Práce Prodavač/ka potravinářského zboží, Prodavači potravinářského zboží Jihomoravský kraj H R U Š K A , spol. s r.o. - nabídky práce

Prodavač/ka potravinářského zboží, Prodavači potravinářského zboží

Požadujeme: - Výhodou vyučení popř. praxe v maloobchodě - výhodou znalost práce na pokladně - zodpovědnost a spolehlivost - schopnost fyzické práce Nabízíme: - příspěvek na praní pracovních oděvů - příspěvek na penzijní připojištění - odměny při pracovních a životních výročích - práci také na zkrácený úvazek - různorodou práci - nástup dle dohody a možností uchazeče - zvýhodněné mobilní volání - vstupní zaškolení přímo na prodejně, Jiné výhody - stravenky, Zvláštní prémie - prémie dle obratu prodejny

Minimální plat: 10500

Hodin týdně: 35

Jméno zaměstnavatele: H R U Š K A , spol. s r.o.

Forma kontaktu: Jolana Drozdová, Inspektorka MO

Job krátký popis: Prodavači v prodejnách

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Druh pracovního poměru: Částečný úvazek

Požadované vzdělání: neuvedeno

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Asistent/prodejce, Obchodní referenti - 23000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Schachermayer, spol. s r.o. Prosperující obchodní společnost, se zahraniční kapitálovou účastí, zabývající se stavebním a nábytkovým kováním přijme
Schachermayer, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

BRUSIČ NA ROVINNÉ BRUSCE, Brusiči nástrojů a kovů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
15.2./15.1./15.12.2015 - brusič na rovinné brusce - broušení kovů na plocho, konvenční stroje nebo CNC, znalost čtení technických výkresů, praxe v měření
Alca plast, s.r.o. - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Nurettin Erdogan - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 10000 - 13000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jiří Kašpar - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

ALVIK PLUS s.r.o. - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Dělník - provozní elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 13150 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Fakultní nemocnice Brno, Odbor hospodářsko – technické správy, Správa budov – Údržba, Pracoviště medicíny dospělého věku, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme: dělníka - provozního
Fakultní nemocnice Brno - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

DENTÁLNÍ HYGIENISTA - HYGIENISTKA, Dentální hygienisti - 150 - 300 CZK za hodinu

Dentální hygienisti

Josef Macháň,MDDr. - 2016-05-22 - Jihomoravský kraj

Konzultant/ka značkové prodejny, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 8500 - 13500 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
0 základní 0 úplné střední odborné s vyučením i maturitou 0 nižší střední odborné 1 úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení) 0 střední
T-Mobile Czech Republic a.s. - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - CZK měsíčně

Hermés Corporation, s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

manipulační dělník - svoz prádla, Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - 11900 - 13000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci údržby budov
Uchazeči o tuto pozici zašlou životopis na e-mail: vychopenova (at) hotelinternational.cz. Vybraní uchazeči splňující podmínky společnosti budou pozváni k osobnímu pohovoru. Nebudou-li kontaktováni do
Hotel International Brno, a.s. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

masér/ka v thajských masážích, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Josef Kočiš - 2016-03-19 - Jihomoravský kraj

Masérka + pedikérka, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 12000 - CZK měsíčně

Praxe v oboru Poznámka k volnému místu: Masérka s praxí přednostně: sportovní relaxační masáž, ruční lymfatická masáž, dornova masáž, masáž hlavy, reflexní
HANNAH Beauty Zone s.r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

Obchodně technický zástupce, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
První kontakt: telefonicky ihned, e-mailem: prace (at) adoz.cz Náplň práce: - komunikace se stávajícími zákazníky, - rozšiřování spolupráce se stávajícími
ADOZ, s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

obsluha v restauraci, Číšníci a servírky - 19000 - CZK měsíčně

První kontakt telefonicky nebo emailem. Znalost AJ nebo NJ v rozsahu základu pro obsluhu v restauraci vítána. Podmínkou vlastní doprava na pracoviště. Restaurace otevřená 07.30 - 22.00 hodin, po - ne.
TBA3 s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Odborný referent odboru životního prostřední, Specialisté v oblasti ochrany životního prostředí (kromě průmyslové ekologie) - 15170 - 22810 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ochrany životního prostředí (kromě průmyslové ekologie)
Požadované dovednosti: VŠ vzdělání v oblasti životního prostředí nebo vodního hospodářství; znalost problematiky a legislativy v oblasti životního
Město Slavkov u Brna - 2016-03-06 - Jihomoravský kraj

Pomocní stavební dělníci, Dělníci v oblasti výstavby budov - 18000 - 20000 CZK měsíčně

náplň práce zaměstnance: - vykonávání stavebních prací pro dopravní stavby, - přípravné práce pro stavbu, požadavky: - manuální zručnost, - spolehlivost, samostatnost,
SIMOST, s.r.o. - 2016-03-24 - Jihomoravský kraj

PORADCE PRO FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ, Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté - 17000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
22.7/12.4.2016 - práce na DPČ - konzultace a poradenství, vyhledávání nových obchodních příležitostí, , min. SŠ, vhodné pro absolventy i OZP, ŘP sk. B, komunikativnost, flexibilita.
NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Pracovník ostrahy - vrátný - strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

ASG guard s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ, Prodavači smíšeného zboží - 12100 - CZK měsíčně

25.5.2016/ Spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, příjemné vystupování, základní znalost práce na PC, vyučení a praxe v oboru prodavač /ka - výhodou. Zaměstnavatele kontaktujte telefonicky
ROSA market s.r.o. - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

Prodavač/ka, Prodavači potravinářského zboží - 10000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: MO prodejna č. 705, Nezvalovovo nám. 843, Ostrava - Poruba Požadujeme: - vyučení - praxe v maloobchodě - úsek maso, uzeniny Nabízíme: - Odměny v závislosti na pracovním
H R U Š K A , spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

PRODAVAČ, Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - 14000 - 16000 CZK měsíčně

11.5./11.4./11.3./2.2./22.12./19.11./8.10./9.9.2015 - prodej elektroniky a elektrospotřebičů. Min. vyučen (obor nerozhoduje), ŘP sk. B, částečná znalost NJ. Kontakt: email: klselektro (at) seznam.cz nebo osobně na adrese Národních
KLS elektro, spol. s r.o. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

Programátoři počítačových aplikací specialisté - 30000 - 100000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Požadované dovednosti Znalost moldavského/rumunského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, ukončené vysokoškolské vzdělání - minimálně na úrovni bakalář. Poznámka
Red Hat Czech s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Řidič kamionu, Řidiči tahačů - 20000 - CZK měsíčně

Požadavky: vzdělání vyučení, ŘP sk.C, E, profesní průkaz, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, spolehlivost. Pracovní poměr na dobu určitou, možnost
Vlastimil Svoboda - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - CZK měsíčně

LukaSped s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Servisní technik/mechanik, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Náplň práce: - diagnostika technického stavu strojů a odstraňování zjištěných závad - vytváření plánů preventivní údržby strojů a její realizace - návrhy
Lucie Sedláčková - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Stavební a provozní elektrikáři - 17000 - 20000 CZK měsíčně

AGRO Jevišovice, a.s. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

stomatolog, Kliničtí stomatologové - 30000 - CZK měsíčně

Zubní lékaři

TERMOREG, spol. s r.o. - 2016-03-11 - Jihomoravský kraj

technik odběru - ošetřovatel plemenný kanců, Chovatelé a ošetřovatelé prasat - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)
Požadované dovednosti: Schopnost práce s plemennými kanci ŘP - skupiny B Základní znalost práce s PC Práce je nejvhodnější pro absolventy střední
Inseminační stanice kanců Žabčice, s.r.o. - 2016-04-18 - Jihomoravský kraj

Účetní, Účetní všeobecní - 17000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Požadavky: praxe v účetnictví min.2roky, střední škola s ekonomickým zaměřením, znalost podvojného účetnictví, zpracování podkladů v podvojném účetnictví,
LIVINGSTONE s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

úklid vysokoškolských kolejí, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 5000 - CZK měsíčně

První kontakt: telefonicky 731 672 652 V prac. době od 8.00 do 15.00 e-mailem: lenkakoblizkova (at) seznam.cz Společnost GSUS a.s. je úklidová společnost s celorepublikovou působností.
GSUS absolutní čistota a.s. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj