Práce Praktický zubní lékař, Zubní lékaři bez specializace Jihočeský kraj TRASTO Consulting s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Praktický zubní lékař, Zubní lékaři bez specializace

Hledáme zubní lékaře do ordinace v Českých Budějovicích. Dlouhodobá spolupráce, úvazek a platové podmínky dle domluvy. Kontakt: 608 888 959

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 50000

Hodin týdně: 30

Jméno zaměstnavatele: TRASTO Consulting s.r.o.

Forma kontaktu: Jan Šerý

Job krátký popis: Zubní lékaři

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: vyšší vzdělání, včetně vysokoškolského

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovnice, Všeobecní administrativní pracovníci - 9100 - 9500 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

Jiří Dvořák - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE / RECEPČNÍ, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Pracovní doba jednosměnná dohodou - plný úvazek. Požadujeme: SŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru), znal. práce na PC, ŘP "B" - znalost Nj vítána V případě
1. písecká lesní a dřevařská, a.s. - 2016-05-13 - Jihočeský kraj

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
POŽADUJEME: - vyučení v oboru nebo v příbuzném oboru (možnost zaškolení) - řidičský průkaz sk. B Nabízíme: - mzdu závislou na pracovním výkonu a osobním ohodnocení
AUTO KÁPL s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Číšník, servírka v čínské restauraci, Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Číšník, servírka v čínské restauraci - vzdělání základní, podmínkou je zaučenÍ v oboru. Pracoviště Český Krumlov, Linecká 42. Podmínkou je znalost
FA - FA Co. Ltd. spol. s r. o. - 2016-04-27 - Jihočeský kraj

dělník v potravinářské výrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
NÁPLŇ PRÁCE: navěšování živých kuřat PRACOVNÍ DOBA: ranní směnna - Ne - 22:15 - 6:30, Út - 2:15 - 10:30, St - Pá - 4:15 - 12:30 odpolední směna - Po- 6:30 - 14:45, Út
Vodňanská drůbež, a.s. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

Dělník ve výrobě, Obsluha strojů na zpracování ovoce, zeleniny a ořechů (včetně sušení, konzervování a mražení) - 65 - 65 CZK za hodinu

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
Pro našeho klienta, výrobní společnost sídlící ve Veselí n. Lužnicí hledáme pracovníky do potravinářské výroby: Náplň
Bohemia Works a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK VÝROBY, Ruční baliči - 55.1 - CZK za hodinu

Ruční baliči

Služba, výrobní družstvo - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - 22000 CZK měsíčně

kuchař/ka na výdej hotových jídel a minutkovou kuchyni, uchazeče bez praxe zaškolíme KONTAKT: osobně na adrese firmy PO-PÁ od 10 hod., -10.30hod. telefonicky v době od 8-16 hod. Šrámek Martin, tel.: 608
MALÝ & ROUBAL GASTRO s.r.o. - 2016-03-10 - Jihočeský kraj

kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10000 - 18000 CZK měsíčně

vyučení v oboru; praxe v oboru podmínkou; na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba turnusová 10:00-22:00 hod. - drouhý, krátký týden - možnost úpravy
Radka Hudská - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Manipulační dělník, Manipulační dělníci ve výrobě - 14500 - 16000 CZK měsíčně

Pro provoz v Českých Budějovicích hledáme zručené manipulačení dělníky. Požadujeme: - samostatnost; manuální zručnost; ochotu pracovat v nepřetržitém provozu; čistý trestní
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

Pokrývač, tesař, klempíř, Pokrývači - 14000 - CZK měsíčně

Pokrývači
Pokrývač, tesař, klempíř - vzdělání vyučení nejlépe v oboru nebo bez vzdělání s praxí, možno i absolvent, prac. poměr s možností prodloužení, hrubá mzda 14.000,-
Milan Kanaloš - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

POMOCNÁ SÍLA VE VÝDEJNĚ, Pomocníci v kuchyni - 59 - CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni
Pracovní pozice vhodná pro OZP Požadujeme: zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství Náplň práce: mytí nádobí ve výdejně a úklid přilehlých prostor,
DOLOMIT, spol. s r. o. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK VÝROBY BAZÉNOVÝCH ZASTŘEŠENÍ, Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - 20000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Nástup dle dohody.pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možná úprava - mzdové ohodnocení bude řešeno při pohovoru - nutno zaslat stručný profesní životopis pro zařazení
J.F.C. CZ a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Pracovník živočišné výroby, dojič/ka, Pomocní pracovníci v živočišné výrobě - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě
Pracovník živočišné výroby, dojič/ka - vzdělání základní i vyšší, praxe v oboru výhodou. Pracoviště ZEMOS Zubčice. Zdravotní průkaz, vztah ke zvířatům. Prac. poměr
ZEMOS Zubčice, spol .s r.o. - 2016-05-02 - Jihočeský kraj

Prodavač/ka masa a uzenin , Prodavači potravinářského zboží - 15000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Vimperská masna, a.s. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

prodejce nových vozů ŠKODA, Pracovníci v oblasti prodeje - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje
"V rámci růstu naší společnosti hledáme a posilujeme týmy o prodejce nových vozů na pobočce Tábor. Hledáme zodpovědnou, týmovou, komunikativní, pozitivní a zákaznicky
CB Auto a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 40000 - CZK měsíčně

Hejdánek s.r.o. - 2016-04-27 - Jihočeský kraj

Sociální pracovník - terapeut, Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 11000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Sociální pracovník - terapeut pro Krizové centrum - Centrum pomoci rodině a dětem Náplň práce přímá práce s klienty Krizového centra (jednotlivci i rodinami) - krizová intervence,
Portus Prachatice, o.p.s. - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

strážný - pracovník ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 11500 - 12000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
vhodné pro osoby se zdravotním postižením KONTAKT: POUZE TELEFONICKY 7 - 15 hod., Blanka Jánošová, tel: 388 311 333, 724 824 408, v žádném případě nechodit na adresu pracoviště, nebudou zde
PERSEID.CZ s.r.o. - 2016-03-10 - Jihočeský kraj

Strojírenští technici technologové, normovači, Strojírenští technici technologové, normovači - 60000 - 100000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Místo výkonu: R. Bosche 2678, České Budějovice VŠ technického směru (obor strojní nebo elektro), praktické zkušenosti s metodami řešení problémů, schopnost úzce spolupracovat s dodovateli
Robert Bosch, spol. s r.o. - 2016-08-02 - Jihočeský kraj

technik autoservisu, Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení - 17500 - CZK měsíčně

opravy osobních a dodávkových automobilů, pneuservis, pož.: SŠ technického zaměření - maturita nebo vyšší, zájem o obor, ŘP-B, samostatnost, řídící schopnosti, nástup
EURO CAR CENTRUM s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Učitel/ka, Učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami - 15000 - CZK měsíčně

Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami
Učitel/ka - vzdělání vysokoškolské, aprobace 1. stupeň + výtvarná výchova a prac. výchova jen se speciální pedagogikou, možno i absolvent.
Základní škola, Kaplice, Omlenická 436 - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Uklízeč/ka, Ostatní uklízeči a pomocníci - 80 - CZK za hodinu

Burza práce proběhne dne 10.12.2015 v 9:00 h na Úřadu práce ČR, KoP Český Krumlov na adrese 5. května 299, Český Krumlov (modrobílá budova u řeky,
Čistící stroje s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Uklízečka, Uklízeči a pomocníci - 4500 - CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci
Strojírenská firma v Českých Budějovicích hledá uklízečku pro úklid kancelářských prostor, sociálních zařízení a šaten. Pracovní doba 3,5 hod/denně
JOSA s.r.o. - 2016-05-19 - Jihočeský kraj

uklízečka, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 13500 - CZK měsíčně

Jedná se 12h směny - střídá se krátký dlouhý týden Nástup možný ihned Zkušenost s úklidem výhodou KONTAKT: telefonicky od
Alzheimercentrum Prácheň o.p.s. - 2016-05-15 - Jihočeský kraj

VÝROBNÍ TECHNIK, Elektrotechnici a technici energetici - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Požadujeme: - SŠ elektrotechnického směru - vhodné i pro absolventy - uživatelskou znalost práce na PC - vzdělání a praxi pro získání osvědčení
Certuma spol. s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

zaměstnanec údržby areálu, Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - 12980 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci údržby budov
údržba areálu nemocnice, údržba budov a zařízení (podle kvalifikace), obsluha kotelen pož. vyučení, ŘP-B, mzda podle § 122 ost. 1 zákoníku práce, platová třída 5,
DĚTSKÁ PSYCHIATRICKÁ NEMOCNICE OPAŘANY - 2016-03-04 - Jihočeský kraj