Práce PRIMÁŘ INTERNÍHO ODDĚLENÍ, Primáři v oblasti zdravotnictví Liberecký kraj Masarykova městská nemocnice v Jilemnici - nabídky práce

Pracovní pozice:
PRIMÁŘ INTERNÍHO ODDĚLENÍ, Primáři v oblasti zdravotnictví

možnost přidělení bytu, stravování, kontakt: od 8.00 do 16.00 hod.,

Minimální plat: 80000

Jméno zaměstnavatele: Masarykova městská nemocnice v Jilemnici

Forma kontaktu: MUDr. Jiří Kalenský, ředitel

Job krátký popis:
Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti zdravotnictví

Země: Česká republika

Kraj: Liberecký kraj

Požadované vzdělání: vyšší vzdělání, včetně vysokoškolského

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ASISTENT/KA ŘEDITELE - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, Odborní asistenti v administrativě - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Požadavky: vzdělání VŠ nebo SŠ, znalost práce na PC, ŘP sk. B, logické myšlení, samostatnost, komunikativnost Výhody: k dispozici služební automobil, notebook, smart phone, týden dovolené
TONER - COPY s.r.o. - 2016-04-25 - Liberecký kraj

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/CE, Pracovníci ostrahy, strážní - 70 - 77 CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Náplň práce: - zajištění ochrany osob a majetku na objektu - kontrola příchozích a odchozích osob - asistence při mimořádných událostech - pochůzková činnost - kontrola dodržování
FLS One s.r.o. - 2016-06-22 - Liberecký kraj

Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jaroslav Jiráň - 2016-02-15 - Liberecký kraj

DĚLNÍK SVOZU ODPADŮ, Pracovníci odvozu a recyklace odpadů - 75 - CZK za hodinu

Pracovníci odvozu a recyklace odpadů
Práce v provozu zabývajícím se odvozem domovního odpadu, likvidací a třídění odpadů, údržbou zeleně. Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, pracovní nasazení, loajalitu,
Severočeské komunální služby spol. s r.o. - 2016-04-12 - Liberecký kraj

Domovník - topič, Správci objektů - 6985 - CZK měsíčně

Správci objektů
Místo výkonu práce: Lužická 298 a Kostelní 200, Žandov. Práce cca 4hod./denně. Požadujeme: doložit výpis z rejstříku trestů. Praxe 3 roky - výhodou.Bydliště v okolí je výhodou
Základní škola a mateřská škola Žandov, okres Česká Lípa , příspěvková organizace - 2016-09-10 - Liberecký kraj

KONSTRUKTÉR, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Strojírenští technici

VZDUCHOTECHNIK, s.r.o. - 2016-05-05 - Liberecký kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12560 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Arbesova 411, Česká Lípa Požadujeme: praxi v oboru, potravinářský průkaz. Nabízíme: možnost stravování, 5 týdnů dovolené, pracovní
Mateřská škola, Česká Lípa, Arbesova 411, příspěvková organizace - 2016-07-15 - Liberecký kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

WEREA, s.r.o. - 2016-03-18 - Liberecký kraj

MALÍŘ POKOJŮ, Malíři interiérů - 12630 - CZK měsíčně

Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři
Jedná se o vymalování a činnosti s tím související (tedy vystěhování a nastěhování nábytku, technologická úprava
Okresní soud v Liberci - 2016-08-17 - Liberecký kraj

NÁKUPČÍ DO NÁBYTKÁŘSKÉHO PROVOZU , Nákupčí - 14000 - CZK měsíčně

Nákupčí
prac. doba od 6.00 do 14.30 hod., znalost práce s PC výhodou, AJ nebo NJ výhodou, praxe výhodou, znalost MS Office, komunikační a organizační schopnosti, znalost obecných standardů nákupu, spolehlivost,
KL RINK v. o. s. - 2016-03-20 - Liberecký kraj

OBCHODNÍ REFERENT/KA, Obchodní referenti - 18000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Na Lukách 848/7, 460 06 Liberec 6 Pracovní náplň: - Přijímá a realizuje objednávky zákazníků - Zajišťuje chod prodejny včetně přímého
DEK a.s. - 2016-05-20 - Liberecký kraj

OBSLUHA A SEŘIZOVÁNÍ OBRÁBĚCÍCH STROJŮ, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Firma se zabývá obráběním a výrobou dílů pro automotive a jiné průmysly. Požadavky: vyučení nebo vyučení s maturitou v oboru obráběč kovů nebo v jiném příbuzném
LIP Engineering s.r.o. - 2016-04-25 - Liberecký kraj

OBSLUHA CNC STROJE, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 128 - CZK za hodinu

Popis práce: - obsluha CNC strojů - seřizovaní dle návodek nebo instrukcí technologů Požadujeme: - samostatnost, zručnost - praxe v obrábění výhodou (ne podmínkou) Nabízíme: -
EDYMAX SE - 2016-09-10 - Liberecký kraj

Pojišťovací zprostředkovatel - specialista, Pojišťovací poradci specialisté - 20000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Pojišťovací zprostředkovatel - specialista samostatnost,flexibilita,trestní bezúhonnost,tvůrčí přístup,chuť vzdělávat se,komunikativnost Nabízíme: zázemí silné společnosti,garantované
Generali Pojišťovna a.s. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Pomocný skladník, Pomocní skladníci - 12000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci

LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. - 2016-07-28 - Liberecký kraj

Pracovníci ve službách a prodeji - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci ve službách a prodeji
Pracovník do prodejny elektro - zatím brigáda, poté plný pracovní úvazek, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, ŘP sk. B, znalost práce na PC, znalost prodeje + elektro, zájem
František Princ - 2016-02-15 - Liberecký kraj

PRACOVNÍK/CE DO VÝROBY - servisní činnost v oblasti olejů a filtrů, Manipulační dělníci ve výrobě - 18000 - 19000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Firma Fuchs Oil hledá do kolektivu nového pracovníka pro závod ZF TRW v Liberci V Horkách 6. Náplň práce - servisní činnost v oblasti olejů a filtrů. Požadujeme komunikativnost, flexibilita,
FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o. - 2016-07-28 - Liberecký kraj

PRACOVNÍK/CE OBCHODU, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 8880 - CZK měsíčně

Práce na zkrácený úvazek 6 hodin, ranní a odpolední směna, práce SO/NE. Požadavky: pracovní místo vhodné pro OZP, vyučení v oboru prodavač/ka nebo praxe v prodeji, uživatelská
ERGOTEP, družstvo invalidů - 2016-03-19 - Liberecký kraj

PRACOVNÍK OSTRAHY, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - CZK měsíčně

PRACOVNÍK OSTRAHY, vyuč., pro osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity, komunikativnost, trestní bezúhonnost, dobrý písemný projev, osvědčení o získání
TOREX SECURITY, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

PRODAVAČ/KA SPORTOVNÍCH POTŘEB A OBLEČENÍ, Prodavači sportovních potřeb - 11000 - 14000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Alexander Mitrus - 2016-05-28 - Liberecký kraj

Provozní elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Náplň práce: - Základní odborné práce při instalaci, zapojování a opravách elektrických strojů a energetických zařízení - Rutinní práce při jednoduchých
International Automotive Components Group s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - CZK měsíčně

Profesní řidič sk. C pro mezinárodní přepravu, nebo vnitro přepravu - vyučen, praxe nutná, platný profesní průkaz podmínkou, pracovní poměr
Petr Čumpelík - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Rozvozce zboží + práce ve skladu, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
!!! KONTAKT NUTNÝ PŘEDEM E-MAILEM obchod (at) naradicl.cz !!!!!! Požadujeme: ŘP sk. B a praxi v řízení dodávových vozů!!!! Vzdělání není rozhodující,
NÁŘADÍ CL s.r.o. - 2016-06-04 - Liberecký kraj

Správce objektu - údržbář, Správci objektů - 17000 - CZK měsíčně

Antonie Hotels s.r.o. - 2016-03-10 - Liberecký kraj

Strážný - detektiv, Pracovníci ostrahy, strážní - 14000 - CZK měsíčně

Nabízíme pracovní pozici strážný/á v obchodním domě Kaufland v lokalitě Jablonec. Požadujeme spolehlivost, výpis z rejstříků trestů. Nabízíme možnost profesního
Alsupa, s.r.o. - 2016-03-04 - Liberecký kraj

STROJNÍ ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů - 23000 - 27000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

TLF, s.r.o. - 2016-04-12 - Liberecký kraj

TECHNIK-SKLADNÍK , Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Hledáme šikovného pracovníka se zájmem o malířské a dekorační techniky. Náplň práce: Míchání barev, manipulace se zbožím - příjem a výdej. Příprava
AVIS COLOR s.r.o. - 2016-08-10 - Liberecký kraj

ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ, Provozní zámečníci, údržbáři - 120 - CZK za hodinu

ZLS s.r.o. - 2016-09-10 - Liberecký kraj

Zástupce vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - HRÁDEK NAD NISOU, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 13000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Market ve městě HRÁDEK NAD NISOU (Sokolská 756, Hrádek nad Nisou). Pracovní náplň • objednávání
PMU CZ, a.s. - 2016-06-14 - Liberecký kraj

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Zaměstnavatel: Ing. Jaroslav Slánský (IČ 67855245) Kontakt: Irena Pinkasová, tel.: 608 234 302, e-mail: pinkasova (at) wood-man.cz Místo výkonu: dle zakázek po celé ČR Schůzku je nutné domluvit předem
##pracodawca## - 2016-05-17 - Liberecký kraj