Práce Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách Plzeňský kraj JPServis, a.s. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách

Kontakt: Smolová Jana, tel.: 724 698 080, nebo osobně: Prodejna PONT, Nádražní 9, Plzeň, Hlavní vlakové nádraží, v hale, možno osobně nebo volat od 08,00-15,00 hod. DPP. Práce na pokladně, doplňování zboží, objednávání zboží, obsluha terminálu Fortuna (zaškolíme), rozpékání pečiva (zaškolíme), ranní směna nástup ve 04,00 hod., odpolední směna konec cca ve 22,00 hod. (dle šikovnosti). Nutné mít potravinářský průkaz a trestní bezúhonost.

Minimální plat: 80

Jméno zaměstnavatele: JPServis, a.s.

Forma kontaktu: Jana Smolová

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 724 698 080(8-15h)

Job krátký popis: Prodavači v prodejnách

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

barman/ka, Barmani - 20000 - CZK měsíčně

Barmani

ADMIRAL GLOBAL BETTING a.s. - 2016-05-30 - Plzeňský kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

ARGUTA CH s.r.o. - 2016-03-26 - Plzeňský kraj

dělník/ce ve výrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 16000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

BrushTec s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

DETEKTIV/ STRÁŽNÝ V OBCHODNÍM RETĚZCI, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
DETEKTIV/ STRÁŽNÝ V OBCHODNÍM RETĚZCI, výhodou osvědčení o rekvalifikaci strážný ( případně zajistíme), podmínkou čístý rejstřík trestů, potravinářský
SAFE SECURITY s. r. o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Elektromechanik 21000,- čistého; HPP; vhodné pro absolventy, Elektromechanici - 21000 - 24000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Pro významný podnik v Plzni přijmeme ELEKTROMECHANIKY na HPP. Pozice je vodná i pro ABSOLVENTY SOU A SŠ. Požadujeme: - vyučení v elektrotechnickém oboru - praxe výhodou - orientace ve výkresové
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-04-13 - Plzeňský kraj

Konstruktér - projektant pozemních staveb, Stavební technici projektanti, konstruktéři - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Stavební technici
Požadujeme: SŠ/VŠ - obor pozemní stavby, praxe a autorizace v oboru velkou výhodou, znalost práce v MS OFFICE, AUTOCAD, ŘP skupina B SVÉ ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA: personalni (at) systherm.com, Dovolená navíc,
SYSTHERM s.r.o. - 2016-03-05 - Plzeňský kraj

Malíř, Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři
JE NUTNÉ SI PŘEDEM TELEFONICKY DOMLUVIT SCHŮZKU! Kontaktní osoba: Shestakova Anastasiya, tel.: 773 211 508, e-mail: A.Shestakova (at) seznam.cz; utkinanton (at) seznam.cz Místo výkonu
TURMALIN s.r.o. - 2016-05-25 - Plzeňský kraj

mechanik/opravář/zámečník, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Životopis zasílejte na e-mail: info (at) autovia.cz Nabízíme volnou pracovní pozici Mechanika / Opraváře / Zámečníka ve firmě AUTOVIA s.r.o., která
AUTOVIA s.r.o. - 2016-04-15 - Plzeňský kraj

obchodní referent/ka, Obchodní referenti - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

KERAMIKA SOUKUP, a.s. - 2016-02-26 - Plzeňský kraj

Prodavač/ka potravinářského zboží, Prodavači potravinářského zboží - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Požadujeme - minimální vzdělání vyučen/a - zdravotní průkaz pro práci v potravinářství  - samostatnost, spolehlivost, flexibilita - příjemné vystupování - manuální
Zeman maso-uzeniny, a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

PRODAVAČ/KA, Prodavači potravinářského zboží - 12000 - 14000 CZK měsíčně

NABÍZÍME: jízdní výhody, stravenky, prémiové ohodnocení. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Rovněž možnost práce na DPP, profesní růst, školení, osobní přístup
ZEMAN maso-uzeniny, a.s. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

PRODAVAČ/KA, Prodavači v prodejnách - 12000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Zahradníkovi s. r. o. - 2016-04-27 - Liberecký kraj

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 65 - CZK za hodinu

z: 14.8.2015 Požadavky: praxe s maloobchodem vítána, příjemné vystupování Zkrácený pracovní úvazek 5 hod./den Pracovní doba: po - pá 05.30 - 10.30 hodin; 10.30 - 15.30
Apetit Gastro s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 6100 - 7000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

DOMA - R s.r.o. - 2016-05-24 - Moravskoslezský kraj

PRODAVAČ-KA, Prodavači v prodejnách - 69 - CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

Martin Hrubeš - 2016-04-25 - Moravskoslezský kraj

Rada / ministerský rada v oddělení pobytového správního řízení Plzeňský kraj, Odborní administrativní pracovníci a asistenti - 17870 - 26870 CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci a asistenti
Náplň práce: zajišťování činností souvisejících s vyhodnocováním podaných žádostí o trvalý, dlouhodobý a přechodný pobyt pobyt dle zák.
Ministerstvo vnitra - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

REALITNÍ MAKLÉŘ/KA, Realitní makléři - 14000 - CZK měsíčně

Realitní makléři
REALITNÍ MAKLÉŘ/KA, ÚSO, ŘP "B", základní znalost na PC, vlastní automobil podmínkou, výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování,
Lukáš Kučera - 2016-03-03 - Plzeňský kraj

REKLAMNÍ PRACOVNÍK/CE, Pracovníci v oblasti propagace a reklamy - 10000 - CZK měsíčně

ELEKTRO ASTRA, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

Řidiči autobusu, Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob - 22000 - 30000 CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají
Kontakt: Kyzlík Petr, tel.: 724 009 229 (8:00 - 14:00), e-mail: petr.kyzlik (at) csadplzen.cz, nebo osobně na adrese V Malé Doubravce 27, Plzeň Práce řidiče autobusu dle rozpisu v turnusovém příkazu. Zaměstnanecké
ČSAD autobusy Plzeň a.s. - 2016-02-18 - Plzeňský kraj

řidiči MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 30000 - CZK měsíčně

Jiří Mlnařík - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 25000 - 27000 CZK měsíčně

Řízení nákl. vozu do 7,5 tun - vnitrostátní doprava - rozvoz potravin, ŘP "C", časová flexibilita, čistý TR. Zaměstnanecké výhody.
VOKOTRANS s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 11000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pracoviště: Plzeňská č.p. 63, Rokycany. MOŽNO I BRIGÁDNĚ. Pracovněprávní vztah na dohodu o provedení práce! Skladník - manipulace s koberci a PVC a jejich úprava řezáním. Kontakt:
Roman Lednej - 2016-02-18 - Plzeňský kraj

Svářeč CO2 (EN 135), Svářeči - 26000 - 28000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Do významného podniku v Horní Bříze přijmeme zaměstnance na pozici svářeče. Požadujeme: - svářečský průkaz EN 135 - praxi v oboru - orientaci ve výkresové dokumentaci - samostatnost
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-02-19 - Plzeňský kraj

Svářeč, Svářeči - 15000 - CZK měsíčně

Jaroslav Rádl - 2016-05-11 - Plzeňský kraj

SVÁŘEČ, Svářeči - 16000 - CZK měsíčně

Emanuel Volf - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

Údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 15000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Kontakt předem: Jandová Soňa, tel.: 727 946 775, e-mail: info (at) karboniakladno.cz Správa a údržba areálu, zednické práce. Strojní průkaz a ŘP sk. B výhodou,
KARBONIA KLADNO, a.s. - 2016-02-18 - Plzeňský kraj

vedoucí oddělení kvality, Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) - 20000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků jinde neuvedení
místo výkonu práce - Kožlany Praxe ve výrobní společnosti se zahraničním kapitálem, Japonština slovem i písmem ( rodilý mluvčí
Amagasaki Pipe Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Vedoucí řízení jakosti - manažer kvality, Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) - 35000 - CZK měsíčně

Náplň práce: - plánování, implementace a sledování procesů a postupů pro zajištění kvality stávajících i nových
M E G A S - P spol. s r.o. - 2016-05-19 - Plzeňský kraj

Výrobní dělník, Montážní dělníci mechanických zařízení - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
Mzdové podmínky: úkolová mzda + osobní ohodnocení, práce vsedě, vhodné i pro OZZ a OZP. Požadavky: technické zaměření a zručnost výhodou. Dvousměnný provoz 6:00
OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

Andriy Drahun - 2016-07-28 - Plzeňský kraj