Práce Příprava salátů a dezertů, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři Středočeský kraj PIZZERIE CORONA s.r.o. - nabídky práce

Příprava salátů a dezertů, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Popis práce:
Vyučení v oboru není podmínkou,

Minimální plat: 12000

Maximální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: PIZZERIE CORONA s.r.o.

Forma kontaktu: Robert Horák

Job krátký popis: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Jeřábník, Obsluha jeřábů - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení
Náplň práce: autojeřábník na stroje Liebherr LTM 1030, LTM 1055. Požadujeme: platný jeřábnický a vazačský průkaz, ŘP sk. C, profesní
KLIMEX CZ, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

knihař/ka, Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih - 90 - 120 CZK za hodinu

Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih

A.R.Garamond s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Manažer pobočky Rakovník a oklí, Specialisté pro styk s veřejností - 40000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti styku s veřejností
Příjmeme manažera pro vedení obchodního týmu v rámci pobočky v Rakovník a okolí.. Zájemci, zasílejte 1) ŽIVOTOPIS a 2) MOTIVAČNÍ DOPIS (do kterého napište, proč se chcete
Ondřej Pávek - 2016-07-15 - Středočeský kraj

obchodní zástupce pro plastová okna a stavební materiál, Obchodní zástupci - 1 - CZK za hodinu

Obchodní zástupci
dobré komunikační schopnosti v jednání se zákazníky, ŘP B, znalost práce na PC, pečlivost,, pracovitost, příjemné vystupování Pracovní smlouva na dobu určitou (1/2
VORLÍČEK-PLAST, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Pečovatel/ka, pracovník/ce v sociálních službách, Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení - 11000 - CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Pozice:Pečovatel/ka, pracovník/ce v sociálních službách Požadavky: Kvalifikace dle zákona 108/2006 o sociálních službách, uživateldská
Sanco-PB s.r.o. - 2016-06-27 - Středočeský kraj

Pokladní, prodavač/ka, Prodavači potravinářského zboží - 14000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Norma Rakovník Podmínky: krátký, dlouhý týden, praxe v oboru výhodou, PP na 1 rok, poté možný PP na dobu neurčitou Kontakt: osobně na prodejně
NORMA, k.s. - 2016-06-04 - Středočeský kraj

PRÁCE U 3D TECHNOLOGIE, Techničtí a odborní pracovníci - 19000 - 22000 CZK měsíčně

Techničtí a odborní pracovníci
Požadujeme: práce v 3D CAD software (CATIA, SOLIDWORKS, Investor), znalost AJ, NJ - čtení technických výkresů, znalost MS Office (Excel, Powerpoint). Vítána znalost plastových a textilních materiálů
UNISPO Bezno s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Pracovníci pro ruční mytí vozidel - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci pro mytí vozidel

Pyramida Průhonice PLUS s.r.o. - 2016-03-12 - Středočeský kraj

prodavač/ka do trafiky, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 9900 - CZK měsíčně

Pracoviště: Benešov prvotní kontakt nejdříve nutno domluvit schůzku telefonicky, později možno pracovní poměr na dobu neurčitou, podmínkou bydliště Benešov vzhledem začátku pracovní doby, praxe s
Lenka Kubíková - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Projektant/ka MaR a NN - zkušební technik/technička, Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Pozice:Projektant/ka MaR a NN - zkušební technik/technička Místo vhodné i pro absolventy. Požadavky: řidičské oprávnění sk. B, vyhláška 50/78 Sb.,
Autreg s.r.o. - 2016-03-13 - Středočeský kraj

Referent hospodaření s majetkem obce, Odbor správy majetku, MěÚ Kutná Hora, Ostatní úředníci jinde neuvedení - 15170 - 22810 CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Stručný popis pracovní činnosti: zajišťování správy majetku obce, jeho převody, přechody, nabývání, zastavování, zřizování věcných břemen a zabezpečování
Město Kutná Hora - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Referent odbytu, Obchodní referenti - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Stavebniny DEK a.s., úspěšná společnost s více než 20letou historií, hlavní distributor stavebnin v České republice a vysoce respektovaná firma v oboru, hledá pro svou síť poboček zaměstnance
DEK a.s. - 2016-04-27 - Středočeský kraj

Řezník - bourač, Porážeči zvířat, bourači masa - 18000 - 30000 CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
Pozice: řezník - bourač Požadavky: - praxe výhodou Nástup možný ihned. Mzda: až 30 000,- Kč dle dohody + zaměstnanecké benefity. Kontaktní osoba:Týrová
MASNA Rosovice s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Řidič/ka, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 7000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Pozice: řidič sk. B Zkrácený pracovní úvazek. Požadavky: dobrá znalost Příbrami a okolí, řidičské oprávnění sk. B Nástup
Pekárny Vodička s.r.o. - 2016-05-15 - Středočeský kraj

Řidič sk.C, obsluha technologické linky, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 25000 - CZK měsíčně

Pracoviště: kamenolom Mrač :Vyučen, řidičský průkaz sk.C, výhoda průkaz strojníka na kolový nakladač nebo pásový bagr,, pracovní zručnost, kolektivní
KAMENOLOMY ČR s.r.o. - 2016-05-15 - Středočeský kraj

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 10500 - CZK měsíčně

Petr Rychtařík - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Řidiči nákladního vozidla C+E, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Místo pracoviště: Modletice, areál firmy Kaufland v.o.s Prvotní kontakt telefonický ve dnech PO - PÁ 8:00 hod - 17:00 hod, e-mailem, popř. osobně na adrese pracoviště
ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Řidiči sk. C + mechanik, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 22000 - 25000 CZK měsíčně

Jan Batěk - 2016-08-17 - Středočeský kraj

SEVÍRKA, Číšníci a servírky - 14700 - 15000 CZK měsíčně

Požadujeme: praxi nejlépe v restauraci asijského typu, znalost čínské kuchyně a čínský jazyk vítány. Kontaktovat: po-pá, 10.00-15.00 hod. Osobně na adrese pracoviště, po osobní
TIAN SHAN, spol. s r.o. - 2016-03-31 - Středočeský kraj

Speciální pedagogové - pedagogové volného času, Pedagogové volného času - 20000 - 27000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Domov mládeže Jičínská č.p. 1025 293 01 Mladá Boleslav Prvotní kontakt: telefonicky: 730 860 557 nebo emailem: Kerstin. Morales.Lopez.Lillo (at) skoda-auto.cz
ŠKODA AUTO a.s. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Stavební technik - mistr, Stavební technici - 1 - CZK měsíčně

Stavební technici
Požadujeme: minimálně vyučení s praxí nebo SŠ s maturitou technického směru (i absolvent) aktivní řidičský průkaz skupiny B pečlivost, spolehlivost, samostatnost Náplň práce: komunikace
METAL TRADE COMAX, a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Svářeči kovu a nerezu, Slévači, svářeči a příbuzní pracovníci - 13000 - CZK měsíčně

Slévači, svářeči a pracovníci v příbuzných oborech
Místo pracoviště: - Čelákovice, stankovského 1687 Prvotní kontakt: - tel.: 774 271 786 - e-mail: devama1 (at) seznam.cz Upřesňující údaje: - zkoušky svařováním,
DEVAMA pliz s.r.o. - 2016-07-15 - Středočeský kraj

Svářeči, Svářeči, řezači plamenem a páječi - 18000 - 32000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Výjezdy na montáže. Praxe podmínkou. Platové zařazení dle kvalifikace a odbornosti. Zaměstnanecké výhody: služební telefon. Kontakt možný telefonicky (08:00-15:00 hod.), případně
GAS-PRESS service s.r.o. - 2016-05-15 - Středočeský kraj

truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

DŘEVOMAT UNHOŠŤ s.r.o. - 2016-06-09 - Středočeský kraj

VRÁTNÝ, Vrátní - 5040 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Agentura PANCÉŘ s.r.o. - 2016-04-15 - Středočeský kraj

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
ZÁSTUPCE VEDOUCÍ - příjemné vystupování, poctivost, zaměstnanecké výhody: stravenky, pracovní oblečení, příjemné prostředí, uhrazení cestovného,
ZEMAN maso-uzeniny, a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Zedníci, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

ALKADOMKY DŘEVOSTAVBY s.r.o. - 2016-05-02 - Středočeský kraj

Zubní lékař se specializací v oboru ortodoncie, Ortodontisté - 40000 - 60000 CZK měsíčně

Zubní lékaři

Topdent s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj