Práce Pracovník/nice na odmašťovací lince, Pomocní dělníci ve výrobě Pardubický kraj FOREZ s.r.o. - nabídky práce

Pracovník/nice na odmašťovací lince, Pomocní dělníci ve výrobě

FOREZ je předním dodavatelem automobilového průmyslu v České republice. Dodává plastové a kovové díly pro nejvýznamnější evropské systémové dodavatele výrobců automobilů. Obvykle se jedná se o náročné vzhledové díly, plastové (běžné druhy termoplastů) a kovové výlisky nebo kombinace kov/plast, dodávky pro elektrotechnický průmysl nebo pro ostatní průmysl. Informace Přijmeme na brigádu pracovníky na manuální práce na odmašťovací lince. Brigáda probíhá od soboty do neděle na denní (6-18) nebo noční (18-6) směnu. V případě zájmu pošlete Vaše časové možnosti a Váš kontakt na uvedený email. Co od vás očekáváme - věk minimálně 18 let - pečlivost, odpovědný přístup Co vám nabízíme - Možnost dlouhodobé brigády. - 75Kč - 85Kč/hodina

Minimální plat: 75

Maximální plat: 85

Jméno zaměstnavatele: FOREZ s.r.o.

Forma kontaktu: Jana Kašparová, personální oddělení

Job krátký popis: Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Pardubický kraj

Požadované vzdělání: neuvedeno

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka společnosti, Odborní asistenti v administrativě - 18000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Místo výkonu práce Pardubice - Rosice. Nástup možný IHNED. Náplň práce: administrativa spojená s chodem společnosti, objednávky, příjem a výdej zboží, přijatá
Emporio s. r. o. - 2016-03-17 - Pardubický kraj

AUTOMECHANIK, AUTOELEKTRIKÁŘ, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 25000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Cotkytle 38 UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Vzdělání nebo praxe v oboru, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita a ochota učit se novým věcem, řidičský průkaz min. sk.
Motorcentrum Cotkytle s.r.o. - 2016-05-11 - Pardubický kraj

AUTOMECHANIK MOTOROVÝCH VOZIDEL, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 14000 - 24000 CZK měsíčně

NÁSTUP DLE DOHODY MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Třebovská č.p. 126, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3 POŽADUJEME: - vyučení v oboru nebo min. 3 roky praxe - řidičský průkaz sk.
S D S s.r.o. - 2016-04-12 - Pardubický kraj

Dělník/ce do výroby, Pomocní pracovníci ve výrobě - 90 - 100 CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě

SARADA - JOBS.EU s.r.o. - 2016-02-15 - Pardubický kraj

Elektrikář/ka, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Místo výkonu práce celá ČR, dle zakázek. Pracovní provoz jednosměnný - pružná pracovní doba. Jedná se montáž rozvodů vody, topení, montáže tepelných
Miloš Vlasák - 2016-05-06 - Pardubický kraj

INSTALATÉR, Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - 18500 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Místo výkonu práce: Dobrovského č.p. 74, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto Požadujeme: Vyučení v oboru instalatér nebo zámečník,
AB Facility a.s. - 2016-04-25 - Pardubický kraj

Instalatér - údržbář - SVITAVY, Stavební instalatéři - 120 - 140 CZK za hodinu

lékař, Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) - 25000 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Nemocnice Pardubického kraje, a.s. - 2016-02-15 - Pardubický kraj

Mechanik a opravář osobních automobilů, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Pardubice - Autobazar PAR-CAR, Palackého Požadujeme životopis. Kontakty: telefonicky - po - pá 8 - 17 hod. e-mailem info (at) par-car.cz osobně - denně v odpoledních hodinách Platnost
Roman Havlíček - 2016-03-20 - Pardubický kraj

Montér/ka suchých staveb, Dělníci v oblasti výstavby budov - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Místo výkonu práce Pardubice. Praxe min. 1 rok. Plat dle praxe. Pružná pracovní doba. Požadujeme čistý trestní rejstřík. Zaměstnanecké výhody: po zkušební době možnost
Gabriel Gug - 2016-08-17 - Pardubický kraj

Nákupčí- plasty, Nákupčí - 20000 - CZK měsíčně

Nákupčí
Místo výkonu práce Přelouč Hledáme: technické a/nebo ekonomické vzdělání nebo odpovídající praxe na pozici nákupčího vhodná minimálně 3-letá
KIEKERT-CS, s.r.o. - 2016-02-15 - Pardubický kraj

Obchodní zástupce - obor gastrotechnologie, Obchodní zástupci - 18000 - 35000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Společnost E M P O R I O, s.r.o. přijme do svého týmu obchodního zástupce pro prodej gastrotechnologie pro region východní a střední Čechy Místo výkonu práce Pardubice. Specifikace
Emporio s. r. o. - 2016-08-02 - Pardubický kraj

Obsluha výkupny, Obsluha zařízení na zpracování sběrných surovin (kromě kovového odpadu) - 75 - CZK za hodinu

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Místo výkonu práce: Nádražní 821, Slatiňany Obsluha výkupny druhotných surovin. Pracovní úvazek může být i na zkrácenou
Recycling - kovové odpady a.s. - 2016-05-02 - Pardubický kraj

Obsluha výkupny, Pracovníci odvozu a recyklace odpadů - 75 - CZK za hodinu

Pracovníci odvozu a recyklace odpadů
Místo výkonu práce Holice Pracovní úvazek plný nebo zkrácený 30 - 40 hodin týdně. Místo je vhodné i pro OZP a absolventy. Hledáme nového kolegu či kolegyni na
Recycling - kovové odpady a.s. - 2016-07-28 - Pardubický kraj

osobní asistent - Litomyšl, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 8438 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)

Sředisko sociálních služeb Salvia, z.ú. - 2016-08-02 - Pardubický kraj

Pracovník Elektroúdržby, Mechanici a opraváři elektronických přístrojů a komunikačních technologií - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů a komunikačních technologií
Pracovní náplň: Vzdělání ÚSO elekto-mechatronik nebo VŠ v oboru elektro §50, základy automatizace, pneumatickém systémy, programování
FLÍDR s.r.o. - 2016-04-18 - Pardubický kraj

Pracovník/pracovnice úklidu, Ostatní uklízeči a pomocníci - 4650 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Pardubice. Nástup možný IHNED na dobu určitou s možností prodloužení Pracovní úvazek zkrácený, pracovní
Česká abilympijská asociace, o.s. - 2016-03-05 - Pardubický kraj

prodavač/ka nábytku, Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků - 12000 - 18000 CZK měsíčně

- vzdělání technického směru výhodou - fyzická odolnost - vzhledem k přenášení těžších břemen vhodné pro muže - manuální zručnost - montáž nábytku, řešení
Michal Sádovský - 2016-07-28 - Pardubický kraj

Prodavač/ka, Prodavači smíšeného zboží - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Horní Ředice. Nástup možný ihned nebo podle dohody. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený - dle dohody. Práce na HPP nebo DPP, DPČ. Kamenný obchod
Lenka Malá - 2016-06-14 - Pardubický kraj

PROJEKTANT ELEKTRO, Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: K energo s.r.o., Česká Třebová, Semanínská č.p. 1704 560 02 Česká Třebová 2 PP NA DOBU URČITOU - ZKUŠEBNÍ DOBA 3 MĚSÍCE + MOŽNOST PRODLOUŽENÍ
K energo s.r.o. - 2016-06-14 - Pardubický kraj

Referent centrály - recepce, Všeobecní administrativní pracovníci - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
NÁPLŇ PRÁCE: • EVIDENCE A ZPRACOVÁNÍ DAT V INFORMAČNÍM SYSTÉMU SPOLEČNOSTI • ZPRACOVÁNÍ PŘÍCHOZÍCH A ODCHOZÍCH TELEFONICKÝCH HOVORŮ • ZODPOVĚDNOST ZA LISTOVÉ
RONAL CR s.r.o. - 2016-02-19 - Pardubický kraj

Referent/ka prodeje pro rusky mluvící země, Obchodní referenti - 26000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
MÍSTO VÝKONU: Česká Třebová POŽADUJEME: zásadním požadavkem je znalost RJ na velmi vysoké úrovni, bezproblémová komunikace v češtině, znalost MS Office, řidičský průkaz.
KORADO, a.s. - 2016-05-11 - Pardubický kraj

Řidič/ka C+E, Řidiči tahačů - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: práce po celé ČR Požadujeme: praxi v oboru První kontakt učiňte prosím telefonicky na výše uvedeném telefonním
Vladimír Cepl - 2016-03-20 - Pardubický kraj

ŘIDIČ KAMIONOVÉ DOPRAVY (EU), Řidiči tahačů - 15000 - CZK měsíčně

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: cesty po EU POŽADUJEME: - praxe v oboru dopravy výhodou - vysoké pracovní nasazení - řidičské oprávnění sk.
Jiří Sklenář s.r.o. - 2016-05-13 - Pardubický kraj

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU / SKLADNÍK, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Lanškroun Požadujeme: ŘP skupiny C, profesní průkaz V PŘÍPADĚ ZÁJMU KONTAKTUJTE PANA POLÁŠKA NA UVEDENÉM ČÍSLE
Kozák Svitavy s.r.o. - 2016-07-28 - Pardubický kraj

SPECIALISTA NA PRODEJ A VÝKUP NEMOVITOSTÍ, Realitní makléři - 15000 - CZK měsíčně

Realitní makléři
Místo výkonu práce: nám. J. M. Marků č.p. 14, Lanškroun-Vnitřní Město Co od nás můžete čekat: - Finanční podporu v prvních třech měsících - Provize ze všech divizí
Veronika Kurešová - 2016-07-15 - Pardubický kraj

Speciální pedagog - učitel/ka, Speciální pedagogové - 21000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Komenského 432, Pardubice. Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností na dobu neurčitou. Nástup možný IHNED, dle
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. - 2016-07-28 - Pardubický kraj

Strážný/á, Pracovníci ostrahy, strážní - 11000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: Chrudim, Obce Ležáků 69. Doba určitá s možností prodloužení na dobu neurčitou. Možno PS nebo dohoda o provedení práce. Plný nebo zkrácený úvazek
Jaroslav ŠTEFEK - 2016-02-15 - Pardubický kraj

UKLÍZEČ/KA - BRIGÁDA, Ostatní uklízeči a pomocníci - 55 - 70 CZK za hodinu

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE Místo výkonu práce: Zemědělská č.p. 1600, 564 01 Žamberk Požadujeme: trestní bezúhonnost, spolehlivost Vhodné
Helena Škeříková - 2016-04-29 - Pardubický kraj

Vedoucí závodního stravování - kuchař, Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) - 18000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení

Agro družstvo Sebranice - 2016-03-18 - Pardubický kraj