Práce Pracovník v sociálních službách , Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče Liberecký kraj Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace - nabídky práce

Pracovník v sociálních službách , Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Vzdělání v oboru (pracovník v sociálních službách), trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B výhodou. Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, PP na dobu určitou s možností prodloužení. Místo výkonu práce: Sloup v Čechách

Minimální plat: 9760

Maximální plat: 14740

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele:
Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace

Forma kontaktu: Miroslav Vejvar

Job krátký popis:
Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)

Země: Česká republika

Kraj: Liberecký kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

asistent/ka a přípravář/ka obchodník nabídek, Ostatní stavební technici - 20000 - CZK měsíčně

Stavební technici
Požadujeme : pouze SŠ/VŠ stavební, pokročilá znalost na PC, praxe na obdobné pozici, spolehlivost a pečlivost Náplň práce: přijímání návštěv, řízení administrativy,
SaM silnice a mosty a.s. - 2016-03-02 - Liberecký kraj

Číšníci a servírky - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Seletická pila s.r.o. - 2016-03-10 - Liberecký kraj

Číšník/ servírka, Číšníci a servírky - 70 - CZK za hodinu

Místo výkonu: Prácheň 172, 471 14 Kamenický Šenov Z počátku bude uzavřena Dohoda o provedení práce, po osvědčení možnost vzniku pracovního poměru na dobu neručitou. Možnost i letní
Martin Dušička - 2016-05-28 - Liberecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Michal Novák - 2016-02-15 - Liberecký kraj

DISPONENT LOGISTIKY, Nákupčí - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Nákupčí

Fehrer Bohemia s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

kontrolor/ka kvality, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 100 - CZK za hodinu

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
KONTROLOR/KA KVALITY Popis práce: - Vizuální kontrola výrobků v automobilovém průmyslu Požadavky: - Dobrý zrak - Manuální zručnost - Odolnost
G & P Quality Management s.r.o. - 2016-03-03 - Liberecký kraj

MASÉR/KA, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 12600 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Požadavky: masérský kurz na sportovní masáž, znalost Nj výhodou, příjemné vystupování Výhody: příspěvek na závodní stravování Hlásit se
Lázně Kundratice a.s. - 2016-04-12 - Liberecký kraj

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 16000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

UNITHERM, s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

ODPOLEDNÍ A VÍKENDOVÁ/Ý POKOJSKÁ/Ý, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 13500 - 16000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Náplň práce: odpolední a víkendový úklid privátního wellness a pokojů, péče o prádlo (praní, věšení a mandlování) Požadavky: středoškolské
Michaela Staňková - 2016-02-15 - Liberecký kraj

OPERÁTOR VÝROBY - automobilový průmysl, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 108 - 144 CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Třísměnný nebo nepřetržitý provoz. Náplň práce: zakládání dílů do robotizované linky a následná kontrola vyrobených dílů. Možnost využití
ZETKA - MB s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

PLASTIKÁŘ/KA, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 12000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Místo výkonu práce je Zámecká 191, Český Dub IV Hlásit se telefonicky nebo osobně v kanceláři firmy Hodkovická 203, Liberec v pátek
YTEX.CZ, s.r.o. - 2016-04-24 - Liberecký kraj

Pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 17000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Místo výkonu práce: Šluknovská 3098, Česká Lípa Požadujeme zdravotní průkaz. Praxe v oboru 2 roky vhodná. Začátek směny v 5:00 (ráno) - bydliště v blízkém okolí
JIK catering s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

POMOCNÝ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, Všeobecní administrativní pracovníci - 16000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

JVS Semilská pekárna, s.r.o. - 2016-06-09 - Liberecký kraj

PRODAVAČ/KA PEČIVA, Prodavači v prodejnách - 5500 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Pekařství Šumava group a.s. - 2016-08-10 - Liberecký kraj

PRODAVAČ/KA V PRODEJNĚ PEČIVA, Prodavači potravinářského zboží - 12100 - CZK měsíčně

Popis práce: prodej pekařských a cukrářských výrobků Požadavky: zodpovědnost, spolehlivost, praxe v prodejně výhodou, vzdělání v oboru není podmínkou Pracovní doba: PO
JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o. - 2016-05-15 - Liberecký kraj

PROVOZNÍ, Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení - 25000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Má zodpovědnost za kompletní provoz hotelu-vedení personálu, finanční výsledky a naplněnost hotelu. Podílí se na marketingové strategii
PHG s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: ČR Odjezd ze Zahrádek u České Lípy a tentýž den návrat opět do Zahrádek u České Lípy. Požadujeme:
Vladimír Mikula - 2016-04-12 - Liberecký kraj

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA TATRA 815 6X6, TATRA TERNO 8X8, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 25000 - CZK měsíčně

Jedná se o práci na stavbách po celé ČR.. Požadujeme:praxe.min.4 roky, flexibilitu,pracovní bezúhonnost,spolehlivost,samostatnost. Nabízíme:dobré
VAMPOSERVIS s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Řidič vozidla nad 7,5 t (kamionu), Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 30000 - 32000 CZK měsíčně

Požadujeme: ŘP sk. C + E, profesní průkaz, výpis z karty řidiče, kartu digitálního tachografu, praxi v řízení kamionu min. 3 roky. Výhodou je průkaz
OMA CZ, a.s.. - 2016-06-09 - Liberecký kraj

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 17000 - CZK měsíčně

Daslog s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Samostatný referent prodeje, Obchodní referenti - 17160 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Pražská 548, Doksy Pracovní náplní je zejména: - Zpracování, uzavírání a evidence kupních smluv - Zpracování a evidence
FOL-Obal, společnost s ručením omezeným (zkráceně FOL-Obal, s r.o. - 2016-08-10 - Liberecký kraj

SEŘIZOVAČ TEXTILNÍCH STROJŮ, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 16000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
vyuč. v textilním oboru nebo strojním, technická zdatnost, flexibilita, prac. doba: od 5.30 do 14.00 , prac. poměr na dobu určitou (2 roky) s možností prodloužení, popř. dohoda o provedení práce,
CHLUM - TEX, spol. s r.o. - 2016-03-17 - Liberecký kraj

Servisní technik, Technici provozu informačních a komunikačních technologií - 16000 - 30000 CZK měsíčně

Technici provozu informačních a komunikačních technologií
Místo výkonu práce: Mariánská 212, Česká Lípa Kontakt pouze e-mailem!!! Nedostavovat se na provozovnu!!! Požadavky: - znalost HW PC, server OS, - aktivní
ALCOMP.CZ s.r.o. - 2016-09-10 - Liberecký kraj

TECHNIK DESTRUKČNÍCH ZKOUŠEK, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 15000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Popis pozice: - provádí kontrolu provedení svárů - destrukční zkoušení bodových svárů - vizuální kontrola svárů - určuje neshodné výrobky na opravitelné
MATADOR Automotive ČR s.r.o. - 2016-05-12 - Liberecký kraj

terénní sociální pracovník / terénní sociální pracovnice sociálně-právní ochrany dětí, Specialisté v oblasti sociální práce - 16000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Terénní sociální pracovník / terénní sociální pracovnice sociálně-právní ochrany dětí Kvalifikační předpoklady:
CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Libereckého kraje o.s. - 2016-08-02 - Liberecký kraj

uklízečka, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 75 - CZK za hodinu

Poptáváme uklízečku na odpolední úklid budovy Eurocentra a sociálních zařízeních. Uklízí se středa a neděle,vždy 8h denně.Nabízený
Devil´s cleaning - 2016-07-28 - Liberecký kraj

Zubní lékaři - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Zubní lékaři

PROFIK DENT s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj