Práce pracovník skladu, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Jihočeský kraj arvato services k.s. - nabídky práce

Pracovní pozice:
pracovník skladu, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

příjem a kontrola zboží, naskladňování, přeskladňování, inventury, komunikace se zákazníkem, expedice, 13. plat, 25 dnů dovolené, dotované stravování, kontakt e-mailem, telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod.

Minimální plat: 16000

Maximální plat: 17000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: arvato services k.s.

Forma kontaktu: Irena Králová

Job krátký popis: Obsluha vysokozdvižných vozíků

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

83 - RECEPČNÍ/BARMAN, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Do nově otevřeného špičkově vybaveného fitness centra v centru Českých Budějovic přijmeme spolehlivé pracovníky na pozici recepční/barman. Nabízíme stabilní zázemí společnosti,
Kvalita - družstvo služeb - 2016-05-12 - Jihočeský kraj

ASISTENT - LOGISTIK DIVIZE VÝROBY VZT, Úředníci ve výrobě - 25000 - CZK měsíčně

Úředníci ve výrobě
Náplň práce: zajišťování dopravy zakázek, administrativa spojená s chodem divize výroby, komunikace s dopravci, celním úřadem, komunikace se zákazníky, kompletace dokumentace
STAVOKLIMA s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

brusič, Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení - 21500 - 26000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem Dále požadujeme: Manuální zručnost, Orientace v technických dokumentech a v práci s měřidly, Spolehlivost,
BRISK Tábor a.s. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

ADMIRAL GLOBAL BETTING a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

DESIGNÉR, Návrháři interiérů - 15000 - CZK měsíčně

Aranžéři a příbuzní pracovníci

ALPS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

dojič/ka, Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 15000 - CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)
dojič/ka cca 45ti krav, dojí se ráno od 6:00 hod. cca do 8:00 hod., odpolední dojení od 17:00 hod. do cca 18:30; 2x v týdnu úklid chodby, pož.: min. vyučení,
Josef Dvořák - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

INSTALATÉR/TOPENÁŘ příp. svářeč potrubí, Instalatéři ústředního topení - 100 - 130 CZK za hodinu

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

PROTOS - THERM s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Kuchař v pizzerii, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 66 - 80 CZK za hodinu

Informace podá pan Daniel Havlík, tel.608 272 268, 388 423 616 Náplní práce je výroba pizzy a její výdej Zaměstnavatel poskytuje stravu v průběhu směny zdarma. Zkrácený úvazek
Daniel Havlík - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK, Manipulační dělníci ve výrobě - 105 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Marius Pedersen a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Masér, masérka, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 15000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Masér, masérka - vzdělání vyučení v oboru, praxe podmínkou 2 roky. Pracoviště Studánky. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová. Nástup ihned.
PPD TRADE s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Obsluha obráběcího centra, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Horizontální frézovací centrum, obrábění svařenců. Požadujeme: praxi v obrábnění minimálně 1-2 roky, manuální zručnost, preciznost, vyučen v oboru, praxe výhodou.
A. Pöttinger, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ostrana objektu, Pracovníci ostrahy, strážní - 9500 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
POUZE PRO OSOBY ZTP a ČID; Místo výkonu práce: areál bývalé HMS, České Velenice, Jana pernera 159; podmínkou je čistý trestný rejstřík; prac. poměr na dobu určitou s možností
PROCUSYS SERVICES a.s. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Pokladní, Pokladníci v prodejnách - 75 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Nabízíme brigádu vhodnou i pro studenty ve stabilní společnosti s příjemnou atmosférou. Pracovní náplň: Pokladní činnost, práce s hotovostí, platebními kartami a kupony.
Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - 2016-03-31 - Jihočeský kraj

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA - PRACOVNÍK/ICE PRO VÝDEJ JÍDEL, Pomocní kuchaři - 14000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

ARAMARK, s.r.o. - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

pomocný montážní dělník, Pomocní montážní dělníci - 17000 - 23000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Pelhřimov; Popis práce: montáž výrobků z polykarbonátu a hliníku; min. vyučení v jakémkoliv oboru; praxe výhodou; čistý trestní rejstřík,
JR Profiservice s.r.o. - 2016-02-24 - Jihočeský kraj

PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ IVECO, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 25000 - 32000 CZK měsíčně

SO/SŠ vzdělání se zaměřením nejlépe na automobilní techniku, řidičský průkaz sk. B, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, praxe v obchodu a prodeji vítána. Zaměstnavatel si přeje kontaktovat
JH Autodíly s.r.o. - 2016-03-12 - Jihočeský kraj

programátor - externí, Programátoři počítačových aplikací - 4000 - CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
hledáme programátora se znalostí HTML(5), CSS(3), JS, PHP, MySQL pro externí spolupráci při tvorbě webových stránek, microsite, optimalizace pro mobilní zařízení (responsive design).
Andy-auta s.r.o. - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 13000 - CZK měsíčně

Lubomír Polanský - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

SERVISNÍ TECHNIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 25000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
autorizovaný servis vozidel značek Jeep, Alfa Romeo, Fiat a KIA Požadavky: SŠ vzdělání v oboru, min. 2 roky praxe na podobné pozici, komunikativnost, aktivní orientace na zákazníky, samostatný,
AUTO FUTURE, s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

skladník a řidič VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 11000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

SLAVONA, s.r.o. - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

SKLADNÍK/CE VÝHRADNĚ OZP, Úředníci ve skladech - 8000 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
VÝHRADNĚ OZP!! - příjem a výdej drogistického zboží,prac.doba 7 až 15,30 hod,bezúhonnost - pracovní poměr dle dohody na zkr. nebo plný úvazek - výše mzdy je závislá
Písecký velkoobchod s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

SKLADOVÝ MANIPULANT, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 15000 - CZK měsíčně

Požadujeme: praxe na VZV podmínkou, průkaz na VZV není podmínkou, znalost stavebních materiálů podmínkou, komunikativnost, reprezentativní vystupování a projev Nabízíme: k
PRO-DOMA Bond, SE - 2016-05-13 - Jihočeský kraj

STAVBYVEDOUCÍ A KOORDINÁTOR MONTÁŽE DŘEVOSTAVEB, Hlavní stavbyvedoucí - 35000 - 70000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
Firma Ecomodula s.r.o. hledá nového kolegu na pozici "Stavbyvedoucí a Koordinátor montáže dřevostaveb". Zabýváme se výrobou a montáží
Ecomodula s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

STRÁŽNÍ SLUŽBA - VRÁTNÝ, Vrátní - 10000 - 11000 CZK měsíčně

V době od 20.6. do 24.6. 2016 je kontakt pro zájemce o zaměstnání pouze na tel. 382 206 511!!! VÝHRADNĚ PRO OZP!!! - ochota učit se nové věci - výhodou je zkušenost s prací strážného
OTAVA, výrobní družstvo - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

Strojní zámečník, Zámečníci strojů - 18294 - 23125 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Do našeho moderního závodu, kde vyrábíme chladírenská zařízení a nábytek přijmeme zámečníka. Požadujeme: technické
HAUSER spol. s r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

strojník - obsluha stroje \"kolový otočný bagr a pásový bagr\", Řidiči ostatních speciálních vozidel - 100 - 130 CZK za hodinu

práce strojníka obsluhy kolového otočného bagru a pásového bagru, pož.: vyučení, ŘP C, min. 2 roky praxe při obsluze stroje, nástup možný
PL BEKO s.r.o. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

technik výroby a montáží, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 15000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
ŘP sk. B podmínkou; ŘP sk. C a E výhodou; pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní doba od 7.00 hod. do 15.30 hod.; jednosměnný provoz;manuální zručnost;
GARDON INT s.r.o. - 2016-03-14 - Jihočeský kraj

Vedoucí projektu - specialista, Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních oborech - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Požadujeme: - Min.2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobě, údržbě, stavebnictví aj. - Orientace v technické dokumentaci, specifikaci technických požadavků
ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 25000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

Jiří Pešek - 2016-02-15 - Jihočeský kraj