních Čech. V případě zájmu si telefonicky
Libor Nechvátal - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ROZPOČTÁŘ - PŘÍPRAVÁŘ, Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Stavební technici
Pracoviště v Milevsku a okolí. Pracovní náplň: vyhledávání nových zakázek a jejich oceňování, příprava probíhajících staveb Požadujeme: vzdělání
UNIKO PÍSEK, s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

SAMOSTATNÝ REFERENT/KA, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, Všeobecní administrativní pracovníci - 16000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Požadavky na volné pracovní místo: Znalost práce na PC (MS Word, MS Excel), psaní na stroji, základní znalosti účetnictví, vedení účetní evidence, tvorba smluv, nabídek,
INVENTE, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

seřizovač, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 22000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
místo výkonu práce v Plané nad Lužnicí - dočasné zaškolení v Žatci zabezpečuje optimální nastavení výrobních strojů podle výrobních postupů, zabezpečuje
Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o. - 2016-05-12 - Jihočeský kraj

technik údržby - mechanik, Ostatní strojírenští technici - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Strojírenští technici

Partner in Pet Food CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

vedoucí potravinářské laboratoře, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - 24000 - 35000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
- řízení a organizování chodu výroby a laboratoře z hlediska zajištění a udržení kvality a zdravotní nezávadnosti hotového výrobku,
GOLDIM spol.s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

VEDOUCÍ PRODEJNY, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 12100 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

V+J OBUV, s.r.o. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

vychovatel/ka školní družiny nebo učitel/ka na I.stupni, Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami - 20530 - 23600 CZK měsíčně

Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami
půl úvazku vychovatel/ka ve školní družině, půl úvazku předměty výchovy na I. stupni; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok; po 31.8.2017 můžeme nabídnout
Základní škola a Mateřská škola v Rapšachu - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

výrobní dělník, Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Zpracovatelé dřeva
ruční manipulace s břemeny, obsluha motorové pily, dřevoobráběcích strojů, nástup na dobu určitou, možno i neurčitou, vhodné i pro absolventy, příspěvek na stravování, dovolená
Impregnace Soběslav s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Zámečník, Provozní zámečníci, údržbáři - 25000 - CZK měsíčně

Nabízíme práci na pozici Zámečníka v Kaplici. Nástup možný ihned. Nabízíme: - stabilní zaměstnání na HPP - nástupní
Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj